Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

No nie, jeziora nie, ale na śnieg wylecieliśmy.... Łojej, zimno było, ale i tak orzeźwiająco. Miło to wspominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti, dobrze napisałaś, pizza ;) Ja tez nie robie obiadu dzisiaj!!! Hurra!!! Mariusz wraca jutro. Ninka- tez bym chciała taka saune zaliczyć! Jestem ostatnio niedogrzana ;) sama myśl o tym, jak jest przyjemnie na rozgrzanych deskach, jak miło czuć, że wszystkie toksyny wyparowuja ze skóry... Uch! Rozmarzyłam się... :D Ale właściwie to jeszcze lepiej byłoby poleżeć na bialutkim piaseczku, słuchając szumu oceanu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, powoli spadam do domq i do mojej ukochanej kruszynki (bagatela 14 kilo) Może odezwę się wieczorkiem. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY LEONEK JESZCZE SPI,czy to normalne???? polozyl sie o 11,00 po godzinie wypil mleko przez sen i spi do teraz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie, wszystko nie. Nie nurkowałam i nie skakałam na \"bandżi\"... Znalazłoby się jeszcze kilka rzeczy. Nie moge się z Wami rozstać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, Ninka, masz o czym opowiadać :) Do zobaczenia wieczorkiem, ucałuj swoje \"bagatela 14 kilo\" ;) Danti - jak Ci przeszkadza,że długo śpi to Go obudź ;) :P żartuje ;) Pewnie odsypia ten katar. Ale będzie miał dobry humorek jak sie obudzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uu, pusto coś... Danti, Leoś sie obudzil? Jak tak, to ucałuj Go mocno! 👄 od ciotki Jonki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obudzil sie dalam mu actimelek i wyszlam z pokoju,a on grzecznie sobie lezy (i cichutko).dziecko aniolek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achaaaa Ale jesteś wzorowa Mama! Ja kupiłam wczoraj słoiczek :P Nie chce mi się nic robić :( Znów mam dzis korepetycje :O Wczoraj miałam :O Ale za to piatek wolny :) No i pojadę sobie samochodzikiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zu pki nie zawsze gotuje ,ale dzisiej mam czas.Leo juz siedzi mi na kolanach,dostal buziaka od cioci Jonki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety musze konczyc,Leonek sie rozbudzil i wstapil w niego diabelek:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ LEOŚ!!! Martynka sie kręci i popłakuje, ide zobaczyć co z nią, idźcie na spacerek!!! Spadam, do wieczorka!!! Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Melduje się na posterunku :) Jak ktoraś bedzie chętna na pogaduchy to zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Uff, wreszcie zaskoczyło... Siedzę od 20.00 i walczę z komputerem, nie chciała mi kafeteria działać 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz skaczą stronki jak naostrzone ;) Tfu tfu, na psa urok ;) Martynka spi, wykapana przez mamusię :D Juz kurczę zapomniałam jak sie to robi, nie kąpałam jej od wakacji Pościeliłam sobie w jej pokoiku, może będziemy dzis lepiej spać. Najchętniej wzięłabym ja do siebie do łóżka, ale ona tego nie lubi :( Woli w swoim spać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi działa tylko bardzo powoli chodzi :O Maks tez już śpi :) Kupiłam mu dziś syropek prawoślazowy i dałam na wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I oby Mu pomógł!!! Wykrakałam, juz tak ładnie nie chodzi 😠 dłużej czekam na załadowanie się stron niż czytam, co na nich jest napisane wrrrrrr Maks zasnął bez kłopotów??? Bo Martynka sie troche buntowała przez kilkanaście minut, ale byłam twarda i nie poszłam do niej Teraz pójdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zazwyczaj siedzę z Maksem póki uśnie :O On ma jakies dziwne etapy, najpierw zasypiał sam potem musiałam bujac go w zówku, ptem znowu usypiał sam, a teraz musze z nim siedzieć :O A jak Martynka sie buntuje? Maks to tak krzyczy-płacze, że się siny robi i boje się, że straci przytomność :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woła \"mama\" Wstaje albo siada płacze , ale częściej powrzaskuje Jak juz bardzo płacze to ide do niej, bo nie jestem całkiem bez serca ;) Ale wiem z doświadczenia, że to pogarsza sytuację. Jak nie pójde to się szybko uspokoi i zaśnie, a jak przyjde to mnie potem nie chce wypuścic z pokoju i dopiero się zaczynaja wrzaski i histeria... :O Mała tez ma takie okresy, choć raczej zasypia sama. Po powrocie z wakacji miała kilkutygodniowy okres, że musiałam byc przy niej aż zasnęła, bo wtedy nauczyła się wstawać w łóżeczku i nie dała się położyć. Był też taki okres, kiedy to zasypiała wraz z ostatnim łykiem kaszki z butli :) Ale to było dawno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zdarzyła sie kiedyś Maksowi utrata przytomności??? Cos widzę, że dzisiejsza noc będzie taka jak wczoraj :O właśnie było pierwsze budzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina, wybacz mi ale spadam, sprawnośc sieci mnie dobija 😡 Nie mam dziś cierpliwości, muszę odespać wczorajszą noc Pogadamy jutro ❤️ Miłej nocki i spokojnej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks jeszcze ni stracił nigdy przytomności ale był blisko, zapowietrzył się i nie mógł złapać oddechu, dlatego wolę nie ryzykować. Śpijcie spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - a ty gdzie sie podziałaś? Jak Wioletka? Mam nadzieję, że lepiej. Simonko - a u Ciebie co się dzieje? Czyżby dalszy ciąg problemów z mężem? Aniu - może napisz coś? Jak Maciuś? Ok, lecę sie wykapać :) Spokojnej nocy, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×