Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Miałam na myśli Dziecko, które biedne musi biec pod wiatr ;) a w dodatku wziełysmy ze sobą wózek i lalkę. I od razu pod blokiem wiatr jej ten wózek porwał - ale był płacz!!! Ledwo go złapałyśmy... Bo ten spryciarz w brzuchu ma wszystko w nosie i ciagle śpi ;) Niech mu tylko tak zostanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! u mnie wiatr tez daje czadu ,zimno i leje co chwile .Patrys spi wczoraj mu nie dałam to usnał o 21.30 dzis jednak mu dam jeszce godzinke i pobudka bo ostatnio chodził spac po 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynyyyyyyy!!!!! kupiłam wczoraj komplety majty i koszulki na ramieczkach w biedronce za 2.90 !!!!!! z naturala oni maja dobre gatunkowo ciuchy ma beilizne jest wyprzedaz super sa !!!polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały dzien spadziłam na zakupach co rzadko mi sie zdarza bo nie lubie łazic wole spacery na powietrzu ,ale kupiła aparat fajny wiec bede mogłą wam zdjecia malucha wysyłąc:) o ile maz wóci z brazyli bo mi zabiera:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostawiłam wczoraj zakupy w depozycie i skapnełam sie jak przyjecałam do domu i juz mi sie neichciało jechac spowrotem a ze raczej rzeczy przemysłowe to zadzwoniłamz e odbiore dzisiaj i nie było problemu, jestem bardzo rozkojazona ostatnio i nie moge spac dzis usnealm ok 3 czy to pogoda , ksiezyc ? macze sie jak cholera:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyszlyśmy jednak na chwilke na dwór i nie było aż tak żle, ale trafiliśmy akurta na moment gdy jako tako przestało wiać i świeciło słoneczko. Nie chciałam dziś kłaść MAksa spac ale tak boli mnie głowa, że nie dałabym rady się nim zajmować. Właśnie łyknełam druga tabletke Ibupromu. Noe - moja mama zawsze mówiła mi, że jestem \"zapominalski słoń trąbalski\", ale w porównaniu z Tobą to z moją pamięcią jest ok ;) DAnti - ja tez dziś sprzątnełam u Maksa w pokoju. Nawet odstawiłam łózeczko i zmyłam ścianę za nim bo wyglądało jakby tam była warstwa kurzu :O o tym, że mógł to byc grzyb wole nie myśleć :O Jonko - MArtyna i tak szybciej niż nasze dzieciaczki przekona się, że nie jest sama na świecie. Na kiedy masz dokładny termin? A co to za rzeczy, które chcialabyś mieć a nie masz? Beatek, Aniu - dziś wysyłam do Was Teletubisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leonek wstał o 10,30 :) ale sobie pospał. Noe powysyłaj fotki zanim mąż zabierze aparat. a co myślicie o przedszkolach integracyjnych? kołomnie jest integracyjne i zwykłe.wybiorę się zobaczyć obydwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti - ja nawet myslałam o takim integracyjnym ale chyba nie ma takiego w moich okolicach. Tam jest wiecej opiekunek i bez problemów przyjmuja np. dzieci alergiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wioletka usnęła wreszcie spokojnie w całości zobaczę serial :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do przedszkola to nadmienię ,że rodzice muszą przynieść zaświadczenia z pracy , że pracują .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - chciałabym np kolorowe soczewki kontaktowe - już od dawna chciałam, ale robili tylko do -6, a ja potrzebuję mocniejsze... A teraz robią, koszt - 80 zł za parę, czyli 2 razy drozej, niż zwykłe soczewki. Niby różnica niewielka, ale zawsze... Chciałabym też jakąś ładna koszulę do szpitala - już Wam pokazywałam linka... 100 zł... I szlafroczek - kolejna stówka... I jeszcze poduszka do karmienia, chociaż to juz kompletna fanaberia ;) I też koszt około stówy :O I to chyba tyle... ;) Nie wiem już co robić - Martyna sie nudzi, a ja nie mam kompletnie ani sił ani ochoty się z nia bawić... Poszłabym SPAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak chwile usiądę, żeby np jej poczytać, zaraz mi powieki opadają i głowa na brodę... A zanim wróci Mariusz to jeszcze ze 2 godziny!!! Zresztą - nawet jak wróci to jak tylko zje obiad to się pewnie zabierze za łazienkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko cieszę się , że Ci się podobają :) Prawda , że wyglądają smakowicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie jak czerwona porzeczka na krzaczku :D Uwielbiam porzeczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jONKO czy ja dobrze widzę , że został już tylko miesiąc do narodzin ? Ale to zleciało ...W moim odczuciu oczywiście ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - już doszły? To ekspresowo, bo wrzuciłam do skrzynki o 15.00 wczoraj. Szkoda tylko, że Marta tę płytkę tak trochę nieelegancko potraktowała i nie wszystko chodzi jak trzeba :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ninko płytka bardzo dobrze odbiera:)ja mam problem bo ta nasza zacina się i robia sie dziwne rzeczy na ekranie , w przyszłym tyg postaram sie przegrac i przesłac jak najszybciej :D A jak mały chorowitek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to się bardzo ciesze. MAly chorowitek z dnia na dzien coraz lepiej. Tylko my z mezem trafieni :O I oboje na antybiotykach 😭 A u Was ma nadzieje, ze bez chorob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Patrycja zdrowa ale mi coś dolega i nie wiem co :( a mianowicie od 2 dni mam odczucie wielkiej\"guli\" jakby w gardle , trudno to opisac , jak chce dotknąc podbródkiem kl piers czuje jakby mi coś przeszkadzało , nie jestem hipochond. ale już skoczyłam po necie i to coś może byc z tarczycą , a jak zagłebiłam się w temat dalej to okazało się że może to grzybica organizmu bo mam bardzo duuuzo objawów;) a Wam co dolega obojgu , czyżbyście zarazili się od Księżniczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba tak. Chociaz my mamy bardziej zapalenie gardla, a Marta miala juz oskrzela. :O Musze Jonke podpytac, czy na gardlo dobry jest Augmentin, bo moj maz druga dobe go bierze i juz nie wyrabia z bolu :O A u Ciebie, faktycznie moze tarczyca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zacznę jeszcze czytac o tych innych chorobach to jeszcze z 10 sobie przypnę ;) Ale jak chorujesz to do pracy chodzisz ? ja nigdy nie byłam na zwolnieniu lekarskim zawsze brałam 2 dni urlopu i sie kurowałam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwolnienie mialam w grudniu, bo wtedy mnie z nog zwalilo. Teraz chodze. A Tobie tak latwo wmowic chorobe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurczę to gardło aż tak może bolec :o mi pomagało dopóki organizm się nie przyzwyczaił rewelacyjnie septolete a potem tantum verde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tantum verde, to dla mnie taka woda z talkiem :P :D Septelete i chlorochinaldin, podobnie jak plukanie szalwia nie pomaga. CHyba, ze wiesz, .... mezczyzne boli najbardziej na swiecie.... rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ja w ogóle nie chodze do lekarza , no chyba że juz naprawde musze , leków tez raczej nie biorę kuruje się na \"domowo\":) ale przypadkowo przeczytałam o tej grzybicy:) bardzo dużo chorób które lekarzowi wydaja sie czym innym sa właśnie nie leczona grzybica a moje przypadłości i objawy wskazuja na to ze mam ja w 90 %:( muszę iśc do lekarza niech da na jakies badania skier:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak umieraaaaa;) Marek tez zawsze wyolbrzymia a ja zawsze mówie jak tak źle się czujesz to wezwę pogotowie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×