Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Silvia własnie ten wózeczek co znajomy poleca od razu wpadł mi w oko :P Jadę do Tesco i na badanie słuchu Natali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie Silvia tapten link co podałam to ten wózek jest ochydny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmanka który jest ochydny ?? Ten \"ultra tani\" ?? Ten ostatni co podałam ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Nie mam czasu nadrobic czytania.:P W każdym razie żyje :D Kacpi całą noc się budził z płaczem. chyba obce miejsce mu nie służy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia :) Pewnie, że możesz :D Zapraszam :D Jak coś odezwij się na gg ;)albo w emailu. Byłam w rady, dtlatego milczałam jakiś czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kasika :)U mnie Małosia tez marudzi. Ida jej ząbki chyba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile ma Małgosia tych ząbalków? Śliczna ta biżuteria, gdzie mogę znaleść ceny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam spacerówkę bebe comfort. Taką zwykła spacerówkę. Dostałam ją od brata po ich dziecku. Może nie jest jakaś ekstra ale w sumie jest fajna – łatwo się składa jest leciutka. Ma budkę, folię przeciwdeszczową (dokupioną). Nie ma tylko żadnego śpiwora albo ocieplacza na nóżki. Więc teraz raczej używam jej sporadycznie jak jest ładna pogoda i musze z Asią pochodzić po sklepach albo ostatnio wzięłam ją w tym wózeczku do biblioteki. Można go bez problemu wszędzie wnieść nawet z dzieckiem w środku bo jest leciutki. W Łodzi –biało. Spadł śnieżek. Też chcę zrobić zakupy w Tesko. Niestety teraz jesteśmy bez samochodu i jeździmy pożyczonym. Wiec nie wiem jak to będzie z tymi zakupami. Moja Asia je tylko słoiki (na moje obiadki się skubana wypięła) wiec naprawdę warto by mi było pojechać. Asmana – to dobrze że Izunia nie ma skazy. Moja dostała jakąś taką suchą plackowatą wysypkę na policzku, łokciu i na nóżce. Nie swędzi ja to. Może zejdzie – zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika :) Ma tylko dwa na dole i na górze ma rozpulchnione dziąsła. Powiedz w emailu co Cię interesuje a wszystko Ci powiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikaa to ja jak by co to tą bransoletke juz zamawiam a co do reszty to mailem napisze jak na coś jeszcze sie zdecyduję :D bo gg to tylko do 19:00 zanim Kacpra nie poożę bo później to juz piszę od Jarka a tam gg nie ma :( Kacpi 2 godziny walczył i nie zasnął nicpoń jeden teraz bawi się w łóżeczku, cały dzień bedzie nie do zniesienia bez tej drzemki grrr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serek oby wysypka szybko zeszła😘 Monika jak wróce do domu to napiszę ci mejla, bo siostra też byłaby zainteresowana. Widzisz, dzięki kafetrii twój biznes ruszy z kopyta:P Mój tez ma dwa ząbki:) Sylvia mój też opstatnio nie ma spania😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha :) Chyba biznes ruszy z kopyta ;) Masz rację :D To napiszcie email :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika a na stronce jest podany mail ?? pytam bo już z niej wyszłam a widze ze na kafe n ie podałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak.Tam jest email i numer gg :)Ale gg po 21, jak dzieciska pójdą spać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajną masz :) Ale specerówka parasolka to jednak wygoda, no nie? Ja mam w bagazniku pojemnik z gazem (bo jeżdże na gaz) i dlatego musze kombinować, zeby zajmował wózek jak najmniej miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli latem będziemy robić jakieś wypady za miasto ( mam taką cichą nadzieję :) ), to wtedy kupimy parasolkę, ten po złożeniu zajmuje sporo miejsca do bagażnika się zmieści ale juz nic więcej tam nie można włożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie u mnie jest to samo z tym wózkiem co teraz mam. Składa się,ale do bagaznika już nic nie włożę :( A ja zamierzam wyruszyć w tym roku nad morze z małą więc potrzebuję czegoś małego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikaa- - ja też będę latem nad morzem i zastanawiam się czy wózek parasolka nie ma za małych kółek na jazdę po plaży. Z drugiej strony jak zabiorę ten wielofunkcyjny to za bardzo nic nam się do bagażnika nie zmieści. Tak sobie kombinuję tylko, że na razie jesteśmy bez samochodu. Chcemy do wiosny kupić Fabię. Mam nadzieję, że nie okaże się za mała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja że i w góry i nad morze :P W góry na pewno bo rodzinka a nad morze sie z przyjaciółmi wybieramy i ich 1,5 rocznym synkiem :D My mamy x-landera i jest duży po złożeniu i jako że mamy jeszcze małe autko to wozimy wózek na przednim siedzeniu bo do bagażnika nie wchodzi. Jednak jesteśmy na etapie szukania czegoś większego a dokładniej kombi wiec wtedy do bagażnika się zmieści :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że Wy tez chcecie zmienić lub kupić autko :D My jak jedziemy dalej to mamy octawie kombi z firmy ale chcemy coś swojego większego bo to zawsze swoim mozna na dłużej wyjechac a nie tylko na 2-3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serek jak kółka będą za małe to Asia podrepta sama na nóżkach a wózek weźmiecie pod rękę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie:D Przecież nasze pociechy na pewno wtedy będe brykać :) Ja jadę do Mrzeżyna w sierpniu a Wy dokąd i kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×