Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Czesć Karolina - nie sądziłam, że będziesz miała czas, żeby dziś zajrzeć 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zawsze czas :D Wszystko rozplanowałam a zresztą co tu dużo robić, toż to sama rodzina ;) zreszta zjedza co postawie bo będa głodni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma jak niewybredni goście ;) I jak się czujesz, jako mama dwulatka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O Muszę spadać... Mariusz wrócił z pracy :O Miłej imprezy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - ale czaderskie zdjęcia mi przysłałaś :D Bardzo fajne, prawie, jakbym film oglądała - niestety filmu nie dam rady odtworzyć :( Maks ma takie słodkie małe stópki :) tylko całować i całować by się chciało :) mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po imprezie :) Gosicie najedzeni pojechali do domu, ja zrodałam resztki, poprzątałam, wykąpałam Maksa i położyłam go spać a teraz padam. Serio, ledwo żyję. Ale wiem jedno, bez pomocy nie dałabym rady :O Zdjęć nie mam za wiele bo nie miałam czasu robić ;) Impreza się udała i pomimo niesnansek nastrój był bardzo przyjemny :) Maks zadowolony i z gości i z prezentów :) A najbardziej z wizyty Karolka ;) ktorego traktuje jak żywą laleczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - nie wiedziałam o jakich zdjęciach mówisz jak napisałaś o tych stpach ;) Maks ma rzeczywiście małe nóżki ale najbardziej zaskakuja mnie numeracja jego butów. Kalosze ma 19, a sandały 25 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Wysłałam wczoraj zdjęcia i króciutki film do Was ale dostałam już zwrot od Ninki i Jonki :( Jak będziecie miłay puste skrzynki to postaram się wysłać jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - wszystko dostałam, czyli zdjęcia Maksia jak kucharzy i filmik, na którym kręci sie w kółko. BRAWO! Marta tak nie potrafi. U nas też udało się przyjątko. Była bardzo sympatycznie, dziecki grzeczne, ale i wybiegane. Czy Loli jeszcze do nas zagląda? Bo mam biznesik. Loli - moja siostra potrzebuje od Ciebie kupić takie same kolczyki jak moje \"Fioletowe krople\". Nie wiem czy dokładnie pamiętam nazwę. Czy jest taka możliwość? Jeśli nie pamiętasz o jakie chodzi, to przypominam, że o te, w których Wam się nie pokazałam jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ułożyłam moje szczęście spać :) Jakoś wyjątkowo grzeczna dziś była ;) Nie protestowała, jak wsadziłam ja do wózka, na placu zabaw - sama słodycz... Wczoraj po południu była z tatusiem na działce u babci (teściowej) Dziś cały dzień powtarza \"wczoraj nie widziałam mamusi, dzisiaj widze mamusie\" i się cieszy :D Zaraz sprawdzę skrzynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - Twoja córka jest bardzo rezolutna :) Nie dość, że mówi bardzo ładnie to jeszcze ma świadomość czasu :) Maks chyba nie wie co to znaczy dziś czy wczoraj :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona mówi wczoraj na wszystkie przeszłe wydarzenia :) Wczoraj była na plaży, wczoraj była u dziadka i huśtała się na hamaku ;) A ładnie mówi, to fakt, mozna z nią już porozmawiać jak z człowiekiem, wszystko powie i w dodatku z sensem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo poproszę :D Może na skrzynkę tlenową, bo ta na onecie jest mała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale przynajmniej, że wczoraj to przeszłość :) Wątpę, zeby Maks miał taką świadomość. Niestety w jego przypadku nie można byc niczego pewnym bo on jeszcze w ogóle nie mówi bo tych pojedyńczych słów, które wymawia nie można uznać za mowę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - zdjęcia wysłałam na onet a film na tlen :) Ale Ty chyba kiedyś pisałaś, że nie możesz otworzyć moich filmów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz sprawdzę to zobaczymy. A jak nie będę mogła filmu odtworzyć, to pomęczę MAriusza jak wróci, żeby mi odtworzył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie są zdjęcia. Ale piękne przyjęcie zrobiłaś!!! Zgłodniałam patrząc na Twoje zdjęcia, ale nie mam się czym szybko pocieszyć - takich pyszności u mnie nie uświadczysz, chyba trzeba będzie poczekać do urodzin - najszybciej będa moje ;) Maks wygląda na takiego przejętego tą uroczystością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - znowu chciałabym ciut wykorzystać Ciebie i Twoja medyczną wiedzę :D Czy po syropie Maks mógł dostać wysypki tylko na posladkach, tak ciut pod nerkami? Czy to raczej coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie wszystko jest mozliwe, ale zwykle wysypkę po pokarmach dostaje się ogólnie. W jednym miejscu to raczej jakaś kontaktowa, może metka od spodenek? A może po prostu potówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko- bo Maks była zachwycony gośćmi, prezentami i tym, że jest w centrum uwagi :) Wszyscy się z nim bawili i dostał wszystko co chciał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - źle się wyraziłam, to nie wysypka tylko Maks się potwornie drapie, aż do krwi. I metak to napewno nie bo to tak raczej po bokach, równo z obu stron :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno mi coś powiedzieć :( Jednak ja bym była za jakąś reakcją kontaktową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×