Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Jędrek wykąpany, nakarmiony położony do łóżeczka mam nadzieję że szybko zaśnie. Tomek już jedzie do domku więc życze wszystkim miłego wieczorku :) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja tez jestem:) czesc wszystkim, ja po ciezkim dniu, bleee...a mojego tez jakby nie bylo:P Śpi zmeczony, padl ja kawka, wrocil stosunkowo wczesnie bo o 17, ale normalnie wykonczony...fajnie tak w ciszy posiedziec od czasu do czasu:) Mala spi, drugi dzien sama zanela w lozeczku, nie zapeszam. Co do wakacji, tez jedziemy nad morze, wlasnie w tamtym tygodniu rezerwowalismy domek, jedziemy z przyjaciolmi, bezdzietnymy ale za to najlepszymi:) My mamy vectre combi, wiec mysle ze jakos sie zabierzemy, mam spacerowke graco, tez wlasnie 2 w 1, ciezki ale coz (trzymam go w garazu, wiec nie musze dzwigac) o parasolce tez bede myslec w wakacje. No i wyszla pierwsza gorna jedynka, tam czulam, spala ostatnio niespokojnie, caly czas cyc i cyc, tylko do pociamkania, moze dzis juz bedzie lepiej. Monika super bizuteria, ja tez bede zamawiac, odezwe sie zaraz na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silvia i jak mężuś zrobił zakupy na medal?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga powiedz mi w jakij części Tarnowa mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leci 4400 ale zajżałam na chwileczkę :P Asmanka nie kupił wszystkiego bo stało zapakowane na paletach kupił tylko menu smakosza z gerbera tych 3-paków nie było jeszcze Kupił tez pieluchy i inne jedzinko ale z Bobo Vity i Hippa. W sobote lub niedziele dam Kacpiemu ta lazanię, mam nadzieję że bedzie mu smakowała :D A teraz zmykam na filmik:P Buziaki i dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam na Romanowicza, wprawdzie nie \"na naszym\" bo u tesciów, ale oni są w usa wiec sami, za ok pół roku bedziemy mieszczkac na Rydza Śmigłego, czekamy na mieszkanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Romanowicza to wiem gdzie jest , ale Śmigłego nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmigłego to na wprost Carrefoura, wiec juz na peryferiach, no ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa to już wiem ważne że na swoim będziecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie, własnie ogladam zdjecia Twoje i szkrabów, nie wiem albo sila podswiadomosci albo kojarzę Cie, ale nie mam pojęcia skąd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Tarnów to małe miasto a nóż widelec bawiłysmy sie razem na jakiejś imprezie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt, swiat jest bardzo maly a tym bardziej Tarnów. Dobra dziewczynki lece do spanka, jutro na 8 a jeszcze Olwie zawieżć do mamy, milej nocki i do jutra:) Calusy dla maluszków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wpdłam tylko oznajmic Kochnej Asmance i innym dziewczynkom że jesteśmy 6000 do tyłu;) :P tzn . że 6 raczków nie bedzie :) ba nawet jednego nie bedzie:) Dziś mnie nie było bo męzulo miał wolne ale jutro nadrobie zaleglosci bo idzie na szklenie od 10-18 Dobrej nocki bo trzeba sie wkoncu mężem zaopiekować;) do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry !!!! Ja uciekam do pracy, miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek chce mi się jeszcze spć mimo iż dzisiejsza nocka była dość dobra zmykam na śniadanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) U nas noc jak zawsze czyli z budzeniem na cyca, ale już sie przyzwyczaiłam:) A Tynia oglądłą dzis Tubisie i byla zachwycona , śmiała sie w głos i podskakiwała na pupie:D Zmykam na kawusie bo Tynia zsnęła więc mam chwilke dla siebie:) A do jutra ferrie:) Elizabetka też się chyba cieszy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ Jędrek dziś ani razu nie obudził się w nocy :) Zapraszam kawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz cześć.U nas nocka była spokojna (odpukać) ani razu się nie obudził i nawet nie płakał, wstał o 5 zjadł i poszedł spać do 8.00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam a my dzisiaj spałyśmy aż godzine :( tak więc jestem nie do życia Renolka własnie zakupiłam KATAREK, powiedz mi czy katar leci do rury czy jest coś takiego co zatrzymuje go przed wpłynięciem do rury??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ize jakis demon opętał kwiczy , stęka normalnie jak nie moje dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetka te nasze córcie jakoś telepatycznie chyba sie dogaduja albo śpią przez całą noc, albo brykają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Małgosia dziś w nocy co chwilę marudziła i wisiałą przy cycu. Też juz przwykłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×