Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

drogie mamusie:) i juz po swietach:P-moje byly ,,nietypowe,,-inne.....ale zacisnelam zeby i postanowilam,ze nie bede chodzic przygnebiona i plakac,bo coreczka to wyczuje i tez jej bedzie smutno:( Boze Narodzenie-pelno prezentow-Mala bardzo zadowolona-nie wie czym ma sie bawic:P-tyle tego dostala-szczegolnie od taty i swojej babci-az przesadzili z zabawkami:P nie bylo mnie chyba ze 3 dni na necie-bawimy sie tymi zabawkami:) w sklep w kuchnie lalki-ja stara...zamieniam sie w mala dziewczynke:) a tu latek nie ubywa tylko przybywa-2006 sie zbliza i kolejny rok musze dodac do zyciorysu. Karolinko-tak mi przykro:( dla ciebie-❤️❤️❤️ jeszcze Wam dodam,ze w swieta bylo 35 C!!!upal w smumie do dzis,tylko ,ze dzisiaj wieje zimny wiatr-dla odmiany:P pozdrawiam WAS WSZYSTKIE mocniutko i WASZYCH URWISKOW!!! 👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś się zaniedbujemy. Moje usprawiedliwienie - testuję i przysposabiam nową panią opiekunkę. Rozumiem nieobecność Karoliny... Karola, trzymaj się, na szczęście to tylko autko ucierpiało, a nie Wy. 🖐️ Ale gdzie pozostałe koleżanki? Pewnie u fryzjera i kosmetyczki przed sylwestrowymi wyjściami? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!!! MAm wreszcie komputer w domu! Okno na świat :D Od Świąt siedzę na urlopie w domku, tak jak Ninka! :D Niestety, 2.01 będzie fatalne zderzenie z rzeczywistością :P Poczytałam wszystko, obejrzałam fotki, nasze Dzieciaczki są wspaniałe!!!!!!!!! Ninka, Simonka, jeszcze od Was jakaś pamiatka ze świąt :) Ja zaraz wyślę zdjęcia z kotem moich rodziców (\"kiikaaa\") i z 26.12, jak przyszli do nas znajomi z aparatem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, wróciłam z poczty :) Mam nadzieje, że się Wam spodobają zdjęcia. Martynki Mikołaj był dość skromny, przy tym, co widziałam na Waszych zdjęciach, ale w sumie to chyba dobrze, ma tyle zabawek a bawi sie kilkoma, a najchetniej to , jak to dzieci, wolałaby sie bawić pilotami, komórkami.. Ostatnio bawi się pustym pudełkiem po Sudokremie - otwiera i zamyka, mówiąc \"kamy -kamy\" (zamykamy) Wracając do prezentów - Od mojej mamy dostała tą sukienkę, która jest na zdjęciach, a od drugiej babci lalkę-niemowlaka (jak Wiola!) z akcesoriami - butelką, smoczkiem itd. Bawiła sie nią może z 10 minut... Ale musze przyznać, że co dzień bawi sie nią troszkę, mówi na nią \"dzidzia\", wciska do wózeczka od innej lalki (mniejszej), karmi butelką... Coraz więcej w ogóle mówi, oczywiście po swojemu ;) Na misie mówi \"mima\", z akcentem na pierwszą sylabę. W ogóle, te Swięta były dla Martynki czasem szaleństwa! Wybawiła sie u obu babć, a potem w drugie Święto we własnym domu, kiedy to przyszli do nas znajomi - dwóch braci ze swoimi dziewczynami! Jakie macie plany na Sylwestra? My mieliśmy zaproszenie do znajomych, którzy maja córeczkę 3 miesiące młodszą od Martynki. Początkowo nawet myślałam, że pójdziemy, ale namyśliłam sie i jednak zostaniemy w domu. Z tymi znajomymi możemy spotkać się w normzlny dzień, niekoniecznie siedziec po nocy. A Martynke musielibyśmy zabrać ze sobą i zaburzać jej cały spokój - spać położyć w innym miejscu, potem w nocy taszczyć do domu... Albo moglibysmy ja zostawic pod opieka babci, ale z kolei to ja bym miała zaburzony spokój - ciągle bym myślała, czy łomot sztucznych ogni i petard na naszym blokowisku jej nie obudził... Z Martynka jest tak, że w dzień ona może zostać z kimkolwiek i jest ok. Ale w nocy tylko \"mami\" jest w stanie pocieszyć zapłakaną Martynkę :D Takze zostajemy w domku i bardzo się z tego cieszę :) Ja to jestem taki domatorek w ciepłych kapciach ;) A mój mąz jeszcze bardziej ;) Karolina - Życzę Ci na Nowy Rok, żebyś już nie miała żadnych pechowych zdarzeń - limit na nastepna dekadę wyczerpany! Kłopoty -a kysz!!! Szczęście w nieszczęściu, że to ktoś na Ciebie najechał, a nie Ty na kogoś - przynajmniej za naprawę ściągną z OC winowajcy... A takie warunki na drogach, to nic dziwnego, że są stłuczki, szkoda tylko, że akurat Ciebie musiało to spotkać :( Na jak długo masz auto unieruchomione? Aniu - a jak to było z Twoim macierzyńskim po urodzeniu Maciusia? Też mogłaś siedzieć tylko miesiąc? A może jak maż zobaczy, jak to jest mieć dwoje malutkich dzieci w domu jednak zmieni zdanie? Pamiętaj, tylko krowa nie zmienia poglądów, kropla drązy skałę (znam tez parę innych fajnych przysłów ;) ) i jak go będziesz wytrwale urabiać to może się uda, tego Ci życzę na Nowy Rok! Simonko - fajnie, że Destiny dostała tyle zabawek, macie co robić w domku! Czy tam gdzie mieszkasz czasem pada śnieg? Bo my od wczoraj chodzimy na sanki, ale muszę przyznać, że Martynka nie jest tym jakoś specjalnie zachwycona. Spodziewałam się jakiejś żywszej reakcji, tymczasem ona podchodzi obojetnie, sanki czy wózek, co za różnica... Tobie życzę na Nowy Rok, abyś mogła odwiedzić swoich Najbliższych i żebyś zrobiła prawo jazdy ;) Loli - Na Sylwestra juz w te góry pojechaliście, czy tak tylko na mały wypad? Wiolka ślicznie wyglądała przy wigilijnym stole, Ty zreszta też :) A ja Ci mówię, że ona jest podobna do Ciebie i kropka! :) Zyczę Ci na Nowy Rok znalezienia pracy - przede wszystkim takiej, która by Cię interesowała! Ninko - Mam nadzieję, że nowa niania się sparwdzi co najmniej tak, jak poprzednia! No i żeby Martusia ją polubiła!!! Dla Ciebie na Nowy Rok zyczenia, żebyś miała duuużo, duuużo czasu na zabawę z Martusią! Danti - zaglądaj częściej! Życzę Ci spełnienia marzeń, bo nie wiem niestety, czego Ci życzyć szczegółowo... A wszystkim nam życzę pociechy z pociech ;), żeby nie chorowały i były zawsze uśmiechnięte, żeby długo spały w nocy i żeby ładnie zjadały wszystko, co mamusie przygotują. Zadowolenia z kontaków z naszymi facetami i wielu pysznych \"niekolacji\" To tyle, może uda mi sie jeszcze odezwać. Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko niestety mój mąż jest jak ta przysłowiowa krowa. Z Maćkiem byłam tylko 6 tyg. i jeszcze musiałam się wypisać ze szpitala bo nie miał kto remanentu zrobić, a Maciek miał infekcję i leżał dwa tygodnie w szpitalu-a ja robiłam remanent. To długa historia jeśli miałabym wam opowiedzieć ale powiem że mało brakowało, a rozstałabym się z mężem po urodzeniu Maćka i tym razem na pewno nie będzie lepiej, dlatego myślę żeby podwiązać sobie jajowody. Nie chcę mieć więcej dzieci, a z moim Markiem nie wiem czy będę jeśli się nie zmieni. To smutne ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc🖐️ sprawdzilam skrzynke-pelna!! dziekuje za wszystkie zdjecia-dzieciaczki sa cudowne:) ale Wasi chlopcy-to przystojniaki:P Leo i Maks:):)-jakie piekne oczka maja i te geste wlosy:)-mali supermani:P :P:P:P dziewczynki tez sliczne z naszego topiku:):)-nozki maja takie zgrabne:P dziewczyny-nie zrozumcie mnie zle,ale gdy ja ogladam zdjecia Waszych pociech to zawsze duzo sie smieje i zaraz dobry humor mi wraca jak patrze na Martynke i Wiole-i te ich nozki w malych rajstopkach:P-jakos mnie to bardzo smieszy-i te ich ciapki po domu:P Maks-takie ma policzki paczusie rumiane..i ta jego fryzurka:D-extra zdjecie przy choince z prezentami:) Leo-jest cudowny-czasami to moim zdaniem wyglada jak dziewczynka:P-Danti-a to zdjecie jak spi w spioszkach-to taki kochany..malutki..niewinny:) albo Wiola w kurteczce z puszkem przy kapturku-wyglada jak eskimosek:) albo ostatnie zdjecia Maksa-to chyba ze spacerku-tez sliczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Blondi-twoje zdjecia tez dostalam-bardzo dziekuje❤️❤️❤️-wybacz,ze cie nie wymienilam w poprzednim wpisie-pseplasam:) moze dlatego ,ze tamte URWISKJI znam juz dlugo i dobrze-i mam przed oczami ich wizerunki:P Twoj Skarbek tez jest sliczny:D:D:D:D:D-i KOCHANIUTKI:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi-nie martw sie:) nie kazdy mezczyzna potrafi przy malutkich dzieciach jedni sa bardzo pomocni,a inni nie:P moze troche pozniej... porozmawiaj z nim bez klotni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninka-jestem zalamana:( zalozylam sobie w kompie-taka mala galerie ze zdjeciami naszych urwiskow..i dzieci dziewczyn z topiku o mamusiach na urlopie wychowawczym-iiiiii..szukam..i szukam,a ja nie mam zdjecia Twojej Martusi-czy to mozliwe???? jak mozesz to w wolnej chwili przeslij mi jedno-to dodam do mojego albumiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja nie mam zadnych nowych zdjec na komputerze moich corek,ale jak komus z was jeszcze nie podeslalam zadnych to mi przypomnijcie! hej blondi-w wolnej chwili tobie tez podesle,bo wiem ,ze z toba jeszcze sie zdjeciami nie wymienilam-zrobie to w wolnej chwili-obiecuje!!!❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simonko, nie dostałam od Ciebie żadnych zdjęć. Ostatnie było w czadowym kubraczku ze smoczkiem w buzi. A potem już nic. Wysyłam Ci zaraz zdjęcie Martusi (pozostałym dziewczynom też). Pozdrawiam! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko, kochana jesteś, że mi życzysz jak najwięcej czasu z Martusią. Od razu widać, że tylko mama zrozumie drugą mamę. :D A tak na marginesie - zdjęć z kotem nie otrzymałam :( Ale nie tracę nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 za życzonka Jonko:) Jak widać i słychać WRÓCIŁAM :) do was !!! Ale podróż była nerwowa :-0 Wiola w połowie drogi do pradziadów zwymiotowała na babcię ;) Zapach w autku nieziemski ... Jak dojechaliśmy wieczorkiem Wiola wzięła szklankę z gorącą herbatą ,którą postawiła na stoliku obok mnie moja kuzynka:-0 Oczywiście nie zauważyłam ,jak ją przyniosła tylko wszyscy zaczęli krzyczeć żebym jej to wzięła ,nie wiedziałam co się dzieje ale poczułam wrzątek na ramieniu... Dzięki Bogu Wiola cała tylko wystraszyła się mojego wrzasku ;) Ja też żyję ;) ufff... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszły w swiat fociki z gór :) Simonko ależ pomyłka ! Przy stole Wigilijnym to moja siorka ;) Ja niestety jeszcze nie wróciłam do takiej wagi ;) i raczej się nie zanosi ;) no ale nigdy nic nie wiadomo :) No ale z pomyłek wnioskuję ,że podobieństwo między nami jest spore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOli-wybacz-nie chcialam:P pomyslalam,ze to ty-choc dlugo sie zastanawialam:) znam Twoja sliczna buzie,ale masz siostre bardzo do siebie podobna!:) dzieczyny-troche mi sie nudzi-zaraz wam wszystkim powysylam troche starych fotek-Destiny i Jessici,bo wy mi zawsze wysylacie.a ja nic,ale nic nowego nie mam....wysle te co mam..moze nie wszystkie widzialyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieczyny-wyslalam wam kilka fotek.. niestety nie chcialo mi sie wszystko zalaczyc w jednym e-mailu wiec zrobilam osobno-oh..nameczylam sie z tym,bo najpier dlugo scaner to wszystko skanowal,a potem mi calosc znikla i przepadlo:( musialam robic od nowa:-o-i znowu przepadlo-wiec wyslalam kilka fotek kazda osobno NINKA-=wybacz mi bardzo-plose!!! ja mam MARTUSI zdjecia-nawet nie jedno! wiesz jak mi wyslalas teraz te nowe to zaraz zobaczylam te jej nozki i ciapki-ona ma te ciapy-przebojowe!!!-i w smiech-ja zmienilam jej imie z Martusia na Martynka:)-bardzo przepraszam❤️❤️❤️ potem jonka mi wyslala zdjecia swojej corki-ii.....juz oszalalam:P zaczelam szukac w tej mojej malej galerii zdjec-MArta-nie ma?! a ja Twojego Skarba wpisalam pod innym imieniem-ooohhhh:( DZIEWCZYNY_JONKA I NINKA_WYBACZCIE!!! ps:co do zdjec-to na tym 3 Marta ma mala kiteczke-alez fajniutka:P i z wozkiem-tez swietna foto:) zaraz skojazyla mi sie z moja Destiny tez wozi lale w wozeczku:)-mala mama! LOLI-a Twoje zdjecia-to jak zwykle- mi humor poprawily-a jak juz zobaczylam Wiole w tym kapelusiku-to humor mialam extra:P-mala goralka! w kurtce eskimoska na sniegu-supcio-a tutaj dzis bylo 30C nie narzekam,bo cieplo i dzieci tak nie choruja jak w PL,ale tesknie za zima:P Drogie Moje-tak sobie pomyslalam,ze gdyby nie WY..nie ten topik-to chyba bym oszalala w samotnosci:-o owszem mam tu ta Mala Coreczke,meza...ale brak mi kolezanek:( nie ma z kim poplotkowac..z kim posmiac sie...wymienic wspolne doswiadczenia jesli chodzi o macierzynstwo-a tu na naszym topiku-mam WAS macie dzieci...kazda z Was pisze o problemach o radosciach..wymieniamy sie pogladami..opowiadamy sobie zabawne historyjki o naszych urwiskach...nie moge was zobaczyc,ale mam Wasze zdjecia-i czasami mam wrazenie,ze juz Was dobrze znam,ze jestesmy dobrymi kolezankami-no z wyjatkiem tej pomylki z imieniem-Ninka tak mi wstyd:( uwielbiam ten topik❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simonka - bardzo dziękuję za śliczne zdjęcia. Co by nie mówić, to dzieciaczki nasze kochane superowo wychodzą na fotkach. No i nie martw się pomyłką. Najważniejsze, że rozpoznałaś (po \"ciapkach\"?, hehehe) moje dziecko. Dziś jej właśnie kupiłam kolejne takie ciapki, ale już o kolejny numer większe. Loli - jak zwykle świetne zdjęcia. Wiola jest słodką górolecką!!! Tylko jej ciupagi brakuje. Zazdroszczę Ci tego wypadu w góry. Przed urodzeniem Martusi jeździliśmy w góry co roku i teraz bardzo za nimi tęsknię. Dziewczynki kochane, nie wiem czy jeszcze do Was dziś zajrzę, ale gdyby nie, to życzę Wam w nadchodzącym roku spełnienia marzeń, nawet tych najskrytszych i pojawienia się nowych, jeszcze niespełnionych. A dla naszych dzidziusiów kochanych - zdrowia i wiecznej radochy!!! 😘 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Dziewczyny mam nadzieję, że w Nowym Roku będziemy wszystkie częściej zaglądały ;) Dołączam się do podziękowań za zdjęcia dzieciaczków ❤️ Swoją drogą ciekawi mnie co was tak wciąga ,że was tu nie ma ??? Sylwester się zbliża :) A my wszyscy chorzy :( Niby mamy gdzie iść ale nic jeszcze nie dali znać znajomi od Adriana ... No i będę rozpaczać bo mam katar, a oni tak wszyscy kopcą , jak lokomotywy 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śląsk zasypany ! Auta do połowy przysypane śniegową pierzynką :) Utrapienie kierowców - Adriana m.in. :-0 Ciekawe kiedy wróci ... Pojechał odwieżć brata. Wioletka kaszle biedna, nie wiadomo czym ją skusić do jedzenia,aż się boję tej nocy :-0 Teraz zajada bułeczkę z ramą :) Ciągle senna i taka przytulanka sie zrobila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Martusia ma pierwszy w życiu pożądny katarek (tylko skąd?) i do tego ropkę w jednym oczku. Jak tak dalej pójdzie, to się zbiorę w sobie i pójdę zdawać na tę medycynę i potem na pediatrię, bo serce mi pęka, że nie potrafię własnemu dziecku pomóc w chorobie. :( Loli - o tej Waszej strasznej zimie, to już nawet w TV opowiadają. Brrrrrrrrrrrrrrrr. Słyszałam, że te opady idą na północ kraju. Czyli wszystko przede mną. Może to i lepiej, jak mnie pożądnie przysypie, to nie pódję w poniedziałek do pracy i będę sobie w domku z moją ukochaną dzidzią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka-ja Martusie nie tylko rozpoznaje bo tych smiesznych ciapeczkach,ale tez po jej buzce-sa zupelnie inne MARTA I MARTYNKA-widac roznice wieku:) Martyna ma troszke dluzsze wloski:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to już niesetety ostatni raz na kafe ... Cóż nam zostało tylko się pożegnać... ❤️ Dozobaczenia w NOWYM ROKU 2006 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. Dear Simonko jeśli chodzi o klocki to nie wiem ile kosztowały bo dostała je od Dzieciątka ;) czyli od siorki z chłopakiem.Jak się spytam to napiszę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko u Nas zima na całego:) Poruszać się nie da, autobusy,tramwaje-cała komunikacj kuleje:( Samemu na własnych nogach ciężko się przedostać gdziekolwiek ;) Wczoraj tak się ssapałam ;) jak szłam z obiadem dla ekipy remontowej( w składzie Adi jego brat i mój tata) Normalnie to zaszłabym tam w 3minutki a wczoraj 10min:) a dotego jeszcze wiatr sypał w oczy śniegiem :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie macie plany na noc Sylwestrową ?:) Przyznam się ,że nie cieszy mnie ostatnio nic:( Adika wiecznie niema w domu ... Powinnam rozumieć ,że robi to dla nas... Ale wychodzi rano wraca ,jak już śpimy ... Mamy iść do jego znajomych ,powiedziałam żeby szedł sam bo nawet nie wiem co ubrać. Dla faceta to wszystko jedno co ubierze ,ale dla dziewczyny to ma zawsze znaczenie,on tego nie rozumie. Wszystko na ostatnią minutę 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja siedzę w domu i piję piccolo a po północy spać Wszystkiego naj naj naj do zobaczenia w nowym roku 🌻 ❤️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! A ja właśnie wróciłam z pogrzebu W jeden dzień i dwie noce \"zrobiliśmy\", tzn. przejechaliśmy 2*1200km. Jestem wykończona i podróżą i atmosferą, ale nie będę Wam zanudzać. ❤️👄🌻ŻYCZĘ WSZYSTKIM SZCZĘŚCIA W NOWYM ROKU ❤️👄🌻 ❤️👄🌻ABY BYŁ LEPSZY OD STAREGO ❤️👄🌻 ❤️👄🌻 BY DZIECI CHOWAŁY SIĘ ZDROWE ❤️👄🌻 ❤️👄🌻 NO I OCZYWIŚCIE, ABYŚMY WYTRWAŁY W NIEPOMNIEJSZONYM SKŁADZIE DO KOŃCA NASTĘPNEGO ROKU ❤️👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim sorki za nieobecnosc mialam gosci (nocowali u mnie) pewnie szykujecie sie na bal. ja sylwestra spedzam w domu z rodzinka. WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za zyczenia KOCHANE DZIEWCZYNY-WY pewnie jeszcze nie spicie,bo co tylko w Polsce wybila 24:P wszystkiego naj-najlepszego w nowym roczku 2006 a u mnie dopiero 17:) jeszcze sobie poczekam na 24:) caluje mocno👄👄 ukochajcie urwiski❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×