Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

kurde ale mi się cośika poprzestawiało Oskar właśnie zasnął. My czekamy na telefon od kardiologa i nie możemy się doczekać,miała dzwonić pod koniec lipca pewnie zapomniała,porąbana ta kobitka jest.Poczekamy do końca tego miesiąca i sami do niej zadzwonimy niech nam powie czy wie kiedy będzie termin zabiegu i kiedy mamy się do niej zgłosić. Jak byliśmy ostatnio powiedzieć jej że wybieramy klinikę w Wa-wa bo kazała nam się zastanowić gdzie, to powiedziała że ona nic takiego nie mówiła.Zakręcona jest strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ W Bieszczadach było super, pogoda dopisała i tiowarzystwo też, tylko męża miałam już po dziurki w nosie:D Kacpi był w miare grzeczny i wyszalał się w wodzie za wszystkie czasy. Właśnie zrobiłam pranie gigant iidę dalej sprzątać.:classic_cool: Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Pokłóciłam się z Ernim już mam go po dziurki w nosie To super Kasika że się udał wypoczynek i Kacpi się wyszalał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Czuje sie fatalnie:( łamie mnie w kościach i czuje sie marnie:(na dodatek nie moge nic jeść:(Tynie chorubskona szczęście omija:) odezwe sie jak poczuje sie lepiej Pozdrawiam wszystkie, buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wera ja też się ostatnio z Karlosem kłóce😠 Słoneczko- zdrówka życze😘 Elizabeta- no z jednej strony to rzeczywiście lepiej, w końcu z nim żle, a bez niego jeszcze gorzej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Dostałam @ i jestem rozdrażniona,nic mi się nie chce i wogóle do bani. Oskar wstał o 5.00 jak co dzień chociaż chodzi spać o 22 to i tak wstaje rano. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wercia kazda tak ma, ja fukam niemilosiernie przed @ a jak mam dni plodne to zjadam caly sloik grzybkow marynowanych, zawsze, wlasnie wczoraj pochlonelam i popchalam to papryka rowniez marynowana:))) a my ostatnio duuuuuuuuuzo chodzimy, wczoraj bylismy kilka godzin na spacerze, iglak w wozku jak aniol, a jak sie ja postawi na ziemi to szuru buru i nie ma dziecka, idzie w swoja strone. Milego dnia zaraz znikamy na caly dzien na dwor paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kasika 🌻 super że wyjazd się udał, my jednak nie pojedziemy nad Soline. Słoneczko 🌻 duzo zdrówka :) Wera 🌻 pkłócić się czasami trzeba, żeby się potem pogodzić :) Jaki fotelik kupiłaś? Aniu80 🌻 świetnie że Milenka tak ładnie mówi, ja nie mogę się doczekać kiedy Jędrek zacznie :) Silvia 🌻 jak zakupy udały się ? Dlaczego idziecie do chirurga? Mam nadzieję że bakterie niedługo zostaną pokonane :) Elizabetaa 🌻 fajnie że Iga taka grzeczna w wózku, Jędrek ostatnio już taki grzeczny nie jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kupiłam uszkodzoną część do kosiarki uff myślałam że jej nie dostanę tylko nową będę kupować. Oskar śpi,to mam czas na sprzątanie bo jutro rodzinka z Sosnowca przyjeżdża :) Rybka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy ja w końcu będę miała czas aby tu zajrzeć ??? i poczytać nie mówiąc o pisaniu. Kochane pozdrawiam Was bardzo mocno, mam nadzieje że jutro znajdę czas dla Was bo szczerze mówiąc stęskniła się za Wami bardzo pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kupiłam sobie wałki, bo jutro idziemy na wesele, Kacpi ma już przygotowany garnitur i muche:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kupiłam sobie wałki, bo jutro idziemy na wesele, Kacpi ma już przygotowany garnitur i muche:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wara66
Cześć.Jestem padnięta sprzątaniem.Oskar zasnął jakieś 20 minut temu,ale za bardzo nie chciał,chciał się bawić :) Podam przepis na likier dostałam go od bratowej: Mleko skondensowane słodzone gotujemy 3 godziny,schładzamy dolewamy 2 szklanki wody przegotowanej,ćwiartkę spirytusu i 2 łyżki kawy rozpuszczalnej, to wszystko mieszamy do uzyskania jednolitej konsystencji.Powiem Wam że lepsze niż ze sklepu Dobranoc Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz jeszcze bo coś strasznie szeroko się wpisaliśmy Ellizabetaa.....Iga-3100..........11kg.....86....15 miesiecy ......23.03.06 RRR............Mikołaj-3460.........7500......67.....1 rok…….....26.03.06 Ania26.........Milenka-4020........10 kg......??.......1rok…….....29.03.06 Madelaine.....Milenka-3730........8490.....???.......1r ok…….....03.04.06 aga_krz........Roksanka.-3900.....6740......69.....1rok ...……..04.04.06 kizia......Juleczka-3180........6600....??............. .1rok………..04.04.06 Anna80......Milenka-3400.......6300......67...........1r ok.……...05.04.06 Monikaa_......Małgosia-2570.......9850......??.......1r ok…......05.04.06 dowa...........Dianka-4060..........8600 .....75.......1rok........06.04.06 Gosik24.......Damian-3880..........????.......??....... .1rok.... ...06.04.06 Renola.........Juleczka-3100........9430.....??........ 1rok…......08.04.06 grazie..........Maciej-3900..........7400......68.......1rok.....…09.04.06 wera66.........Oskar-3650.......10kilo.....84......16m-ce...…...09.04.06 Ostrowiec Św Marteczka77...Damienek-4350…...6750.....67....... 1rok……...10.04.06 ania_szczecin...Remik-4100.......10 kg.....56.........1rok.......10.04.06 *ivon*..........Lisa-2800.......8000........72 .......1 rok...........10.04.06 Mina29.........Kajtek-3400 .........7200......78......1rok...……..11.04.06 Joasia79......Juleczka-3200......9350.....79.....15 m-cy,.....….12.04.06... Łódź Jenefer25......Julcia-3250.........9800......75......1r ok....…...12.04.06 Irlandia.........Olek-3450...........9,3 kg......80......1rok..……..12.04.06 Galactica……….Maya - ?????..........???? ………??? ……….1 rok ……..13.04.06 agneska.pop...Brajan-3800.......11 kg ....??.. .....1rok………….14.04.06 rybka25.....Marcel-3340...10,1...78...1ro k......14.04.06..Rakoniewice (wielkop.) Roza.......Maja-2650.......8200....75.....1ro k…....17.04.06 Dobre Miasto Niebieskie_oczy...Małgosia-3590.. 10kg......74......15m. .......17.04.06 Aniutka 30.....Tosia - 3250.........9300......??.....1 roczek..…..19.04.06 Aloiram.........Agnieszka-3260.....8300......70.....1rok .........19.04.06 Kirrikirri........Zosia..................5500.....??.... ..1rok.........19.04.06 Kingap........Oliwia-3400........119000....76.....14 m-cy.........19.04.06 Agnes_Bdg.....Julka-3060...........9100.....80?....1rok. ... ......20.04.06 macieja8.......Kinga-3990...........9830.....77......1 rok….......21.04.06 Sylwia_76......Jędrek-4000........10,40kg..???.....1 rok .........21.04.06 Silvia27 ...Kacperek-3950...11,20 kg ...83(?)...15,5m-ca...22.04.06..Wrocław Sineqanone.....Ola-4150............10400.....??......1 rok………...22.04.06 Kasika1......Kacperek-3590..11,5 kg...84cm....15mies...........24.04.06..Rzeszów Patichris1......Maximilian.......................... 1rok..........24.04.06 panteerka.....Zuzieńka-2650.....8500.......72.....1rok. .........26.04.06 słoneczko27...Martynka-3410...11,200..77..14,5m-c...28.0 4.06..Gdańsk asmana........Izabela-3500 ...... 8550......74......1rok...........29.04.06 serek...Joasia-3450....8900......78......12 m-cy...30.04.06...Łódź VIKI2...........Oliwia-3200........8500......68......1r ok....……...01.05.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet wypowiedź Silvi skopiowałam zamiast samą tabelkę Silvia {kwiatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki!!1 Witam po urlopiku. Wrozilismy juz we wtorek, ale dopiero dzis scagnelam ostanie pranie i poukladam, normalnie od srody nie moglam sie ogarnac po tym wyjezdzie. Bylo naprawde sporo, mnostwo zdjec porobionych, Oliwcia oszalala na widok morza i duzej piaskownicy. Odpoczelismy na calego. Ostatni raz nad morzem bylismy z Mackiem 4 lata temu, bedac teraz odzyly wspomnienia i na kazdym kroku cos nam sie przypominalo.To byl tez wyjaz ozewiajacy dla naszego zwiazku:) Poza tym Oliwcia juz pozegnala sie z cycem, czasmi jeszcze sie przytula i dotyka, czasmi jeszcze wezmie sobie do buzi pociamkac. Jak dla mnie ok, najbardziej mi zalezalo wyeliminowac karmienie nocne. wychadza jej gorne i dolne trojki i masakra, czasmi przespi cala noc a czasmi to pol nocy nie spi bidulka i raczki do buzi:( Ja powoli sie przygotowuje do pojscia do pracy, od 3 wrzesnia start. Mam zamiar isc do fryzjera i kupic sobie kilka ubranek. Ale jeszcze zyje wakacjami. Kochane, mysle, ze jutro wieczorkiem znajde czas na pelen relaks i napisze cos do kazdej. Jutro mamy jeszcze urodzinki mojej bratanicy, wiec idziemy imprezwac:) Buziaki dla wszystkich!!!!Pozdrawiam serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ale się za Wami stęskniłam❤️. Wróciłam razema z Julią wczoraj po 21. Ale nie miałam czasu bo musiałam zrobic pranie i ciasto piankowe. Dzisiaj jedziemy do mojej babci Zuzanny na imieniny. Na razie tylko napiszę co u nas. Agnieszka została na wsi i dojedziemy do Niej w piątek wieczorem i w niedzielę wracamy już wszyscy razem. Z wyjazdu jestem zadowolona. Okazało się, że w tamtą niedzielę wszyscy prawie wyjechali i zostałam ja, dziewczynki Mama Konrada i Buffy. (W ten piatek razem z Konradem przyjechał Jego Tata i 20 letni brat, więc Mama bedzie miałą pomocnikó:) )Byliśmy jednego dnia na jeżynach. Agnieszka miała frajdę bo siedziała na bagażniku rowera i Babcia Ją prowadziła:) Innym razem poszliśmy do Chrzestnej Julii i Jej córki Weroniki (akurat mieli urlop i też tam byli), innym razem One do nas przyszły. Poszliśmy jeszcze w odwiedziliśmy do innej rodziny. Dużo tam miały radości i swobody. Mogły biegać cały dzień po polach. Jedynie piatek był deszczowy. Kopały z Babcią ziemniaki, podlewały warzywa. Ganiały Buiffy. Muszę już leciać bo mam sporo do zrobienia. Może dzisaj wieczorem (jak nie wrócimy za późno Zacznę czytać co tam u Was słychać). Jutro też spróbuję dodać nowe zdjęcia. Buziaczki dla Was wszystkich😘 i jak dobrze byc już z Wami❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, my już od rana na nogach. Mam prośbę, napiszcie mi co zrobić. Julka wczoraj, nawet nie wiem jak to zrobiła, przekibnęła się o oparcie łóżeczka i wypadła. Do głowy mi nie przyszło,że już to może zrobić. Nie miała nic do wejścia, żadnych poduch, nic. Poleciała na główkę, oczywiście płakała ale chyba się bardziej przestraszyła. Później pochlipała i zasnęła bo to już było wieczorem po mleku. Wziełam ja na noc do łozka, całą noc sprawdzałam, czy ok. Nie ma żadnego śladu na głowie, oprocz wczesniejszych siniaków, nie wymiotowała, zachowuje się normalnie. Bede ja obserwowac ale... Nie wiem, czy jechać z nią do lekarza.Mam taką bez sensu przychodnię, że do szpitala mnie nie przyjmą, bo w tej przychodni opieka 24h i dopiero jakby mi dali skierowanie, itp A w przychodni na dużyrach w weekendy same konowały, już byłam kilka razy. Poradzcie mi coś, do matki nie zadzwonię, bo wiadomo że się nagada a nic sensownego nie doradzi. mąż daleko... Czy mógłby jej się w srodku zrobić jakiś krwiak czy coś podobnego, co jest z zewnatrz niewidoczne? Poprostu mam czasami dość, ona jest taka żywa że szok, Sama wchodzi na kanapę, probuje na podlodze robić fikołki i stawac na glowie. Na spacerze czy ze sklepu ucieka. A jak się uderzy, to krotko płacze, bo już zaczyna myslec co by tu znowu zbroić. Dajcie znac, pliss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×