Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

a no tak bo Ty Asmanka zawsze jesteś :) no jak tam dziewczynki? a Ty jak ? zostałaś sama na placu boju :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! ja padam z wsciekłosci i moze lepiej zebym sie nie odzywała bo trudno mi w takich nerwach brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On nie zawsze:P Natalia jest u dziadków o tyle mi łatwiej Iza jakby lepiej;) , ale strasznie marudna. Własnie jej wciskam kaszke i do spania... Ja sama, ale narazie nie narzekam nie wiem co lepsze samotnosc w sieci czy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renolka a co się stało że masz takiego nerwa? :( Asmanka no to luzik Ty tez sobie odpocznij :) walnij się z Izulką do wyrka i złap drzemke jak ja wczoraj :) mówisz, ze miłość może sie wypalić....???...... to nie ma co czekać tylko trzeba wzniecić ogień na nowo ;) pod warunkiem ze tli się jakaś iskierka :) ja własnie położyłam Toskę spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba lepiej samej niż mają wszyscy w koło wkur....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczynki za zainteresowanie, ale jak to u młodych małżeństw--pogodzilismy się:P A jak przy tym było miło......;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuu Renolka pisz tu zaraz wylej złość, ale to już:P Kasika pikantnie było powiadasz:P Aniutka nie umiem spać w dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj wieczorem po tym ginie myślę sobie ze moze się poprzytulam do męzulka a co tam :) polazłam do łazienki spojrzałam na siebie krytycznie i myslę sobie nie tak być nie może lakier na paznokciach poodpryskiwał, nóżki z zarostem kilkudniowym :( makabra... zmyłam lakier, wydepilowałam się, nabalsamowałam i idę taka cała zadowolona do łozeczka...a tam co? mężulek wsciekły że tyle czasu w łazience siedziałam, mogłam go uprzedzić że tak długo będę to by poszedł sie pierwszy wykąpać :( (jezu, chryste) to sie odwróciłam na drugi bok i wściekła postanowiłam zasnąć a myslicie że chociaż poszedł do tej łazienki? skąd....siedział i oglądał tv ale chociaz mi stopy pzry tym masował....moze dlatego taki miły był rano :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Kasika intrygująco to zabrzmiało :P Renolka? jesteś? ja zaraz spadam bo zasnęla mała dziumdzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah aniutka toś się wyszykowała :) cos słabo kusiłas tomeczka:P Marcin się do mnie dobierał a ja znowu nie:( echh w końcu sobie znajdzie zastępstwo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka przynajmniej masaż miałaś, to nie tak xle:) Renolka opowiadaj... Asmanka🖐️ mapko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana ty lodowa księżniczko:P Bidny chłop:D Aniutka ja te z wczoraj nogi goliłam, bo już wygładały tragicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo widzisz facet to taki zachłanny ze albo wszystko albo nic a że mam @ to co się będzie wysilał lepiej tv poogladać :( a może już stracił biedak nadzieję na cokolwiek :( pamietam jak kiedys latem byliśmy sami bo Asiula wyjechała i też chciałam mu zrobić surprisa - poszedł sie kąpac a ja w tym czasie założyłam sexi majteczki i owinęłam się w prześcieradło pod którym spalismy żeby tak mnie fajnie rozwinął a tam niespodzianka - no i co się stało? mój mąż wspaniałomyślnie siedział w łazience z godzinę aż zasnęłam, po czym jak wrócił i zobaczył mnie zawiniętą w prześcieradło to wziął drugie i sie okrył...a mnie olał :( wstałam wsciekła rozwinęłam się, zdjęłam te sexi gacie i załozyłam swoją piżamkę, połozyłam sie gzrecznie spać ale zebyście zobaczyły jego minę jak mu głupio było :) i to jest dowód na to że jesteśmy z innych planet i facetowi tzreba powiedzieć wprost o co chodzi...męczące to jest :9 ale Wam tu napisałam a to forum o dzieciach a nie o mężach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no zartowałam mendo. Na wszystko przyjdzie pora, a jak koch (w co nie wątpie ) to poczeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Ty Asmanka nic na siłe !!! nigdy w życiu!!! może jakiś afrodyzjaczek :P???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka ty to masz zawsze na wszysto swietna historyjkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Aniutka nawet trudno wyjasnic moge byc zle zrozumiana albo niewdzięczna jak by to powiedzieli moi rodzice. no o nich częsciowo chodzi... zaraz napisze tylko mam pytanie kto sie ze mną kawki napije??? mam parzoną i licze ze mi humor poprawi. A zaraz do zdjecia musze jechac bo dowód by trzeba wyrobic nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renola to daj tej kawy i dodatkowo cos na głowe, bo mnie boli od rana:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renolka ja kawke piłam , ale chętnie posiedze z Tobą :) z Wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Nic mi sie niechce dzisiaj z Oskarem do lekarza zaczął kaszleć tak inaczej niż zwykle cholera by to wzięła .A ja też jakoś źle sie czuje normalnie mam dość.Jeszcze pokłóciłam sie ze stary i mamą. Asmana ja też ostatnio jestem jak lodowa księżniczka :) Ania ,Aniutka, Kasika ,Elizabet ,Roza, Rybka ,Sylwia,Silvia ,Dowa,Renola i reszta 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renolka ty pisz, co się stało, a w między czasie Asmana napisz mi czy cos ci dały te herbatki ? W sensie czy cos schudłaś? Bo ja czytam, że Elizabeta aż 6 kilo to cos mi sie zdaje, że ja się odchudzać nie umiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika ja w cud herbatek nie wierze jak i w kremy:) Elizabetaa może stosuje sie regorystycznie diety:) w sumie co robisz kochana że 6 kilo masz mniej? Wera ja tak mam od porosu:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera Iza też kaszle narazie podaje jej ibufen i witamine C zobacze jakie będa efekty jak nie minie to dopiero do lekarza polece buziaczki dla Oskarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oskar w nocy budził sie co godzine z płaczem a rano to kawa nawet nie pomogła jestem taka spiąca Asmana ja też od porodu jetsem mało dostępna. Ja pije te herbatki i też mi nic nie ubywa kilogramów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×