Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Oskar teraz ma kaszel taki że czasami ma odruch wymiotny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie wstał po 45 minutowym spaniu brrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Renolka ja mam już kawkę zrobioną, więc siadaj ze swoją i pisz kochana :) Kasika to humor Ci pewnie dopisuje, po tym godzeniu się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Iza az tak nie kaszle... moja śpi od 20 minut i pewnie pośpi ze 3 godziny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka co sie tak opierasz? Co Ci mąż zawinił? Idziesz na przetrzymanie? U mnie to nie skutkowało, miałam na niego nerwy bo był dla mnie jakis tam nie taki jak bym chciała to zero przygód łóżkowych ale on wtedy był jeszcze gorszy i jeszcze bardziej mnie denerwował i koło sie zamykało. Wiem teraz ze lepiej sie dogadac, powyjasniac wszystko i na sex sie nie obrazac hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renolka, ale ja go nie chce na ptzretzymanie nie mam powodów tak poprostu jakoś Sylwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia🖐️ Asmana ty to masz dobrze, Iza to aniołek Renola u nas też zawsze po miłej nocy jest jeszcze lepszy dzień:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do herbatek to u mnie nie ma żadnych efektów mimo że to już 3 czy 4 opakowanie, bez ćwiczeń i diety nic nie pomogą :( Na dodatek przybyło mi 2 kg :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia a smakują co one chociaż?? Bo ja na to spalanie to mam już odruch wymiotny:P Mi tam cos spada, ale powoliiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja to śpi do 30 min. Ale fajnie ze nie pije sama tej kawusi. Zaraz lepiej smakuje.Chociaż mi szkodzi to sobie nie odmówie nie potrafie. A ja od rana wrrrr bo ta alergia mi doskwiera, to potęguje złosc, jestem drażliwa a rodzice, z którymi niestety musze mieszkac, dobijają mnie z dnia na dzień bardziej. Wiedzą jak niecierpie durnych zdrobnien do dziecka a oni sobie taki śmiech z tego urządzają bo mówią do Julki na mięso mimi, na czapke popa itd. I jeszcze zeby mi na nerwach zagrac tworzą zdania z kilkoma takimi wyrazami i tak do niej mówią. Chce mnie potargac ze złosci..... nawet pisac o tym nie moge wierzcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadło mi wszystko przez ta reklamę wiec mowie tylko cześć. piep... nivea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba wziąść przykład z Elizabety i zaczać ćwiczyć i nie jeść późno :) tylko ja u siebie nie mam gdzie ćwiczyć pozatym nie lubie sama :( taki ze mnie druby leniuch :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renolka nie dziwie sie ze Cie to drazni, skad oni wzieli te określenia?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Róża znam to, mi już nieraz wcieło tekst😠 renola my tez mieszkamy z rodzicami ( już niedługo!!1:) )i wiem jak to jest:( Skończyli nam kłaść płytki w kuchni i koło kominka, łazienka też skończona. Niedługo zaczynamy malowanie ścian:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera widze ze małego znowu cos łapie:( Asmana Aniutka nie byłam u lekarza bo i nie ma z czym, mała nie wyglada na chora, mysle ze odzyskała apetyt. Chyba zabki, juz sie przebił jeden:) Noc była okropna bo cały czas jeczała i teraz tez sie nie połozyła wiec wyglada jak kret ale spania nie ma:( Izulka tez biedna , zaraziła sie od Natalki:( echh ta pogoda:( Kasika to dobrze ze sie pogodziliście:) Sylwia widze ze za odchudzanie chcesz sie wziąść:) trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robię tę 6 wiedera i nawet jestem zadowolona, teraz robię po 14 powtórzeń i jak kończę to jestem cała czerwona:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny podziwiam was:) Najbardziej wkurza mnie ze kursor mi znika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas znowu jest problem z imieniem :( Jak wybieraliśmy imie to było powiedziane że będziemy wołać na niego Jęderk a nie Andrzej wszyscy mówią Jędrek a oni Andrzejek :((( (teściowej tata ma na imię Andrzej i wszyscy na niego wołają Jędrek) i dlatego daliśmy Andrzej jak byśmy wiedzieli że tak będzie to byśmy dali Jędrzej. Chociaż z drugiej strony może to dobrze że tak na niego wołają później w szokle może byłby problem już sama nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Róża ja się za to odchudzanie biorę już od nowego roku z marnym rezultatem. Ja nie mogę siedzieć w domu bo wtedy sobie podjadam, a jak chodziłam do pracy to czasami zapomniałam śniadania zjeść bo byłam tak zajęta i nawet głodna nie byłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia to prawda podjadanie podczas siedzenia w domu to zabójstwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia to mały ochrzczony jest Andrzej? Pogubiłam sie Maja lata mi po całym domu, oczy trzeba miec do okoła:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia jak to noworoczne postanowienia- nigdy sie nie spełniaja ;) idziemy jesc danonka i moze uda ni sie ja połozyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama to kochana kobita nigdy w nic sie nie wtrąca a teściowa jak teściowa zawze musi mieć swoje racje, ale widuje ja raz na miesiąc a ona do nas nie przyjeżdża, więc kłopot z głowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana moja mama tak samo, nie wtranca sie nie poucza, chyba ze sie sama zapytam, a z tesciową tez zadko sie widze choc mieszka na drugim koncu miasta- a miasto nie jest duze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama to tylko by chciała zeby małą wychowywac tak jak dawno było - dziecko jak miało 6 m-cy to wszystko jadło i tak od dawna podtyka dziecku - ale ostatnio dopiero jak zobaczyła krostki to zmiękła tylko na jak długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem- tylko na jak długo? Renola moja mama tez uwaza ze nie ma co przesadzać, ale jest ostrozniejsza:) Słoneczko czemu sie nie odzywasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×