Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

czesc wam dzisiejsza noc byla super, to chyba ten dlugi wczorajszy spacer, bo wszyscy padlismy doslownie, iga nawet nie drgnela przez cala noc, spala i spala. Dzis rano miala swietny humora wieczorkiem dzis zauwazylam ze gorna prawa dwojka sie jej przebila, huurrrra, natomiast jeszcze idzie druga dwojka gorna, wiec jak sie ta przebije to powinien byc na jakis czas spokoj,oby. ide teraz z psem naraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Cudna pogoda, więc i my cały dzień przesiedzieliśmy na dworze. I dzis pierwszy raz mały sam zasnął w swoim łóżeczku, tylko bajkę mu poczytałam i padł. Pierwszy raz nie zmuszał mnie do przeniesienia do naszego łóżka:) U nas też druga górna dwójeczka przebita:D Dobranoc Asmana szczęsciwej podróży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renola my też ząbkujemy, mała dziś prawie nic nie zjadła, nie moge sie doczekac az sie przebije ząbek. Dobrze ze Juleczce pomogł lek:) Kasika no prosze ja moge pomarzyc o spokojnych nocach. Elizabetaa czytam ze u Was tez dobrze:) Muszę sie pochwalić- Maja zrobiła dziś sama dwa kroczki:D, ale sie cieszę. dobrej nocki życzę🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znowu mam tyły z czytaniem, pisaniem i w ogóle. Życzę wszystkim dużo zdrówka. 🌼 Zuzia jakoś je- oczywiście nic zdrowego, ale lepsze to niż nic. Policzki wyglądają lepiej-czyli jednak powinnam się ograniczac z nabiałem. Wywaliłam całą szafę ciuchów i innych cudów, bo robimy nową z drzwiami suwanymi. A tu mi facet dzwoni, że on dzisiaj nie da rady.Grr. No i leży caly syf na podłodze, bo stara szafa już złożona. Dobrze, że nie jestem fanatyczką porządkow :D Pogoda fantastyczna- pół dnia na dwórku. Zuzia zadowolona. Zastanawiam się tylko po co jej wózek, skoro i tak pcha się na rączki. Poza tym każe się prowadzac za rączkę po całym domu i nie tylko. Słodka z tym jest, ale już to czuję w krzyżu. Jutro R. konczy się urlop. :( Pora juz na mnie, bo jeszce mam trochę paskudnej roboty. Dobranoc 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Nareszcie noc prawie cała przespana:D Małgosiu i Maju: Sto lat, sto lat, niech żyją zyją nam Sto lat, sto lat, niech żyją zyją nam niech żyją nam🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie dzis piekna pogoda, mam na 13 do pracy wiec zaraz mykam z iga na spacerek, bo potem boroczek bedize w zlobie do wieczora, czuje odurzenie ta wiosna, mozna wyjsc na spacer, popatrzec jak drzewa wypuszczaja liscie, nic wiecej do szczescia nie trzeba, no moze przebite zabki:P to sie zbieram narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różyczko gratuluje pierwszych kroczków bobasa!!!!! To już teraz bedzie coraz odważniejsza i zacznie smigac że hoho!!! A które zabki wychodza? U nas to trójki albo czwórki nie da sobie zagladnąc wiec nie wiem. Dzis po czobku nocka ok, nawet cała w łóżeczku przespana bez pzrenoszenia do naszego łózka. A Ty nie dajesz czopka? moze też lepiej pośpicie. Kasika, Elizabeta, to super ze nocki przespane u Was, a co już zabki przebite wiec troche wytchnienia. Powiem Wam ze u nas jak wychodziły jedynki czy 2, to było cięzko, ale teraz jak wychodzą nastepne jest znacznie gorzej bo płacz jest rykiem straszliwym, trudno opisac jak sie darła wiec nie wiem czy co nastepne ząbki to bardziej bolesne? Jak to jest u was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 Roza🌻dla Majeczki ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 Niebieskie_oczy🌻dla Małgosi ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 Wskoczył kotek na ławeczkę, zdmuchnął na torcie jedną świeczkę i zamiałczał pięknie miał. Teraz pobiegł bez miałczenia żeby złożyć Ci życzenia!!! ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko🌻Małgosiu🌻 Mamusia Cie urodziła kiedy piekna wiosna była. Słonko wtedy pięknie świeci niech Cię lubia wszystkie dzieci. Buzia niech sie zawsze śmeje nawet gdy wiaterek wieje 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ A dla wszystkich chorujących dzieciaczków dużo dużo zdrówka[kwiat A dla wszystkich żabkujących - szybkiego wyjścia ząbali[kwiat U nas ok. ale jestem zalatana Miłego dnia U nas znowu pieknie , Tynię nawet chwyciło słonko na policzkacj:) PApatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamusie, piszę po długiej przerwie. Niestety jesteśmy chwilowo bezdomni, mieszkanie już dawno sprzedaliśmy, nowe mąż remontuje i pomieszkujemy u mojej mamy. Teraz już znam Wasz ból, jak sie skarżyłyście na własne matki czy teściowe... Poprostu brak slów! Moja matka cały czas grozi palcem Julce, żeby nie ściągała serwetek, bieżników, obrusików itp. Wszedzie ma jakieś dekoracje i bibeloty. Efekt jest taki, że mała nauczyła się grozić palcem jej też jak tylko słyszy Oj oj... W ten weekend czeka nas roczek, szkoda, że nie będzie taki jaki powinien być, no ale torcik i świeczuszka obowiązkowo! Kupiliśmy małej spacerówkę Graco Mirage Plus. Na razie jesteśmy zadowoleni. Ma któraś z Was też taki? Zmykam, bo piszę z pracy. Jak już się przeprowadzimy i będzie net w domku to nadrobię zaległości. Pozdrawiam i gratuluję wszystkim Maluszkom z okazji roczku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ rzeczywiście piękna pogoda dzisiaj jedziemy po zdjęcia. Wszystkiego dla Majeczki i Małgosi sto lat 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 Piękna pogoda dzisiaj- pewnie dlatego tak tu pusto.Ja wysłałam Zuziaka do babci a sama pilnuję panów z szafy, którzy w końcu raczyli sie zjawić. Ale nie narzekam- przynajmniej mogę się trochę polenić w spokoju. Niech żyje słodkie lenistwo. dla wszystkich jubilatów. U nas roczek już za 9 dni. Pora rozejrzec sie za jakimś prezentem. Babcia już sprawiła wnusi prywatna pisakownicę. Teraz mama z tatą muszą sie postarać. Może piasek jej kupimy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Majeczki i Małgosi STO LAT, STO LAT!!!!!! Wszystkie spacerkujecie jeszcze? My już w domu. Musze sie angola pouczyc, nadrobic zalegosci ale łaże z kata w kąt i do głowy nie wchodzi niestety. Teraz to najlepiej drinki wchodzą a nie wiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:D dziekujemy za zyczenia:D dziś mam super humorek, czesem jak zerkne na zegar to troszke nostalgicznie sie robi. Renola my ząbkowanie dobrze przechodzimy, objaw ząbka to brak apetytu przez 1-2 dni. Maja budzi sie do cyca:O Wychodzi chyba jej dolna dwójka. Narazie mamy trzy na dole i cztery na górze:)Dziekujemy za gratulacje. Już nie moge sie doczekać az zacznie chodzic:) Podobno jedynki wychodzą to tak nie boli bo śa ostre, gorzej jest pozniej i to u nas sie sprawdziło. przy nastepnych były juz objawy. Wiec może na ząbki nastepne Narazie z cyca rezygnujemy w dzień , nocne podjadanie zostawiam na koniec. Jak narazie to idzie dobrze:) Agnes to współczuję, całe szczęście ze to przejściowe pomieszkiwanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wczoraj robiliśmy dla znajomych ognisko. Kacpi był w siódmym niebie jak zobaczył tyle osób i każdy się z nim bawił:) potem położyłam go spać i obudził sie o 1 w nocy, w sumie dobrze, bo goście sie zreflektowali i poszli do domu. Zadowolona jestem i baaardzo dumna z mojego małego kawalera:P Co do postępów chodzeniowych to -BRAK:) Cały czas za rączki hehe Miłego dnia U nas leje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.U nas też leje i jest zimno. Wróciliśmy ze szczepienia, popłakał się ale tylko przez chwilkę. Co do szczepionki MMR II to lekarka powiedziała że nie jest ona taka groźna,że jest ulepszona.Bałam się tego szczepienia ale już po bulu następne za 5 miesięcy. Dużo zdrówka dla chorujących :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki to ja VIKI2 tylko teraz bede VIKI110 bo zapomniałam hasła i musiałam jeszcze raz sie zarejestrować..Dawno sie nie odzywałam i postanowiłam w końcu do was zaglądnąc.Nie miałam ostatnio na nic czasu,musze nadrobić troche w czytaniu bo nie wiem co tam u was słychac.Ja niedawno skończyłam kurs komputerowy ECDL.Teras robie kurs instruktora rekreacji ruchu fitness aerobik i do tego prowadze aerobik 4 dni w tyg.Moje dziewczynki rosna jak na drozdzach ,naszcze scie nie choruja, oliwia chodzi odkąd skończyła 10 i pół miesiąca....jeszcze sie odezwe i wkleje zdjęcia..buziaczki!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że tak długo się nie odzywałam, ale jeszcze wczoraj do Juleczki przyszli goście na urodzinki. Dzisiaj byłyśmy na szczepieniu, więc uzupełnię tabelkę i zaraz Was poczytam:) Elizabetaa.....Iga-3100............9650.....80......1 rok..........23.03.06 RRR............Mikołaj-3460.........7500......67.....1 rok…….....26.03.06 Ania26.........Milenka-4020........10 kg......??.......1rok…….....29.03.06 Madelaine.....Milenka-3730........8490.....???.......1r ok…….....03.04.06 aga_krz........Roksanka.-3900.....6740......69.....1rok ...……..04.04.06 kizia......Juleczka-3180........6600....??............. .1rok………..04.04.06 Anna80......Milenka-3400.......6300......67...........1r ok.……...05.04.06 Monikaa_......Małgosia-2570.......9850......??.......1r ok…......05.04.06 dowa...........Dianka-4060..........8600 .....75.......1rok........06.04.06 Gosik24.......Damian-3880..........????.......??....... .1rok.... ...06.04.06 Renola.........Juleczka-3100........9430.....??........ 1rok…......08.04.06 grazie..........Maciej-3900..........7400......68....... 1rok.....…09.04.06 wera66.........Oskar-3650.........9500.......84......1r ok...…...09.04.06 Marteczka77...Damienek-4350…...6750.....67....... 1rok……...10.04.06 ania_szczecin...Remik-4100.......10 kg.....56.........1rok.......10.04.06 *ivon*..........Lisa-2800.......8000........72 .......1 rok...........10.04.06 Mina29.........Kajtek-3400 .........7200......78......1rok...……..11.04.06 Joasia79.......Juleczka-3200......9000......77......1ro k.....…..12.04.06 Jenefer25......Julcia-3250.........9800......75......1r ok....…...12.04.06 Irlandia.........Olek-3450...........9,3 kg......80......1rok..……..12.04.06 Galactica……….Maya - ?????..........???? ………??? ……….1 rok ……..13.04.06 agneska.pop...Brajan-3800.......11 kg ....??.. .....1rok………….14.04.06 rybka25.........Marcel-3340........9600.......78.....1rok........14.04.06 Roza............Maja-2650............8000.....68.....11 m….........17.04.06 Niebieskie_oczy...Małgosia-3590..7500......74......11 mies.....17.04.06 Aniutka 30.....Tosia - 3250.........9250......??.....11m-cy..…..19.04.06 Aloiram.........Agnieszka-3260.....8300......70.....11 m-cy.....19.04.06 Kirrikirri........Zosia..................5500.....??.... ..11m-ce.....19.04.06 Kingap...........Oliwia-3400...........9000....71......1 1mies....19.04.06 Agnes_Bdg.....Julka-3060...........7200.....68?....11 mies ......20.04.06 macieja8.......Kinga-3990...........8120.....69......11 m-ce…...21.04.06 Sylwia_76......Jędrek-4000........10,40kg..???.....11 m-cy….....21.04.06 Silvia27 ........Kacperek-3950......10 kg ....81.....11 m-cy …...22.04.06 Sineqanone.....Ola-4150............9800.....??......11m- cy………..22.04.06 Kasika1……Kacperek-3590.....11,5 kg...84cm.....11,5mies......24.04.06 Patichris1......Maximilian.............................. 11 mies......24.04.06 panteerka.....Zuzieńka-2650......8500.......72.....11 m-cy....26.04.06 słoneczko27...Martynka-3410...9350.....73.......11m-cy ......28.04.06 asmana........Izabela-3500 ...... 8550......74......11 mies.......29.04.06 serek..........Joasia-3450.........8300......75.....11m -ca.....30.04.06 VIKI2...........Oliwia-3200........8500......68.......11 mies……...01.05.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko🌻 widzę, że Martynka tez aczęła Ci lepiej jeść❤️ Bardzo się z tego cieszę i oby tak dalei:) Panteerka🌻 fajnie, że Wizyta u Teściów całkiem całkiem. Ale również uważam, że nie ma jak w domu:) Anna80🌻 no i co z Milenką?❤️ Mam nadzieję, że już dużo lepiej się czuje. Elizabetaa🌻 jak Iga? Ząbki już wyszły?❤️ Kinga🌻 a co z Tobą Kochana?❤️ Sylwia🌻 super, że z Jędrkiem i Jego nerkami wszystko dobrze. Ja jako dziecko i właściwie nawet jako nastolatka miałąm chore nerki i wiem co to znaczy:( Najważniejsze, ze u Was wszystko dobrze❤️Gartulacje dla \"dziesięciozębolka\" :) Ivon🌻 u nas też dzisiaj lekarka wypisała skieropwanie do poradnii alergologicznej z podejrzeniem skazy glutenowej. W poniedziałek dam Julii chleb i zobaczymy, bo jeszce sama glutenu nie jadła, tylko w moim mleku. Zobaczymy czy dostanie typowych objawów nietolerancji glutenu. A z tymi testami to jest trochę loteria, bo z krwii nie każdemu dziecku wychodzi , a testy skórne są wiarygodne po 3 roku życia. Powodzenia. mam nadzieję, ze u Was i u nas to nie gluten❤️ Super, że impreza się udała. Pięknie Lisa wygladała. U nas też się udała, a zdjęcia może jutro albo pojutrze wkleję:) Kasika🌻 no i co ztym katarkiem? Mam nadzieję, ze już dobrze❤️ Super, że bajka pomogła w zaśnięciu i że zasnął w swoim łóżeczku. Nam jeszcze się to nie udało:( Wera🌻 super zdjęcia Oskarka❤️ Widzę, że i Ty się wybawiłaś na tym spacerze:) Szkoda, że Wasz spokanie nie doszło to skutku. Może po prostu musimy się spotkać wszystkie razem:) Renola🌻 dużo zdrówka dla Ciebie i Julii❤️ Roza🌻 gratulacje dla Majeczki i dumnych Rodziców❤️ Agnes_Bdg🌻mam nadzieję, że szybko remont będzie skończony❤️ VIKI🌻 no to wcześnie Oliwka zaczęła chodzić❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz trochę o nas. Impezy się udały:) W sobotę przyszło dwóch kawalerów: Kubuś półtora roczny i Dominiś dwuletni. Super się ubawliły dzieciaki. W niedzilę całą Rodzinka się zameldowała i przyszłą kuzynka Agnieszki, która jest od Niej starsza o 10 miesięcy. Więc się razem ubawiły. Julia w niedzielę była trochę marudna. Jeszcze w poniedziałek i wczoraj przyszli Znajomi. Zdjęcia napewno zamieszczę, ale nie dzisaj. Juleczka po dzisiejszym szczepieniu jest marudna, więc zaraz muszę się Nią zająć. Chodzi coraz pewniej i sama lezie na nogach gdzie chce:) Jeszcze nie jest to tak, że chodzi cały czas sama. trochę sama, trochę raczkuje, czasem chodzi przy czymś, czasem za rączkę. Ale z dnia na dzień, chodzi coraz więcej i coraz lepiej❤️ Jeśli chodzi o Konrada, to wraca jutro (jedziemy jutro po Niego na lotnisko), ale w niedzielę albo w poniedziałek wraca do Irlandii i przyjedzie najwcześniej w czerwcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilke, wróciliśmy dzisiaj jestem padnięta...Iza ma kolejne dwa ząbki mówi pa i macha przy tym... Echhh nawet nie chce mi się pisać, Marcina zwolnili- bo likwidacja jest całego zakłądu pracy i teraz wojna co mu sie należy itd.. Walka z wiatrakami....Mam dość Buziaczki dla Was i dzieciaczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.allegro.pl/item186846518_rower_na_sprezynach_baldachim_gratis_dzwiekami_now.html dziewczyny zastanawiam sie nad tym rowerkiem, najpierw myslalam nad tym autkiem /bujaczkiem, ale na nasze slaskie drogi to sie nie nadaje, a jak bylam w parku to pelno bylo rodzicow wlasnie z takim rowerkami, nekalam kazdego po kolei gdzie kupil, ile zaplacil, czy zadowoony i tp. co wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiu, idze narazie tylo ten jeden zabek sie przebil i narazie spokojniejsza, ale idzie jeszcze druga gorna dwojka, wiec czekam, potem bedzie znowu spokoj na dluzszy czas:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny ten rowerek, tez chcialam taki kupic ale Lisa sie bala w tym jezdzic kolezanka w parku ma taki i posadzilam Lise ale placz byl straszny, Joasiu 🌻co do badan na gluten ja odpuszczam bo bylam w poniedzialek 2 godziny i probowali pobrac Lisce krew z zyly ale ona ma takie raczki chudziutkie i zyly nie mogli znalezc, wkladali igle i szukali w prawo i w lewo machajac ta igla normalnie szok co robili, nie mogli pobrac z palca czy stopki bo do tego badana potrzeba bardzo duzo krwi, Lisa plakala tak strasznie ze odpuszczam, poczekam z miesiac dwa i sprobuje pojsc moze juz sie te zyly uwidocznia, ale wiesz podejrzewam ze Lisa ma ok z tym glutenem bo dalam jej makaronu i chlebka i nic normalna kupa a powinna zrobic jakas albo ze sluzem albo taka drozdzowa, chyba tamte kupy ze sluzem to po pomaranczy, ale narazie potrzymam ja na diecie i za jakis czas sprobuje powtorzyc badania, Joasiu napisz prosze na jakie objawy kazala ci zwrocic lekarka uwage po podaniu glutenu, narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jest u waszych dzieciaczkow z jedzeniem? czy juz jedza to co wy czy specjalnie dla nich gotujecie, lekarz mi polecil dawac wszystko co my jemy i daje takie rzeczy lekko strawne ale Lisa ma tylko 2 male zabki i jeszcze nie umie za bardzo pogrysc i wypluwa i jej dalej rozgniatam ale nie tak bardzo drobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×