Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

moniaa wiem ze to glupie, ale odstawilam cerazette i wsluchuje sie w swoje cialo, wiem kiedy mam dni plodne, boserwuje sluz, czuje jajeczkowanie, obliczam itp, po tylu staraniach to jestem juz ekspertem,:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic.Na dziś tyle. Gaszę sprzęt i brykam do domciu :D Pa dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz teraz nie mogę pozwolić sobie na ryzyko zajścia. Dwójka wystarczy, tym bardziej, że synek jest chory. Wymaga opieki i rehabilitacji. Dlatego licze jdnak na leki, nie na siebie :) Z Małgosią niespodziewanie zaszłam w ciążę w szóstym dniu cyklu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia no niezle, jak przestane karmic to mysle o jasmin, czy jakos tak albo o wkladce tej mirenie, ale to moze pozniej zastanawialam sie nad persona ale w zasadzie nie jest mi potrzebna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wera ja karmiłam Natalie tydzień i mleko miałam jeszcze jak zaszłam w ciąże z Izą, ale idź do lekarza po tabletki .. Silvia my tez mamy wózek Drivera i straszna krowa z niego zmienilismy samochód na volvo combi i ledwo włazi do niego i chyba jednak kupie ta parasoleczke.. Tak wogóle zakupiłam zupek , mydełek, pieluchy kaszki itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka my mamy x-landera nie drivera :D ale spoko oba są duże :D Nam do kombiaka do tej skody co jeździmy to wchodzi a do tego co chcemy kupić też wejdzie bo sprawdzaliśmy ;P Powiedz mi te gerberki 3-paki to są różne smaki czy wszystkie 3 słoiczki to to samo ?? Jakie kupiłaś ?? A za pieluchy ile zapłaciłaś, masz rozm. 4 czy jeszcze 3 ?? Pytam bo właąsnie chce wysłać Jarkowi lste zkupów i może jeszcze coś sprecyzuje by nie dzwonił ze sklepu że czegoś nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silvia ja poraz pierwszy kupiłam te pieluchy , bo uzywałam pampersów, ale kupiłam 4 Zupki są tego samego smaku i z tego co pamietam tylko trzy rodzaje pomidorową wziełam i cos jeszcze nie pamiętam a zakupy w samochodzie jeszcze mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za pieluchy zapłaciłam 36,99 chciałam kupic pierś z kurczaka, bo dość tania ale było tyle ludzi że sobie darowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w rossmannie jest ta sama promocja 3 zupki gerbera w cenie dwoch, nakupowalam tez ostatnio, ja od dawna kupuje idze takiej najtansze pieluszki z rossmanna za 56 placa 21-23 zl, zaleznosci czy jest promocja czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Asmanka 🌻 Ja te pieluchy od grudnia używam i jestem zadowolona wcześniej tez na pampersach jechałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zupki tylko obiadki:)) a dawalyscie dzieciom ta lazaniie??? z kuchni smakosza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetka moja własnie dzisiaj jadła lazanie i zjadła bez problemu natomiast teraz przed snem dałam jej te nalesniki i nie podesżły jej a takie pyszne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie, ale też sie nad nią zastanawiam. Teraz jadł pierwszy raz gerbera obiadki, soczewicę z kurczakiem i warzywami i bardzo mu smakowała. Wcześniej dawałam mu obiadki HIPP lub Bobo Vita a gerbera teraz kupiłam. Deserki z gerbera mu nie smakują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz a moja to wszystko wpapusia, ale moja to jest cieta na zarcie:P az sie trzesie jak widzi jak ktos je i przelyka sline i mlaska, tak zeby sie nad nia zliwotac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to i tak najczęściej daje jej jeść to co my a słoiczki mam tak w razie gdyby mi sie nie chciało ugotwać bądź na szybkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz asmanka ja sie boje troche bo uzywam duzo przypraw, no i czasmi nie ugotuje zupy na miesku ale z lenistwa na rosolku a nie chialabym zeby zjadla cos takiego, zreszta, w zlobie dostaje domowe jedzenie, weic w domu dostaje ze sloiczka:))):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też przyprawiam unikam tylko pieprzu .. Ależ jestem śpiąca to do mnie nie podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, dziecko musi sie moje chowac narazie na sloiczkach, ale powoli jej cos z naszego jedzenie wprowadzam, zje na kolacje kanapke, dostanie jajeczko i ziemniaczki i takie tam. jestem cieawa jak przymie dankona bo dostala z marchewkajabluszkiem i banankiem, jaks nowosc, zobaczymy jutro rano:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobity nie nadążam za wami:P Wracam jutro, a Karlos dzwonił, że fotelik doszedł\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nie, rano spadł śnieg, ale do tego czasu zdążył już stopnieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika już??? ja wczesniej zamówiłam i jeszcze ni ma :(:( U nas to potwornie sypie i niebo sniegowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAA nawet nie wiedziałam, że to Kraków to teraz rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od jutra MArcin ma wolne, więc troszke oddychnę bo ten tydzień był wyczerpujący z dwiema ciągle lekarze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×