Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

🖐️ Byłyśmy na bilansie , waga 10,900 kg wzrost 81 cm ale chyba coś źle zmierzyła bo wg mnie powinno być 84 cm:( Ogólnie wszystko ok:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - przepraszam, nie zauważyłam Cie rano :( I jak wypadła Wiola? Beata - jak wyglada ten bilans?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też po bilansie waga 14,600 wzrost 94 wszystko OK Euforię u pielęgniarek wywołała Marty umiejętność czytania literek :D Odezwę się jutro, bo dziś mam ogrom pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko u nas najpierw weszłyśmy do pielęgniarki. Tam ważyła, mierzyła, wypytała o poród i na co dziecko ewentualnie chorowało. Potem wizyta u doktora. Osłuchał, obejrzał, zajrzał do gardła, pomacał brzuszek. Na poją prośbę dodatkowo pooglądał rzekome iksowate nogi. popatrzał w oczka, zapytał czy dziecko mówi i co mówi. Poprosił żeby Martusia pokazała gdzie mawłoski, gdzie uszka itp. Na końcu wręczył naklejkę \"Wzorowy pacjent\" i zrobił pa pa. Następny bilans w wieku 4 lat, a szczepienie w 5 roku życia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) A ja po pierwszym dniu pracy :) Można przeżyć :D Pani kierownik specjalizacji puściła mnie o 12.30 :) Jutro idę na 14 do 16 :D Martynka z babcią była na dworze, a jak wróciłam, była nawet zadowolona (ale przyniosłam jej coś - balonika...) I nawet z radością pożegnała babcię, żeby móc się ze mną bawić :) Bóle mi przeszły, teraz myślę, że to może jednak dolegliwości z ukł. pokarmowego. Albo nerwy przed pracą... Miło czytać, jak ładnie rosną Wasze Urwiski :) Niech się rozwijają zdrowo :) Ninko - Martusia mi zaimponowała tymi literkami :) Loli - widzę, że z Wioletki taki sam czorcik, jak z Martynki... jak chodzimy razem do kościoła, Martynka się cieszy, że \"do kościołka idziemy, biegać!\" Bo ona całą mszę potrafi biegać przed kościołem po schodach i podjeździe dla wózków :) A ja muszę za nią, mój maż jest za poważny ;) Całuski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Hehe Ninko bilans Twojej Martusi to chyba taki z prawdziwego zdarzenia :D Nasz wyglądał tak: pielęgniarka zważyła , dosłownie na oko zmierzyła :P pani doktor osłuchała , pomacała brzuszek i po bilansie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Przypomniała mi sie historyjka zasłyszana od mojej koleżanki (o bilansie dwulatka jej siostrzeńca) Kubuś bardzo szybko rozwinał mowę. Na bilansie pani doktor przeprowadza standardowe badanie - dziecko powino mówić iles tam wyrazów, pokazać ten nosek, oczko itp. A Kubus wszedł do gabinetu, zobaczył stetoskop leżący na biurku i mówi: O, dzien dobly! O, siuchawki! Teś jesteś lekaziem jak ciocia Ola??? :D Dzis idę na 14 do pracy, ale jest fajnie!!! Miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cisza... Dziewczyny - co słychać??? Buziaczki dla Was i Urwisków 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie się podziałyście??????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łojejku, ale pustka :( Ostatnio Martusi aobudziła się o 23.30 i powiedziała \"Mama cita\". No i chcąc nie chcąc mama czytała \"Czerwonego Kapturka\" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo :D Ninko co słychać? Masz dużo pracy dzisiaj? Mam nadzieję ,że się nie gniewasz za te kolczyki :( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do bilansu , to okazało się ,że jest sezon urlopowy i mamy przyjść dopiero w połowie września ;) Wiola ogląda Teletubisie , więc mam chwilkę wytchnienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam się naprawde udało z tym bilansem. W przychodzni była jeszcze tylko jedna mama z dzieckiem i my. Nawet nie zdążyłam otworzyć książeczki do poczytania, a już wchodziłyśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko dziś pomęczę Adriana żeby pokazał mi gdzie się podpina czytnik kart ze zdjęciami do tego komputera i wyślę Ci kilka fotek ;) Laptop był w naprawie i uruchomił stary komp, ale sama nie chcę kombinować ;) Mam kilka par kolczyków ze srebrnymi rurkami i fioletowymi kryształkami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to koniecznie poproszę o zdjęcia! Pośle je siostrze. Moze się na coś skusi. A jak Wioletka z wołaniem siusiu i mówieniem? Dawno Cię tu nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio Was zaniedbywam wiem 🌻 ale ciężko mi znależć czas ... Najpierw przyjechał mó tata -więc wykorzystywałam każdą chwilę żeby Wiola widziała dziadka jak najczęściej ;) Potem urodziny Wioli , cywilny siostry -więc dużo przygotowań .. Teraz mama ma 3tygodnie urlopu więc w dzień w dzień gdzieś wychodzimy ;) czasem mam już dość :-0 16.09 jedziemy na wesele do kuzynki - więc dodatkowo sporo wydatków .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do toalety -sama chodzi na nocnik lub woła siku. Gorzej z kupkami - lądują częściej w majteczkach lub spodniach :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuuuuuuuuuuu, z tym to gorsza sprawa. Martusi tez się zdarzyła 2 razy, ale jakoś teraz już mam spokój. A jak w nocy? Bo ja zakładam pieluchę i najczęściej rano jest pełna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio na spacerze powiedziała :,, jedzie dzidzia wózem , o pies - uwaga ! :D to było przezabawne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Marta wszystko rozumie, składa zdanka, ale najwięcej wyrazów to jej nowomowa. A powtarzać nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na noc też zakładam - jest mokra , ale dlatego ,że przez noc wypija trzy wielkie butle kakao !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola za to dużo powtarza , potem z zaskoczenia używa tych słów :D doskonale wie kiedy co powiedzieć , ciągle mnie zaskakuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta w nocy nie pije, a też ma mokro. Raz na 3-4 dni zdarza jej się mieć suchą pieluchę po nocy. Ciekawe czamu ona tak w nocy siusia. Przeciez dużo nie pije. A, zapomniałam powiedzieć, że czasami w nocy mnie budzi i mówi \"mamo sisi\" i idziemy w nocy do łazienki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze jej rozbudowane zdanie to było : ,, nie ma taty w domu,, byłam w szoku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, że WIoletka jest taka bystra :) Mam nadzieję, że Marta w końcu tez zacznie gadać po ludzku. Jej też się buzia nie zamyka, ale większość, to jej dziecinny \"bełkot\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×