Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Gość Renola
Słoneczko -- dzięki za pocieszenie Marteczak - podaje linki do poscieli najpierw firmowej, zdrowotnej którą można dostac w dobrej cenie na allegro Ja kupiłam z linii bajeczna śpiąca królewna - super wykonanie i materiał - ochraniacz i moskitiera mają wokoło miękki wałeczek - http://www.amy.com.pl/bajeczna_spiaca/ana_zolta.phpto link do producenta z cała ofertą www.amy.com.pl ale ceny u producenta były wyższe (bo detal) a znalazłam w sprzedaży internetowaej ich patronacki sklep gdzie można zamówic dowolny model z AMY znacznie taniej za 3-cz. czyli posciel i ochraniacz coś 96zł a moskitiera (lepsza od baldachimu bo cienka, przewiewna i można całe łóżeczko osłonic przed muchami i komarami latem) ok. 100zł - link do tego sprzedawcy http://www.allegro.pl/item90791560_nowa_posciel_bajeczna_3elem_amy_.html A jak kupuje sie tam kilka rzeczy przesyłka jest gratis. (np.Przescieradełka są tam z dobrej, grubej froty po 14zł, kupiłam też wyprawki - materiał dobrego gatunku - z czystym sumieniem polecam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renola
c.d zamierzam też kupic drugą pościel na zmiane i wyszukałam coś niedrogiego a śliczne wzory - podaje w komplecie ale można też kupic oddzielne samą pościel. Fajne tez są komplety do wózka i rożki. http://www.allegro.pl/item93055918__greta]_posciel_6_elementowa_duzo_wzorow_.html A jesli możecie poleciec cos fajnego i dobrego gatunkowo - to wklejajcie linki, ja ciągle jeszcze nie mam wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane,.. .ja na kawkę sobie pozwalam bo lubię .. taką puszczalską z mleczkiem.. a poza tym mam kosmiczne ciśnienie 100/60 więc sobie pozwalam.. na coca-coilę też ;) Ania26🌻 mój facet też coś przebąkuje że wrócę do poprzedniej wagi i będę fajną mamusią . a co teraz fajna nie jestem?? a że +20kg to co z tego?? ważne żeby dziecko zdrowe było..!! rozstępy mam na biodrach tylko .. na razie :( wogóle też się taka jędza zrobiłam ale może tak trzeba.. to chyba te hormony.. no w końcu jakieś wytłumaczenie musimy miec!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dziewczyny mam Dość! Sex- to już nie pamiętam, co to takiego, od połowy stycznia post, bo trzeba było, a teraz to już sobie tego nie wyobrażam. Zresztą, poprzednim razem od 8 tyg. miałam problemy i całkowity zakaz i też musiało być. Tak samo jak Wy czuję się jak słonica, nie kobieta .Odliczam dni do godziny O( a może godziny?) Mam pytanie do Ań- nauczycielek, mi księgowa powiedziała, że nie dostanę kwietniowej wypłaty, aż się bobas nie urodzi, bo mamy pensję z góry. Czy Was też tak poinformowano? Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No żartujesz RRR z tą pensją... Ja nic takiego jeszcze nie słyszałam. Tzn, że jesli urodziłabym 10 tego to dopiero po 10tym dostanę pensję,tzn. macierzyński? Napiszę we wtorek czego sie dowiem bo poniedziałki mam wolne więc jutro nie bedę w szkole. Ja jeszcze ten tydzień i od 27 albo 28 też idę na zwolnienie. Boję się, że mi wody odejdą w szkole!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mushyna
hej dziwewczyny...Wy pewnie jestescie na bieżąco wiec moze powiedzcie czy to norma ,ze dziecko mniej sie rusza w 9 miesiącu ? Własnie mi sie zaczął i jakos od 2 dni jest zbyt spokojnie jak dla mnie...z drugiej strony nie chce jechac do szpitala i robic z siebie furiatki ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM troszkę pomilczałam,ponieważ cały weekend przeleżałam-no niestety przy chodzeniu bóle mi się nasilają. Poza tym wciąż dokucza mi ta paskudna grzybica i tak chyba pozostanie do porodu.Narazie będę chodzić i męczyć lekarza aby nie robić przerwy w lekach. Co do seksu-to u mnie zastuj od grudnia-a najlepsze jest to ,że następny dopiero w lipcu się zapowiada.Przyszły tatuś krótko po porodzie będzie wyjeżdżał na jakieś 3 m-ce ;-(Także będę musiała trochę poczekać TRZYMAJCIE SIĘ CIEPLUTKO MIŁEJ NOCKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marteczka77
Dzień dobry:) Ja na sen póki co nie narzekam...tylko tyle że mój synek nie zawsze mi pozwala na dłuższe ranne wylegiwanie się.. Renola-dziękuję za link do ślicznych pościeli Idę zrobić sobie kawkę-miłego poniedziałku! U mnie dziś zaczął sie 38 tydzień!!!!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie!!!!!! Wiecie co ja ma nieprztjemne wspomnienia jesli chodzi o szycie krocza a potem ten bol jakby mi odbyt rozrywalo,chociaz mialam tylko 4 szwy albo 5.I teraz sie zastanawiam czy nie poprosic poloznej zeby mi nie nacinala krocza, moze sie uda urodzic bez naciecia.Z kolei jesli dziecko bedzie wieksze od szparki to sie rozerwea wtedy tostrasznie sie goi.Nie wiem sama... No to dziewczynki dzisiaj mamy pierwszy dzien wiosny, chociaz za oknem tego nie widac.Jak myslicie zrobi sie niedlugo cieplej bo ja tak czekam na sloneczko boi chce wyprac torbe do szpitala i zawiesic na dworze.Troche jestem przerazona bo jak tak czytam to wiekszosc z was juz spakowana , a ja nie mam jeszcze wypranej torby, no ale pewnie jeszcze zdaze, w koncu termin mam dopiero za miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde???????? w telewizji mowili ze 20 kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika masz numer gg jak sie nudzisz to mozemy popisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety , nie mam gg.Moj maz ciagle \"naprawia\" nasz komputer,odinstalowuje i zainstalowuje programyy.Mialam juz dosc sciagania za kazdym razem gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffff!!! Przebrnęłam! Witam Panie! Wróciłam jeszcze 2w1!!! Byłam krótko, bo leżałam na przedporodowym. Było dobrze, ale skoro nie jestem ich pacjentką to nie chcieli mnie trzymać - nie widzieli powodu. Troche to dziwne, ale... ja się cieszę, że jestem jeszcze trochę w domu. Dowa i inne Łodzianki planujące rodzić w Madurowiczu.Leżałam na oddziale sąsiadującym z porodówką. Oddział Perinatologii na IV p. jest całkiem przyjemny i mały. Personel bardzo miły, lekarze przystępni, generalnie nienajgorzej. Gdybyście tam trafiły to nie ma się czego bać. A teraz o mnie i o Małym: wszystko raczej w porządku, Mały waży 2900g w 36 tc, czyli całkiem w normie. Łożysko ma już II stopień. Pojawilo się pytanie o zwapnienie ściany macicy. Chodzi o rozwój i zużycie łożyska. Określa się je w stopniach rozwoju wg. Grannuma. I stopień to brak złogów wapnia, II stopień to nieliczne złogi wapnia i zmniejszenie wydolności łożyska, III stopień to widoczne złogi wapnia i dalsze upośledzenie wydolności. Na tym etapie łożysko jest przygotowane do porodu. W kwestii Pierwszego Dnia Wiosny: dziś wiosna asrtonomiczna - wchodzimy w znak barana. jutro kalendarzowa a termiczna... jak za oknem będzie więcej niż 5st. C. ;-) :-D Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki:) Widze ze rozmawiacie o porodach, ja mam sie szykować pod koniec kwietnia, w piątek gin mi tak powiedział. Dostałam też karte ruchów i mam liczyć, ale jak za każdym razem maa zamiar to zrobic to mała jak na złość nie chce wspołpracować, złośnica he he. Ja sie rozleniwiłam, nic mi sie nie chce, a na uczelnie i zajęcia to juz zupełnie nic nie robię buu. Na seka tez juz jakoś nie mam ochoty, czuje sie ocięzała. Ja nadal mam tylko ciuszki i zastanawiamy sie z łózeczkiem, chyba kupimy w sklepie, bo czas goni a ja nie mam jeszcze poscieli. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.....termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie....płeć...miasto ************************************************************************************** RRR.............30.03.06.....10kg........98cm.......synek..... Madeline.......01.04.06.....10kg........??...........córcia...Szczecin.. witch 3.........01.04.06....19,5kg ...114cm......córcia.... Ania26..........02.04.06....17kg.....112cm..córeńka......Rzeszów kizia............02.04.06....4kg........89cm.......córcia..... Elizabetaa.....02.04.06....5kg........101cm.......córcia.......Bytom MEGI73.........04.04.06....2kg........89cm.......??....... Mo.nika.........04.04.06....2,5kg.....101cm......synek...... Przyszła Mama...05.04.06...2kg.......63cm........??...... gosik 28........05.04.06....????........???...........??...... Joasia79........06.04.06....8,5kg......???........córeczka.......Łódź Sylwia_76......06.04.06.....16kg....???.........synek.......Sosnowiec wera66..........07.04.06.....13kg....???........synek..........Ostrowiec mamuśka_7....07.04.2006.....???....????......????..........??? Czekolada_29....08.04.06....0,5kg...82cm......??....... macieja8........09.04.06....15kg...???..........córcia........Gdynia Jenefer25.......09.04.06....12kg...?...........córcia?.......Głogów ANNA80........10.04.06......13 kg....???........córeczka..... Mina29.........10.04.06.....20kg.....104 ........synek.....mazowieckie dowa...........10.04.06.....10kg......106.........córeczka....Łódź Pysia77.........10.04.06....12,5 kg........???.....synek.......Poznań Marteczka77..10.04.06...14kg...................synek..............Lublin asiak27........11.04.06.....????.......???..........??....... Gabrysia*......11.04.06....17kg......???..........synek.....Wrocław. KASIUNIA10009....13.04.06...1kg......91 cm......??....... georginia.....15.04.06......2kg......???..........??......... Słonko80......15.04.06......-2kg.....???..........??......... 100krotka.....15.04.06......??.......??...........?? ............Opole Renola.........15.04.06.....9kg.......??...........córeczka....śląskie ona27.........16.04,06.......????......???..........??............... grazie........16.04.06......15 kg......103cm.......synek....... Aga_ś.........16.04.06......???........???...........??......... aga_krz......16.04.06.....15kg.....111cm.......córcia.....Szamotuły anette1111..16.04.06.....12kg.....110cm.....córeczka.....Mielec dorota275....17.04.06.....3kg.....70cm.........córcia......... krystyna_100 18.04.06...22kg 116cm ....córcia....Warszawa rybka25...19.04.06.......14kg......107cm.......synek......Rakoniewice renatajn......20.04.06.....???.....???..............??............. er..........20.04.06...10kg......???............synek.....okolice Łodzi Silvia27........21.04.06......-2 kg......??........synek .....Wrocław Agnes78_Bdg..21.04.06.....12 kg......??.........córeczka...Bydgoszcz iwka chicago..21.04.06.....????.......??.............??.......... słoneczko27...21.04.06......8kg......108cm....córeczka...Gdańsk Irlandia....21.04.06....15kg....108cm....synuś.....Aleksandrów Łódzki EVI_1985......22.04.2006.....2kg.....70cm.........synek......... Lolcia..........23.04.06.........9kg.....94cm.........synek......... Monikaa_....25.04.06...13 kg........102cm....córeczka.......Opatów magdek........26.04.06.....???.......??..............??........... Viki2...........26.04.06.....16kg. ....104cm.....córeczka??......Krosno asiulak.........27.04.06.....0,5kg...??...............??............. Kasika1.......27.04.06......11kg....109cm..........synek......Rzeszów Roza...........29.04.06.....10kg.......96cm.....córeczka......Olsztyn serek..........27.04.06.....8,5kg .....98 cm.......córeczka........Łódź Kasia27........29.04.06.....9kg.......??...........córeczka........ sissi...........30.04.06.....4 kg......85 cm.......??......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! RRR nawet nie strasz z tą wypłatą kwietniową, nic mi o tym nie wiadomo, ale mam nadzieje, ze jednak zapłacą! Anna80 ja tez rycze bez powodu, a najgorsze, ze jak juz zaczne, to popadam troche w histerie. Wczoraj spedzilismy z Mężem miły dzionek (tzn. w koncu wyrwaliśmy sie z domu), wiec dzis moj humorek jest nieco lepszy. aga_krz ja tez planowałam wizyte wu fryzjera, bo moje odrosty nie wyglądaja najlepiej, ale po twoich doswiadczeniach przełoże ja na po porodzie. Renola mi lekarz powiedział , ze dziecko ma główke ułożoną prawidłowo, ale ostatnio nie robił usg, a ja zauwazyłam, ze dupke ma po lewej stronie pępka, bo ta czesc brzucha rozni sie od pozostałej (tzn. bardzo wystaje), a jak kopie to zwłaszcza w prawy bok, wiec tez nie wiem, czy to jest prawidłowe ułozenie. Mushyna, podobno ruchy w 9 miesiacu sa słabsze i z własnego przykładu to potwierdze. Witch strasznie ci współczuje tej męki z grzybicą! Viki nie strasz tym szyciem bo tego sie najbardziej boje, a słyszałam ze nie zawsze daja to znieczulenie miejscowe, ciekawe czy mozna je wykupić i ile kosztuje. Irlandia fajnie, ze u Ciebie wszystko o.k. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wy zamawiałyście moze na alrgro pościel wypełnienie ale z ta mniejszą kołderką. jak patrze to sa same 100x135

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roza ja kupowałam pościel w sklepie, a nie na Allegro, wiec nic Ci niestety nie moge pomoc. Ale mimo, ze kupowałam w sklepie - 2 komplety wypełnien i 2 komplety poszewek, to i tak mam złe wymiary poduszeczki, no i kołderka jest wieksza niz szerokosc łóżeczka, ale nie wydaje mi sie to zbyt wielkim problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anie drogie, ja Was nie straszę, tak mnie poinformowała księgowa.Dla mnie jest to chyba bardziej opłacalne, bo macierzyński jest wyższy niż wypłata na L-4. Może to tylko u mnie tak jest, bo mam termin na sam koniec miesiąca, nie wiem, jakoś przecież przeżyjemy, bo jakie mamy inne wyjście? A tak na marginesie pieniędzy, u nas samorząd zdecydował, że na każde dziecko, niezależnie od dochodów wypłaci po tysiącu. Czyli nie jest źle, dostaniemy jeszcze to becikowe dla wszystkich. Dziś byłam na ostatnich badaniach i ja już właściwie tylko czekam... Myślę już nad ewentualnym mlekiem początkowym, mam zamiar karmić piersią, ale moja córcia przekonała mnie tuż po swoim urodzeniu, że planować to ja sobie mogę. Zastanawiam się nad Bebilonem z probiotykami, słyszałyście coś? A tak w ogóle, to już chyba pisałam, że fajna jest strona Nutrici, dostałam od nich ciekawy poradnik. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam Ania :) o problemie, mi też wydaje sie ze to nie problem, wieksza kołderka:) Ja jednak wypełnienie kupie w sklepie, bo jest raptem 5 zł drozsze niz na allegro, za to 3 częściowa pościel u nas kosztuje 100zł to w to miejsce mam dwie plus przesyłka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RRR poradnik dla mam karmiących? Co i jak wprowadzać dziecku? Jeśli tak to mam ten sam, jest świetny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, Róża, mnie też się podoba, mam tyle lat przerwy, że ilość produktów dla dzieci wprowadza mnie w osłupienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, jak zdobyć ten poradnik Roza i RRR? Roza, u nas te poszewki nie sa takie drogie,za jeden komplet płaciłam ok. 40 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania Wchodzisz na stronę nutriciii tam wypełniasz formularz, tylko ja tam napisałam ze juz mam dziecko bo wyskakiwała mi zła data narodzin dziecka i oni prześlą bezpłatnie:) Tylko jeszcze linka postaram sie dać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wejdź na www.nutricia.pl , tam bedzie coś o klubie żywienia. Trzeba wypełnić ankietę- przy dacie urodzin podaj trochę wczesniejszą- np. 03.03 2006 i tyle. Piszą o czekaniu ok .2 miesięcy, ale ja dostałam po 2 tygodniach. Aniu, Ty jeszcze pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×