Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Apropos łikendów to ja nie czasem ale zawsze jestem bardziej zmęczona niż po całym tygodniu pracy ale jakie to konstruktywne zmęczenie ;) wiem, ze to kiedyś zaowocuje, a niestety praca niekoniecznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko , Wioli ciężko coś wytłumaczyć ,,słownie,, ;-) a ,,ęcznie,, też nie działa :-0 Ale może nie będzie tak żle ... Wiola jak idzie na plac zabwa to preferuje dzieci bardziej spokojne , ciche , którymi ona może pokierować ;-) Podchodzi i mowi : -cześć , jak masz na imię ? KASIA. -cześć kasia , ja mam na imię Wioletka :D Może tak się nauczyła jak bawimy się razem lalkami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżwig
dżwigam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Maksiu też już taki poważny facet. Ale mamy stare dzieci ;) Loli - dlaczego ciągle dostaję od Ciebie autorespondera \"Przeprowadzam się. Nie będę miała dostępu do sieci\"? Pomyłka, czy rzeczywiste plany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puk, puk!! Jest tu ktoś?? Mam świetną wiadomość, w końcu wyrwałam się z pracy i wyjeżdżam na trzy dni z Maksem na Hel. Zobaczymy fokarium, pooddychamy rześkim powietrzem, pójdziemy na lody, nad otawrte morze, niech się chłopak nacieszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej KArolina świetnie :) taki wyjazd to jest coś :D ja to tylko pomarzyc moge:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki :D Dziś byliśmy na rodzinnym strzelaniu w Bractwie Kurkowym ;-) Ale Wiola nie dała mi postrzelać ;-) bo tak się bała i ciągle płakała ... Strzeliłam tylko 3 razy , ale pudło ... no nic kiedyś wybierzemy się bez niej i poćwiczymy . Adi oczywiście zajął pierwsze miejsce ;-) Co do maili to już wyłączyłam tę funkcję ... muszę zerknąć czemu tak się dzieje. Nie nie przeprowadzamy się musiałam chwilowo zmienić pocztę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz topik nieżle zakurzony :-0 Muszę trochę posprzątać ;-) Wszystkiego Najlepszego Dla Waszych ❤️ z okazji wczorajszego Dnia Dziecka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Co tam u Was kochane mamusie \"rocznych urwisków\" haha :D My byliśmy na wakacjach, bardzo długich bo aż trzydniowych ;) ale zawsze to wczasy i oderwanie się od rzeczywistości pracowo-domowej ;) Pojechałam na Hel, ale to chyba już Wam poisałam ;) (skleroza postepuje... ) Codziennie chodziliśmy do fokarium i nawet udało mi się zrobić świetne zdjęcia jak foka podpłynęla do okienka i pomachała Maksowi. Do tej pory to przeżywa ;) Zrobiliśmy sobie też wycieczkę meleksem po całej miejscowości bo oczywiście Maksa bolały nóżki jak miał iść dalej niż do fokarium czy na lody ;) cwaniak mały ;) teraz szukam jakieś ciekawego miejsca na dłuższy urlop. Najlepiej żeby to było połączenie zakładu sanatoryjno-rehabilitacyjnego z agroturystycznymi kwaterami i spa :D:P ciekawe czy uda mi sie znaleźc takie miejsce i to jeszcze nie dalej niż 150 km od Sopotu? ;) Piszcie dziewczyny co u Was bo topik niedługo zniknie :( a było by przykro 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziś idziemy przygotowywać miejsce pracy :-0 Trochę się boję jak to będzie , ale czas pokaże czy diabeł rzeczywiście nie taki straszny na jakiego wygląda ;-) Ogólnie to jest ładnie :-) czysto , jasno no i zajmuję się trochę dekorowaniem , już mi się wczoraj oberwało bo zaszalałam i za drogie rzeczy kupiłam , ale ładne ;-) Zrobię fotki to pośle ;-) Jutro odbiór sanepidu - trzymcie kciuki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki 🖐️ Zaginęłam pod stosami notatek, sesja w toku i jutro egzamin z matmy-strasznie się go boję :( Z mikro zaliczyłam na 4 z czego jestem bardzo dumna, bo bałam się tego przedmiotu tak jak matmy. Trzymcie kciuki, a szybko do was wrócę. Ostatni egzamin 21 czerwca. W ten weekend dwa examiny, ale w międzyczasie ewentualne poprawki, choć mam cichą nadzieję, że nie będzie to w moim przypadku konieczne. Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki 🖐️ Zaginęłam pod stosami notatek, sesja w toku i jutro egzamin z matmy-strasznie się go boję :( Z mikro zaliczyłam na 4 z czego jestem bardzo dumna, bo bałam się tego przedmiotu tak jak matmy. Trzymcie kciuki, a szybko do was wrócę. Ostatni egzamin 21 czerwca. W ten weekend dwa examiny, ale w międzyczasie ewentualne poprawki, choć mam cichą nadzieję, że nie będzie to w moim przypadku konieczne. Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane :) Właśnie wróciliśmy z plaży :) wiecie, że ludzie juz normalnie korzystają z morskich atrakcji? Byłam w lekkim szoku ;) ale szybko otrzeźwiałam :P i spróbowałam zamoczyć stopy. Woda była chłodna ale nie lodowata, dało się wytrzymać, powiem więcej było nawet przyjemnie. Jutro jedziemy z pełnym ekwipunkiem, czyt. pontonem, kołem ratunkowym , okularami do nurkowania, a przede wszystkim z kąpielówkami ;):P bo dziś byliśmy zupełnie nie przygotowani ... Napiszcie chociaż kilka słów... Pozdrawiam was serdecznie Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola teraz wymyśl coś innego ;) jak widzisz pełna mobilizacja sił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Aniu trzymam kciuki i powodzonka życzę , tylko nie dziękuj ;-) Karola , ale bym wskoczyła do takiej chłodnej wody bo normalnie się roztapiam :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zapomniałam Was zaprosić na kebaba :D Trochę brakuje mi czasu , Wiola ciężko znosi tułaczkę ;-) i wieczorem bardzo tęskni ... staram się wracać po 17-stej najwczesniej żeby ją odbierać od mojej babci , ale muszę zostawić resztę ekipy a ruch coraz większy :-0 Z dnia na dzień coraz więcej klientów ...W 3 dzień jechaliśmy na równo z pierwszym lokalem który rozkręcał się ok roku !!! A to dopiero początek i masę ludzi jeszcze nie wie , że się otwarliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×