Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Czesc! Dzieki dziewczyny za odpowiedz. Zaniaslam w woreczku. Nic nie wyszlo a pani dr powiedziala, ze dobrze, ze reaguje w ten sposob. Raz zdarzylo sie ze po nocce papmpers smiedzial intesywniej. Dr powiedziala, ze to moze byc od jakiegos posilku lub napoju. A i zebym sporbowala dawac jej mniej pic przed spankiem, to moze papmpers bedzie lzejszy. Rzeczywiscie zazwyczaj po kapieli jeszcze wlewala w siebiekubeczek wody. dowiedzialam sie tez ze onfekcji drog moczowych czesto towarzysza: goraczka, wymioty, marudzenie dziecka i ogolne zle samopoczucie. U nas wszystko ok. Dzis bylam na zakupach ciuchowych do pracy. Kupilam spodnie do tego tunike( na rozpoczecie roku szkolnego), zakiet bawelniany i koszle czarna:) Jestem mega zadowolona z zakupow, przynajmniej bedzie co na siebie zalozyc po szkole:P Serek, oby jakis wyjazd jeszcze wypalil. My tez bylismy w zoo jak Oli miala roczek, teraz tez moze wybierzemy sie w ktorys weekend:) Dobranoc papa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powitać Ale te wakacje uciekają, Wy się juz przygotowujecie do pracy... Łóżko jeszcze ni edoszłó, ale wypróbujemy napewno:P Idę dziąś do ginekologa, bo okresu praktycznie nie było, a test negatywny, niech posprawdza.. Kacvpi juz szaleje na dworze, ja nie wiem jak on przeżyje zimę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu gadam do siebie, ginekolog powiedział, że wszystko jest ok, ale dla pewności mam powtórzyć test na dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Goście już pojechali :( Zdjęcia dzieciaczków śliczne :) :) :) :) Oskar też miał dzisiaj starcie z betonem czoło zdarte :) Idę spać odsypiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylismy w Kałkowie cudownie,a w środę pojechaliśmy do Bałtowa na dinozaury.Zdjęcia wkleję potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć A ja na urlopie huraaaaaaaaaaa :) Ale czasu dla Was nie mam znów za dużo bo już jutro jedziemy na wakacje, to są nasze pierwsze wakacje razem, A po ślubie jesteśmy juz 3 lata a przed ślubem byliśmy 7 lat razem. Z tego co mówią pogoda ma być w kratkę ale i tak się cieszę z wyjazdu. U nas wszystko dobrze. Marcel zdrowy je wszystko zwłaszcza mięsko. Ząbków nadal 11. Jak inne dzieci całe dnie spędza na dworze. U wuja to tylko siedzi w chlewie i oborze przy cielakach i swinkach :) Idę coś już zapakowac wpadnę (mam nadzieje )pózniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera ten pająk jest straszny, nie mogę na niego patrzeć w ogóle to mam fobie na tym punkcie. A Oskarek prześliczny, na każdym zdjęciu zadowolony widać ze bardzo pogodny z niego chłopiec. Kasika pokaż (jak bedziesz miała czas) zdjęcia tej nowej sypialni 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja też powoli szykuję się do pracy i nawet się cieszę, bo moje dzieci to parka w stylu denisa rozrabiaki, własnie wysłałam męża na spacer z przykazaniem, żeby nie wracali za szybko. ćzy Wasze dzieciaczki już mówią? Mój nie bardzo, zaczynam się martwić, Starsza, gdy była w jego wieku wołała mnie na Klan: mama, życie nolelą, a od niego prawie nic się nie da wyciągnąć! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Rybka 👄 Co do pająka to jest jego stara skóra. Zrzuca starą bo się w niej nie mieści i ma nową.Ja też się boję takich pająków, to pająk mojego kuzyna,nie mogę sobie wyobrazić jak on może spać w jednym pokoju pomimo że są przykryte. Oskar dzisiaj centralnie uderzył o furtkę całe usta spuchnięte nos czerwony.Na każdym kroku trzeba go pilnować. Co do mówienia to powie:mama,tata,kółka,kot i coś po swojemu więcej to pokazuje paluszkiem o co mu chodzi. Idę bo wychodzi z kojca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Przyjechaliśmy z odpustu Kasika 🌼 meble bardzo ładne dobry gust macie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Wercia, spodobały nam się, bo są super podświetlane. Cena też niezła, dlatego pokój gościnny wyposażymy dopiero za jakis czas:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jak dobrze być już we własnym domu. Fajnie było na wsi. Agnieszka wytęskniona za Julią i za nami:) Ale wszystkich naszym przyjazdem w czwartek zaskoczyliśmy. Dotarliśmy około 21 i Agusia właśnie sie kapała w wannie. I znów poszły dziewczynki spać około 23:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serek🌻 tamtym razem na wsi wypoczęłam jak nigdy. I jestem bardzo zadowolona z wyjazdu i z tego teraz i tego wcześniej. I w przyszłym roku myslę, że na więcej sobie pojadę:) Moja Tesciowa jest ok. czasami sa jakieś nieporozumienia, ale przecież ja Ją znam dopiero od 11 lat i czasani trudniej jest się dogadać niż z własnymi Rodzicami, których sie zna od zawsze❤️ Fajnie, że tydzień temu byliście w parku i w ZOO. No i że Asi się podobało😘. Kinga🌻 super, że badania wyszły dobrze❤️. Buziaczki dla Oliwki😘. Fajnie, że zakupy się udały:) Wera🌻 zdjęcia super:) Najbardziej mi się p[odoba pierwsze zdjęcie, a najmniej ostatnie. Brrrr nie lubie pająków!! No i jak usta i nos Oskara? Rybka🌻 bardzo fajnie, ze jesteś na urlopie. No a wyjazd Wam się należy jak ślepemu kurze ziarno :) Udanego wyjazdu ❤️. Dobrze, że u Was wszystko ok❤️. RRR🌻 u mnie Julia za dużo też nie gada. Spokojnie, przyjdzie czas i na gadulstwo❤️. Kasika🌻 meble bardzo fajne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki i ja się witam po wypoczynku:) Kasika tak miałam dostęp do internetu , ale Marcin miał urlop, więc szkoda mi było czasu marnować na neta..Miał pierwszy raz urlop pd 7 lat.Nie miałam Go dość:P Było cudownie, pogoda nam dopisała, dziewczyny z wody nie wychodziły..., co ta Iza wariatka wyprawiała w tej wodzie. Napatrzyła się na Natalie i to samo robiła nurkowała - cała głowa pod wode na początku się bałam, ale z czasem mi przeszło;) Izulka nic nie mów, nawet nie potrafi powiedzieć daj , mama tata tez bardzo sporadycznie i wcale sie tym nie martwie . |Bielicka do 4 roku zycia nic nie mówiła a potem się rozgadała. Każde dziecko ma inne tempo rozwoju mowy z Natalia w tym wieku już się dogadywałam... Iza ciągle wszystkich bije , coś jej się nie spodoba , nie jest po jej myśli, krzyczy piszczy i bije - z łokciami byle do przodu:P Kasika mebelki cudne tez mi sie marzyła sypialnia, no ale w mieszkaniu tak małym zesr... a nie daj się :(:( Marcin pierwszy dzień w pracy po urlopie ja piorę firanki , okna pomyję a zaraz jak wypije kawusie zmykam na spacerek z dziewczynami. za dwa tygodnie do audiologa z Natalia i zobaczymy co dalej... Ja od dzisiaj znowu na diecie tej kopenhaskiej , bo przytyłam na wakacjach 2 kilo:P Nie wklejam zdjęć, bo mi sie nie chce nad tym siedzieć, będzie czas to wkleje coś... Myślimyn z Marcinerm o wyjeździ gdzieś za granice, naj[ierw Marcin a potem ja z dziewczynkami byśmy dojechały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wróciliśmy z zakupów,spotkaliśmy teściówkę z córką kupiła Oskarowi kurtkę,skarpetki i wzięła go na kulki. Idę sprzątać bo mam taki bałagan że głowa boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Oskar - fajny chłopaszek, chyba bardzo lubi zwierzęta. Ja oczywiście tradycyjnie piszę z pracy. Dzisiaj szef wrócił po urlopie to trzeba się do pracy przyłożyć. Moja Asia to gaduła. Mówi dużo po swojemu ale i po „naszemu” udaje jej się wypowiedzieć pojedyncze słowa. Wczoraj np. jak bawiła się ze swoim kuzynem Kubusiem to bardzo ładnie i wyraźnie wołał na niego Kuba. Ma też swoje określenia na pewne rzeczy np. jak chce bułkę to woła bubu. A jak tam z jedzeniem u waszych dzieci? Moja Asia je lepiej ale na obiad nie chce jeść zup tylko na okrągło ziemniaki z mięskiem i najchętniej z marchewką. Dajecie dzieciakom słodycze? Witam te dziewczyny, które powróciły z urlopów. Fajnie, że jesteście zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko27
Witam i ja:) Oparzyłam sobie paluchy u prawej rękipiecze jak cholera:( napisze więcej wieczorkiem:) Pozdrawiam wszstkich:) a pisze lewa reka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mówiłam tak jestem:) Przez weekend mileismy gości :byla moja eks bratówka z mężem i synkami a w niedziele jak odjeżdzali mój Mati mówi że chce jechać ja w wielkim szoku ale cóż pozostało mi synka spakować i pojechał , jakoś tak dziwnie i cicho w domu:)ale prwdopodobie w piątek juz wróci:)U Tyni na tapecie tylko nie ma nie ma albo dawaj no i standardowo nie oraz co to jest oraz mamo mamo:D a dzis zjadła kawałek cukini panierowanej jak kotlet:) i nauczyła sie gwizdac na gwizdku:D poza tym coraz częściej używa siływzględem innych osób - potrafi ni z tego ni z owego chlsnąc po twarzy a jak sie jej powie nie wolno to albo płacze albo się zawsydza ( w zależnosci od tonu) to tyle co u nas , teraz postara sie Wam troszeczke poodpisywać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wercia zdjęcia jak zwykle fajowe , Oskarek to już duży facecik:)a odnośnie pająków to nic do nich nie mam ale też w jedym pomieszczeniu z nimi bym nie mieszkała, a tak czytając czyżby ocieplenie stosunków z teściówką?? Asmaneczko super że wspólne wakacje sie udały a z tym gadnie to fakt Mati też prktycznie do 3 lat nic nie gadał a teraz pyskuje i się mądruje:)wiże że i Izulka maly zlośnik i łobuziak:) udanej dietki i gratuluje odwagi co do planowanego kiedyś wyjazdu za granice:)oby plany się udały Kasika mebelki extra:) a teścik powtórzyłaś?? RRR jak juznapsałm ASmnce Mati nie mówił do 3 roku życia a traz gada jak najęty więc nie martw się tym a w jakim weiku jest córcia bo gdzięc mi umknęło że masz córcie??? RYbko udanego zasłużonego wypoczynku i wielu atrakcji dla Marcela:) Kinga super że badanie wyszło pomyślnie, a zakupy sie udały najważniejsze że jestez zadowolona Joasiu no i znowu jesteście w komplecie:)buziaki dla dziewczynek👄 Serek super że Asi podobało sie w Zoo, trzymam kciuki żeby udało sie \\wam jeszcze wyjechać:) Roza odezwij si e!!!!!! Agnes jak było w Gdańsku??????jak Julcia reagowała na dużą piaskownice i jeszcze większy basen;) Renolka!!!!!!!!!!!! Sylvia!!!!!!!!!!!!!! Sulwia!!!!!!!!!!!!! Aniu80!!!!!!!!!!!! Aniu26!!!!!!!!!!!! Macieja jak sie czujesz??????napisz pare słow!!!!!!!!!!! Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pisałam Wam bo nie wiedziałam czy to wypali. Konrad jest właśnie w samolocie i leci do USA. Ma tam przypilnować jak beda nadawać paczkę do Della do Łodzi. Czy zamówienie się zgadza i tym podobne rzeczy. Wczoraj cały dzień był w Warszwie (wyjechał o 6 wrócił o 18) i załatwiał wizę. Wyjechał na lotnisko na Okręcie około 1:30. Dzisiaj wieczorem przyjedzie moja Mama, aby było mi raźniej:) Asmana🌻 fajnie, że urlop się udał i ze dziewczynki tak dobrze się bawiły❤️. No to Iza to taki mały złośnik. U nas Julia tez ma charakterek, jak coś chce to potrafi bić i kłaść się na ziemi i ryczeć. Czekamy na zdjęcia. Ja tez postaram isę dzisiaj coś wkleić:) No to niedługo nas opuścisz:( Wera🌻 zdjęcia superowskie❤️. Oskar to już taki duży chłopczyk. Buziaczki dla Niego😘. No to chyba dobrze, ze kupiła Oskarkowi kurtkę i skarpety i że zabrała Oskarka na trochę, to sobie odsapnęłaś trochę❤️. Serek🌻 super, że Asia to taka gaduła❤️. Buziaczki dla Niej😘. U mnie Julia w ogóle nie jadła zup, ale na wsi jakoś Jej zasmakowały. Za to nie lubi mięsa, ale uwielbia cienkie kiełbasy i czasami zje parówkę. A za ziemniakami wręcz przepada:) Słoneczko🌻 jak tam paluch?❤️ Zdjęcia ekstra❤️. A Martynka jak duża dziewczynka, buziaczki dla Niej😘. A jakie super ma włoski. Widać, że rodzeństwo przepada za sobą:) A jaki malutki Wiktorek❤️. Super!!! dziękujemy bardzo i dla Was też buziaczki😘. A jak tam z jedzeniem u Tyni? No proszę to pozbyłaś się Matiego z domu❤️. No i ładnie nastepna kobietka walczy o swoje wszelkimi sposobami. Biedni Ci nasi przyszli Mężowie naszych Córeczek hihihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×