Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Spoko to jak się przyłączysz to kupie litr.. ok lece bo mi jeszcze sklepy pozamykają:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To kup, choć i jak ma, bo w końcu powodów nie brakuje, cholera ale mam doła, jak nigdy wszystko widze w czarnych barwach😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki nie popijcie sie za bardzo:0 My spędzamy sylwka w czworo:)Tyni podobają sie fajerwerki , bo ludzie juz szaleją, a na zimne ognie Tyni woła bebe:D Miłego wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam dziewczynki, ja tez sama z dzieciakami, zrobilam im kinderbal, zaprosila dzieci kolezanek wypily na spolke pikolo:)) zjadly paluchy, ciasteczka i poszly do domu, a ja zaraz upieke buleczki i ide na chwilke do sasiadki na toast, kupilam sobie szampana rozowego i potem sobie go wypije. leci pretty women pretty men, wiec nie maco na narzekac, pozyczylam sobie ksiazki dan browna i zamierzam ewentualnie wziasc sie za czytanie. glowa do gory, nie pierwszy i nie ostatni raz siedzimy w domu- ale przyjdzie jeszcze kilka sylwestrow gdzie sie napewno pobawimy. buzka ide piec buleczki. happy new year:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik to nie ma znaczenia, to tylko data wymyslona przez czlowieka, wazny jest czlowiek, ja bym sie pogodzila, bo szkoda nerwow na takie bzdury jak klotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabeta wiem, że masz racje, ale człowiek taki upart, zresztą to ja zawsze kapituluje i przepraszam. Asmanaka i jak tam, bo ja już się rozlużniłam:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz z powrotem wypilam dwa kieliszki winka, mniam, a przede mna jeszcze butelka szampana, a co tam:)) zjadalam deske serow, mniam, mam wypieki hii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooo zauwazylyscie nagla zmiane w wysylaniu linkow, nie trzeba wpisywac hasla za kazdym razem, ale fajnie prezent na nowy rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elizabetko noo ja przedtem kilka razy wracałam, bo nie wiedziłąm co sie dzieje:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajnie,wygodnie, kolejny romantyczny film w tv, ostatnio jestem taka wrazliwa ze jak jula ogladala bajke o barbi to musialam wyjsc bo mi sie plakac chcialo, porazka totalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otworzylam butelke szampana, nie dotrwam do polnocy choc powinnam, moj chlop pracuje jak co roku trzymam kciuki zeby wszystko bylko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×