Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Silvia 🌼 Oskar też cały poobijany, całe nóżki, wcześniej policzek,także te nasze chłopaki to straszne rozrabiaki :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera ja wpadne, pizzy to mi sie chce mniam Oj juz sobie wyobrazam bidulek mały:O,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Witam w klubie poobijanych dzieci, u nas na porządku dzinnym sa wypadki przy pracy:d Ostatnio dwa razy przygryzł sobie język i polała sie krew...:O WEra- to prawda, że chłopaki to straszne rozrabiaki, ale nie wiem czy dziewczynki im nie dorównuja:D Biedny Oskarek, 39 stopni to juz powazna gorączka😘 Ja sie piszę na pizze. Joasia-super sprawa z tymi ptasszkami,a wyjazd widzę pełen niespodzianek, dobrze, że juz po wszystkim. Róża u nas słonecznie więc zapraszam, razem na spacer pójdziemy:) Elizabeta i jak ? kto Cie rozebrał, chło czy choroba?;););) Kingap więc jednak z wyjazdu nici? Może to i lepiej?! Kacpi tez śliucznie bawi sie z dziecmi, zwierzeta tez kocha, alebez wzajemności:P:P Sylvia zdrówka dla małego i oby facet od samochodu wywiązał się z obietnic. Z pralka mam tak samo, ostatnio znalazłam w niej zabwki do piasku:) Słonko- no która następna? może ty???:):):)Pierozki c9 zamroziłam, wpadnij:) Sylwia76- co tam u Was? Pisz kochana. Asmana i jak nad jeziorkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kasika zanim dojechałam nad jezioro to Izulka krzyczała - cięzko jej wysiedzieć w jednym miejscu a jeszcze w szelkach to już kara:) Nie pluskała się, bo strasznie wiało i co z tego jak dzisiaj śpi po pachy kaszelak, oczka załzawione:( Znowu lekarza, lekarstwa :(:( U nas też plucha i dobrze bo z chorym dzieckiem bym nie wyszła, więc mi nie żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj wylała kubek kawy na siebie - naszczęście była zimna uff Bidulka śpi i ciągle kaszle, już ma stan podgorączkowy... Wera Ty kusisz tą kuchnia a ja własnie zaiwaniam na rowerku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam dzis siły na ten rowerek, a pizze bym zjadła:) To co Iza ma alergie, czy się przeziębiła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oskar też pokasłuje ale nie tak jak kilka dni wcześniej buzia mu się nie zamykała ciągle dychu dychu,noc nie przespana bo go kaszel męczył. Asmanko 🌼 zdrówka dla Izuli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smaka mi narobiłaś, a u mnie młode ziemniaczki z kalafiorem, a tak warzywnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek Macieja gratulacje!!!!!!!!!!! ❤️ ale Kacpi ma fajnie w baseniku :), kurcze ja nawet nie mam gdzie z Tośkiem jechać zeby taki basenik rozłożyć, zeby sie popluskała :( w sierpniu jedziemy nad morze to może nadrobimy straty :) Asmanka buziak dla Izulki od ciotki z Pruszkowa :P czy któraś z Was wybiera się w sierpniu w okolice Ustronia? buzialki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka to zapraszam ponownie do Nas pojedziemy na działeczke, rozłożymy basenik my pogrillujemy, popijemy:) Co za prace wyszukałaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika chętnie bym pospacerowała, pakujemy sie i przyjeżdzamy:) Asmana moja mała coś ostatnio też nie może wysiedzieć w aucie a tak lubiła. Zdrówka dla Izulki Wera pizza - pyszna:) Aniutka ja niestety sie nie wybieram. W tym roku posiedzimy sobie nad jeziorkiem, a nad może na weekend. Chcę jechac do Jastrzebiej Góry, znalazłam tam fajny ośrodek dla rodzin z małymi dziećmi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj tam zamieszanie z tą pracą.... mój wspaniały mąż wysłał moje cv do konkurencji bo było ogłoszenie a potem mi o tym powiedział - byłam wściekła na niego bo nie chce wcale zmieniać pracy no ale zadzwonili, poszłam spotakała się potem zadzwonili raz jeszcze przedstawili warunki no i niestety się skusiłam bo propozycja lepsza niż w obecnej mojej firmie :( a tu też mnie przekonywali zebym została i jest mi okrutnie cięzko bo ja sentymenciara jestem :( nawet łzy popłynęły podczas rozmów :( idę tam od połowy lipca ale na szczęście mogę iść na zaplanowany urlop :) Asmanka ja bym chętnie przyjechała ale ciągle cos wypada - teraz przez 2 tyg będę bez samochodu a potem jak dostanę to 21 - 22 lipca jedziemy do Asi na obóz a 29 mam chrzciny u brata...jestem chrzesną :) no a potem wyjeżdżamy nad morze i tyle z weekendów wakacyjnych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak? Byłas tam Aniutka. Daj spokój z sentymentami jak masz mieć lepiej to sie nie zastanawiaj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc całe mieszkanko oprócz łazienki jest wysprzątane. Sernik zrobiony. Kolacja na jutro tyle ile mogłam zrobiona. Robię teraz jogurtowca i zaraz mają przyjechać do Agnieszki pierwsi goście. Tata chrzestny z Żoną, bo w niedzielę będzie sam (Jego Żona Izabella pracuje przez cały weekend).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roza🌻 ja mam fioła na punkcie sprzątania:) Powinnaś sobie zrobić jakiś (nawet krótki ale zawsze lepszy niż żaden) odpoczynek❤️ Wera🌻 zdrówka dla Oskarka❤️. Oby dzisiejsze popołudnie było lepsze niż wczorajsze:) Buziaczki dla Oskarka😘 Kasika🌻 ptaszki są super. Dużo ćwierkają, ale nie przeszkadza nam to:) Też się cieszę, ze już po wszystkim:) Asmana🌻 zdrówka dla Izuni❤️. Buziaczki dla Niej😘 Dobrze, że kawa była zimna❤️ Kasika🌻 super wygląda kacperek❤️ Aniutka🌻 dobrze będzie w tej nowej pracy. widać tak miało być❤️ My byliśmy w tamtym roku w Karwii i jest tam naprawdę super:) Dobra kończę bo lada moment przyjadą. Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Niech żyja wakacje , niech żyje pole, las i niebo i słońce w wolny , radosny czas:D:D:D Mati dosał swoje pierwsze świadecto, moge byc dumna z synia bo wyniki ma bardzo dobre:)a Tynia spała ponad 2 godziny jak wrócliśmy z zakończenia roku:) a ja wam napisze że wczoraj dowiedziałam sie że nasza kuzynka jest w 3 ciąży(najfajniejsze jest to że ma juz 20 letnią córke i 19 letniego syna)nie dowiedzialm sie o tym od niej ale własnie od jej córki :) Wercia biedny Oskarek ,oby to chorubsko szybko go opuściło🌻 i ja poproszę pizzy :) Joasiu czy dobrze doczytałam że masz dziś urodzinki jeśli tak to sto latek i zdrówka i pocieczhy z męża i córeczek:)SZkoda że nie wypoczełąs , no ale super że dziwczynka sie podbało i buzaiki dla dzilenj Agusi👄👄i gratulacje dla przyjaciółki:) Aniutka powodzonka w nowej pracy:) Asmanka zdrówka dla Izulki🌻 Kasika Kacpiemu superowo w baseniku:)Kasika ja mam już wszystkie dzieci w domu:) więc moż TY sprawisz KAcpiemu siostrzyczkę;)a pierogi poprosze pioryetem;)wiesz moja mama urodziła sie w Rzeszowie a konkretnie w Kamieniu a o ile dobrze pamiętam to jestes z Rzeszowa???:) Roza a po co czekas na @ może to jednak Ty bedzisz następna mamusia oczekująca dzidzi:)i gratulacje zaliczonej gramatyki:) Elizabetka nasze upragnione wakacje już są:D:D Kinga to pewnie mimo wszystko się cieszysz że mąz zostaje z WAmi i buziaczki dla Oliwki za wszystkie nowe postępy👄 Sylvia słodkie buziaki od Tyni dla poszkodowanego Kacperka👄👄, dobrze że klotnia z teściówka nie wpłynęła żle na \\Wasze stosunki z męzem:)trzymam kciuki żeby wynki były dobe:) ja mam to samo z Matim we środe zdarte udo a wczoraj łokieć, czoło i nos:(U nas Tynia wczoraj chciał nalać Matiemu do kąpiei płynu do płukania ;)wogóle to wynosi wszystko z szafek z lazienki to na schody to do pokoju:) Zmykam bo jestem cosik padnięta :) buziki i pozdroionka dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko🌻 gratuluję z wyników Matiego❤️. super, ze masz tak zdolnego Synka. Gratulacje dla Kuzynki❤️. Niezła różnica wieku:) Dobrze doczytałaś dzisiaj mam urodziny. Dziękuję za życzenia❤️. kochana jesteś❤️. Cztery lata temu leżałam w szpitalu już 7 dzień i czekałam na poród. Muszę się przyznać, ze mnie duma rozpiera, że mam tak dzielnę Córeczkę. Sporo ostatnio przeszła. Ale moi Rodzice zabierają Ją do Gdańska w lipcu na dwa tygodnie, więc bedzie to dla Niej jakiś rodzaj rekompensaty:) No a ja już na dzisiaj zakończyłam robotę. Jutro rano zostanie mi sprzątnięcie łazienki. Rano na 7 do kościółka na Mszę w intencji Aguli. Konrad na basen pojedzie z dziewczynkami i z moją Mamą a ja sobie powoli dokończę wszystko:) Kupiliśmy Agnieszce Słonia z którego trąby wylatują motylki i trzeba je łapać w siatkę. Mam nadzieję, że będzie Jej się podobać. Konrad poleciał po Tesco. Chyba mi kupi lody :) No i będzie dzisiaj seksik. Dziewczynki padły zmęczone, więc trzymajcie kciuki, żeby dały nam czas dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różyczko kiedyś jeździłam tam co roku z chłopakiem pod namiot :) żeby zejść na plażę to trzeba trochę z górki gorzej z powrotem, w sumie ja masz jakiś fajny osrodek to fajnie tylko na plażę będziesz musiała bardziej w strone Karwii bo tam już jest piasek a w samej Jastrzębiej to kamienie na plaży :) poza tym to miasteczko typowo imprezowe :) Karwia jest bardziej dla rodzin z dziećmi bo o 22.00 to już cicho na ulicach :) Joasiu ja co roku jeżdżę do Karwii ale tym razem postanowiłam coś zmienić i jedziemy w okolice Ustronia :) ...wszystkiego naj naj kochana :) 🌻 i trzymam mocno kciuki :) za dziewczynki żeby dobrze spały :P Słoneczko ja mam taką sąsiadkę co urodziła 4 dziecko a starsze dzieci są już dorosłe :P fajnie :) Wercia Oskar chory? nie doczytałam :( zdrówka dla niego ❤️ Moja córcia ma wakacje :) spadam, buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć.Już lepiej się czuje Oskar gorączki nie ma. Kasika 🌼 Oskar też lubi bawić się sitkiem zakłada go na głowę wsiada na hipopotama i jedzie :) Aniutka 🌼 wiem trudno jest przejść z jednej firmy do drugiej ale dasz radę 👄 Joasia podawaj zaraz przepis na placek boi mi ślinka już cieknie :D Wszystkiego najlepszego i dddduuuużżżżo buziaczków z okazji urodzinek 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ Słoneczko 🌼 super nowinka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wakacje a pogoda jak na jesień.. a we wtorek i środe po 17 stopni i dzeszcze:( Iza miała potworną noc strasznie kaszlała, ależ się biedactwo moje namęczyło.., katar coraz większy, więc jednak nie obejdzie się bez lakarza... Jak Was czytam że ta jedzie tu a ta tam to ściska mnie za serce , też chciałabym gdzieś pojechać - gdzieś -oznacza morze...jednak nie widzę szans... Joasiu wszystkiego naj, naj, najlepszego z okazji tych 18 urodzin;) i udanej imprezki... Słoneczko - Mati to pewnie zdolniacha po mamusi;)... Elizabetko Wam nauczycielom to dobrze- ciągle jakies podwyżki, urlopy, wolne, wakacje- ale i tak nie chciałabym byc nauczycielem bo bym dzieci rozszarpała:P GRATULACJE grubszego portfela:.. Wera jak Oskarek i jaki syropek mu dawałas na kaszelek?... Anna80 a TY coś tak ucichła , czyżbyście w poniedziałek odbierali klucze od mieszkania?:) Aniutka to wielka szkoda:(, ale pamietaj zaproszenie aktualne...Co tam u Tosi, bo nic nie napiszesz... Serek jak zęby zaczęłaś już te straszne zabiegi??... Roza i nie utopiłaś się w tej wannie?Wzięłam z Ciebie przykład i wieczorem też sobie poleżałam chociaż tego nie lubię. Preferuję prysznic:P. Zdanego egzaminu oczywiście też gratuluje... Agneska i co mąż już na 100% zdecydowany na wyjazd??i też porfel Ci się pogrubił , więc wpraszam się na lody;)... MACIEJA ależ Ci zazdroszcze i koniecznie ze szczegółami proszę Nam opisać jak mąż zareagował na kolejne dwie kreseczki.., wogóle jak się czujesz??... Kasiaka ojj ten Kacperowaty to łapie za serce po kim on taki cudny, bo nie po Tobie:P;) ... Silvia a czemu brakuje Ci czasu , czym jesteś taka zajeta?Kacperek poobijany nie martw sie co nas nie zabije to nas wzmocni- wiem że strach jest straszny ja nie mam takiego kłopotu z Izulką za to NAtalia to facet bez siusiaka:)... Sylwia nic nie napiszesz, pojawiasz się i znikasz co się dzieje??... Rybko jak tam tarki? jest weekend , więc mam nadzieję że znajdzesz czas by coś do nas skrobnąć... Lece kawe zrobić i śniadanie dziewczynom, Marcin znowu w pracy, nie rozmawiamy wcale bo nie ma czasu- wczoraj to mu juz liścik napisałam:( echhhhhhhhhhhhhhhhhhhh Miłęgo dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×