Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Hej przyznam sie ze jeszcze nie czytałam zaległości dokładnie, ale widzę ze tu gwar:) Ja jeszcze nie wziełam sie za wyprawkę, jakoś nie mogę sie zmobilizować, ale dobrze ze mam listę. No i nie czuje sie najlepiej, cieżko mi , spac nie mogę, mam lenia ojojoj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.....termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie....płeć...miast ************************************************************************************** RRR.............30.03.06.....9kg........98cm.......synek..... Madeline.......01.04.06.....1kg........??...........??..... witch 3.........01.04.06....8 kg ...101CM......córcia.... Ania26..........02.04.06....14kg.....108cm..córeńka......Rzeszów kizia............02.04.06....4kg........89cm.......córcia..... Elizabetaa.....02.04.06....5kg........95cm.......córcia.......Bytom MEGI73.........04.04.06....2kg........89cm.......??....... Mo.nika.........04.04.06....2,5kg.....101cm......synek...... Przyszła Mama...05.04.06...2kg.......63cm........??...... gosik 28........05.04.06....????........???...........??...... Joasia79........06.04.06....6kg......???........córeczka.......Łódź wera66..........07.04.06.....13kg....???........synek..........Ostrowiec Czekolada_29....08.04.06....0,5kg...82cm......??....... macieja8........09.04.06....15kg...???..........córcia........Gdynia ANNA80........10.04.06......6kg.....???..........??...... Mina29.........10.04.06.....20kg......???..........synek.......mazowieckie dowa...........10.04.06.....8kg......104.........córeczka....Łódź asiak27........11.04.06.....????.......???..........??....... Gabrysia*......11.04.06....17kg......???..........synek.....Wrocław. KASIUNIA10009.13.04.06...1kg......91 cm......??....... georginia.....15.04.06......2kg......???..........??......... Słonko80......15.04.06......-2kg.....???..........??......... 100krotka.....15.04.06......??.......??...........?? ............Opole Renola.........15.04.06.....8kg.......??...........córeczka....śląskie ona27.........16.04,06.......????......???..........??............... grazie........16.04.06......10 kg......103cm.......synek....... Aga_ś.........16.04.06......???........???...........??......... aga_krz......16.04.06.....10kg.....97cm.......córcia.....Szamotuły anette1111..16.04.06.....12kg.....110cm.....córeczka.....Mielec dorota275....17.04.06.....3kg.....70cm.........córcia......... rybka25......19.04.06.......10kg......103cm.......synek......Rakoniewice renatajn......20.04.06.....???>.....???..............??............. Renola.........20.04.06....????.......??..............??.............. eryba..........20.04.06...8kg......100............synek.....okolice Łodzi Silvia27........21.04.06......-2 kg......??........synek .....Wrocław Agnes78_Bdg..21.04.06.....9 kg......??.........córeczka...Bydgoszcz iwka chicago..21.04.06.....????.......??.............??.......... słoneczko27...21.04.06......7kg......104cm....córeczka...Gdańsk Irlandia....21.04.06....12kg....108cm....synuś.....Aleksandrów Łódzki EVI_1985......22.04.2006.....2kg.....70cm.........synek......... Lolcia..........23.04.06.........9kg.....94cm.........synek......... Monikaa_......25.04.06......9 kg........89cm..........córeczka..... magdek........26.04.06.....???.......??..............??........... Viki2...........26.04.06.....12kg. ....99cm.....córeczka??.......Krosno asiulak.........27.04.06.....0,5kg...??...............??............. Kasika1.......27.04.06......9kg..112cm............synek........Rzeszów Roza...........29.04.06.....8kg....90cm.......córeczka......Olsztyn serek..........28.04.06.....5 kg .....95 cm.......córeczka........Łódź Kasia27........29.04.06.....9kg.......??...........córeczka........ alaa............??????..........???........???...........??............... gdusia.........??????.........???.........??............??............. sissi...........30.04.06.....4 kg......85 cm.......??............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dzisiaj znowu katastrofa jeśli idzie o spanie. Niunia skakała w brzuchu i te ruchy były jakieś takie nerwowe, że aż mi do głowy przychodziły myśli, ze jest coś nie tak. Co do wyprawki to nie potrafię nic doradzić. Brak doświadczenia. Do tantum rosy można sobie kupić w aptece irygator. Pewnie w połogu irygacje są nie wskazane ale można go wykorzystywać do rozpuszczani proszku. Ma kształt harmonijki co ułatwia stosowanie preparatu także w podmywaniu. A i jeszcze z tego co pamięta to tantum rosę rozpuszcza się w przegotowanej wodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie co raz gwarniej u nas :D ! Dowa mnie też jest ciężko, mówię mężowi że czuję się jak hipopotam, taka wielka i ociężała...;) Moja \"mała\" w nocy daje mi popalić, a te kuksańce (też po prawej stronie) w żebra są już mało zabawne...Dowa Ile waży albo ostatnio ważyła Twoja córcia, wiesz może?Moja w 31 tyg ważyła 2kg i gin. powiedział,że wygląda na skończony 32 tydzień, już się sama gubię w tych obliczeniach!W każdym razie dzidzia już jest wielka i ciężka co najbardziej odczuwa mój kręgosłup :O. Odwracanie w nocy na drugi bok to dla mnie skomplikowana wyprawa ;) Pozdrawiam cieplutko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja corcia tez mnie ładuje w zedra po prawej stronie, naszczescie w nocy daje mi spac. Ja nie czuje sie ciezka , jedyne to mam problem z podmywaniem sie, pewnie na nastepna wizyte podgalac bedzie mnie maz bo ostatnio strasznie krzywo mi wyszlo. Kasia1 jestes z rzeszowa czy z okolic?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Lolcia, dzięki za pocieszenie co do augmentinu. Martwię się bo to zawsze antybiotyk. Jednak już widzę że mój mocz jest inny więc mam nadzieję że ten lek działa na te paskudne bakterie. Co do wózka to codziennie gapię się na te ulotki i znam je już chyba na pamięć jednak zdecydować dalej się nie mogę ;) Wspominacie też o tym wózku Graco Quattro Delux Tour. To był pierwszy wózek jaki mi się spodobał i na jaki byłam zdecydowana na 100% że go kupimy. Spacerówka jest super, jednak jak zobaczyłam to coś co jest niby nosidłem i ma służyć za \"gondolę dla niemowlaka\" to jakoś przestał mi się on podobać. Wersja głęgboka jest może dobra ale dla małego i drobnego dziecka. Wydaje mi się że już takie większe 4 czy 5 miesieczne nie wejdzie do tego a na spacerówkę to chyba jeszcze za małe. Sama nie wiem. Co do pozostałych zakupów to jedziemy teraz w sobotę i mam nadzieję kupić wszystko oprócz kosmetyków bo te kupię dopiero pod koniec marca - po co maja mi teraz leżeć w szafie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki jestem z okolic Rzeszowa. Dokładnie w stronę Łańcuta (tam jest taki zamek;) A ty widzę z Krosna i masz mieć dziewczynkę, to może zesfatamy nasze dzieci:D Za jakis czas oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silvia co do tego wózka to pewnie masz rację lecz w spacerówce oparcie jest rozkładane na płasko więc jeśli w nosidle dzidzia się nie zmieści to mozna tak położyć. Mozna tez wpiąć fotelik samochodowy. Aniu80 moja mała w 29 tygodniu ważyła: ja zrozumiałam 1550 a mój mąż 1750 i jest co do tego przekanany. W poniedziałek idziemy do lekarza więc jeżeli będzie robił usg to się na pewno dowiem ile waży. Noce są straszne i tak jak piszesz odwrócenie się niedługo wymagać będzie dzwigu :) Dziewczyny a co z pościelą. Orientowałyscie sie już? Ja na razie tylko oglądałam, a u nas w Łodzi ceny są straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość er
Ja pościel mam jeszcze po córci ale wtedy też nie kupowałam tylko mama mi uszyła.Jak się mam maszynkę w domu to dużo lepiej poszewki na jaśki też sama sobie szyje. Co do pieluch to ja też planuje używać tetry na początku trochę oszczędniej no i mam strych do suszenia tylko chcę kupić 20 ,bo używa się ich z tego co pamiętam po dwie na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę ,że czas zakupow dopada powoli każda z dam na tym forum. Mój mały ma już pełną szufladę wdzianek - teściowa lubi spacerować po plazie, markecie i znalazła kilka wyprzedaży.Brakuje mi jeszcze tylko koszulek? kaftaników? z dłuższym rękawkiem - takie do śpiochów? pajacyków? na ramiączkach. te ?? biorą się z tego, że nie do końca wiem jak nazywać poszczególne części garderoby Małego :) No i mamy wózek - do odebrania w czwartek - ja nie bardzo mogę wyjść, więc moje kochanie wybierze się samo po pracy. Oby wrócił z właściwym wózkiem :) zdecydowaliśmy się na PegPerego caravell22 -jeśli dobrze pamiętam nazwę - w sumie to taka spacerówka, kt. można rozłożyć zupełnie na płasko -> w gondolkę na pierwsze spacery. Na początku chcielismy 3 w 1: gondolka, spacerówka i nosidełko-fotelik samochodowy. Plus lekkie i skretne!! Nasze plany przystopowały ceny... A jak znależliśmy opis PL wozka Arti-Spider z fotelikiem Bobo 0-13 za 550,- ,to oczywiście żaden ze współpracujących sklepów go nie miał na stanie. Bo za tani czy co...? i tak trafiliśmy na wyprzedaż modelu o który nam chodziło :) ale fotelik kupujemy osobno \"niemarkowy\", za pół ceny i bez możliwości montażu na stelaż perperego... no, ale kto tak naprawde bedzie wozil swoj Skarb w nosidełku jak ma gondolko-spacerówkę?? ojejku ale się rozpisałam... te zakupy to nie samowite emocje! jak kupywanie prawdziwych \"czterech kółek\", prawda? pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
droga ER - masz jakieś doświadczenie z używaniem pieluszek tetrowych? Jestem do nich nastawiona jak najbardziej pozytywnie [ach te zalety: ekologiczne i tanie], ale nie wiem jak je się stosuje....:( Z jednorazówkami jest łatwo: ponoć nie przeciekają, dobiera się rozmiarem do dziecka, wieć nic nie ma prawa \"uciec\". I te rzepy! Mam siostrę młodszą o 10 lat, ale już nawet moja mama nie pamięta jak to się robiło z tymi ceratkami, że wszystko zostawało tam gdzie ma być ;) I jak tetra trzyma się na pupie? poprostu wewnątrz spodenek/pajacyków/śpioszków?? pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość er
Ja też niestety miałam 10 letnią przerwę ,ale troszkę pamiętam.Jak rodziłam córkę to w szpitalu używali tetry i tam podejrzałam,mam nadzieje że tym razem też jakoś będzie trzeba po prostu trochę poćwiczyć.Nie przejmuj się na pewno dasz sobie radę tak mi się zdaje ,iż to wszystko przychodzi póżniej instynktownie. U mnie zakup wózeczka planujemy dopiero jak urodzi się dzidzia ,bo na początku i tak nie można wychodzić na dwór,a narazie kupuje tylko to co potrzebne najbardiej. Pozdrawiam wszystkie mamusie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przedtem też na początku używałam tetry, no bo przecież pampersy uważano za szkodliwe- nie przepuszczają powietrza i szkodzą na stawy biodrowe (!). Gdy więc skończyłam przebierać całe dziecko po jednym sikaniu ( b o kaftanik też był mokry dołem, majtek ceratowych jej nie zakładałam, bo to dopiero nie przepuszcza powietrza), zabierałam się do pracy na nowo. Efekt był taki- wiecznie kupa prania i niezły rachunek za prąd. Teraz już żadna teściowa nie wmówi mi, że tetra jest lepsza. Er, pościele są słodkie, ceny są rózne. Ja kupiłam koplet z Renee za 109 - bez baldachimu i prześcieradła, podobne ceny są w drewexie, chociaż tam są komplety i po 300.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aja na razie rezygnuję z pościeli. będzie tylko prześcieradło, potem \"odbojniki\" - ochraniacze na szczebelki. a mały będzie spał w śpiworkach. będę miała pewośc, że się w nocy nie odkryje, no i że się nie zakopie w kołdrze. jak ten mój pomysł nie wypali, kupię pościel i tyle :) pieluszki tetrowe wcale nie są tak super ekologiczne - woda, detergenty, prąd.. ale co tam, jak maluch będzie chciał tetrę - będsie ją miał :) tylko bez ceratki żadnej, przecież to dałoby tyle, ile założenie jednorazówki... a z tą ostatnią jest więcej wygody. no włsnie, będziecie szerokopieluchować dzieciaczki? w sensie pampers i na to tetra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam I wszystkich serdecznie pozdrawiam. U mnie też zaczęło się szleństwo zakupów ale jeszcze nie tak do końca bo jeszcze chodzę do pracy. Sporo rzeczy już mam ale jeszcze dużo mi brakuje przedewszystkim materacyk i pościel. i rzeczy dla mnie do szpitala ale że termin mam na połowę kwietnia więc jeszcze troche czasu mi zostało. Co do wózka to kupię dopiero jak już mały będzie na świecie. Najbardziej podoba mi się granatowy IMPLAST Driver 4X (nie wiem czy dobrze napisłam , któraś dziewczyna wczeniej pisała już o tym wózku. Co do samopoczucia to oczywiście ogólnie czuje się świetnie ale z przekręcaniem się na drugi bok w nocy to mam ten sam problem jak wszyscy. We wtorek idę do lekarza i już nie mogę się doczekac , ciekawe jak tam mój skarb znów urósł bo ostatnio miał 1750 (29TC) Zaczynam się bać że będzie bardzo duży a tym samym poród będzie cięzszy. Pozdrawiam pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia27
Cześć dziewczyny, ostatnio strasznie twardnieje mi brzusio :o Gin kazał leżeć :o Do tego dopadła mnie angina :o Zamówiliśmy już łóżeczko, z wózkiem czekamy az poczuję się lepiej. Na szczęście mamy podstawowe (56-68) ubranka, pieluszki tetrowe, wanienkę, kosmetyki, ręczniczek kąpielowy z kapturkiem, dla mnie kapcie, 2koszulki i szlafrok. Na wadze kolejne 3 kg - razem 12. Gin mówi że w normie :) Trzymajcie sie dziewczyny, ja idę leżeć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuśki, wieki sie nie odzywałam ale mam sporo pracy, szef pojechał sobie na urlop a mi wszytsko zostawił na głwoie. Ja mam myslę wszystkie ciuszki dla małej, już nawet zaczełam parać - pierwsza część wyprana i wyprasowana, jeszcze jedna tura mnie czeka. W weekend kupiłąm materacyk, pościel, kołdrę i podusię, kocyk i takie tam i zamówiłam łóżeczko ale ma być dopiero za 2-3 tygodnie, co jest mi na rękę bo pokoik małęj wciąż czeka na pomalowanie przez tatę, który jest w ciągłych rozjazdach. Co do wózka to chyba zdecyduję sie na x-landera x3, ale wciąż myślę. Nastawiał się na pieluchy jednorazowe, mam już 3 flanelowe, a teśćszyje mi tetrowe - nawet nie weim ile ich ma wyjść. Pzodrawiam i zabieram się do pracy Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!Czy u Was też tak popsuła się pogoda? U nas od rana znów pada śnieg a jeszcze wczoraj było tak ładnie! Wczoraj strasznie popsuł mi się nastrój a to za sprawą siostry męża, która chociaż z nami nie mieszka to juz zdecydowała, że kiedy urodzi sie dziecko to MUSIMY WYRZUCIĆ psa na dół, do piwnicy bo psu się nie wierzy....Bardzo mnie to poirytowało bo to w końcu mój pies i moje dziecko więc dlaczego ktoś mówi mi co mam robić? Chociaż fajna z niej babka to niestety uwielbia wszystkich pouczać i dawać \"dobre rady\" :O A w sprawie dziecka to już prawdziwy z niej expert....ehhhhhhhhh. Mam pytanko, czy zamierzacie przy porodzie mieć swoją położną? Tzn. znajomą albo taką opłaconą, którą poznałyście wczesniej? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia27
Dziewczyny powiedzcie mi jeszcze jak planujecie pierwszy miesiąc po porodzie? Będzie z Wami ktos kto bedzie Wam pomagał? Mama? Mąż? Mój mąż planował miesiąc urlopu ale ostatnio w firmie coś podszeptują że raczej nie dadzą mu tyle 😭 Maksymalnie tydzień 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia🌻... mój niemąż bedzie ze mną miesiąc po porodzie... już w pracy zapowiedział, że kwietniu go nie ma.. dostanie od mojego lekarza zwolnienie 14 dni opieki, najpierw okolicznościowy urlop do 5ciu dni, potem albo urlop albo zwolnienie już normalne.. i spoko Anna80🌻 to nie pies jest zagrożeniem tylko natrętni goście dające dobre rady.. bo tylko wkurzają mamusię i przez to dzieciątko.. i to bym powiedziała tak niby przy okazji.. \\ \"np: z przerażeniem czekam na gości po porodzie i ich \"dobre rady\" jakby każdy był ekspertem od wychowywania. A przecież każde dziecko jest inne. Jak będę chciała to się jakiejś doświadczonej osoby (lakarza, położnej) zapytam...\" na początek powinno wystarczyć. jak ktpoś normalny to zrozumie. a zakupy.. u mnie łóżeczko już się wietrzy, część ciuszkó mam ,rzeczy dla siebie też, a wszystko kupię w przyszłym tygoniu po pensji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że nie będę musiała na dzień dobry użerać się z goścmi na których ani ja ani maleńśtwo nie będzie miało ochoty. Po porodzie chcielibyśmy być z mężem sami z maleństwem, dziadkom już to zapoweidzieliśmy twierdzą że się dostosują ale zobaczymy jak będzie w praktyce. Mam pytanie o to zwolnieni 14 dniowe dla przyszłych tatuśiów tzw. opiekę, czy orientujencie sie dziewczyny czy to jest 100% płaten czy 80%. To tak z ciekawości, bo nie wiem czy mąż ma wykorzytsać to zwolnieni czy urlop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mina-> dzięki za info o swiadczeniach ZUSowskich! moje kochanie skorzysta z tego zapisu, bo moja sytuacja prawna to \"ni pies-ni wydra\"... ale to osobna historia Wiele osób już mi mówiło, że po praniu tetra nie okazuje się już taka ekonomiczna. Hm.. Pożyjemy - zobaczymy. Na szczęście o pieluchę teraz łatwo :) Jak się wnerwię wyślę lubego po zakupy i po krzyku ;) Teraz jak się okazało, że Mały chce przyspieszyć nasze plany też zaczęłam się zastanawiać nad pierwszymi dniami.. jakoś tak sama wizja porodu mnie w żaden sposób nie rozstraja - to w końcu AŻ TYLE nie trwa.. Bardziej się przejmuję Dniem Drugim [jak się będę czuła] i Dniem Trzecim -> wątpię by teściowa dłużej wytrzymała :) Będzie chciała mieć \"rękę na pulsie\". Znajoma ostatnio mi mówiła, że wszyscy goście przychodzili do jej dziecka, a o niej to tak przy okazji ;( Czuła się jak zrzucona z piedestału po tych 41 tygodniach. Mamuśki: miałyście podobnie??? pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.....termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie....płeć...miast ************************************************************************************** RRR.............30.03.06.....9kg........98cm.......synek..... Madeline.......01.04.06.....1kg........??...........??..... witch 3.........01.04.06....8 kg ...101CM......córcia.... Ania26..........02.04.06....14kg.....108cm..córeńka......Rzeszów kizia............02.04.06....4kg........89cm.......córcia..... Elizabetaa.....02.04.06....5kg........95cm.......córcia.......Bytom MEGI73.........04.04.06....2kg........89cm.......??....... Mo.nika.........04.04.06....2,5kg.....101cm......synek...... Przyszła Mama...05.04.06...2kg.......63cm........??...... gosik 28........05.04.06....????........???...........??...... Joasia79........06.04.06....6kg......???........córeczka.......Łódź wera66..........07.04.06.....13kg....???........synek..........Ostrowiec Czekolada_29....08.04.06....0,5kg...82cm......??....... macieja8........09.04.06....15kg...???..........córcia........Gdynia ANNA80........10.04.06......6kg.....???..........??...... Mina29.........10.04.06.....20kg......???..........synek.......mazowieckie dowa...........10.04.06.....8kg......104.........córeczka....Łódź Pysia77.........10.04.06....9 kg........???.........synek.......Poznań asiak27........11.04.06.....????.......???..........??....... Gabrysia*......11.04.06....17kg......???..........synek.....Wrocław. KASIUNIA10009.13.04.06...1kg......91 cm......??....... georginia.....15.04.06......2kg......???..........??......... Słonko80......15.04.06......-2kg.....???..........??......... 100krotka.....15.04.06......??.......??...........?? ............Opole Renola.........15.04.06.....8kg.......??...........córeczka....śląskie ona27.........16.04,06.......????......???..........??............... grazie........16.04.06......10 kg......103cm.......synek....... Aga_ś.........16.04.06......???........???...........??......... aga_krz......16.04.06.....10kg.....97cm.......córcia.....Szamotuły anette1111..16.04.06.....12kg.....110cm.....córeczka.....Mielec dorota275....17.04.06.....3kg.....70cm.........córcia......... rybka25......19.04.06.......10kg......103cm.......synek......Rakoniewice renatajn......20.04.06.....???>.....???..............??............. Renola.........20.04.06....????.......??..............??.............. eryba..........20.04.06...8kg......100............synek.....okolice Łodzi Silvia27........21.04.06......-2 kg......??........synek .....Wrocław Agnes78_Bdg..21.04.06.....9 kg......??.........córeczka...Bydgoszcz iwka chicago..21.04.06.....????.......??.............??.......... słoneczko27...21.04.06......7kg......104cm....córeczka...Gdańsk Irlandia....21.04.06....12kg....108cm....synuś.....Aleksandrów Łódzki EVI_1985......22.04.2006.....2kg.....70cm.........synek......... Lolcia..........23.04.06.........9kg.....94cm.........synek......... Monikaa_......25.04.06......9 kg........89cm..........córeczka..... magdek........26.04.06.....???.......??..............??........... Viki2...........26.04.06.....12kg. ....99cm.....córeczka??.......Krosno asiulak.........27.04.06.....0,5kg...??...............??............. Kasika1.......27.04.06......9kg..112cm............synek........Rzeszów Roza...........29.04.06.....8kg....90cm.......córeczka......Olsztyn serek..........28.04.06.....5 kg .....95 cm.......córeczka........Łódź Kasia27........29.04.06.....9kg.......??...........córeczka........ alaa............??????..........???........???...........??............... gdusia.........??????.........???.........??............??............. sissi...........30.04.06.....4 kg......85 cm.......??............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mamuśki! U mnie pogoda tragiczna, więc wybrałam się do fryzjera, tak na poprawę nastroju. Włosy przycięte, wyglądam wreszcie jak człowiek. Po porodzie, a jeszcze przed chrzcinami (Jak będe miała czas!!!) umówiłam się z nim na pasemka. Ale u nas gwarno się zrobiło i dobrze! Wyczuwa się już to lekkie zdenerwowanie;) U mnie tak jak u Was z nocnym przekręcaniem i coś mnie miednica pobolewa, ale niedługo wizyta to się wsjo wyjaśni. Mój maluszek uwielbia ostatnio ruszać rączkami? nóżkami? u okolicach pępka, wręcz go wypycha na zawnątrz. Mężulek uwielbia się na to przedstawienie patrzeć i zaśmiewa się, że nasz Kacperek będzie silny chłop. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam się \"pochwalić\": dziś będę obchodzić uroczystość 10 kg! Hurra 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolonek
ja przytyłam juz 14 kilo, a jestem w 33 t.c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolonek ja sie nie przejmuje, będe walczyć z kilogramami po urodzeniu dzidzi:) Zresztą ponoć jak sie karmi to kilogramy jakoś lecą, a ja mam taki zamiar. Co myslicie dziewczyny o pasie poporodowym?? Miała któraś?? Warto kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się obawiam najbardziej tego co będzie po porodzie. Jak będę sobie dawać radę z dzieckiem i własnymi dolegliwościami połogowymi. Wizyt rodziny tez się boję. Mam nadzieję, że się opanują i do szpitala wycieczkami przychodzić nie będą a jak będziemy w domu to tez się na początku ograniczą. Mój mąż już umówił się na urlop w pracy. Mam nadzieję, że chociaż 2 tygodnie będę miała go przy sobie. A o tym zasiłku opiekuńczym nie wiedziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika1 – pewnie że się nie przejmuj bo 10 kg to wcale nie jest dużo. Ja pasa nie kupuję, bo wiem że i tak nie będę nosić. Jak tylko będę mogła to zapisze się na aerobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×