Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Gość werw66
Cześć.My wróciliśmy od lekarza jest ok ale jeszcze antybiotyk ma przedłużony do 11 dni aby przez święta nic się nie wykluło nowego. Padam z nóg, nie mam siły a jeszcze tyle przede mną pieczenie, gotowanie i takie tam pierdołki. ^ ^^ ^^^ ^^^^ ^^^^^^ ^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Julka dzis cały dzień nie spała, próbowała ale nic z tego. Natalka ma ropną angine i co za tym idzie w domu problemy - próba podania antybiotyku podczas gdy non stop jej niedobrze i wymiotuje no i odizolowanie jej zeby nie rozsiała tego paskudztwa bo jest zaraźliwe. Gardło jej jest całe w czerwone kropki jak po ospie kurde, wczesniej były to ropne czopy i straszna gorączka. Już nie gorączkuje i wreszcie antybiotyk przyjęła, może bedzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renifer Rudolf już grzeje kopyta, Mikołaj w pośpiechu prezenty chwyta, niech wszystkie smutki wnet pójdą w kąt - ja dziś Wam życzę Wesołych Świąt! :) Cześć.Nastawiłam już na galaretę. Renola 🌼 zdrówka dla Natalki.Oby było lepiej Mojej znajomej córka też miała takie objawy jak u Natalki czyli gardło w kropki i jak się okazało to była szkarlatyna.Całe szczęście że już jest ok, ale też nie przyjmowała antybiotyku bo wymiotowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tradycyjnie jak co roku sypią się życzenia wokół, większość życzy świąt obfitych i prezentów znakomitych, a ja życzę, moi mili, byście święta te spędzili tak jak każdy sobie marzy. Może cicho bez hałasu idąc na spacer gdzieś do lasu, może w gronie swoich bliskich jedząc karpia z jednej miski, może gdzieś tam w ciepłym kraju czując się jak Adam w raju, może lepiąc gdzieś bałwana, jeśli śniegu spadnie z rana. Wesołych Świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jeden który mi się spodobał:) Pusty rynek. Nad dachami Gwiazda. Świeci każdy dom. W zamyśleniu, uliczkami, Idę, tuląc świętość świąt. Wielobarwne w oknach błyski I zabawek kusi czar. Radość dzieci, śpiew kołyski, Trwa kruchego szczęścia dar. Więc opuszczam mury miasta, Idę polom białym rad. Zachwyt w drżeniu świętym wzrasta: Jak jest wielki cichy świat! Gwiazdy niby łyżwy krzeszą Śnieżne iskry, cudów blask. Kolęd dźwięki niech cię wskrzeszą? Czasie pełen Bożych łask!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam cos fajnego na gg od przyjaciolki podziele sie z wami When snow pada na trotuar And the children happy are, When slizgawka on the street, And we all a grzaniec need, Then you know, to wydarzenie: It is coming Boze Narodzenie. All parkingi sa zajete, People jezdza jak najete, Tesco, Auchan, Hypernova, Goraczka nearly zawalowa Shopping choinkowe things And the Christmas rings. Merry Christmas, merry Christmas, Hear the music, enjoy ten czas, Wesolych swiat, wesolych swiat, Merry Christmas, pozdrawiam Was... Mother in the kitchen bakes Sernik, piernik i z polewa keks Daddy zas w living pokoju Choinke wielka ustroil He is hanging big balls szklane, Wherever he only z drabiny dostanie... Finally rodzinka liczna i cala W living room\'ie sie zebrala Now sings the happy family \"Oh, what a wonderful christmas tree\" And in the house kazdy zajety Bo choinkowe roz-packing prezenty. Merry Christmas, merry Christmas, Hear the music, enjoy ten czas, Wesolych swiat, wesolych swiat, Merry Christmas, pozdrawiam Was... Mama ukryta finds pod choinke Patelnie z teflonu i szminke, Papa gets socks and red krawatke, Children zabawki i shirts na dokladke. President speaks potem on TV, Wszystko around in harmony, Póki sie mother do kitchen nie udala: i gesi swiatecznej jak burns nie ujrzala. And so comes brave straz pozarna, Na wszystko ready i bardzo ofiarna And they bring very, very long weze I takze drabiny jak mountains potezne. Otwarli zawory i woda az chlupie, Christmas is tera na pewno w ..... Merry Christmas, merry Christmas, Hear the music, enjoy ten czas, Wesolych swiat, wesolych swiat, Merry Christmas, pozdrawiam Was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosnych, spokojnych Swiąt, dużo miłości, zdrowia, i błogosławieństwa Bożego! Ania i Milenka PS. Moja Milenka znowu chora, ja juz nie wyrabiam. Całuski❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.My byliśmy u lekarza Oskar ma zapalenie gardła, także Ania 26 nie jesteś sama. Jeszcze raz wam Życzę dużo zdrowia zdrowia zdrowia i jeszcze zdrowia :) :) Wesołych Świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Składam wszystkim życzenia wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, ślicznych prezentów, smacznej rybki a dzieciaczkom dużo wrażeń i radości . Renata I zdrówka życzę wszystkim choruszkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w Świąteczne południe. Zycze Wam żebyscie spedzili radośnie całe te Święta, cieszyli się zdrowiem i wszystkim tym co posiadacie!!! A tym którzy chorują, aby szybciutko wyzdrowieli. Moja Nati dochodzi do zdrowia, chociaż jeszcze ciut kaszle. Ja dziś od rana jestem jakas zakręcona. Najpierw rano Julia z ostatniego stopnia schodów spadła, (płakała że boli ją nóżka - w jej jezyku to nódzia) kulała troche ale szybko jej przeszło. potem przy sniadaniu mama oblała mnie herbatą, a jeszcze potem ja wylałam kawe. Co bedzie dalej???? Ale popełniłam gafe wczoraj, siostra dała moim dzieciom bogate prezenty, my dostaliśmy wino, a ja tak symbolicznie kazdemu nic wartściowego. Jest mi potwornie wstyd!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwczynki kochane.. i ja z całą moją ferajną składamy Wam wszystkiego naj naj najlepszego:) wiem że późno.., ale tak jakos wyszło;) Moja Izulka zdrowa jak ryba od roku nawet katarku nie miała.. w sumie to ani raz jeszcze mi nie chorowała tak na poważne(no oprócz tego nieszczęsnego szpitala) Coś nie chce nadal gadac- a po nocach mi się już śni jak mówi \"mama\" Marcin dzisiaj w pracy:( .., ale Iza jak wstanie to jedziemy do szwagierki na imprzeze Marcin dojedzie:)) Aniutka już ja się z Tobą rozlicze- jak tylko znajde czas skrobne takiego @, żę uważaj:P Buziaczki dla Was wszystkich i dzieciaków tych starszych i tych młodszych..i może tych poczetych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellizabetaa.....Iga-3100..........11kg.....90....20 miesiecy ......23.03.06 RRR............Mikołaj-3460.........7500......67.....1 rok…….....26.03.06 Ania26.........Milenka-4020........10 kg......??.......1rok…….....29.03.06 Madelaine.....Milenka-3730........8490.....???.......1r ok…….....03.04.06 aga_krz........Roksanka.-3900.....6740......69.....1rok ...……..04.04.06 kizia......Juleczka-3180........6600....??......1rokR 30;……..04.04.06 Anna80......Milenka-3400.......6300......67...........1r ok.……...05.04.06 Monikaa_......Małgosia-2570.......9850......??.......1r ok…......05.04.06 dowa...........Dianka-4060..........10200 .....84.....18mcy........06.04.06 Gosik24.......Damian-3880..........????.......??....... .1rok.... ...06.04.06 Renola.........Juleczka-3100........9430.....??........ 1rok…......08.04.06 grazie..........Maciej-3900..........7400......68....... 1rok.....…09.04.06 wera66.........Oskar-3650.......11kg.....87......19m-c e...…...09.04.06 Ostrowiec Św Marteczka77...Damienek-4350…...6750.....67....... 1rok……...10.04.06 ania_szczecin...Remik-4100.......10 kg.....56.........1rok.......10.04.06 *ivon*..........Lisa-2800.......8000........72 .......1 rok...........10.04.06 Mina29.........Kajtek-3400 .........7200......78......1rok...……..11.04.06 Joasia79......Juleczka-3200......10 kg.....83.....18 m-cy.....….12.04.06... Łódź Jenefer25......Julcia-3250.........9800......75......1r ok....…...12.04.06 Irlandia.........Olek-3450...........9,3 kg......80......1rok..……..12.04.06 Galactica……….Maya - ?????..........???? ………??? ……….1 rok ……..13.04.06 agneska.pop...Brajan-3800...11 kg ....??.. .....1rok…….14.04.06 rybka25.....Marcel-3340...11kg...82 cm...17m-cy......14.04.06..Rakoniewice (wielkop.) Roza.......Maja-2650.......8200....75.....1ro k…....17.04.06 Dobre Miasto Niebieskie_oczy...Małgosia-3590.. 10kg......74......15m. .......17.04.06 Aniutka 30.....Tosia - 3250.........9300......??.....1 roczek..…..19.04.06 Aloiram.........Agnieszka-3260.....8300......70.....1rok .........19.04.06 Kirrikirri........Zosia..................5500.....??.... ..1rok.........19.04.06 Kingap........Oliwia-3400........119000....76.....14 m-cy.........19.04.06 Agnes_Bdg.....Julka-3060...........9100.....80?....1rok. ... ......20.04.06 macieja8.......Kinga-3990...........9830.....77......1 rok….......21.04.06 Sylwia_76......Jędrek-4000........13kg.... 86.....18 m-cy .........21.04.06 Silvia27 ....Kacperek..3950.....12,7 kg ....88....19 m-cy.....22.04.06..Wrocław Sineqanone.....Ola-4150............10400.....??......1 rok………...22.04.06 Kasika1......Kacperek-3590..12,2kg kg...92cm....17mies...........24.04.06..Rzeszów Patichris1......Maximilian.......................... 1rok..........24.04.06 panteerka.....Zuzieńka-2650.....8500.......72.....1rok. .........26.04.06 słoneczko27...Martynka-3410...11kg.....84......20m-cy.... ...28.0 4.06.......Gdańsk asmana........Izabela-3500 ......10,700.....83......17m...........29.04.06 serek...Joasia-3450....8900......78......12 m-cy...30.04.06...Łódź VIKI2...........Oliwia-3200........8500......68......1r ok....……...01.05.06 Kirrikirri oczywiście że pamietamy , jak się Zosia chowa??? Buziaki dla Was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kirikari nareszcie się odezwałaś, ja Cie pamiętam:D Jak tam babeczki przed Sylwestrem?? Ja wczoraj dostałam @, więc i w tym miesiącu nic😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Wszystkim Życzę Szczęśliwego Nowego Roku 2008 , dużo zdrówka, szczęścia i spełnienia marzeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajerwerki, bal, muzyka, już szampana każdy łyka. Stary rok się w Nowy zmienia a my ślemy Wam życzenia: zdrowia, szczęścia, pomyślności, górę szmalu i miłości. Mnóstwa uniesień po zmroku życzy Wam w Nowym Roku. Żaneta z rodzinką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak zwykle w Sylwestra mam doła, wszyscy się bawią, a ja sama z kacperiuszkiem:( Jeszcze pokłóciłam się z Karolem.. E szkoda gadać.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienko witaj w klubi tyle ze Marcin jest i co z tego jak dzisiaj była wojna i sie nie odzywamy do siebie, ide własnie po pół litra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem taka wk... że pół litra pewnie nie wystarczy Kasieńko głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka jak Kacpi zaśnie to się przyłącze do tego pół litra, szkoda że tak daleko mieszkasz, bo mogłybyśmy razem spędzić tego "cudownego" sylwestra:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×