Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Rybko te smieci to chyba nie tylko u Was:)a co do kibelka to Tynia tez tylko patrzy żeby klapa była u góry:)na szczęście do klamki jeszcze nie sięga;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko wogóle , na roczek to z wielkim sercem teciowa przyjechała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko ty moje :D ja to wszystko wiem, ale dzieki za rady he he Asmana nas tez teście nie odwiedzaja choc mieszkaja nie daleko Silvia to powaznie cie wkurzyła, nie daj się, trzymam kciuki Rybka ja tez sprzatam jak najęta i opierdzielam wszystkich wokół:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.u nas ok :) Erni jeszcze dwa tygodnie na urlopie :( a mnie już szlag trafia 😠 Silvia ja też mam porąbaną teściową w kosmos ją wysłać :P Pozdrawiam wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ale sie kochane baby rozpisały:), aż miło było poczytać. U nas dobrze, grill się udał, pogoda dopisała, jedzenie też, był tylko jeden zgrzyt. Kuzynka Karlosa ma synka w podobnym wieku, jak Kacpi i wyobrażcie sobie, że nie pozwoliła mu się z Kacprem bawić, bo stwierdziła, że Kacpi jest...brudny:O A jak ma nie byc brudny, jak jego ulubioną zabawką (jej synka zreszta też: jest piasek?! Ostatecznie Kacpi z lubością bawił sie w piachu, a mały stał z boku tarmoszony przez matkę i płakał w niebogłosy. Już sobie wyobrażam co ona sobioe o mnie myśli jako matce:D:D A niech myśli, babsko z miasta!!!!😠 Co do obrzydliwych rzeczy w diecie Kacpra, to standardowo, to co Wasze dzieci plus jedzenie dla kur, trawa, ziemia i piach też oczywiście są chetnie konsumowane, przed spaniem dopadł maść dzidka na reumatyzm i cały sie nią zsmarował, to były dosłownie sekundy:) Joasia jak tam po weeckendzie;)?! Róża a u nas odwrotnie, Karlos by pewno chciał, aja jeszcze nie:P Co do studiów to ja tez wracam od października:) a z jakimi małolatami bede studiować:) Serek to szkoda tych zdjęć, a co do zębów to ja teraz tez muszę go czesciej odwiedzać, bo chce założyc aparat na górną szczękę, ale bede wyglądać:D Elizabeta jak ty przezyłaś najazd tych dzieciaków?!:D Musiało byc śmieszno i straszno.. Kingap-my też szukamy teraz fajnych pomysłów na wykończenie mieszkania, może podrzucisz mi jakąś stronke?? Agnes-Zdrówka dla Julci😘 Ania26- nareszcie się odezwałaś!!:) Zuch kobita z Ciebie i oby tak dalej, odzywaj sie cześciej. ASMANA- daj troche tego deszczu, jesli sie pojawi, bo u nas gorąc.. Sylvianie martw się , na teściowe nic nie poradzisz, takie sa i już Uświadom tylko męża, żeby nie stawała pomiedzy Wami. Słoneczko-gratuluje wygranej, termos dobra rzecz:) Rybka moja teściowa podobnie..:) Wera tak to jest najpierw narzekamy, że chłop nie ma dla nas czasu, a jak juz ma urlop to marzymy tylko, żeby wrócił do pracy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry a co to nikogo nie było? Kasika dobrze ze sie udało, ale rzeczywiście kuzyneczka nie ma co, szkoda dziecka, poza tym dziecko brudne to dziecko szczęśliwe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Jadę do lekarza bo Oskar ma straszny kaszelek,nie wiem :( :( :( już mam dosyć z choroby w chorobę.Może to nic takiego tylko sam kaszelek. Oskar też lubi wszystko brać do buźki,ostatnio próbował muchę ale zdążyłam mu ją zabrać,kupiłam mu packę na muchy i teraz chodzi i próbuje je zabijać ale one mu uciekają :) :D Kasika 🌼 no super masz kuzynkę,biedne dziecko nic nie może, a przecież zabawa w piaskownicy to jest najlepsze co może być,Oskar wogóle by nie wychodził siedział by,spał i jadł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już po spacerku, zakupach teraz jemy śniadanko a Izulka drugie śniadanko:)... Jednak pojechałam wczoraj na ten rower - nie padało , ale miałam potem z tego powodu nieprzyjemności z Marcinem:(( Dzisiaj już piękna pogoda, więc na 15 po Natalie i standardowo spacerek minimum 5km i piaskownica:) Kasika Ty \"wieśniaro\":P ja z miasta i pozwalam się dziecku \"paprać\" więc proszę nie uogólniać;):). Jutro początek lata astronomicznego a w sobote Dzień Ojca nie zapomnijcie:) Iza zaczyna się robić łobuz tzn niby tu cicha , ale jak ktoś czegoś nie chce jej dać to uszczypnie , albo uderzy:((... Natalia takie spokojne dziecko, ale jak to sąsiadka powiedziała starsza wdała się w tatusia, młodsza w mamusie:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera ni e dobrze, oby było tak jak mówisz:) Ja też już podworko zaliczyłam z Mają, ale coś spiąca bo dziś przed 7 wstała:O Asmana mowisz ze pojeżdziłaś, szkoda ze mąż zły. Ach ci mężowie. Maja jest taka sama, niby cichociemna ale kopnąc nozką potrafi, czasem nie przejdzie obok psa aby go nie kopnąc, nie pasuje jej też moja kuzynka tylko ją zaczepia czorcik mały. O darciu sie jak czegoś nie dostanie to już nie bede wspominać:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roza wypisz wymaluj Maja jak Iza.. Izulka wstała po 7 i pójdzie spać za godzinkę i do 14 będzie spała:). Mam ochote popływać ma kóraś rozłożony basen?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jeszcze sprobuje mała przetrzymać zawsze o 12 ją kładę:) Nie trac nerwow na chłopa, cięzko czasem ich zrozumieć. tez bym popływała. Moja siostra ma nam przysłać basen ogrodowy:) ale maja coś nie chetnie do wody. Jak byliśmy nad jeziorkiem to do wody nie chciała wejść:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza jak widzi wode to sie trzęsie a wyciągnąc ją potem z niej to jest dopiero sztuka:) Szkoda nerwów to prawda, ale i tak je tracimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety tak juz jest:O Maja nie wytrzyma ide ja połozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka bo widzisz ja zarobiona po uszy jestem, wczoraj wieczorem usiadłam i pzreczytałam ostatnie 3 stronki na kafe i widzę że jestem 100 lat za murzynami :) siedzę w robocie i się stresuje...złożyłam wypowiedzenie, zmieniam prace i wogóle dzieje się mnóstwo naraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogóle to mnie Rybka zmobilizowała bo napisała do mnie maila :) miło mi się zrobiło ze ktoś o nas pamięta :) buziaczek Rybka dla Ciebie i Marcelka i dla wszystkich też buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Kasika fajnie że grilowanie się udało ,a kuzynka się nie przejmuj , szkoda tylko dziecka(też znam taką osobę która musi mieć dzieci czyste czy to na spacerze to tylko za rączke żeby się nie ubrudziło)i wogóle lecza manie takie osoby normlnie Roza tez jestem zdania że brudne dziecko to szczęsliwe dziecko, (wiem to po Matim bo TYnia jakoś na razie się nie brudzi zniej to taka delikatna panienka;)Tynia tez się drze jak czegoś nie dostnie to co sobie upatrzy:) Asmanka a co Marcin podejrzewa ze randki rowerkiem jeżdzisz????? że zły jest z tego powodu ???????? Wera oby to tylko kaszelek a nic poważnego:(zdróweczka dla Oskarka🌻 Aniutka pozdro i buzaiki dla WAs👄 TYnia to uwielbuia dosłownie nawalać Mateusza , potem to jej żaden chlopak nie podskoczy:)ZAraz idziemy na przedstawienie do szkoły z okazji dnia Matki i ojca:)a Tynia sama dziś zasnęła tzn . przebrałam jej pampersa na łózku a ona po chwili na boczek i śpi:)szkoda że zaraz będe ja musiala obudzić. Idę szykować Matiego:) Miłego popołudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam ja po konferencji klasyfikacyjnej:)) slonko to haslo brudne dziecko to szczesliwe dziecko to sobie dalam na gg, bardzo mi sie podoba, jestem za:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Oskar ma zastrzyki bo gardełko zaczerwienione a po antybiotyku mu nie przeszło :( :( :( :( mam nadzieję że teraz mu już przejdzie. Zdrówka dla wszystkich pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×