Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

oj z tym przykrywaniem nocnym to faktycznie problem.mi sie wydaje ,ze Leo czasami budzi sie z zimna:(.teraz ubieram go w pajacyka z welurku ,albo cienkiego polarku i jest ciut lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadal wierca 😠 😠 Wiola ma zatwardenie :-0 usypiala mi na nocniku ;) Niestety nie ma szans zeby usnela w lozeczku - za glosno w tamtym pokoju ,wiec spi mi na rekach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualnie wszyscy zdrowi,dziekuje temp. dochodzi do -24,a w nocy pewnie jeszcze gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ,że do 20 min skonczą bo muszę się przygotować do pracy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze odnosnie spania,czy Wasze uwrwiski w dzien tez sie tak wierca jak w nocy? Leo w dzien jak zasnie tak sie obudzi , a w nocy to lozeczka mu nie starcza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti ,czy ja gdzies nie czytalam ,że wybierasz sie do pracy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roznie to u nas wyglada ,ale w dzien rzadziej sie wierci, tylko wezmy pod uwage, ze w nocy maja wiecej czsu do wiercenia sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedna Wiola,jak spi to ktos do Niej przyjdzie?(skoro zaraz idziesz do pracy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie skladam papiery,w dwa miejsca.ale szanse marne,pewnie bedzie pelno chetnych:( rozmowy beda za pare dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi mnie zawiezie na 15.00 , a zabierze siorke ;) Taka zamiana :) A do Wioli ma przyjsc moja mama ,tylko ADI nie chce żeby tu siedziala z Wiola tylko u siebie :( A ja wolalam żeby byla tu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra na chwilę przestali ,przełożyłam ją do łóżeczka, więc wykorzystam wolne ręce i idę się pomalować ;) Danti zajrzę za 5-6 minutek ;) Napisz za ten czas co to za praca?Gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego nie chce??? Wiola w taki mroz musialaby wychodzic na dwor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc właśnie... Niestety nie dało mi się go przedadać 😠 Ale ona zawiezie je autem ,więc tylko na chwilę będzie na dworze... Taki jest ten mój chłop ;) zgred ;) , jak mu czasem mówię w złości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje korzystaj z wolnej chwili. jedna posada jest w sklepie z ciuchami,druga w sts\'ach(zaklady sportowe,cos jak totolotek).posadki niezbyt imponujace,ale lapie co sie da.lepiej to niz nic:)przynajmniej mialabym zajecie i troche kasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks jeszcze do niedawna spał w śpiworku i nie było problemu z odkopywanieam ale jak zaczął sie budzić to uznalam, że mu niewygodnie i zrezygnowałam ze śpiworka. Teraz śpi pod kołderką ale jakoś strasznie się nie rozkopuje, raczej zakopuje pod kołdrę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti - czy to znaczy, że już niedługo zaczniesz pracę? A co robiłaś przed ciążą? Nie możesz wrócić do swojej poprzedniej pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedzcie mi jak jest u Was z myciem glowy(glowy maluszkow).do tej pory z Leonkiem nie mialam problemu,ale od jakiegos tygodnia... nie pozwala sie nawet polozyc na plecy,musze mu splukiwac glowe prysznicem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 znowu wiercą :-0 Całe szczęście ,że Wiola jest taka zmęczona i jej to nie obudziło ... Jak do tej pory ... Karola 👄 witaj !!! Uściskaj Maksia !!! Danti ,a mama zstanie z Leonkiem? Gdybyś poszła do pracy? A ,jak tam sprawy domowe?Trochę lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że tak coś wtrącę i znikam, ale jestem w pracy i piszę z doskoku. Póki co, jest opiekunka. Zobaczymy jak długo będzie przychodzić... ;) Jakoś straciłam kompletnie zaufanie do ludzi. Trzymajcie kciuki. A teraz znowu muszę popracować. Ale jestem na bieżąco, bo Was czytam! 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze gdzies sie dostane:) a poprzednio to roznie bylo,troche w wideotece,troche w biurze.pracowac skonczylam na dlugo przed ciaza,wiec powrotu niema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - trzymam kciuki Danti - ale złożyłaś już jakąś ofertę? Nie wiesz jakie masz szanse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli z Leonkiem zostanie moja mama-najchetniej zabralaby go na zawsze:P, nie moze wytrzymac bez wnuczka ani jednego dnia:) a w domu bez zmian,ale nie bede Wam przynudzac swoimi problemami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oferte zlozylam,teraz czekam .zbieraja jeszcze oferty a pozniej beda rozmowy z szefami.wiec to jeszcze troche potrwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Widzę, że dyskusja na całego! :) 👄 dla Wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×