Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miska_a

DIANE 35 - skutki, leczniczo/opinie.

Polecane posty

Gość NaVka
Dateczka- na opóźnienie okresu to już troche zapozno ja sie zgłosiłam 2 tyg przed kresem i juz łykałam po 2 tabletki bo za późno, ale nie kombinuj sama bo mozesz sobie zaszkodzic moze zapytaj sie ginekologa czy można wywołać.. a wiem ze mozna ale nie wiem ile to trwa... wiem tylko ze sa jakies tabletki czy czopki dopochwowe :) a co do DIANY biore i narazie nie jest źle nawet dobrze sie czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dateczka
NaVka dzieki. ale juz ok. weszlam na forum "jak wywolac okres" i zastosowalam sie do porad i okres mam:] wystarczylo wczoraj troche poswiczyc, wziac aspiryne, goraca kąpiel i najlepsze- napic sie troche wina.. u mnie to troche to 3/4 butelki:] ale wazne ze zadzialaalo. mam okres. zaczelam brat diane. ale troche zle sie czuje. rano az plakalam z bolu ale jest coraz lepiej. najwazniejsze ze w weekend nie ebdzi oresu:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaVka
ja tak mialam z innym tabletkami... ale to trwało jakies 2 dni i było wszystko ok :D minie :) jak lekarz przepisał to chyba wie co robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dateczka
a jak z antykoncepcja przy diane?? czy to jest skuteczme?? troche sie boje. po jakim czasie zaczna dzialac?? wicie... zeby nie bylo tak ze moj chlopak skonczy we mnie i bede w ciazy... nie chce juz zadnych prezerwatyw i innych dodatkowych zabezpieczen. myslicie ze te tabletki to dobre zabezpieczenie?? a jak dziala na nie alkohol??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagine
Zachecamy do wyprobowania marokanskich naczyn ceramicznych tagine przeznaczonych do gotowania na ogniu. Poznaj tajniki arabskiej kuchni. www.marokostyle.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dateczka
ja tu zadaje powazne pytanie a ten o marokańskich naczyniach gada....:] wiec jak z antykoncepcja przy diane?? czy to jest skuteczme?? troche sie boje. po jakim czasie zaczna dzialac?? wicie... zeby nie bylo tak ze moj chlopak skonczy we mnie i bede w ciazy... nie chce juz zadnych prezerwatyw i innych dodatkowych zabezpieczen. myslicie ze te tabletki to dobre zabezpieczenie?? a jak dziala na nie alkohol??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dateczka, antykoncepcja to antykoncepcja, nie rozumiem skad Twoje obawy. Tabletki to 100% pewnosc, nawet jak wezmiesz z paro godzinnym opoznieniem to nic sie nie stanie. Nie musicie sie zabezpieczac prezerwatywami. A jesli chodzi o konkretne tabletki jakimi jest Diane35 to rzeczywiscie kraza mity ze to tabletki na cere a nie antykoncepcyjne... Studiuje farmacje i moge Ci zapewnic ze to w 100% zabezpieczenie, sa to poprostu jedne z tabletek na rynku zawierajace najwieksza dawke hormonu i dlatego przepisuje sie go na tradzik-zeby lepiej zadzialaly. A jak dziecczyna nie ma problemu z cera to po co ją faszerowac taka dawka jesli inne tabletki zawierajace dwa razy mniejsza dawke hormonu a tez stanowia antykoncepcje. Ja bralam Diane prawie 2 lata i w ciazy nie ejstem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
działa od 1szej tabletki:) i antykoncepcja jest zapewniona nawet w 7dniowej rpzerwie kiedy odstawiassz Diane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madarka
czesc dziewczyny! Plusy diany... no wlasnie ich szukam, hym... no antykoncepcja i tyle... minusy... poczatek.. młdłości, bołe głowy(wcześńiej nie miałam), bóle w łydkach(ale to moze zakwasy), waga ani drgnie (jestem na drakońskiej doecie, do tego 2 h trening codzinnnie!!, łykam tez wspomagacze - i ani jednego kilo więcej i ani mniej... a chcialam zgubic i powinnam przy tymczasowym trybie życia), okres(plamienia i bóle, kurewskie bóle - wczesniej nie miałam...), a i coś w stylu brody zaczeło mi na twarzy rosnąc takie male włoski co starsznie mnie wkurwiaja.... Libido... ja należe do napaleńców więc zawsze jest ochota :D A propos cery... zaczynam trzeci listek i dupa! nic a nic z poprawa... na dodatek od zawsze mam takei sywki z krwią,co bolą.... macie moze jakiś środek zaradzczy? bo mi już siły brak.... wszystkiego próbowałam, a to gówno nie chce mi zniknąc z twarzy.. pomocy ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryszka
Biorę te tabletki od niedawna jakies 11 dni i ostatnio zaczełam plamic :(... czy to tak moze byc ?bo z tego co widze to chyba tak. Powinnam sie wybrac z tym do lekarza i odstawic tabletki? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ganutka
Mam ten sam problem co powyżej z plamieniem po 11 tabletce diane pierwszej paczki i z tego co wyczytałam to całkowicie normalna rzecz. Chociaż wcześniej brałam też diane i nic takiego się nie działo. Ale podobno normalne są te plamienia do 3 cykli, więc nie będę siać paniki. Pozdrowionka dziewuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straszny shit. dawno temu wrąbałam jedno opakowanie i co? Dupa jak szalupa (teraz wrocilo juz do normy), cellulit jak 150 (nadal mam) i szaleństwo hormonów. Cera byla ok ale jakim kosztem. Sa inne sposoby na cere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam po w DIANE żadnych minusów nie widziałam, brałam je rok jako środek antykoncepcji, narzekać nie mogłam;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna9005
Hej,biore Diane od 4 lat oczywiscie robiłam przerwy...mi akurat te tabletki służa i jestem z nich bardzo zadowolona:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dyrektoreee
Provitamina zgadzam sie z Toba na tradzik bralam to gowno 5!!!mcy, nie biore juz od lutego, cera sie poprawila to fakt ale jakim kosztem:O nabawilam sie cellulitu, mam pelno rozstepow, zniszczylam sobie watrobe no i oczywiscie przytylam (a jadlam malo obawiajac sie wlasnie ze przytyje), do tej pory nie moge zrzucic tych kg a narobilo sie jakies 5, strasznie ciezko jest wrocic do poprzedniej wagi mimo iz jem malutko, nie jem slodyczy ani fast foodow. jestem zalamana bo juz nie wiem co robic😭 nie bierzcie tego szajsu dziewczyny, poszukajcie innych metod antykoncepcji i srodka na tradzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, chciałabym zmienic tabletki Diane, poniewaz biore je od 5 lat,oczywiscie z paroma przerwami. Zaczelam je brac tylko i wylacznie ze wzgledu na tradzik. mialam straszny problem z tradzikiem - po paru miesiacach uzywania Diane cera sie poprawila a teraz jest idealna! zero pryszcza. lecz gdy robilam przerwy problem tradziku znowu sie pojawial i po 3,4 miesiacach znowu musialam go przyjmowac. i tak trwa to juz 5 lat. do mojego ginekologa juz nie chodze, recepty przepisuje mi moj znajomy. Chcialabym zmienic Diane ze wzgledu na to, że w przyszlosci chce zajsc w ciaze, a slyszalam rozne pogloski, że Diane ma taka dawke hormonow w sobie, ze moze byc z tym ciezko. Wiem, ze musze udac sie do ginekologa, ale moze macie jakies rady dla mnie ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdam82
Może mi pomożecie.Też brałam diane,ale tylko 3 miesiące wcześniej była przerwa 3 miesięczna i yaz.Obecnie po 3 miesiącach z diane zrobiłam przerwę.1 września miałam krwawienie z odstawienia.Teraz moje pytanie.Czy istnieje możliwość że jestem w ciąży jeśli uprawiałam seks przed 28 sierpnia?Wydaje mi się że nie ,ale już sama nie wiem co mam o tym myśleć.Nigdy nie miałam takiego problemu,a miesiączki nadal nie mam.Dodam jeszcze ,że od tygodnia mam ból w podbrzuszu,ale inny niż przed miesiączką.Testu jeszcze nie robiłam.Dodam jeszcze,że między 15 a 18 września było jakieś niewielkie plamienie.Czy to mogła być miesiączka w tak krótkim odstępie?Antykoncepcję hormonalną stosuję od 8 lat z małymi przerwami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdfsgfdgh
PISZĘ CAPS LOCKIEM, ŻEBY KAŻDA WIDZIAŁA. DIANE TO LEK NA WYSOKI POZIOM ANDROGENÓW! JEŚLI KTÓRAŚ MA TAKOWY TO DIANE POMOŻE, JEŚLI NIE... TO SORRY. DIANE NIE BIERZE SIĘ KILKA LAT BO TO NIE MA SENSU, PO NIECAŁYM ROKU SIĘ JĄ ODSTAWIA LUB ZMIENIA SIĘ NA ZWYKŁĄ ANTYKONCEPCJĘ, CHYBA ŻE KTÓRAŚ SUPER DOBRZE REAGUJE NA TEN LEK A NA ZWYKŁĄ ANTYKONCEPCJĘ NIE BARDZO TO WTEDY MOŻNA JĄ BRAĆ DALEJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a cyprodiol?
Dziewczyny a mnie lekarz przepisał cyprodiol na trądzik, powiedział że to jest odpowiednik diane, czyli że ma podobny skład. Tabletki te kosztują 4zł i czy brała je któraś z Was? myślicie, że są tak samo skuteczne jak diane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość multipleksi29
Sama brałam Cyprodiol przez 7 miesięcy i lekarz mi powiedział, że to tańszy zamiennik Diane. Po co ja mam wydawać tyle kasy jak mogę mieć to samo kilka razy taniej! A co do skutków ubocznych i efektów.... efekty były widoczne, bo łojotok i trądzik zniknęły, a ze skutków ubocznych to chyba jedynie lekkie plamienie podczas brania pierwszego opakowania, które już nigdy się nie powtórzyły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a cyprodiol?
No ja własnie zaczynam z cyprodiolem, jestem w czasie pierwszego opakowania i jak na razie nic się nie dzieje tzn. nie ma efektów ubocznych. A na polepszenie cery pewnie jeszcze będę musiała poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borys187
Diane-35 - sprzedam ! fleczer1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tazmon
Witam, mam 31 lat, dwoje dzieci i właśnie skończyłam drugi listek diane 35. Moje spostrzeżenia są następujące: na początku miałam nudności, poprawy stanu cery nie zauważyłam, poprawił się za to apetyt, co spowodowało nadmiar 5 kilo. Nie sądzę jednak, żeby to była tylko i wyłącznie wina tabletek, a niestety również mojego łakomstwa ;/. Wczoraj wzięłam ostatnią tabletkę drugiego opakowania i stwierdziłam, że gdzieś tak w połowie zniknęły nudności i poprawiła się cera, a waga stanęła. Nie wiem jaki wpływ Diane 35 ma na, że tak powiem, moje wnętrze, ale na razie jestem zadowolona z efektów. Myślę, że te 5 kilo jakoś dam radę zrzucić, trzeba tylko opanować obżarstwo ;) Trochę boję się skutków ewentualnego odstawienia, ale na razie jeszcze do tego daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ESIEK
JESTEM TU JEDYNAKIEM ,ALE CHCE PRZESTRZEC DZIEWCZYNY PRZED UZYWANIEM DIANY Z TEGO CO MI WIADOMO Z FRANCUSKICH DONIESIEN A KONKRETNIE FRANCUSKI EGO URZEDU DS LEKOW ANSM O PRZYPADKACH SMIERTELNYCH PO ZAZYCIU DIANY.LEK POWODUJE POWSTAWANIE ZAKRZEPOW KRWI,A CO SIE Z TYM WIAZE TO IE MUSZE NIKOMU WYJASNIAC.FRANCUSKA MINISTER ZDROWIA NA OBECNYM ETAPIE BADAN KLINICZNYCH W SPRAWIE SKUTKOW UBOCZNYCH DIANY ZLECILA LEKARZOM O NIE ZAPISYWANIE TEGO SPECYFIKU DO SADOW WPLYWAJA POZWY PRZECIWKO FIRMIE BAYER MIN ,MLODEJ CALKOWICIE SPARALIZOWANEJ KOBIETY WSKUTEK DZIALAN UBOCZNYCH DIANY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, biorę Diane 35 od stycznia głownie w celach leczniczych na trądzik oraz zbędne owłosienie. Już przy pierwszym opakowaniu pojawiły się skutki uboczne: bóle brzucha bardzo intensywne, po tygodniu zauważyłam i czułam się nabrzmiała. W ciuchach które były dla mnie idealne czasami nawet lekko przy duże teraz ledwo się mieszczę, brzuch okropny, nabrzmiały, twardy. Zastanawiam się czy warto to dalej ciągnąć czy po 4 opakowaniu zmienić je na inne ale wtedy na jakie? Chciałabym żeby również działały na trądzik i owłosienie, stosując Diane widzę różnice, włoski tak szybko nie odrastają a krostek praktycznie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaqqq
Osobiscie nie moge o tych tabletkach nic zlego powiedziec. Bardzo szybko i skkutecznie pomagaly mi zwalczyc tradzik zaskornikowo grudkowy. Tak szybko nastepowala poprawa ze stosowalam je zawsze gora pol roku, w sumie zaluje ze nie dluzej gdyz zawsze dwa lata po odstawieniu nastepowal powrot przetluszczania skory, ale tradzik nigdy juz nie byl po nich tak silny jak przed ich zastosowaniem, gdy bylam jeszcze nastolatka. Teraz zamierzam postosowac je troche dluzej. Skutkow ubocznych nie zaobserwowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey :) Biorę diane od ponad roku. Szczerze to nie polecam owego preparatu. Z początku moje owłosienie było coraz mniej intensywne ale teraz niestety już nic się nie zmienia. W rok przytyłam 9 kilogramów. Jestem załamana swoim wyglądem. Ginekolog mówił mi, że kuracja Diane 35 trwa do trzech lat. Skoro ja w rok przytyłam 9, to boję się co będzie po całej kuracji. Od pierwszego stycznia zaczynam chodzić na siłownie, odpowiednia dieta, mam nadzieję, że dam radę i że mimo niedoczynności tarczycy i nie przyswajalności cukru, zrzucę to nieszczęsne 9 kilo. Pozdrawiam serdecznie :) Wesołych Świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olineczek
stosuje Diane35 od ponad roku- niby wszystko ok ale przytyłam :( dopiero niedawno zaczęłam podejrzewać ze to od tych tabletek...nie wiedzialam co sie dzieje poniewaz jezdze od 6 mcy codziennie parenascie kilometrow a zamiast schudnac - przytyłam :( poza tym ok wiec jak jestes szczupla i chcialabys przytyc przy okazji to mozna sprobowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×