Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Joasia i Viki dziękuję Wam za słowa otuchy! :) Ale ja chyba jakas dziwna jestem na samą myśl o porodzie czuję przerażenie, taki ogromny niepokój wewnętrzny i żadne argumenty mnie nie uspokajają! :O Czy tylko ja tak mam :( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renola
a mojego męża dopadło choróbsko - ze strachu przed zarazeniem mnie śpi a raczej meczy się na kanapie( dwuosobowej - a ma 190cm wzrostu!!). Wziął już tyle specyfików i nic mu nie przechodzi. To teraz chyba te roztopy takie zdradliwe - uważajcie na Wasze zdrówka -szczególnie te które do pracy chodzą. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim! Dziekuje za serdeczne przyjecie do grona kwietniowek:) OK, wiec podaje dane do tabelki: termin porodu 4 kwiecien, przytylam ok 2,5 kg, w pasie mam 101 cm a plec maluszka to chlopiec :) Jak juz wczesniej wspominalam to moja 3 ciaza. Bardzo sie ciesze ze Was znalazlam , zwlaszcza ze mieszkam w Niemczech , prawie nie mam kontaktu z rodakami i czulam sie troche osamotniona.Ale dzieki Wam jest lepiej.Chwala temu co wymyslil internet:9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia79
Witaj Moniko! Wpisuje Ciebie do tabeli. Bardzo sie cieszymy, ze jestes z nami. Pozdrawiam serdecznie. Nick............termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie........płeć ************************************************************************************** RRR................30.03.06..............2kg............78cm...............??? Madeline............01.04.06...........1kg............??????...............???? witch 3...........01.04.06........6 -o,5KG............88CM..........córcia Ania26..............02.04.06...........4kg............98cm..............????? kizia.................02.04.06.......... 4kg............89cm...........córcia Elizabetaa..........02.04.06..........0kg............85cm.............????? MEGI73.............04.04.06...........2kg............89cm................??? Mo.nika.............04.04.06.........2,5kg..........101cm............synek Przyszła Mama.....05.04.06..........2kg............63cm..............???? gosik 28.............05.04.06..........????.............?????..............????? Joasia79............06.04.06...........3kg............?????........córeczka Czekolada_29.......08.04.06........0,5kg............82cm.............????? macieja8.............09.04.06.........5,5kg...........??????............????? ANNA80..............10.04.06..........6kg..........???????................???? Mina29...............10.04.06.........??????..........??????...............???? dowa.................10.04.06............2kg..........??????..............???? asiak27..............11.04.06.........??????............??????..............???? KASIUNIA10009.....13.04.06..........1kg..........91 cm..............????? georginia............15.04.06...........2kg.........??????................???? Słonko80.............15.04.06..........-2kg...........??????............????? ona27.................16.04,06.........??????...........?????..............???? grazie................16.04.06..........4 kg..........86cm..........synek Aga_ś.................16.04.06...........???.............????...............???? dorota275...........17.04.06..........3kg..........70cm............córcia rybka25.............19.04.06............3kg...........80cm...........synek renatajn............20.04.06............?????>..........???...............????? Renola...............20.04.06.............?????...........???...............???? Silvia27..............21.04.06............ -2 kg...........?????.............???? Agnes78_Bdg.......21.04.06.............2,5kg..........?????.............???? iwka chicago.......21.04.06............?????............?????............???? słoneczko27........21.04.06..............3kg.........97cm.............??? EVI_1985............22.04.2006.........2kg............70cm..........synek Lolcia................23.04.06.............1kg............87cm...........???? Monikaa_............25.04.06..........3,00kg...........78cm.............??? magdek..............26.04.06...........?????...........???????..............??? Viki2.................26.04.06...........4 kg..............89 cm..........??? asiulak................27.04.06............0,5kg..........????............????? Kasika1.............27.04.06..............2,5kg.........96...........synek Roza.................29.04.06.............4,5kg..........83cm............??? serek................30.04.06............ 1 kg ..........71 cm...........????? alaa...................??????.................???...............???.............???? gdusia...............??????..................????............????..............???? sissi.................30.04.06.............4 kg...........85 cm...........?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuśkia jak tam Święty Mikołaj był u was czy byłyście nie grzeczne i was nie odwiedził, mi wczoraj mąż powiedział że zrobiłam sie w ciąży bardziej uszczypila niż zwykle dokładniej bardziej wredna ale powiedzial ze tio zniesie, bo wie ze tak działa na mnie ciąża. Ale przyszedł do mnie mikołaj dostałam koszulkę z nadrukiem \"BABY ON BORAD!\" taki dowcipny był ten mój Mikołaj. Ale miałam obawy, że wogóle o mnie zapomni. Pozdrowiona papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serek - co do zwolnienia... mi lzy w oczach stanely gdy szefowa zasugerowala zebym do konca ciazy zostala juz na zwolnieniu (zeby moje grupy mialy 1 lektora, a nie raz mnie, raz zastepstwo). Bylam przerazona ta klatka jaka nagle wydalo mi sie nasze mieszkanie. Zdaje sie ze po tygodniu szefowa dzwonila znow - tym razem, zeby prosic mnie zebym wrocila, ale... ja juz nie chcialam wracac. Czuje sie bardzo dobrze w domu - jestem spokojna, wyciszona, skoncentrowana na dziecku. Zawsze jest cos do zrobienia - od obowiazkow domowych po jakies hobby czy po prostu relaks. Ja rowniez wiekszosc dnia spedzam bez meza ale... przeciez nie jestem sama :) Zrobisz jak zechcesz, napisalam to tylko po to, zebys wiedziala, ze moze wcale nie byloby tak zle jak Ci sie wydaje. Ania26 - tak, nasze Malenstwo jest bardzo ruchliwe. A swoja droga, czy wy zauwazylyscie kiedy dzieci sa najbardziej aktywne? Bo ja zaczynam widziec w tym jakas prawidlowosc - czuje ruchy rano gdzies do 11, potem przez wiekszosc dnia jakies pojedyncze slabsze kopniecia i pod wieczor, gdzies od 17 czy 18 zaczyna sie seria na dobranoc - najmocniejsza z calego dnia. Viki2 - wlasnie, musze kupic mate :) Anna80 - mi tez czasem zdarza sie pomyslec o porodzie, ale jakos staram sie odsunac te mysli na pozniej - bedzie jeszcze czas sie postresowac ;) Za to taki niepokoj wewnetrzny jaki opisywalas czuje wtedy gdy pomysle sobie, ze... nigdy nie mialam do czynienia z takim malenstwem i nie wiem czy bede wiedziala jak sie nim zajmowac, czy bede potrafila odgadnac dlaczego placze, czego mu potrzeba... Pociesza mnie tylko to, ze nikt nie rodzi sie z taka wiedza i wszystkie kobiety dopiero sie tego ucza i... jakos sobie radza :) macieja8 - tak, Mikolaj sie pojawil, wiec chyba bylam w miare grzeczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Lolcia, masz całkowitą rację z tymi ruchami o określonych porach, u mnie jest tak samo. Anna80, ja staram sie nie myslec o porodzie, bardziej taK jak Lolcie trapi mnie czy bede umiałą zajac sie takim Maleństwem, wczoraj przegladaliśmy z mężem jakieś czasopismo i był maluszek z tym swoim pępuszkiem, i tak mowie do Męża, ze ja chyba nie bede umiała pielęgnować takiego brzusia, ale myślę, ze te umiejętności \"urodzą\" sie wraz z Kruszynką. A o porodzie nie myśle, bo mnie to przeraża. jutro czeka mnie cięzki dzień w pracy, wiec pewnie zagladne dopiero w czwartek. Mam jutro hospitowana lekcje, a potem jeszcze wywiadówki, wiec wroce pewnie ok. 19-tej, ale coz, chyba dam rade! Pozdrawiam Was serdecznie. Całuski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko27
Hejka mamusie i maluchy:) Chciałabym zwrócić sie do tych kobietek które po raz pierwszy zostaną mamuśkami. Nie martwcie się o to czy sobie poradzicie z opieka nad maluchem oraz czy bedziecie wiedzieli czego w danym momęcie maluch potrzebuje, bo bedziecie to po prostu wiedziec i czuc czego w danej chwili chce wasza kruszynka, mam już 6 letniego synka a te mamy które po raz kolejny spodziewaja się maleństwa napewno potwierdzą moje słowa. To chyba nazywa sie instynktem macieżyńskim:):):). Zawsze można też poprosić o radę lub pomoc mamę lub teściówke:), lecz myśle że sobie będziecie świetnie radziły z opieką nad swiomi skarbeczkami. Pozdrowionka i miłej nocy:) A co do ruchów to moja kruszynka najberdziej dokazuje rano pomiedzy 8-9 a wieczorkiem to od 20-22, zmykam spać papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie! widzę, że pojawia się temat zwolnienia. Serek, opowiem Ci jak było u mnie. Też pracuję w biurze, siedzę bite 8h przed kompem i na razie nie było źle. Ale byłam non stop śpiąca i nic mi się nie chciało. Po pracy mam w tyg kilka h dodatkowej pracy i miałam już coraz mniej sił. Czasami brzuch robił mi się twardy na maxa a jak wracałam do domu to najchętniej bym spała już od 18-19. Byłam w zeszłym tyg u lekarza a on mi na to wszystko, że to przemęczenie i że mam trcohę zwolnic. Spytałam go o kilka dni wolnego a on, że min. miesiąc. No i mam te zwolnienie, dziś w firmie mi powiedzieli, żebym już wzięła do końca ciązy ( wiadomo z jakich względów)a przychodziła jak będę mogła. Wiem, ze teraz, to w sumie raptem tydzień ale czuję się już lepiej. Niestety mam kiepskie wyniki i grozi mi anemia, więc łykam masę tabletek. Może miałam wyrzuty sumienia, ze już w 5 mies ide na zwolnienie i planowalam od stycznia wrocic, ale teraz wiem, ze nie.Zdrowie, nie tyle nasze, co maleństw jest najważniejsze i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem na L-4, na razie do końca tygodnia, tym razem z powodu bakteryjnego zapalenia spojówek. Dziś już jest lepiej, ale poniedziałek był koszmarny.Też się zastanawiam, czy siedzieć już do końca w domu ?może cociaż jeszcze z miesiąc popracować? Nie martwcie się aż tak bardzo porodem, da się przeżyć, pomaga świadomość, że to przecież tylko kilka godzin(w moim wypadku 10).Stwierdziłam nawet, że nie chcę znieczulenia zewnątrzoponowego, bardziej boję się komplikacji po nim. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wy też tak zrobicie...
Koszalin. Do szpitala trafia 14-miesięczny Kuba z gminy Tychowo (zachodniopomorskie). Nieprzytomny, na ciele liczne zasinienia. Przechodzi dwie operacje neurochirurgiczne. Jest poddany trepanacji czaszki, lekarze usuwają mu rozległy krwiak przymózgowy. REKLAMA Czytaj dalej 21-letnia matka chłopca Izabela M. i jej 28-letni konkubent Jarosław O. twierdzą, że pod śpiącym dzieckiem zarwało się łóżeczko. Podczas przesłuchania konkubent przyznał, że od dwóch miesięcy bił chłopczyka. Na podstawie zeznań świadków udaje się udowodnić wielokrotne okrutne, wprost bestialskie traktowanie dziecka. Konkubent bił systematycznie malucha po ciele, głowie, szarpał, uderzał o meble. Matka tłumaczy, że nic o tym nie wiedziała, myślała, że synek nabijał sobie siniaki podczas nauki chodzenia. Kraków. Na obserwacji w Szpitalu Dziecięcym w Prokocimiu znalazł się posiniaczony półtoraroczny Oskar z obrażeniami głowy. 25-letni ojciec najpierw pobił jego matkę, potem zadawał ciosy synowi. Obrażenia na szczęście nie wymagały interwencji chirurgów. Włocławek. Na oddział chirurgii dziecięcej szpitala po raz drugi trafia Oliwia. Teraz ma 11 miesięcy, zadrapania na twarzy, siniaki na głowie i obrzęk czaszki. Poprzednim razem miała dwa miesiące, złamaną rękę, nogę i połamane żebra. Wtedy matka tłumaczyła, że mała upadła jej na podłogę. Po tamtym zdarzeniu Oliwia krótko przebywała w domu dziecka. Prokuratura jednak umorzyła sprawę. Teraz tak się nie stanie. Pod zarzutem pobicia córki aresztowano 28-letniego Janusza Z., ojca dziecka. Zarzucono mu także długotrwałe znęcanie się nad konkubiną, jej matką i 16-letnią siostrą. Sosnowiec. W stanie krytycznym do Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka i Matki przywieziono nieprzytomną 15-miesięczną Agatkę. Z połamanymi żebrami, obrażeniami głowy, siniakami na całym ciele. Kilka dni ratowano ją na oddziale intensywnej terapii. Zrobiono trepanację czaszki, ale niestety stwierdzono krwiak mózgu. Zmarła. Ojciec Agatki od kilku miesięcy nie miał kontaktu z córką. Bił ją konkubent matki, u którego mieszkały od dwóch miesięcy. Biegły stwierdził, że dziewczynka była maltretowana w ciągu ostatnich tygodni. Matka przyznała, że m.in. mokrym pasem. Poznań. 14-miesięczna Klaudia została przywieziona do szpitala, gdzie stwierdzono obrzęk mózgu, co było bezpośrednią przyczyną zgonu dziewczynki. Lekarze walczyli o jej życie przez dwa tygodnie, niestety, zmarła nie odzyskawszy przytomności. Na ciele dziewczynki były ślady pobicia, aktualne i dużo wcześniejsze. Aresztowano matkę i jej konkubenta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odp. na powyższy wpis
Nie będę komentowała tych przypadków bestialstwa opisanych powyżej. Zastanawia mnie tylko co miało na celu umieszczenie tego wpisu na forum i to retoryczne pytanie poprzedzające wpis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam, że jak wreszcie siade do komputera, to bede musiała pośiwecic troche czasu na przeczytanie waszych wszytskich wypowiedzi, a tu rozczarowanie. Dziewczyny, gdzie sie podziewacie, czy juz szykujecie wyprawke czy porwały Was elfy Swietego Mikołaja!? Ja zaraz wybieram sie do spania, bo po wczorajszym dniu w pracy nie moge dojsc do siebie, a tu musze pisac jeszcze prace dyplomowa, a idzie mi to jak przysłowiowa krew z nosa! Roza , a co u Ciebie, pewnie Cie juz stres zżera? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Wczoraj byłam u mojej Pani Ginekolog. Wyniki badań mam bardzo dobre. Słuchałyśmy też bicia serduszka. Tym razem maluch bardzo się wiercił, co było fajnie słychać na aparacie. Mam skierowane na USG, oraz mam wykonać test obciążenia glukozą. Na wadze przybyłam niecałe 3 kg. Podziękowałam za proponowane przez lekarkę zwolnienie lekarskie. Wzięłam pod uwagę wszystkie Wasze rady dotyczące zwolnienia za które bardzo Wam dziękuję. Mimo, że lubię zajmować się domem, lubię gotować, mam sporo zainteresowań i nie jestem pracoholiczką na razie postanowiłam, że zwolnienia nie biorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!Ależ tu dzisiaj pustki!Co u Was? Ja przez ostatnie dni fatalnie się czuje ale nie fizycznie tylko raczej psychicznie, jednym słowem:chandra na całego :( Pozdrawiam i życzę lepszych nastrojów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna80 - ja doła giganta przeżyłam w piątek, łącznie z płaczem i wyrzucaniem memu niemężowi, że jest dla mnie okropny... echhh, a już myślałam, że hormony choć troszkę się uspokoiły... mam takie pytanie - czy któraś z Was robiła test obciążenia glukozą i jak to wygląda? mnie to chyba czeka dopiero za m-c, ale już wiem, że nie jest to przyjemne... a jak było u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazie, no to witaj w klubie!:) Ja dzisiaj pół nocy wyłam do poduszki...szkoda mówić!Mam nadzieję, że czujesz się juz lepiej!Pozdrawiam cieplutko!!!:) Co do testu, niestety nie robiłam go jeszcze i nie mam pojęcia na czym polega ale może mnie tez ktoś uświadomi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - 3mam paluszki mocno zaciśnięte, żeby hormony poszły spać, a złe duchy odeszły!!! zrób sobie może aromatyczną kąpiel, poczytaj coś lekkiego, zjedz coś naprawdę dobrego, zrób makijaż, czy manikiur. może to pomoże?... ja idę na robienie światecznych pierników. to też fajne zajęcie, zwłaszcza, że foremek do wykrawania jest chyba ze 20 :D pozdrwawiam mocno mocno!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, widze ze hormony u Was tez szaleją! U mnie to samo, także Anno80, chyba wiekszość z nas to przezywa. Grazie ja mojemu Mężowi, to nawet chciałam RZECZY PRZEZ OKNO POWYWALAC, TAK BEZ POwodu oczywiście. Ja ten test z glukozą będe robic w środe, wiec wam dam znac co i jak, ale tez słyszałam, ze to okropne. pozdrawiam i życze miłęgo dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamuśki, Strasznie tu cicho ?! Nie pisałam ostatnio gdyż zaraz po powrocie do pracy z L4 miałam urwanie głowy. Wróciłam w najgorszym okresie, kiedy jest najwięcej pracy. Tydzień był strasznie stresujacy i męczący i w piatek czułam sie wypompowana na maxa :( W piątek byłam też na wizycie u mojej pani ginekolog. Maluch rośnie, ma już ponad 20 cm ;) Chcielismy się dowiedzieć jakiej płci Maleństwo noszę pod sercem ale niestety nasz Szkrab znowu nas zaskoczył. Ułożył się główka do góry a nóżkami na dół tak że schował je głeboko prawie pod moją kość łonową ;) Pani doktor musiała sie sporo nameczyć i namanewrowac by zobaczyć inną część ciałka a nie tylko główkę, którą maluch ciągle podtykał tam gdzie ona ruszyła ;) Przez chwilę było widac serduszko, które pracowało bez zarzutów i pełny pecherzyk moczowy co oznacza że nereczki też juz prawidłowo pracują :) Jak udało sie dotrzeć do nóżek to stwierdział że chyba będzie chłopiec ale na 100% nie jest pewna bo maluch strasznie się wiercił. Za każdym razem po USG dostajemy fotke naszego Malucha i tym razem też dostaliśmy zdjecie na którym jest tylko ...... jego nóżka :) Od uda do stópki :) Śmiejemy się że zbieramy za każdym razem puzle które na koniec mamy nadzieje ułoża się w całość :) Wyniki mam cały czas kiepskie, więc dalej mam brać witaminy i koniecznie żelazo. Widziałam żę pojawił się temat zwolnienia L4. Ja planuję chodzic do pracy do 20 stycznia lub do końca stycznia a później już zwolnionko do końca. Pracuje w biurze, 8-9 godzin przed komputerem a poza tym jest coraz więcej stresujących dni :( Będę chciała odpocząć nie tylko fizycznie ale i psychicznie i zająć się w końcu sobą i Maluszkiem. Acha, w sobotę idziemy na USG 3D i mam nadzieję że nasz Skarbek przyjmie wtedy odpowiedna pozycje i pokaże sie cały a nie tak jak teraz ;) To tyle, życze wszystkim spokojnego i udanego tygodnia :) Buziaczki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roza !!! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 \"Wszystko co piękne na tym świecie, Wszystko co tylko szczęście wróży, Niech się Wam razem w jedno splecie, I będzie słońcem w życia podróży\" 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Wszystkiego najlepszego dla Ciebie, Twojego Męża i Waszego Słoneczka na nowej drodze życia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko27
Witam wszystkich serdecznie w ten pochmurny i paskudny dzień. Jeśli chodzi o badanie na obciążenie glukoza to idzie przeżyć, teraz jeszcze nier byłam, ale jak byłam w ciąży z synkiem to pamietm że może to nie jest najprzyjemniejsze ale trzeba przezyc , po prostu najpierw pobiora krew,a potem dadzą do wypicia roztwor bardzo słodki z glukozy i trzeba odczekac chyba z 0,5 godziny (dokładnie nie pamietam bo to było 6 lat temu) i potem ponownie pobieraja krew aby sprawdzic czy wszystko jest ok. A mój synek się rozchorował i idziemy dziś do pediatry:( POzdrawiam i życzę wszystkim dużo zdrówka:) PApa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, witam was juz jako mężatka:) Przyjęcie sie udało:), jestem szczęśliwa a moj mąż chodzi i powtarza moja żono he he;), maleństwo zaczęło już sie ruszać na dobre, czasem sie ułoży nie ciekawie i mnie boli w boku. ja jeszcze nie miałam robionej glukozy z obciązeniem, ale muszę teraz zrobić krew i mocz:) Silvia piekny wierszyk i dziękuję kochana:D🌻 Ania 26 stresu jako tako nie było, ale przed samym wyjściem z domu sie denerwowałam. Teraz to zostało nam tylko sprzątanko. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do testu obciążenia glukozą, to też mam skierowanie na to badanie. Pielęgniarka wytłumaczyła mi dokładnie jak będzie wyglądało to badanie. Najpierw mam iść na zbadanie poziomu cukru we krwi na czczo. W tym samym dniu zadzwonić i dowiedzieć się o wynik. Jeśli będzie w normie, następnego dnia ponownie mam wybrać się do laboratorium z zakupioną w aptece glukozą 50 g do rozpuszczenia w wodzie. Zostanie pobrana mi krew na badanie poziom cukru, po badaniu wypiję roztwór glukozy i zostanie mi ponownie pobrana krew w godzinę po jej wypiciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem już po glukozie, więc Was uświadomię. Na czczo pobierają krew, póżniej pije się 50 g glukozy z wodą, po godzinie pobierają znów krew, po dwóch tak samo. Mogą zrobić tylko po godzinie, ale wtedy lekarz na skierowaniu to musi zapisać. Da się przeżyć, choć to trochę trwa.Jutro bęę mieć wyniki. Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki założyłam nowy temat \"jaki wózek?\" . Może to jeszcze za wcześnie ale ja juz pomału rozgladam sie za jakimś pojazdem dla mojego Słoneczka ;) Na razie przeglądam tylko w Internecie ale warto posłuchać czasem opinii innych ;) Jak chcecie pogadać o wózkach to zapraszam na tamten temacik, bedzie wszystko o wózkach w jednym miejscu ;) Pozdrawiam, S. Roza ciesze się ze wszstko się udało i witam Cie w gronie szczęśliwych mężatek i oby tak pozostało juz na zawsze ;) Ja jestem już 3 lata i 7 miesięcy po ślubie i nadal jestem bardzo szczęśliwa czego i Wam zyczę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.....termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie....płeć...miasto ************************************************************************************** RRR.............30.03.06.....2kg........78cm.......??..... Madeline.......01.04.06.....1kg........??...........??..... witch 3.........01.04.06....6 -o,5KG...88CM......córcia.... Ania26..........02.04.06....4kg.........98cm......??....... kizia............02.04.06....4kg........89cm.......córcia..... Elizabetaa.....02.04.06....0kg........85cm.......??....... MEGI73.........04.04.06....2kg........89cm.......??....... Mo.nika.........04.04.06....2,5kg.....101cm......synek...... Przyszła Mama.05.04.06...2kg.......63cm........??...... gosik 28........05.04.06....????........???...........??...... Joasia79........06.04.06....3kg......???........córeczka...... Czekolada_29..08.04.06....0,5kg...82cm......??....... macieja8........09.04.06....5,5kg...???..........??...... ANNA80........10.04.06......6kg.....???..........??...... Mina29.........10.04.06.....????......???..........??....... dowa...........10.04.06.....2kg......???..........??...... asiak27........11.04.06.....????.......???..........??....... KASIUNIA10009.13.04.06...1kg......91 cm......??....... georginia.....15.04.06......2kg......???..........??......... Słonko80......15.04.06......-2kg.....???..........??......... ona27.........16.04,06.......????......???..........??............... grazie........16.04.06......4 kg......86cm.......synek....... Aga_ś.........16.04.06......???........???...........??......... dorota275....17.04.06.....3kg.....70cm.........córcia......... rybka25.......19.04.06.....3kg.....80cm.........synek......... renatajn......20.04.06.....???>.....???..............??............. Renola.........20.04.06....????.......??..............??.............. Silvia27........21.04.06......-2,5g......??........synek (??).....Wrocław Agnes78_Bdg..21.04.06.....2,5kg......??.............??........... iwka chicago..21.04.06.....????.......??.............??.......... słoneczko27...21.04.06......3kg......97cm.........??.............. EVI_1985......22.04.2006.....2kg.....70cm.........synek......... Lolcia..........23.04.06.......1kg......87cm.........??........... Monikaa_......25.04.06.....3kg.....78cm..........??.............. magdek........26.04.06.....???.......??..............??........... Viki2...........26.04.06.....4 kg.....89 cm.........??............... asiulak.........27.04.06.....0,5kg...??...............??............. Kasika1.......27.04.06......2,5kg...96............synek.......... Roza...........29.04.06.....4,5kg....83cm........??............. serek..........30.04.06.....1 kg .....71 cm.......??.............. alaa............??????..........???........???...........??............... gdusia.........??????.........???.........??............??............. sissi...........30.04.06.....4 kg......85 cm.......??............... Uaktualniłam naszą tabelkę i dodałam w niej miasto. Mam nadzieję że się nie pogniewacie za to ;) Na początku naszych znajomości każda mówiła skąd jest ale nie wszystko się pamięta, więc może to pomoże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.....termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie....płeć...miasto ************************************************************************************** RRR.............30.03.06.....2kg........78cm.......??..... Madeline.......01.04.06.....1kg........??...........??..... witch 3.........01.04.06....6 -o,5KG...88CM......córcia.... Ania26..........02.04.06....4kg.........98cm......??....... kizia............02.04.06....4kg........89cm.......córcia..... Elizabetaa.....02.04.06....0kg........85cm.......??....... MEGI73.........04.04.06....2kg........89cm.......??....... Mo.nika.........04.04.06....2,5kg.....101cm......synek...... Przyszła Mama...05.04.06...2kg.......63cm........??...... gosik 28........05.04.06....????........???...........??...... Joasia79........06.04.06....3kg......???........córeczka...... Czekolada_29....08.04.06....0,5kg...82cm......??....... macieja8........09.04.06....5,5kg...???..........??...... ANNA80........10.04.06......6kg.....???..........??...... Mina29.........10.04.06.....????......???..........??....... dowa...........10.04.06.....2kg......???..........??...... asiak27........11.04.06.....????.......???..........??....... KASIUNIA10009.13.04.06...1kg......91 cm......??....... georginia.....15.04.06......2kg......???..........??......... Słonko80......15.04.06......-2kg.....???..........??......... ona27.........16.04,06.......????......???..........??............... grazie........16.04.06......4 kg......86cm.......synek....... Aga_ś.........16.04.06......???........???...........??......... dorota275....17.04.06.....3kg.....70cm.........córcia......... rybka25.......19.04.06.....3kg.....80cm.........synek......... renatajn......20.04.06.....???>.....???..............??............. Renola.........20.04.06....????.......??..............??.............. Silvia27........21.04.06......-2,5kg......??........synek (??).....Wrocław Agnes78_Bdg..21.04.06.....2,5kg......??.............??........... iwka chicago..21.04.06.....????.......??.............??.......... słoneczko27...21.04.06......3kg......97cm.........??.............. EVI_1985......22.04.2006.....2kg.....70cm.........synek......... Lolcia..........23.04.06.......1kg......87cm.........??........... Monikaa_......25.04.06.....3kg.....78cm..........??.............. magdek........26.04.06.....???.......??..............??........... Viki2...........26.04.06.....4 kg.....89 cm.........??............... asiulak.........27.04.06.....0,5kg...??...............??............. Kasika1.......27.04.06......2,5kg...96............synek.......... Roza...........29.04.06.....4,5kg....83cm........??............. serek..........30.04.06.....1 kg .....71 cm.......??.............. alaa............??????..........???........???...........??............... gdusia.........??????.........???.........??............??............. sissi...........30.04.06.....4 kg......85 cm.......??............... Teraz jest dobrze, w poprzedniej wkradł się mały bład ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Roza! Witaj Szczęśliwa Mężatko! Ja właśnie wróciłąm od fryzjera, byłąm poprawic sobie humorek, pomogło. Odświezyłąm pasemka i zrobiłam sobie grzywke, nie moge sie co prawda jeszcze przyzwyczaic, ale chyba wygladam ok. Anna80, Tobie tez polecam na poprawe humorku wizyte u fryzjera. Teraz zabieram sie za pisanie pracy dyplomowej, bo na sobote musze skonczyc, A moj Skarb daje mi juz popalic, zwłaszcza jak sie lokuje w okolicach pęcherza! A zdarza mu sie to często. Trzymajcie sie i zaglądajcie tu często! Nick.....termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie....płeć...miasto ************************************************************************************** RRR.............30.03.06.....2kg........78cm.......??..... Madeline.......01.04.06.....1kg........??...........??..... witch 3.........01.04.06....6 -o,5KG...88CM......córcia.... Ania26..........02.04.06....4kg.........98cm......??...........Rzeszów kizia............02.04.06....4kg........89cm.......córcia..... Elizabetaa.....02.04.06....0kg........85cm.......??....... MEGI73.........04.04.06....2kg........89cm.......??....... Mo.nika.........04.04.06....2,5kg.....101cm......synek...... Przyszła Mama...05.04.06...2kg.......63cm........??...... gosik 28........05.04.06....????........???...........??...... Joasia79........06.04.06....3kg......???........córeczka...... Czekolada_29....08.04.06....0,5kg...82cm......??....... macieja8........09.04.06....5,5kg...???..........??...... ANNA80........10.04.06......6kg.....???..........??...... Mina29.........10.04.06.....????......???..........??....... dowa...........10.04.06.....2kg......???..........??...... asiak27........11.04.06.....????.......???..........??....... KASIUNIA10009.13.04.06...1kg......91 cm......??....... georginia.....15.04.06......2kg......???..........??......... Słonko80......15.04.06......-2kg.....???..........??......... ona27.........16.04,06.......????......???..........??............... grazie........16.04.06......4 kg......86cm.......synek....... Aga_ś.........16.04.06......???........???...........??......... dorota275....17.04.06.....3kg.....70cm.........córcia......... rybka25.......19.04.06.....3kg.....80cm.........synek......... renatajn......20.04.06.....???>.....???..............??............. Renola.........20.04.06....????.......??..............??.............. Silvia27........21.04.06......-2,5kg......??........synek (??).....Wrocław Agnes78_Bdg..21.04.06.....2,5kg......??.............??........... iwka chicago..21.04.06.....????.......??.............??.......... słoneczko27...21.04.06......3kg......97cm.........??.............. EVI_1985......22.04.2006.....2kg.....70cm.........synek......... Lolcia..........23.04.06.......1kg......87cm.........??........... Monikaa_......25.04.06.....3kg.....78cm..........??.............. magdek........26.04.06.....???.......??..............??........... Viki2...........26.04.06.....4 kg.....89 cm.........??............... asiulak.........27.04.06.....0,5kg...??...............??............. Kasika1.......27.04.06......2,5kg...96............synek.......... Roza...........29.04.06.....4,5kg....83cm........??............. serek..........30.04.06.....1 kg .....71 cm.......??.............. alaa............??????..........???........???...........??............... gdusia.........??????.........???.........??............??............. sissi...........30.04.06.....4 kg......85 cm.......??...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×