Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Ja czuje się już lepiej:) Kasika 🌻 Sylwia🌻 Agnes nie wiem co Ci doradzić , w sumie nie bylam w takiej sytuacji , ale z pewością jak pojedziesz do szpitala o będa pytali czy czy przy upadku straciła przytomnośc , wymiotowała lub zachowywała się inaczej - bo to ś apodstawy do wykonania prześwielenia , tak jest bynajmije w przypadku dorosłych a jak t jest u dzieci to nie wiem:( Napewno wszystko będzie dobrze- trzymam kciuki:) Joasiu super że tak miło spęziliscie czas na lonie natury:)czekamy na fotki:) Kinga super że i WAs wyjazd sie udał:)udanej imprezki urodzinowej:) Wera jak sparawuje sie Oskarek???? buziaki dla rozrabiaki oby dal trochę mamusi odspanąć:)widę że zakup udany (fotelika) Kasika jak po weselichu????dawaj fotkę Kacperka w gajerku:D Rybko🌻obyś znalazła czas na cafe:) Sylwia nie martw sie chlopcy z reguly mówia pózniej niz dizewczynki , przydzie pora i na Jędrka:) Elizabetka udanych dalszych wojaży spacerkowych:) Sylvia jak Kacperek??? buziaki dla niego od Tyni👄👄na przyszły rok wybieramy sie na Dolny Śląsk do rodzinki mieszkaja w Bolszewo - Gorce:)a drudzy w Leśnej wiem że to kawałek od Wrocławia:) Asmanka jak tam spędzacie czas ??????? Zmykam na obiadek:) Pozdrawiam słonecznie w upalną niedziele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Na weselu było świetnie, wytańczyliśmy jak nigdy:) Kacpi w garniturze wyglądał bardzo dorośle i wszyscy się mnie pytali, kiedy on tak urósł, a ja sama nie wiem:D Zdjęć nie mam bo aparat się zepsuł, trzeba bedzie chyba kupić nowy😠 Mamy zamiar brac teraz telewizor na raty, więc pewni i apatar też sie wezmie. U nas dziś pochmurnie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba zrobie sobie test ciążowy, bo nie dostałam okresu tylko lekkie plamienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test negatywny:O Niby nie chce narazie nastepnego dziecka, ale jakoś mi przykro i smutno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Sloneczko :) Julka ok, lekarz kazał \"obserwować\". Nic sie nie działo. Wxczoraj na spacerze miala jak zwykle nadmiar energii, totez sie wywaliła, rozcieła sobie usta i porysowała brodę. Ja już z nią mam.... Mam ostatnio kryzys w pracy :( i za mężem tęsknię, zaraz minie miesiąc jak pojechał... Chyba pójdziemy dziś z Julką szybciej spać. pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczyny. Przepraszam, że wczoraj się nie odezwałam, ale nie miałam czasu. U nas pogoda niezbyt ładna, ale mam nadzieję, że się to szybko zmieni. A teraz bedę nadrabiać zaległości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetaa🌻no to fajnie, że oddałaś krew:) Gratuluję zrzucenie 3 kg❤️ Wera🌻 dziekuję w imieniu dziewczynek❤️ Agnes🌻 czesto tak jest, że najpierw ida czwórki a potem trójki:) No i co z Juleczką? U nas kilka razy Julia zleciała z łóżka np ganiając się z Agnieszką i nic Jej nie było (a mamy same panele na podłodze). Mam nadzieję, ze i u Was wszystko ok. Buziaczki dla Julii😘 Dobrze, że wszystko jest z Juleczką ok. Anna🌻 super, że Milenka tak ładnie mówi❤️. buziaczki dla Niej 😘. Mam nadzieję, że z tą skórą Milenki wszystko wróci to normy❤️. Silvia🌻 fajnie, że będziecie się już w krótce bawić na weselu. Z moich obliczeń wynika, że to w ten weekend:) O to nie dobrze z tymi bakteriami. Buziaczki dla Kacperka😘. Sylwia🌻 nie przejmuj się. U nas Julia też za duzo nie mówi. Tzn mówi pojedyń cze słowa i nie jest ich strasznie dużo. Zwłaszcza jak czytam o wyczynach Milenki czy Tyni:) Napewqno nasze dzieciaczki nadrobią❤️. Kasika🌻 fajnie, że wyjazd sie udał❤️. No i jak tam było na weselu? Napewno dobrze się bawiłaś❤️. No i czytam, że bardzo fajnie się bawiłaś. Super!! Szkoda, że aparat się popsuł. Następnym razem może będzie pozytywny:) Kinga🌻super, że wyjazd się udał i że nie tylko Oliwka coś z niego czerpała, ale i Wy❤️. O ni i następna od cyca sie oderwała❤️. Ja nadal karmię Julię:) Słoneczko🌻 la jest Sliczna Tynia. A jaka duża dziewczynka. Buziaczki dla Niej😘. A Mati jaki już kawaler❤️. Superowskie zdjęcia:) A te wariacje to jakbym u mnie widziała:) Fajnie, że czujesz się już lapiej❤️. Zdrówka życzę. Fotki będą dzisiaj:) Macieja🌻 co tam u Ciebie? Jak się czujesz? A ja zapomniałam Wam napisać, że jak wróciłam do domu czekały na mnie trzy różówe róże z przybraniem od mojego Męża❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U nas znowu pogoda pod psem:O Ale dla osłody jedziemy dziś kupować łóżko i meble do nowego domku:) Przeprowadzka już niedługo, choć i tak przekładamy ją ciągle.. Kacpi się rozgadał, wszyscy mówią, że ma lekką mowę, codziennie dodaje do repertuaru coś nowego, jego ulubionym słowem jest KOŃ. Joasia- no to mąż się popoisał z tymi różami, napewno było ci miło. Agnes- jaknym czytała o Kacprze, wczoraj rozbieram go do kąpania, a tu brzuch cały podrapany. Na głowie też ma guza, ech jak pójde na szczepienie to lekarka pomysli, że go bije:D Słoneczko- śliczne zdjęcia, a twoje dzieciaki tak już dorosle wyglądają😘 dla nich Asmana jak wyjazd, odezwij się, wiemy, że masz tam internet i czasu pod dostatkiem:P Elizabeta, Różą, ania80,renola,wera,rybka, kingap, macieja, Sylwie obie, serek co tam u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika🌻 u na spogoda się poprawiła. sloneczko wyszlo i jest już 19 stopni. Może i u Was się poprawi:) Udanych zakupów życzę. Oby udalo Wam się jakieś fajne łóżko i meble kupiś:) Super, że Kacperek tak ładnie mówi❤️. Buziaczki dla Niego za to😘. Masz racje było mi bardzo miło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Joasia, śliczne zdjęcia, a dziewczynki robią się coraz bardziej podobne do siebie:) Wklej kiedyś swoje zdjęcie, to zobaczymy czy są takie ładne po mamusi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja już po urlopie. Jestem w pracy i mam chwilkę to piszę. Wyjazd nad morze udany. Pogoda była w sumie niezła – jeden dzień był taki że co chwila padało, kilka dni ciepłych, kilkanaście upalnych. Fajnie bo były bardzo ciepłe noce. Komary tylko cięły jak cholera. Asi plaża bardzo się podobała. Do morza tylko podbiegła i jak ja obmyła pierwsza fala to się poryczała bo woda zimna i już nie chciała wejść. Udało mi się ją całkowicie odstawić od cyca. Zrobiła się też bardziej samodzielna i sprawna. Joasiu – obejrzałam zdjęcia twoich dziewczynek. Super. Julia to wyrosła bardzo. Jak porównuję ją z moją Asia to wydaje mi się że moja córcia to jeszcze taki bobas. Musze się zorganizować i wkleić Wam zdjęcia. Może na płytę kilka nagram i później w pracy – jak czas pozwoli – wkleję na fotosik. W domu nie mamy nadal internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) U nas dziś upalnie Joasiu 🌻 dzięki, Wasze dziewczynki śliczne a na tym pierwszym zdjęciu są do siebie podobne prawie jak bliźniaczki:D i niech nosek szybko sie goi , Tynia ma zdarte prawe kolanko , gdzieś z Matim musiała buszować po krzakach:)Próbowaląs podać może Julci borówki amerykańskie podobno dzieciaki się nimi zajadaja ( Tynia zjadał póki co 3 sztuki:D) fajną niespodzinkę zrobił Ci mężuś:) Kasika 🌻 dzięki, buziki dla Kacperka za to jego gadulstwo👄u nas na tpie jest nie nie nie , pytm Tyni czy idziemy spać -mówi nie , czy wychodzimy z wanny - mówi nie i itp. jak tam mebelki kupione ??????a z tym biciem dzieci to nie ma smiechu jak Mati był maly i poszliśmy na szczepienie ( a byly to początki jego chodzenia i miał sinaiki na głowce , nózkach)to lekrka od rau spytała od czego:( Serek witaj po urlopie , fajnie że wyjazd się udał a u nas to samo było z fala jak Tynie tylko dotknęła to pózniej nie chciała wejść do morza:)gratuluje odstawianie cyca i nabytch sprawności :)koniecznie wklej fotki:) Agnes nie ma zaco , super że Julic nic nie jest po tym upadku:)ale idzę że energia nadal ja rozpiera - buziaczki w porysowaną bródkę👄 a Tyni tez najpierw wyszły 4 a teraz ida 3:) Kobitki odezwać się prosze Sylvia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WEra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Asmanka!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sylwia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! RYbka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Roza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Aniutka!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Macieja!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kinga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Aniu80 i 26!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Renolka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ide na kawe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Ja tylko na chwileczkę bo mam jeszcze gości. Poczytam Was jutro i pooglądam fotki. DUUUUUUUUUUUUUUŻE BUŹIACZKI 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurra! jutro jedziemy na cały dzień do Gdanska! Kumpela z pracy jedzie z synkiem i ja z Julką. Cieszę się, ma być pogoda i jestem ciekawa jej reakcji na morze :) Rano o 6 wyjazd. Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ale jestm zła na Konrada. Wiecie co wymyślił?! Zgłosił się na dzisiaj do pracy, po to żeby mieć wolny piątek i abyśmy pojechali na wieś w czwartek wieczorem!! I dzisiaj święto a ja znów sama!! Ach nawet nie chce mi sie gadać na ten temat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika🌻 dzięki bardzo❤️. Kiedyś na pewno wkleję:) Serek🌻 fajnie, że wyjazd udany❤️. Super, że plaża się Asi podobała❤️. Gratuluję odstawienia i fajnie, że Asia jest coraz samodzielniejsza❤️. Dzięki bardzo❤️. Ale ja jak ogladam zdjęcia innych dzieci, to też mi się wydaje, że Julia to taki dzidziuś przy Nich:) Czekamy na zdjecia:) Słoneczko🌻 dziękuję bardzo❤️. Nosek już sią zagoił:) Oby kolanko u Tyni szybko się zagoiło (u nas julia tez ma wiecznie poździerane kolana:) ) Moi Rodzice na działce mają dwa krzaczki borówek amerykańskich (są jeszcze małe) i już po kilkanaście dziewczynki zjadły. Julii bardzo smakowały (Agnieszce oczywiście też:) ). Konrad bardzo pozytywnie i miło mnie zaskoczył tą niespodzianką:) Agnes🌻 udanego dnia w Gdańsku❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakupy się udały, sypialnia umeblowana od A do Z, a łóżko nareszcie bedziemy mieć ogromne:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jesteśmy po kościele:) (tzn ja i Julia bo Konrad jest w pracy ) Przed samym wyjściem okazało się, że wózek się popsuł i muisałam iść bez wózka. Na szczęscie umówiłam się do kościoła z naszymi zaprzyjaźnionymi Sąsiadami, więc mi trochę było raźniej :) Roza🌻 witaj ❤️. Kasika🌻 fajnie, że zakupy się udały:) Super, że będziecie mieć takie łoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane! przepraszam...ale weekend minal mi pod znakiem bolu zeba, wylam do ksieyca i Maciek zajmowal sie Oliwcia 24 godziny. Nie bylam w stanie nic zrobic. We wtorek dopiero bylam u dentysty, bo dopiero wtedy miala termin, okazalosie zapalenie miazgi zeba, nie zycze nikomu. W niedziel bylam na pogotowiu po cos przeciwbolowego, bo tak bolalo, dostalam tramal ale tylko delikatnie uspokoil zeba. A dzis jeszcze zaczelam sie stresowac, b po nocy pampers Oliwcia dziwnie smierdzial. Nie acetonem, ale jakos bardzo intesywnie moczem. Przerazilam sie, to moze jakas infekca. Ale nie goraczkuje, bawi sie ladnie, spi tez dobrze. Jak sika to nie placze. mimo to zaniose jutro siku do badania. Kupilamjuz woreczki. Tylko powiedzcie mi cos dziewczyny na ten temat. W tym woreczku mam zaniesc? Jak myslicie, moga to byc jakies bakterie?Tak bezobjawowo? Kasika super,ze juz sypialnia zrobiona,mnie to juz niedlugo czeka:) Joasiu szkoda, ze wozek sie popsul, no i ze maz w pracy:( Agnes..mam nadziej, ze wyjazd do Gdanska udany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzisija mnie czeka sprzątanie i pakowanie i jeszcze prasowanie i wieczorem jedziemy na wieś. Wracamy w niedzielę razem z Agnieszką. Wczoraj w Tesco kupiliśmy Agnieszce ręcznik z syrenką (znów taki drobny prezent na przywitanie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga🌻 ale miałaś przeboje z zębem. Ale teraz już wszystko ok? Mam nadzieję, że z Oliwką wszystko będzie dobrze❤️. Ja zanosiłam mocz w tym woreczku. Wózek już naprawiony. Śrubka wypadła i jak Konrad przyszedł z pracy (około 17 ) do domu to zaraz naprawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Piję kawkę. Kingap – ja mocz przelewałam z woreczka do pojemniczka. Joasia – jak było na wsi? Dobrze że wózek nie popsuł się poważnie bo byście mieli wydatek. My wczoraj byliśmy w parku i w Zoo. Wyszliśmy po obiedzie to wróciliśmy dopiero na 20. Asia teraz po tym wyjeździe najchętniej całe dnie spędzałaby na powietrzu więc była bardzo zadowolona. W zoo bardzo żywiołowo reagowała na zwierzęta. Jak z nią byliśmy wcześniej (jak miała ok. 12 miesięcy) to dużo spokojniej się zachowywała a czasami to nawet się nudziła. Powiem Wam że siedzę w tej pracy i trafia mnie szlak Tak bym chciała jeszcze gdzieś wyjechać. Może we wrześniu gdzieś pojedziemy jak będzie pogoda i fundusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika – meblowanie to fajne zajęcie. A łóżko już wypróbowaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×