Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Hej :) no nie wiem czy taka miła bedzie ta niedziela:O, mała mi nic nie je, nie wiem już co mam robić, nie mam siły:( 😭 Aniutka mała cały czas jeczy, nic jej sie nie podoba, dawno taka nie była. Asmana daj znac co lekarz powiedział:) Silvia? A u was co? Rybka, słoneczko Kasika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Róża z tym jedzeniem to naprawde masz problem. Ja jeszcze nie widziałam żeby Marcel nie miał apetytu, jak tylko widzi że ja coś jem to on zaraz też się domaga. Jeszcze ząbków nie ma a już je kawałki chleba , sera żółtego szynki mięska nie daje mu tylko kaszek ale to dlatego że smakuje mu samo mleko. Nie ma też odruchu wymiotnego jak tu ktoś pisał i naprawde nic mu nie muszę miksować , ziemniaka i marchewke mu podusze widelcem a miesko pokroje na drobno i wcina aż mu się uszy trzęsą. A w ciągu tygodnia to już nie kupuje mu dań całkowicie zmielonych tylko te gdzie idzie wyczuć kawałki jedzenia. U mnie kurczak już w piekarniku, surówka zrobiona jeszcze tylko ziemniaki wstawię i obiad na 13 będzie gotowy a teraz zmykam oglądać Epokę Lodowcową 2 A widziałyście może film Pachnidło?? Jak wrażenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybka nie widziałam tego filmu.A wybierasz się do kina? Ja ostatnio wstyd przyznać , byłam na początku ciąży :O Fajnie masz z Marcelkiem, u nas nie ma też zębolków ale nasza księżniczka raz zje podziubane widelcem a innym razem tylko zmiksowane, w ogóle tez mało je. Róża jak cię to pocieszy to ja tez mam takiego niejadka, czasem cos zje chętnie ale z reguły to urządzam za nią wyścigi po domu z łyżeczką :O no poza gerberkami te wcina w każdej ilości ;)Może ząbkuje Twoja pociecha i dlatego taka markotna? Byliśmy wczoraj u dziadków, mają nowego pieska,szczeniaczka Bobika.Śliczny, czarniutki no i wszyscy go wołają:Bobik to, Bobik tamto a tu nagle Misia też mówi BOBIK, głośno i wyraźnie ale mielismy radochę! :) Skutecznie zwróciła uwage na siebie, bo się psiakiem zachwycali a nie ją ;) Zdróweczka dla chorutkich dziecinek!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałam zaległości, aniutka dzieki za rady dotyczące spanka w nocy, nurofenu na noc juz próbowałam ale niestety nie pomógł, chyba muszę uzbroić się w cierpliwość.Synek siostry ma 1,5 roku a wciąz wstają do niego kilka razy w nocy.Oby to nie było rodzinne! Aniu 26 nie martw się, będzie dobrze!!!Cieplutkie buziaczki dla ciebie i Milenki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłej niedzielki!!!!! Zmykam na obiadek!Mamy piekną pogodę więc potem na spacerek!PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłej niedzielki, Julek śpi, jak wstanie to szybki obiadzik ze słoiczka zupka i zmykamy na obiad do babci. Mały żarłok zje zupkę a potem i tak od mamy z talerza mięsko i ziemniaki. Z jedzeniem nie mam z nią problemu, gorzej z piciem, kubek niekapek to dla niej zabawka, szura sobie ustnikiem po dziąsłach no i pije tylko przy okazji. Najchętniej pije z łyżeczki ale mnie to męczy, jak tu dawać 50 ml po łyżeczce.... :( Słoneczko, śliczne włoski ma Twoja mała, nasza cały czas łysa, no ale już nie bezzębna... pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc troche zajeta jestem bo robie generalne porzadki w domu, odkrylam ciuszki dla igi po julce i musze w szafakch porobic reorganizacje a na obiadek robie barszcz na drugie pieree (jak to sie pisze??) z lubczykiem i pieczen z indyka w sosie cebulowym i surowka:)), mniami mniami:))), ide rozwiesic pranie:)0 narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej A co my tak nisko? właśnie wstałam, przed 15 poszłam położyć Marcela i zasnęłam razem z nim i teraz wstaliśmy. Idę zrobić kawke, chętnych zapraszam :) Asmana odezwij się jak Iza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Elizabetaa , Wera No po takim obiedzie Elizabeta jak ty robisz to pewnie ze zmęczenia, ja odkąd mieszkam sama 2 dań jeszcze nie miałam. A gdzie reszta dziewczyn?? Aniutka daj już odpocząć mężowi i wskocz do nas na chwilkę. Kasika , Asmana , Słoneczko, Sylwia a wy gdzie się podziewacie?? Silvia to pewnie znów ma gości że jej się nie odzywa. Idę pobawić się z małym, o właśnie słyszę że Małysz pierwszy. Ania80 do kina się nie wybieram ale film widziałam na kompie , mąż przyniósł i jak dla mnie to trochę przereklamowany ale warto obejrzeć. A w kinie to ostatni raz też byłam jeszcze w ciąży, ojej......... to już prawie rok :( ale za to kilka książek już udało mi się przeczytać odkąd jest już Marcel bo na początku to czytałam tylko gazety o dzieciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko ja nie musze jej nic miksować, tez wszystko jej juz daję, ale jak jej naleci to nie je:( teraz to juz drugi raz bo juz kiedys tak było :( Ania80 teraz to co my wyprawiamy z mezem aby zjadła to w kinie tego nie grali:( zabki jej idą ale zeby juz tydzien nie miec apetytu:( dzieki kochane za pocieszenie dziś z tych nerwow zdązyłam sie ze wszystkimi pokłócic tylko sie czepiam bo nie mam jak odreagować, dobrze ze mąz wyrozumiały dziś był. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różyczka ja ci nie doradzę, bo Kacper rzuca się na jedzenia jak wygłodniały pies;) Je wszystko co się da i kiedy mu sie da. Co do nerwów, to się nie przejmuj, to normalne że jak masz problemy to musisz odreagować. Nie martw się, wszystko bedzie dobrze, jutro napewno wstaniecie obie w lepszych humorach i głodne;) Słoneczko-na parapetówe napewno zaproszę:) Mam nadzieję, że to już wkrótce, za kilka miesięcy.. Rybka mój mały też wcina kawałki chleba, sera itp. Ja w kinie byłam jeszcze w ciąży:O Tragedia. Ania80-moja siostra na swojego chłopaka mówi \":bobik\":D Agnes-spróbuj dawać małej ze zwykłego kubeczka, u nas takie rozwiązanie się sprawdziło i teraz tylko tak pijemy. Elizabeta-biednaś z tym praniem, ja chociaż w niedzielę robie sobie wolne od tej rutyny. Asmana jak tam Izulka?? Aniutka. Wercia hej ho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik ja po pierwsze w tygodniu za bardzo nie mam czasu, a po drugie mam poganiacza, ktory dzis sie na mnie uwzial i co usiadlam to dawaj, myslalam ze go pogryze ale teraz jestem zadowolona zesmy te chalupe wysprzatali, rybko dwa dania to robie tylko w sobote niedziele, w tygodniu nie ma sensu jula je obiadek w przedszkolu a iga w zlobie wiec, wystarczyj jeden szybki posilek, a w niedzele mam wiecej czasu :))) no i mam obiad jeszcze na jutro odrazu:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ja na chwilke. Byłysmy u lekarza i ma znowu infekcje górnych dróg oddechowych, noc była masakryczna poprostu zero snu, ciągły płacz, ściąganie kataru, lekarstwa na zbijanie tem. pojenie strzykawką poprostu koszmar. Dzisiaj czuje, że powtórka z rozrywki... Dziekuje za zainteresowanie jesteście kochane.. Rózyczko głowa do góry po burzy zawsze wychodzi słońce... Wy tu narzekacie na kino a ja Wam powiem wiecie kiedy ja ostatnio byłam - ponad 7 lat temu:(:( Ok zmykam buziaki.. Aniutka a Ty coś przespała niedziele???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Ale się napisałyście przez te 3 dni ;) U lekarza Ok., byłam u gina i mam pytanie, która z was jest cały czas na Cerazette ?? Jak sampopczucie, jak krwawienia itp. Muszę zacząć brać i jedyne co miała mi do zaproponowania to to Cerazette. Co do taksówek to nie będę się wypowiadać bo facet spóźnił się 15 min. I ledwo do tego lekarza zdążyliśmy a poza tym miał mieć ten nieszczęsny fotelik a tam śladu po foteliku nie było. Miał tylko jakieś mniejsze pasy do siedzenia przymocowane których nie można było regulować i w rezultacie wiozłam Kacpra na kolanach grrrrrrrr …… 4400 to nowy seial w TVP1 który zaczął się 2 tygodnie temu. Rybka Lost,ów nie oglądałam. Tzn. widziałam ale nie wszystkie odcinki a to już nie to samo bo w każdym tak jak w 4400 odkrywane były nowe tajemnice. Wiem że był super. Może uda mi się załatwić od kogoś płytki z 1 i 2 częścią i jak 3 będzie w TV to będę już oglądać ;) Co do seriali to super jest też Prison Break (Skazany na śmierć) dziś o 20:00 na Polsacie wiec wieczór zajęty ;) Mam wszystkie odcinki 1 części tylko czasu brak na oglądanie bo jak to na płytkach, są do czytania a przy Kacpim w dzień to niestety niemożliwe  Kacperek zaczął robić „papa” :) Wczoraj pojechaliśmy na zakupy i mały nagle zaczął machać do wszystkich i tak właąsciwie przez cały dzień na zmianę z „kosi kosi”. Nawet jak go karmiłam wieczorem to już prawie zasypiał a rączki kosi kosi i papa i tak na zmianę :D Poza tym podciąga się w łóżeczku tyle że tak jak Twój Marcelek, Rybko ramionka jeszcze za słabe lub dupcia za ciężka :P bo jeszcze sam całkiem nie wstanie trzeba mu pomóc ale jak już stanie to trochę postoi sam :D Aniutka, czerwcówki już 1000 dobijaja bo pewnie co druga strona to tabelka, słoniki albo jeszcze inne obrazeczki przez co stronki lecą ;) a my to tu solidna firma i o pierdołach nie gadamy tylko same ważne sprawy omawiamy…. Sex … jedzenie… no i diety :P Zdrówka dla Oskara, Izuni, Marcelka i reszty chorych dzieciaczków 🌻🌻🌻 Zmykam myć Kacpiego więc na razie tyle. Resztę doczytam i odpiszę później po Prison Break :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filmik się skończył i doczytałam zaległości ;) Co tu dziś takie pustki ?????!!!!!! Rybka super że Marcelkowi się polepszyło 🌻 Gości nie miałam ale jakoś czasu brakło na kafe w ostatnich dniach :P W piątek byłam z Kacpim na spacerku, wczoraj pojechaliśmy na zakupy. Natomiast dziś zaliczyliśmy całą 3 spacerek aż 30 minutowy bo wiał tak zimny wiatr że nie dało się dłużej spacerować. Kacpi był dziś marudny, spał w dzień po spacerze tylko ok.30 min. I to wszystko :( Jak go myłam to zauważyłam że na dole przebija mu się delikatnie ząbek, druga dwójeczka :D i to była pewnie przyczyna jego złego nastroju. Co do obiadków to ja ostatnio gotuję tylko w weekendy bo wśród tygodnia to nie mam dla kogo a sobie to zawsze coś tam wykombinuję. Jarek jak wraca z pracy to nie chce obiadu bo jest już zbyt późno i zjada czasem coś „na zimno”. Aniutka co do „cycolków” to ja poproszę te ciekawostki na maila :P i zdjęcia te które dziewczynom wysyłałaś :) Asmanka, raz jeszcze zdrówka dla Izuni 🌻 Roza, czasem są takie złe i ciężkie dni ale mijają i już niedługo będzie Oki ❤️ Kasika, gratuluje tego 1,5 kg ;) Słoneczko, Martynia superowa a te kucyki bomba 🌻 Roza, Asmana, Rybka, Wera to dla Was za pamięć o nas ;) 🌻❤️🌻❤️ Skoro nikt nie chce ze mną gadać to idę pojeździć na rowerku a później prysznic i spanko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki U nas bez zmian a chyba coraz gorzej Kolejna noc nie przespana a Izulka ma taki katar, że łzy jej ciekną jak je to zamyka oczka bo ją szczypią. Wczoraj to ryczałam razem z nią. Frida już nie wyrabia i zaraz idę do apteki po specjalną gruszkę i trudno odkurzaczem jej sciągnę bo potem będą uszy chore.. Jutro mam iść z nią do swojego lekarza i od razu pójde na kontrole bioderek... Jestem bardziej zmęczona jak wtedy gdy kilka razy w nocy wstawałam do niej.. Pomarudziłam i zmykam Buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) chociaż za oknem paskudnie:( Silvia dzieki za komplemeny a co do cerazete to ja biore , samopoczucie dobre a krwawień brak chociaz w grudniu było cos na pdbobe @ ale zdarzyło sie tylko raz a tak przez cały okres brania cerazeete zadnych tego typu dlegliwości Gratulacje dla Kacpiego , Tynia tez robi papa:) no i kolejnego ząbalak , niech się szybko przebija żeby kacpiemu humorek wrócił:) Agnes dzieki , Julce włoski napewno nadrobia ze zdowojona siła i gratulujemy zabali:) Kasika trzymam za słowo;) Asmanka niecjh Izula waca szybko do zdrówka🌻 Wera a jak Osakarek???:) Rybko fajnie masz z ty karmieniem Marcelka ,moja że ma 4 żabki to je tylko flipsy , danonki bananny rozpapkane i czasmai jakś zupke też rozciapkana:) Elizabeta super że porządki sie udały:) Pozdrowionka i miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Elizabeta skończyłaś juz tę 6 wiedera? Asmana zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka. Wiem jak to ciężko, gdy malec choruje, ale napewno teraz bedzie tylko lepiej. Trzymajcie sie kochane i jak mała bedzie spała, to i ty sie zdrzemnij.😘 Sylvia widzę, że ogladamy te same seriale:P Ty jeszcze karmisz, że możesz brać tylko Cerazzete?? Słoneczko a trzymaj, trzymaj za słowo:) Rybka a ty króry dzień weidera? Milenko, Małgosiu sto lat🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś na poprawę nastroju, skopiowane od Majówek: Czego nauczyła mnie mama: Nauczyła mnie doceniać dobrze wykonaną pracę: \"Jeśli zamierzacie się pozabijać, zróbcie to na zewnątrz - przed chwilą skończyłam sprzątać!\" Nauczyła mnie religii: \"Lepiej się módl, żeby na dywanie nie było śladu\" Nauczyła mnie podróży w czasie: \"Jeśli się nie wyprostujesz, strzelę cię tak, że się znajdziesz w przyszłym tygodniu\". Nauczyła mnie logiki: \"Dlaczego? Bo ja tak powiedziałam!\" \"Jak spadniesz z tej huśtawki i skręcisz sobie kark, to nie pojedziesz ze mną do miasta.\" Nauczyła mnie przewidywania: \"Tylko załóż czystą bieliznę, na wypadek gdybyś miał wypadek\" Nauczyła mnie ironii: \"Śmiej się, a zaraz ci dam powód do płaczu!\" Nauczyła mnie tajemniczego zjawiska osmozy: \"Zamknij się i jedz kolację!\" Nauczyła mnie wiele o wytrzymałości: \"Będziesz tu siedział, póki nie zjesz tego szpinaku\" Uczyła mnie meteorologii: \"Wygląda, jakby tornado przeszło przez twój pokój\" Nauczyła mnie o zagadnieniach fizyki: \"Gdybym krzyczała, że spada na ciebie meteor, czy byś raczył mnie wysłuchać?\" Nauczyła mnie hipokryzji: \"Powtarzałam ci milion razy - nie wyolbrzymiaj!\" Nauczyła mnie o kręgu życia: \"Wydałam cię na ten świat, to mogę i na tamten\" Nauczyła mnie modyfikacji zachowań: \"Przestań zachowywać się jak twój ojciec!\" Nauczyła mnie zazdrości: \"Są miliony dzieci, które mają mniej szczęścia i nie mają takich wspaniałych rodziców jak ty!\" Nauczyła mnie cierpliwości : \"Tylko poczekaj, aż wrócimy do domu\" Nauczyła mnie medycyny: \"Jeśli nie przestaniesz robić zeza, to zobaczysz, że Ci tak zostanie\" Nauczyła mnie myśleć przyszłościowo: \"Jeśli nie zaliczysz tej klasówki z polskiego, to nigdy nie dostaniesz dobrej pracy\" Nauczyła mnie empatii: \"Załóż sweter - dobrze wiem, kiedy jest Ci zimno\" Nauczyła mnie czarnego humoru : \"Jeśli kosiarka obetnie Ci stopy, to nie przychodź z tym do mnie...\" Nauczyła mnie otrzymywania: \"Oj, zobaczysz, że dostaniesz!\" Nauczyła mnie dorastania: \"Jedz warzywa, bo nigdy nie urośniesz!\" Nauczyła mnie genetyki : \"Jesteś zupełnie jak Twój ojciec...\" Nauczyła mnie moich korzeni: \"Czy Tobie się zdaje, że urodziłeś się w stodole?!\" Nauczyła mnie doświadczenia: \"Zrozumiesz jak będziesz mieć moje lata. A teraz rób to!\" Nauczyła mnie sprawiedliwości: \"Kiedyś też będziesz mieć dzieci i mam nadzieję, że będą takie jak ty!\" Nauczyła mnie oczekiwania: \"Poczekaj tylko, aż ojciec wróci!\" Nauczyła mnie otrzymywania: \"Dostaniesz, jak tylko wrócimy do domu!\" Nauczyła mnie podejmowania wyzwań: \"Co ty sobie myślisz? Odpowiedz, jak cię pytam! Nie odszczekuj się!\" Nauczyła mnie indywidualizmu: \"Gdyby wszyscy skakali z mostu, to ty też byś skoczył?\" Nauczyła mnie zasad zdrowego odżywiania: \"JEDZ!\" Nauczyła mnie, jak wykształcić sobie zainteresowania: \"Tylko nudni ludzie się nudzą.\" Nauczyła mnie, jak SZYBKO wykształcić sobie zainteresowania: \"Nudzisz się? Zaraz ci znajdę zajęcie!\" Nauczyła mnie, jak wybrać właściwego partnera na resztę życia: \"Tego kwiatu to pół światu.\" Nauczyła mnie miłości do rodzeństwa: \"Jak zaraz nie przestaniecie się kłócić, to każę wam się pocałować!\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikogo nie ma, to lece🖐️ Zauważyłście, że nie ma już ten wstrętnej reklamy?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz tak się do niej przyzwyczaiłam , że nie zauważyłam zniknięcia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×