Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

własnie czytam ze tesciowa sie obraziła:P niedobra synowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyprzedziłaś mnie, a polowanko robiłam na stronkę :P spi, ale pewnie zaraz wstanie, znajac moje szczęście:) A Kacpero?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zasnął w hustawce, cały dzień brykał:) Wiem, że polowałaś, widziałam tabelkę:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dawno nie wsadzałam małej na hustawkę, całkiem zapomniałam. moze piwka, ja sobie łykne szklanicę. Wiedziałam ze sie czaisz z ukrycia na stroniczkę kolejną:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczka już wyspana:) teraz dyskutuje w łózeczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że się czaiłam:P Właśnie sie ważyłam i od półtora tygodnia słucdłam półtora kilo:D:D:D Hura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika no to gratulacje postepów czyli mniej żresz??:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana jak Izulka? natalka tez zdrowieje? Aniutka gratulacje dla Asi, jezyk migowy fajna sprawa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izula cały dzień praktycznie śpi Natalie lepiej tak mi sie przynajmnie wydaje. Jutro jadę z Izą do lekarza.. Je ładnie ale katar ja potwornie męczy i ten kaszel mnie niepokoi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana powiedz mi gdzie jeżdzisz, do jakiego, bo u nas w weekendy cięzko. pytam na wypadek gdyby..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roza do Szpitala Dziecięcego na pogotowie, bo w weekedne to cięzko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa to już wiem:) Mam nadzieje ze nic powaznego sie nie przyplątało:) Kasika gdzie zwiałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam banany zapraszam :) :) :) :) :) Oskar narazie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera dziś Marcelowi smarowałam co 1-2 godz i widze że już jest lepiej, więc naprawde dzięki za pomoc. A banany ja już dziś też jadłam i upiekłam też babke z bananami . Kończe bo Niania się zaczeła. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem na chwilę :P Kasika jak mogłaś niewdzięcznico jedna ? teściowo trza szanować bo ci męża zbuntuje ;) gratuluję tych kilogramów ale daj sobie Kasika spokój bo jesteś fajna dziewczynka :P za chuda będziesz jak ja i Róża :P Rybulka ale zęby to nie problem słyszałam i czytałam ze w róznym wieku wychodzą i nie jest to jakaś nieprawidłowość :) dobrze że już się polepszyło Marcelkowi :) Elizabetka też coś :P to te dzieci nie będą przygotowane do zycia w rodzinie :( co to sie wyprawia :P Słoneczko śliczna Twoja Tynia :) podobne miny robi jak Tośka :P a braciszek też niczegowaty - super dzieciaczki :) i widzę ze zabawki niektóre takie same :) Roza moja dziś wredotka do nie wiem której potęgi :( Asmanka kochanie co tam u Ciebie , nie odzywasz się wieczorkiem a ja mam dzisiaj likier tiramisu....pychotka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nie trzeba prosić :P wszystko co ma %wypije... Izulka ona to jest kochana mimo choroby to takie pocieszne dziecko, teraz śpi i gada sobie przez sen. Jutro z nią jadę do lekarza , bo mi się to nie podoba :( Jak zakupy?? mnie to jutro czeka niestety sama jadę a Marcin ma wolną niedziele to z dziołchami posiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakupy były biegiem bo nam sie spieszyło i jak zwykle pzry kasie wqr.... bo jakby nie oszczędzał to rachunek taki ze za głowę sie trzymać :P Asmanka zdrówko ! :P a i kupiliśmy wreszcie krzesełko dla Tośki do karmienia Drewexu \"Antoś\" z wysuwanym blatem ale się cieszyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale numer...ściągnęłam coś na temat naturalnego powiększenia piersi, dieta plus ćwiczenia :P pamiętam że któraś oprócz mnie też narzekała na cycolki jakby co to mogę wysłać mailem :) ale ta dieta nijak się ma do tego co jem teraz :( ciekawe czy skuteczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj to się chyba dogadam z tym moim mężem ale jak narazie to oglada mecz :( lecę Asmanka bo Tośka strasznie nie spokojnie śpi a ja tu jescze pstrykam :( zdrówko kochana raz jeszcze i miłego wieczoru :) buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka ja już po dogadaniu :P i bardzo proszę o maila z tą dietą powiększającą piersi ale wydaje mi się że to nie możliwe. Teraz idę już spać, bo Marcel obudzi się pewnie o 7 a ja będę nieprzytomna. Wy pewnie już wszystkie słodko śpicie. Do rana pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzień dobry :) my już od 6,25 na nogach :) ja mam tu kawkę a Tosiek z tata oglada Okrąglinki :) zbyt gwarno to tu wczoraj wieczorem nie było :( Asmanka co ty się juz nie odezwałaś? Jak Iza nockę znioła? lepiej jej choć troszke? Rybka jak zobaczyłam ta dietę to pomyslałam w pierwszej chwili ze to na wiekszy tyłek a nie piersi :P ale oprócz diety sa jeszcze ćwiczenia :P zobaczymy przeczytać można :P miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć My też już na nogach. Mąz pojechał do Kościoła , Marcel bawi się w łóżeczku a ja muszę troche ogarnąć dom bo wczoraj oglądaliśmy film na kompie i leżą tu obok mnie szklanki, kieliszki koc bo w tym pokoju to mamy tylko biurko z komputerem i na podłodze Pawła książki i jakieś jego segregatory. U nas wczoraj strasznie wiało i nie byłam na spacerze ale widzę że dzis nie wieje więc może się przejdziemy. Mam nadzieje że pogoda się nie popsuje. Asmanka mam nadzieje że Iza czuje sie lepiej. Jak już będziesz po lekarzu to daj znać co powiedział, bo Marcel też od czasu do czau kaszle i już się zaczynam martwić, ale przy tym innych objawów jakiejś choroby nie ma. W sumie to on jeszcze chory nie był i ja nie wiem jak wygląda początek choroby u dziecka. Ide zanieś naczynia do kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z ranka:0 U nas swieci słonko , wiaterku nie ma , więc chyba zaliczymy spacerek:) Asmanka daj znać jak Izulka , trzymamy kciuki aby to nic poważnego:) Rybka u nas zawzze choroba zaczynała się od kaszlu , potem przechodziło w katar i chroba gotowa:( ale wiadomo że róznie to może być , dziecko znajomej nie kaszlalo ( zadnych innych objawów typu gorączka czy katar) , a zaczęło strasznie kaszlec w nocy i jak poszła do lekarza - zapalenie płuc:( Aniutka ja mam tak samo tyle że mój siedzi przy kompie , a jka po wczorajszym meczyku?????? sto latek i zdrówka dla Roksanki i Juleczki🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻 Zmykam i miłego dnia:) Papapki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×