Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

sorki pomyliło mi sie dziewczynki :P dzięki, jestem na stronie tesko i przejze sobie tam tą ofertę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Sylwia :) Takie mam hobby ;) No i noszę co zechcę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie jestem taki matołek:P:P Wszystkie kupujecie parasolke??-spacerówke Ja to myślałam, że ten co mam to będe miała na lato chociaz ciężki jak diabli jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się zmobilizuję Elizabeto, a nie wiem kiedy to nastąpi :D :) Bo ostatnio mi się nie chce i wysyłam po prostu jak ktoś coś sobie wybierze ze strony, więc i Tobie też tak mogę ;) A sporo osób do niej zagląda, więc i tak czasem nie nadążam :) Też musze zajrzeć na stronę esco, bo w poniedziałek będe w Tesco więc mogłabym coś zakupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmano- Ja chcę kupić i własnie pytam dziewczyn o takie spacerówy,ale narzie milczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ci spacerowki nie doradze bo mam nieuzywana prawie po julce, z budka odpinana i folia do butki na zamek, kupilam ja w sklepie z tego co pamietam, o allegro wtedy jeszcze nawet nie wiedzialam. kolezanka kupila na allegro wozek pokaze wam go ,ale mowiac szczerze szajs, straszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będe musiała poszperać troszkę za spacerówką. Ta jest fajna, choć wolałabym lżejszą i taką co mało miejsca w samochodzie zajmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na pozór wygląda tak solidnie. Jak to się mozna oszukać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika jakie cudeńka !!! Sama to robisz ???? Chyba się na coś skuszę bo to na prawdę piekne rzeczy !!! Bardzo podoba mi się grafitowo-czarna bransoletka z 6 zwojów :D Masz gg to pogadałybyśmy o konkretach :P Asmanka ja kąpię Kacpra w Oilatum i tak chcę robić do czasu aż skończy roczek później przejdę na mydełka :) Robię właśnie listę zakupów mężowi bo właśnie zadzwonił że po pracy pojedzie na zakupy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny :) I widzę, ze bez kosztów wysyłki :) Tylko, ze aukcja zakonczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvio- Na stronie jest numer gg. Na gg jestem po 21. Ukryta,ale możesz zagadać, to gdy będę tosię odezwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swiece swiece swiece i ani ani:( za mało cos mam energi - ide na kawe i princeske:) Wpdne potem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvio :) Robię to z mężem ;) Wieczorem bywam na gg, pracy nie mam gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wózków to my nie kupujemy bo mamy spacerówkę ten co kupiliśmy był 3 w 1 wiec dopiero na przyszły rok pomyślę o lekkiej parasolce. Nie znam się zatem ale mogę powiedzieć ze jak chodziłam z Kacpim na spacery jak było cieplej to bardzo dużo ludzi jeździło z wózkami CONECO, nie sa drogie a ponoć dość dobre (znajomy ze sklepu z wózkami tak mówił). http://www.allegro.pl/search.php?string=coneco&category=11846&country=1 na tej stronie sa wózki tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKI Monika :) a możesz tu na kafe powiedzieć ile taka bransoletka by kosztowała ?? Elizabetaa moja sąsiadka ma ten Badny designe i jest zadowolona, może to zależy jaki model ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta 9 zł. Ja teraz buszuję po allegro w pogoni za wózkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co Ty ?? To ja jak zrobie liste zakupów to przyjże sie dokładniej tej twojej stronce i powybieram sobie jakieś cudeńka :D Mogę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetka tu są CONECO co dużo ich po Wrocławiu jeździ i co ten znajomy mówił że sa dobre: http://www.allegro.pl/search.php?string=coneco&category=11846&country=1&order=b A taki ma moja sąsiadla i jest zadowolona tzn. tej firmy Baby Design bo nie wiem który model: http://www.allegro.pl/search.php?string=baby+design&category=11846&buy=0&new=0&pay=0&country=1&order=b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ W końcu znalazłam czas, żeby do Was zajrzeć. Jeszcze nie czytałam co pisałyście – ale mam nadzieję, że już się dzieciaki wychorowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×