Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

A Wioletka jak to wszytsko znosi? Ona chyba jest przyzwyczajona, że Ciebie nie ma? Maks to taki maminsynek, żadko zostawiam go z kimś innym dlatego za każdym razem płacze 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam termometra w mieszkaniu ,ale dosłownie mam lodowate dłonie ... Jak siedzę przy kompie to zamarzam tylko , jak się ruszam to mi cieplej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wioletka chętnie chodzi do babć :) Tylko płacze ,czasem ,jak wychodzę... Ale zawsze macha mi przez okno,ale wtedy mnie jest smutno😭 ,że muszę jej zniknąć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Adi ciągnie mnie do łóżka ;) Pewnie żebym go ogrzała ;) bo zmarzł ,jak grał 2h :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie przepadam za upałem ,ale dziś naprawdę jest zimno :-0 Oby tylko nie siadło ogrzewanie -odpukać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę ,idę ;) bo mi nawet odwilż się w nosie zrobiła :-0 Do jutra Karola miłej kąpieli 🖐️ Aha chyba mam przepukline od kaszlu :( bardzo mnie boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem ,czy to możliwe ,ale długo miała uporczywy,duszący kaszel, do tego często noszę i dżwigam Wiolę, a teraz w pracy siedzę na stołku takim barowym bez oparcia ,dzwigam cięzkie wiadro z wodą ... Trochę tego jest ale czy to przepuklina alebo tylko narwany brzuch? Jonko ,a jak myślisz? (Jonka to ,jak Gulczas ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny 👄 Noc była mrożna :-0 ale dzień będzie gorszy bo grzeją słabo,a remont nadal trwa 😡 od 7.40 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Loli! Ja w pracy ,ale zimno mamy brrrr. Moja malutka dzisiaj zrobiła mi pobudkę o 4 rano , mama i mama , musiałam ją wziąść do naszego łoża bo nie chciała sama spać , ale generalnie to mamy spokój bo od 1 mies. życia przesypia całe noce. Nie mogę pisać bo mi skostniały ręce brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatku u mnie równie zimno po łapkach ;) Więc żeby rozgrzać ręcę udzielam się na innych topikach ;) Całe szczęście ,że Wiola przespała całą noc ,zasnęła o 18.30 a wstała o 7.30 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie rozgrzewa myśl o przyjeździe rodzinki mojego męża co prawda to tylko siostra ze swoim synkiem ale jak pomyslę że mam koło nich skakać to już mi się robi gorąco, a i Patrycja będzie bała się ciotki bo rzadko ją widuje (na szczęście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! 🖐️ 👄 Oj, miałam dziś opory przed wyjściem z domu, bo rzeczywiście przymroziło (na skali było u mnie -17 st. C). Ale jakoś dotarłam do pracy i .... tęsknię za moim maleństwem!!!!!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek ,a gdzie ty mieszkasz? -23 to było ok 8.00 ;) w nocy ok -30 :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy u was też tak słabo grzeją ??? My to jesteśmy z Wiolą ubrane ,jak Eskimosy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W grodzisku maz. rano o 6 tyle było, ale u Ciebie to chyba jakiś biegun zimna jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek do której ty pracujesz ? Wczoraj ok 19.00 jeszcze pisałaś z pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracuję od 7 do 15 i siadam na komp. jak szefa nie ma , a popołudniu i wieczorem korzystam z komp. siostry która mieszka po sąsiedzku , ale nie mogę im tam siedzieć na głowie cały czas,Zresztą Patrycja mi nie pozwala tak znikać , zastanawiałam się nad zakupem własnego sprzętu ale w mojej obecnej sytuacji finan. to niemożliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli pracuje i to razem ze mną , wyobrażasz sobie jak od niego mogę odpocząć?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no wiesz to chyba dobrze ,że razem pracujecie ? A to jakaś spółka rodzinna? Czy poprostu zbieg okoliczności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie jest to spółka rodzinna , tylko prywatna firma , a pracuje ze mną dlatego że nie mógł nic znaleźć , a u mnie było wolne miejsce. Ja wtej firmie pracuję już 11 rok a on 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha ... No ale przynajmniej masz go na oku ;) a i pensja dodatkowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×