Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Danti Leonek doszedł do nas :) i to w paputkach takich jak ,a Wioletka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ,a mnie się zdawało,że wczoraj napisałaś 3 miesiąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ,a czy wolicie teraz siostrzyczkę dla Maciusia czy braciszka? Bo to,żeby było zdrowe to oczywiste! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam coś przeczucie że to będzie chłopiec, ale fajnie by było gdyby była dziewczynka bo Marek już trzy lata temu mówił że jak będzie miał córkę to da jej na imię Paulinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ,ja też miałam takie przeczucie i urodziła się Wioletka,a nie Olivier ;) bo takie imię sobie wymarzyłam... Ale ,jak mogło być inaczej skoro u nas rodzą się kobietki z przewagą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi mnie dziś powiesi... Robiłam zakupy na allegro:) Kupiłam dwie bluzeczki z dekoltem ,więc może ujdzie ;) Zobaczymy,ale narazie muszę coś wykombinować.jak mu to oznajmić ...;) Napewno delikatnie podczas niekolacji :) wtedy jest bardziej uległy... Najbardziej go denerwują nie ceny ubrań ,ale koszty przesyłek:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,co z wami? Maluszki nie dają wam rozsiąść się przed monitorem? Wiola jeszcze 😴 Ale ja powoli też zmykam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leonek ,rośnie w oczach :) naprawdę, jest uroczy ... A te jego oczka- zresztą wszystkie małe dzieci mają taki przepiękny, intensywny kolor oczek :) Śliczny samochodzik,Wiolę pewnie bardziej by zaciekawił niż jej dziewczęce zabawki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde na tlenie wprowadzili kody na maile ! Co to jest ten spam? Oświećcie mnie ... Posłałam wam maile trochę świńskie niektóre ale zabawne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli fajne te maile, a z tymi kodami to już długo tak jest kiedy wysyłasz do większej liczby osób, a jak w ciągu dnia wyślesz więcej niż do 150 adresów to cię blokują do następnego dnia. Wiem bo ja też dużo maili dostaję i wysyłam i już nie raz mnie zablokowali. A jeśli chodzi o te przeczucie, to jak byłam z Maćkiem w ciąży to też tak było i trafiłam, ale został spłodzony dokładnie w dniu owulacji, więc było większe prawdopodobieństwo. No i tym razem trafiło w taki termin. A le u męża w rodzinie też jest więcej chłopców, a w mojej dziewczynek, więc szanse są 50/50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - ja też od samego początku wiedziałam, że będzie chłopak. Mało tego wiedziałam, że będzie przenoszony i że będę miała ciężki poród, takie przeczucia. Wszystko się sprawdziło tylko ten poród wyszedł jeszcze gorszy niż czułam :O Ale teraz wiem już co pownnam zrobić jak będę w kolejnej ciąży :) (czego nie planuję, no a raczej wpadka też nie wchodzi w rachubę ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj z braku czasu zjadłam na obiad papke, którą przygotowałam dla Maksa, a której on nie chciał ruszyć i mam teraz potworną zgagę :O Może dobrze, że on jej nie jadł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola ,ale przecież nie zamierzasz być smam do końca życia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, niby nie ale za jakieś 3-4 lata to mi się juz nie będzie chciało wracać do tego wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ohh ciuszki przeszły :) ale znowu dekolty mu się nie podobały ;) jak zwykle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ,dziś już chyba nie wejdę na cafe :( Na 17.00 idziemy na zaległe urodzinki,mojej koleżanki Karoliny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem znowu :) Loli - ty to sie masz z tym Adrianme, ale pewnie jak zobaczy Cię w tych bluzkach to padnie :) Maks ma wysypkę na całym ciele, jest niespokojny, bo pewnie go swędzi, a ja nie mogę mu dać Zyrtecu ani nic innego, bo w poniedziałek mamy te badania, a miał być 10 dni bez lekarstw. Najgorsze jest to, że nie wiem czy to wysypka alergiczna czy ospa :O Biedak nie ma temperaturywięc jednak stawiam na alergię. Zobaczę co będzie sie działo jutro :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Karolina! Mam tylko jakieś 10 minut, niestety. Dziś w nocy wraca mój mąż, więc muszę jescze pracę spraw tutaj \"pozałatwiać\". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście dzidzia dzisiaj szybko zasnęła. Poderzjewam, że z powodu długiego spacerku. A Maksiu nadal cierpiący? Jejku, dzielny z niego maluszek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usnął dziś dość szybko, wogóle od dwóch dni jest jakis senny. Moja mama przed chwilą mi podpowiedziała, że to może być odra :( teraz to już wogóle mam mętlik w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chya długo nie było Twojego męża? Nie mogę sobie przypomniec kiedy wyjechał... A Ty przez cały czas sama? Jak sobie radziłaś? Praca, dom a do tego jeszcze choroba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz przyszło mi do głowy, że to może po tym szczepieniu co Maks miał w zeszlym tygodniu? Gdzie jest Jonka? Ona by coś wiedziała na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina, wyjechał we środę. A ja do pracy nie chodziłam, bo mam zwolnienie. Rzeczywiście trudno było się zmusić do jakiegokolwiek działania przy dziecku, bo co choroba, to choroba. Ale już mi dużo lepiej, więc jakoś zleciało. Teraz już naprawde muszę lecieć. Ooezwę się jutro wieczorkiem. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W środę? Wydawało mi się, że o ych karaibach czy czyms równie egztycznym pisałaś dużo wcześniej. no chyba, że juz zdążył wrócić i wyjechać jeszcze raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,ja również na chwilę ,Adi poszedł się myć,ja już po ;) Wiola śpi więc mi nie przepuści ;) Biedny ten Maksiu :-0 uściskaj go mocno od nas i 👄 Oby szybko wrócił do formy! :) Wróciliśmy z imprezkiok 20.00 a mi jeszcze szumi i spać się chce 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×