Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

no to ja bede dzis pierwsza, wczoraj nie za bardzo moglam pisac, bo iga mi nacisnela jakas dziwna kombinacje na klawiaturze i jak pisalam to zamiast literek wyskakiwaly mi cyferki, pol dnia spedzilam by to odblokowac, jej zajelo to tylko kilka chwil:) lobuz jeden. z nowych slow to czekoladka, psiakosc (przy kichaniu) szczekus (tak nazywa sie nasz pies), niania, prosze, dziekuje. i jeszcze cos napewno potrafi sobie ubrac spodenki, czasami rajstopki, czapeczke, szaliczek, najchetniej to sie rozbiera. Tez mysle o umyciu okien ale narazie jestem przy mysleniu, zreszta ciagle pada, a na dzis zapowiedzieli ze bedzie padal snieg, a jutro to nas chyba zasypie. Dziewczyny nie mam w tym roku koncepcji co by dac mojemu chlopu. Jakos mnie odmozdzylo totalnie. Twierdzi ze nic nie potrzebuje, ech ci faceci. Oki, lece do pracy a wy prosze tu mi dac jakies propozycje buzka elizabetaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Asmanka super:D❤️ Elizabetka problem to mam ja bo mój chlop ma 17 urodziny 24 imieniny no i prezent gwiazdkowy:P i nie mam żadnej koncepcji:) Iga to niezła jest Tyni zawze mi też cos nabroi przy klawiaturze:)IGUSIA bardzo samodzielna jest Tynia na razie tylko butki próbuje zakłdać,w rozbieraniu jest o wiele lepsza niż ubieraniu sie:D PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Umyłam te okna i tak jak u Słoneczka nawet szybko poszłó. A dziś leje, więc i tak nici by było z tego.. Słoneczko-Kacpi też przychodzi i mówi \"kupka fe\" i przebieram, cholercia wcale się nie chce nauczyć robić na nocnik😠 Asmana- aleś się spisała mendo jedna:P Elizabeta- ja też nie wiem co kupić. Ostatnio coś przebąkiwał o porządnej skrzynce na narzędzia albo kosmetykach.] Jedziemy dziś kupić dywan do gościnnego, nareszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć.Nie mam czasu bo sprzątam :( tak mi się nie chcę Oskar w nocy o 2.00 się budzi codziennie i woła mama am am am am i idę robić mu mleko, zasypia wstaje po 6.00 i woła mama am am zje mleko i śpi do 8.00. Słoneczko 🌼 ale masz młodego męża 17 lat :D :D :D , nic nie poradzę w sprawie prezentu , może jakiś zestaw kosmetyków Asmana 🌼 witaj Kasika 🌼 :) Elizabet 🌼 :) Idę dalej sprzątać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wercia małe sprostowanie 17-go urodzinki::P:P żeby mnie nikt nie posądził o związek z nielatem:D też mylsalam o ksmetykach na gwiazdko-imieniny tylko co na urodziny...............33:P Miłego sprzątanka Kasika udnago zakupu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana!!!!!!!!!co Ty nie \"w sosie \"jestes? czemu sie nie odzywasz????? A jak robota czy zajmujesz sie jeszcze tymi ulotkami? Jak leci??? Kasik jak znajdziesz chwilke to trzaśniesz fotke Waszego nowego nabytku co? O dywanie myśle Moja julka niewyraźna, podziębiona czy coś, kicha, czesto sika, ciagle ma zimną pupe, chyba jakieś majtki polarowe musi nosic hehe Tez nie mam pomysła na prezent dla chłopa. Ani dla reszty rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Oskar dzisiaj podszedł do blatu kuchennego gdzie leżała deska do krojenia i ją zsunął a ona uderzyła go w usta,podeszłam do niego a tu mu krew leci ale tylko przez chwilę.Dobrze ze ząbki są całe.Nigdy tam nie dostawał bo miał za krótkie rączki no a teraz mu urosły. Wczoraj sprzątnęłam w witrynie szklanki , kieliszki i takie tam , a dzisiaj pomyje okna, parapety no i może łazienkę ale tak mi się nie chce Zapraszam na sosik z ziemniaczkami między sprzątaniem Pozdrawiam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam:)) widze ze sprzatanko ostro, planuje w ten weekend popiec troche ciastek, obiecalam julce do szkoly. jak sie uda to szafne okna, a reczte juz za tydzien \\buzka lece na lekcje do julki papaptki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawać śpiochy🖐️ Nas zasypałó, śniegu po kolana:P Jade na uczelnie, miłego dnia. CO TU TAKIE PUSTKI????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wczoraj napisałam sie ze hoho i mi sie strona zawiesiła, myslałam ze oszaleje i wolałam już potem nic nie pisac. Dzis wchodze a tu pustkiiii czy Wam tez wypowiedzi pozżerało?????? Moja Julka ma katar, troche gorączkuje a Nati i ja też coś pociągające nosami jesteśmy, oj nieciekawie sie zapowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Na szczęście już po zajęciach i teraz to już tylko święta Od jutra zabieram się za porządne sprzątanie, w sobote ubierzemy choinkę, ale nie wiem ile wytrzyma, znając zdolności Kacperka to niedługo Zapraszam na rosół i spagetti, jak chłopaki wstanął i zjedzą obiad to idziemy na sanki Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Elizabet strasznie mi przykro:(trzymaj się jakoś, Kasika fajnie że macie tyle śniegu u naz ani grama, też sie zastanwaiam jak to bdzie z choinką w tym roku?? Renolka jak dziewczyny?? ZDRÓWKA!!!!!!!! Wera dobrze że ząbki ocalały w ztarciu z deską Dzis byliśmy na ostnich zakupach ,jejku co za szał w tych hipermarketach a pojechaliśmy tylko dlatego że mieliśmy bony, ponad godzine staliśmy do kasy, ugotowałam dzis też biogos a jutro bede lepić pierogi z kapustka i grzybkami, jutro też Adaś kończy 33 lata a nie mam dla niego prezentu , sama chyba się okręce wstżką;) Idę coś podjeść. Miłego wieczoru i udanych sprzątań , gotowań i ubierań choinek:) Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Elizabetaka strasznie mi przykro[+} Słoneczko ja teraz zabieram się za generalne porządki, a na zakupy w środe. Kukuś mnie wczoraj zaskoczył, bo ja mu pokazuje rybę i pytam co to? A on na to OKOŃ i faktycznie to był okoń:):D I jak mu się uda to potrafi liczyć do 4 :) Tio tyle chwalenia:P Pamiętacie na kiedy ma rodzić Macieja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Skończyłam lepić pierogi:) Kasika Tynia też liczy ale jej ulubiona cyfra to sześć i wszystko jest sześć lub czasmi siedem:D A dzis babcia kupiła karpia żywego i Tynia troszkę się pobawiła z \"rybią\" ale buzi rybce dać nie chciala mimo że karpik otwierał pyszczek:D Macieja ma chyba termin na koniec marca o ile się nie myle:) Papa i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza za to umie mówic tylko NIE da- daj i tata to jest jest słownik:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOO Asmana się odezwała!~!!:D Lece dalej sprzątać, karpia kupimy w sobote, a jutro zakupy gigant, ale mi się nie chce. Po świętach mam dostać @, oby nie przyszła... RÓŻĄ a ty gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki.U nas, choroba złapała Oskara Zapalenie krtani pomału mu przechodzi w piątek do kontroli. Oskar mówi: nianiu czyli Małysz, a jak go widzi w telewizji to normalnie jakby piorun w niego trafił tak się cieszy na widok Małysza. Wczoraj wsadziłam go do kojca aby powiesić zasłonki bo sama byłam w domu, zawsze się bawił a tym razem wyleciał z niego, normalnie serce stanęło , upadł na czoło no i ma guziorka.A jak go spytałam coś ty zrobił to on na to Nianiu hop czyli Małysz skoczył. Co do sprzątania to nie chce mi się nic a tu jeszcze pieczenie , gotowanie. Asmana 🌼 witaj Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Tak szybciutko przeleciałam po wszystkich wpisach .... Kasika ślicznie urządziliście swój domek, gratuluję kominka, czy Wy staracie się o drugie dziecko czy czegoś nie doczytałam??? Elizabeta babcie już mają to do siebie że umierają, moja zmarła w październiku , szkoda tylko że tak tuż przed świętami. Aha nie wiem czy Ci to pisałam ale wydaje mi się że mam takie same oprawki od okularów jak Ty jak sobie zrobię zdjęcie to pokaże. Wera to nie rączki Oskarowi urosły tylko Cały pewnie rośnie :) ja jakiś czas temu jak połozyłam co ś na środku stołu to Marcel nie sięgał a teraz to nie ma mowy zeby coś leżało na stole, a spodnie to mu się wszystkie za krótkie zrobiły. Pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam dzieki za pocieszenie dzis byl pogrzeb, ale nie bylam, iga ma grype jelitowo- zaladkowa. jak przyszlam do lekarza to przede mna bylo 40 osob, wiekszosc z tym samym, jaks epidemia czy co?? Igla sie slaniala na rekach, teraz ciut lepiej, juz nie wymiotuje, ale nadal ma rozwolnienie. i wszystko jest na nie. Oj zaczyna sie chyba wiek buntowniczego dwulatka. Julka ma w piatek wigilie klasaowa. Nie chodzi na religie, ale wychodze z zalozenia ze to dobry moment by dzieci pobyly sobie razem, zreszta jak mialam wychowawstwo to nie mialo znaczenia ze ktos nie chodzi na religie wspolnie sobie zawsze robilismy wigilie klasowa i bylo ok. Ale okazuje sie ze sa wyjatki. Mojemu dziecku odmowiono udzialu w wigili klasowej bo julia nie przy niesie oplatka i wigili biora udzial tylko te dzieci, co chodza na religie, reszta (okolo 5 osob) siedzi w swietlicy. Czuje ze zostalo moje i julki pogwalcone prawo do godnosci, bo szkola jest instytucja swieca, po drugie nastapila dyskryminacja na tle religinnym podzial na dzieci ktore chodza na religie i na inne dzieci. Odmowiono mojemu dziecku lekcji wysylajac je do swietlicy czyli pozbywajac sie problemu.- jestem tak wk....wiona ze mam nadzieje ze sie uspokoje do jutra, bo ... lepiej nie mowic. Napewno porozmawiam z pania, ale odpuszcze sobie piatek, bo Julka nie musi w tej szopce uczestniczyc, skoro to tylko szopka. W mojej pracy sie nie spotkalam z czyms takim, ja zawsze otwarcie mowie ze sie oplatkiem nie dziele bo uwazam , ze nie bede nikomu zyczyla czegos, czego mu tak naprawde nie zycze. I wszyscy to akceptuja, ja akceptuje to ze wiekszosc sie dzieli oplatkiem i oczekuje od innych poszanowania moich przekonan. A wydawaloby sie ze kobieta, po studiach, z duza praktyka, z pewnoscia dyplomowana a tu taka wpadka pedagogiczna. no coz, chyba pozostawie to juz bez komentarza. Ale cisnienie to mam chyba Z 200. buzka, ide zobaczyc jak iglaczek. milego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wyciag ze statutu szkoly cytje: uczestniczenie lub nie uczestniczenie w szkolnej nauce religii lub etyki nie moze byc powodem dyskryminacji przez kogokolwiek i w jakiejkolwiek formie\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Elizabeta muszę przyznać że faktycznie siedzenie w świetlicy dzieci które nie chodzą na religię to dyskryminacja. Jednocześnie jednak nie rozumiem twojej wypowiedzi ja akurat jestem wierzaca i praktykująca i Bóg, kościół są w moim codziennym zyciu obecni. I łamiąc się oplatkiem wszystkim życzę zdrowia i szczęścia i naprawdę nie widzę w tym nic niestosownego i nawet osobom które nie są mi bliskie właśnie tego życzę, I Wam wszystkim którzy tu jesteście też tego życzę. Chciałam tylko wypowiedzieć moje zdanie i już znikam i więcej na ten temat nie będę się wypowiadać bo rozmowy na temat religii i polityki prowadzą do kłótni a ja nie chcę się kłócić. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry. Z grubsza, mam wszystko wysprzątane, dziś zakupy. Wercia- zdrówka dla drugiego Małysza:) My też już zaliczyliśmy wypadnięcie z łóżeczka, dlatego myśle o większym. Rybka, dzięki:) Tak staramy się o drugie. Elizabeta nie denerwuj się, u nas w szkole też koleżanka nie chodziła na religie, więc na opłatek też nie przychodziła, bo twierdziła, że nie ma zamiaru zachwowywać pozorów, ale ona była już prawie dorosła, a dziecko jeszcze tego religijnego wymiaru świat nie rozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybcia ja nie jestem wierzaca, i sie oplatkiem nie dziele, mam swoje poglady, natomiast wiekszosc ludzi sie dzieli i to jest ok, szanuje ta tradycje, ale jej nie praktykuje, wiesz o co mi chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybcia jeszcze jedno bo mi sie skasowalo - chodzilam do klasy wielokulturowej, mielsimy muzumanow, zydow, katolikow, prawoslawnych, ewangielikow . Zawsze robilismy sobie wigilie klasowa, nie bylo problemu, ale nikt nikogo do niczego nie przymuszal i nie stawial warunku ze jak nie zrobisz tak to nie mozesz przyjsc. To mi sie nie podoba. Natomiast chce zeby julka miala mozliwosc uczestniczenia w zyciu klasowym - kiedy te dzieci maja okazje tak na luzie sobie posiedziec, porozmawiac, pobawic sie chwilke, taki fajny moment to zawsze ta wigilia klasowa, chwila oddechu, koniec semestru, a tak to ciagle nauka, muzyka, rytmika i tp. O to mi chodzi, jesli czujesz sie urazona to wybacz, wczoraj bylam bardzo zla i moze zbyt dostanie to ujela. nie truje ci juz:))) buzka dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co taka cisza?? sprzatacie, pakujecie prezenty a moze utknelyscie w kolejkach przy kasie. Ograniaja mnie ciarki jak pomysle ze musze zrobic zakupy, brr iga wraca do zdrowia, w koncu zaczela pic, wczoraj lyzeczka po lyzeczce jej podawalam herbatke, wszystko bylo na nie. za to mojego wujka wzieli do szpitala, na swieta nie ma szans zeby wrocil. Kiepsko z nim, 3 lata temu wycieli mu jedna nerke i kawalek watroby bo mial raka, a teraz jest tez zle:(( ide bo wpadne w depresje jakby co to do siego roku elizabetaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×