Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Witam! Ja tylko na momoencik bo z powodu awarii ogrzewania u mnie na osiedlu wyniosłam się wczoraj w nocy do mamy. Aniu - zanim mi umknie to napiszę, że właśnie przeglądałam gazete i była tam reklama Invicty i podane jest, że robią USG 4D. To tyle. Nawet poczytać nie mam czasu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatek
Napiszę trochę o mojej Patrycji ,urodziła się 31-08 -2004 r, jest słodziutką blondyneczką o niebieskich oczach ,wzrost ok 80 cm (tak na oko), strasznym małym rozrabiaką (a myślałam że tylko chłopcy psocą ) , ma już 12 ząbków, mówi bardzo dużo słów i jest bardzo mądra jak na swój wiek , ale to chyba wszystkie dzieciaczki teraz takie są . Co mogę napisać więcej.....ja pracuję odkąd skończyła 3 mies. , a nią opiekuje się moja kochana mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, przeżyłam wczorajszy dzień (imieniny szwagierki + dzień babci) :O Uff... A dziś jadę zaraz do koleżanki, która w sierpniu urodziła upragnione dziecko, a ja go do tej pory nie widziałam!.. :( Mieszka dość daleko, a teraz mam auto, więc skorzystam, tyle czasu, aż wstyd... No i mam coraz większego doła związanego z tym, że egazmin tuz -tuz a ja się nie uczę!!! Niecierpię mieć egzaminów, pisałam to już? wrrr 😠 Miłej niedzieli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w szkole. Makro zaliczyłam na 4 i jestem zwolniona z egzaminu z wykładów-uffff udało się. Niestety matmę zawaliłam mam 18 lutego poprawkę z całego materiału 😭 Z socjologii wczoraj miałam zerówke i też zawaliłam więc następną niedzielę mam z głowy-muszę jechać na egzamin. A z systemów bankowych na pewno zaliczyłam ale nie wiem czy będzie 3 czy 4, ale nieważne to tylko zaliczenie. A więc w piątek mam finanse w sobotę prawo a w niedzielę socjologię jak zaliczę to zostanie już tylko bankowość i poprawka z matmy. EHHHHH i jeszcze samochód mi zamarzł przejechałam z 2 kilometry od domu i temperatula oleju skoczyła powyżej 120 stopni celcjiusza okazało się że z paliwa zrobiła się kasza jak to w dieslach. Dobrze że jeszcze seat stał na podwórku sprawny bo bym dziś do szkoły na egzamin z informy nie dotarła. Ale ufff udało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatek
Blondi współczuję Ci z powodu tej matmy , ja też z nią miałam olbrzymie problemy , a socjologią się nie martw spoko......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatek
Witajcie w ten mroźny poranek!Chciałam się was zapytać czy wasze dziecko też w nocy wędruje po całym łóżeczku? Ja co godzina się budzę i sprawdzam czy znowu wyszła z pod kołdry i zazwyczaj jest po za nią , co z tym zrobić , przywiązywanie kołderki do szczebelków nic nie daje, a mała marźnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorące 👄 w ten mrożny dzień :-0 U nas jes -23 stopnie :-0 , a w nocy prawie -30... Karolinko dobrze zrobiłaś jadąc do rodziców bo tylko zmarzlibyście... Ja mam grzejniki na maxa ,a w mieszkaniu nie czuć tego ciepła prawie wcale:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatku :) Wioletak również nie potrafi wyleżeć całej nocy z główką na poduszce, najczęściej śpi odwrotnie tzn głowę ma tam gdzie nogi... Często ją poprawiam ale czasem to nie ma sensu więc biorę dodatkowy kocyk i ją przykrywam w takiej pozycji jaką sobie wybrała ;) Próbowałam też ubierać ja w taki pajacyk ,ale tylko się w nim zaplątała i było jeszcze gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu gratuluję zdanego egzaminu i w dalszum ciągu trzymam kciuki za następne 👄 Wiem ile Cię to kosztuje nerwów ,ale jesteś bardzo dzielna i wszystko szybko zdasz i będziesz mogła trochę odpocząć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny !!! U nas też okropny mróz ok 20 stopni, w biurze mam zimno,a na dodatek musiłam dziś przejść na piechotę do pracy (ok 3 km) bo nasze autko nie odpaliło, ciężko było. Loli jak Twoja praca? Podpisałaś umowę ? Beatek - moja córa też się tak rozkopuje więc my po prostu bierzemy ją do swojego łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Fiszko 👄 Niestety umowy jeszcze nie podpisałam, ale obawiam się ,że nie nastąpi to tak szybko... Dziewczyna która tam pracuje już dwa lata podpisała umowę dopiero po 6miesiącach - tacy są prywaciarze 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pracy to powoli już się przyzwyczaiłam:) Zaczęło mi się podobać i dobrze mi idzie, jak na początkującą ;) Zobaczymy ,jak to będzie dalej ... Mam już przepracowane 43h :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli fajnie, że pracujesz w weekendy - możesz więcej czasu spędzać z Wioletką , ja niestety cały tydzień, a później przez dwa dni staram się nadrobić tę swoją nieobecność, ale cóż takie życie za coś żyć trzeba, chociaż ja w sumie niewiele zarabiam a po opłaceniu niani szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiszko prawdę mówiąc narazie pracuję różnie ;) Tzn np. dzisiaj idę na 15.00- 22.00 bo moja siorka musi być w szkole na wykładach więc idę za nią na tę połówkę dnia ... Chciała żebym poszła za nią na zajęcia ,ale nie zgodziłam się ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiszko,a czy masz w domu dostęp do internetu? Jeśli masz możliwość i oczywiście jeśli chcesz to poślij nam fotki Natalki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatku - zarezerwuj sobie Nick i podaj nam adres a-mail to będziemy mogły posłać Ci fotki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - dzięki za zdjęcia. Jak zwykle istna słodycz!!! A czy Wioletka nie zjada tej piany w czasie kąpieli? Nasza Martusia natychmiast zjada pianę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - moja córeczka też się ciągle rozkopuje. Próbowałam tych tasiemek przy kołderce i brania pod swoją kołdrę. Nic nie pomagało. Ostatecznie uznałam, że skoro się rozkopuje, to dlatego, że jest jej gorąco. Jak tylko mogę (czytaj: mam siły), to wstaje i ją przykrywam. A jak nie, to śpi bez przykrycia. W sumie, w pokoju jest ok. 20 stopni, a dzidzia nie choruje, więc chyba jest ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko witaj :) Jak tam Twoje sprawy ,czy coś się wyklarowało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka masz rację ,ja też uważam ,że może jest dzieciom za ciepło i dlatego tak się odrywają. Jeśli ubraną ma pidzamkę bawełnianą to ją przykrywam zawsze, ale często ubieram jej cieplejszy dresik wtedy mam pewność, że nawet jak się odkopie ,a ja się nie przebudzę -to nie zmarżnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😠 moje nerwy wiszą na włosku 😠 Od rana wiercą na klatkach i Wiola nie może zasnąć ,a ja nic nie mogę posprzątać, jak ona biego i marudzi :-0 Za 2h do pracy a w domu zgroza ;) ale pranko wyprane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś zajrzałam do swojej skrzynki i ... bardzo Ci dziękuję za zdjęcia Twojej Wioli - prześliczna z niej dziewczynka, ma przepiękne duże oczy !!! Ja niestety nie mam netu w domu, ale postaram się Wam przesłać zdjęcia Natalki Witam Cię Ninko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny tylko zrobie sobie kawe i wracam.moze ktos jeszcze chce? strasznie zimno trzeba sie ratowac kawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×