Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Jonko - kochana jesteś. :) Kupię ten Flavamed. Ja miałam nawet prawoślazowy w domu, ale nie był wcale otwierany a się przeterminował. Bardzo, bardzo Ci dziękuję. 👄 Rozumiem, że jesli nie ma temperatury, to na dwór można wychodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, Ninko - z kaszlem to ja bym nie ryzykowała... Owszem - jak dziecko ma katar bez gorączki - można wyjść, żeby ulżyć małemu noskowi. Z kaszlem jest inaczej - zimne powietrze może podraznić błonę śluzową krtani i tchawic, dziecko zacznie kaszleć na dworze, i nie wiadomo, czym to się może skończyć. Mówię Ci też z własnego doświadczenia - ja tak załatwiłam Martynkę na wiosnę :O Skończyły się wszystkoe Domisie i Mała wyłączyła telewizor - trzeba się zająć dzieckiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz wybieramy się do koleżanki, która na poczatku grudnia urodziła synka :) A ja znalazłam w kuchni kawę, którą sobie zrobiłam godzinę temu i o niej zapomniałam :O A Martynka chwilowo zajęła się naklejkami - przykleja je do parkietu, ciekawe, kto to będzie potem odrywać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka, dziękuję raz jeszcze. Zadzwoniłam do niani i poprosiłam żeby zostały w domu. Mam nadzieję, że syropek pomoże. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, oj, jak przykro czytać, że Martusia ma kaszel :( W sumie to chyba nie polecę nic innego niż Jonka, chociaż ja jestem zdania, że nawet z kaszlem można wyjść na dwór, o ile oczywiście pogoda jest sprzyjająca. Chociaż dziś to chyba lepiej siedzić w domu :O Ninko - myślałam, że Marta była z Wami na Sylwestra i nawet zastanawiałam się jak Wam się uda imprezować przy trójce małych dzieci. Jonko - wiesz, ja mam Teletubisie na płytach i nie musimy czekać na zlituj się TVP ;) oczywiście jeśli Maks ogląda bajkę rano z płyty to nie włączam mu już telewizora. Jeśli chcesz to mogę Ci przegrać i wsyłać pocztą. To będzie taki mały spóźniony prezent dla Martynki :) Jeśli któraś z Was jest chętna to też nagram. A ja dziś odstawiam Maksa do babci i wychodzę na zakupy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - oczywiście, że Marta była z nami. I jej prawie 7-letni kuzyn padł tuż po północy, a ona nie :D No a maleństwo żyło swoim trybem, tyle, że o północy mogliśmy go ucałować :) Co do kaszlu, to zastanawiam się tylko, czy ten syrop dostanę bez recepty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - tak, jestem prawie pewna, że tak. Podaj Marcie też więcej witaminy C. A to źle zrozumiałam. Myślałam, że była w domu z nianią i dopiero jak wróciliście to zasnęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć :) My już spowrotem :) Fajna była wizytka - dawno nie widziałam takiego małego szczurka :D Mały dziś kończy miesiąc i waży 3700g :) Martynce się podobało, jak koleżanka karmiła go piersią - mówiła, że \"dzidziuś je piersiątko\" Niestety - dzidziuś jest chory :( mocno kaszlał :( Karolina - ja mam mały uraz do wychodzenia na dwór z kaszlącym dzieckiem, po tym, jak załatwiłam Martynkę i potem 2 tygodnie była chora... Oczywiście, jak trzeba wyjść to trzeba, ale jak mozna, to choć ten 1-2 dni warto posiedzieć w domu... Zwłaszcza, że ta pogoda teraz jest taka niezdecydowana.. :O A co do Tubisiów - Moja mama nagrywa wszystkie odcinki, zresztą Martynie wszystko jedno, który ogląda, ma jeden, który widziała chyba z 15 razy :) Także dzięki ❤️ za miłą propozycję, ale nie rób sobie kłopotu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leonek to tez niezly diabelek, z pozoru spokojny ale jak widzi w poblizy pluszaka z bajki Puchatka to nieboi sie nawet 5 latki i wyrywa jej z wrzaskiem.myslalam ze sie pobija:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do sklepu z zabawkami nawet nie wchodze, ostatnio odrazu polecial na pluszaki wzial pod pache puchatka i prosiaczka i wnogi:) i jeszcze wolal - mamo idziemy JUUUZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Danti ale Leonek to chłopczyk i jemu bardziej pasuje :) doszłam do wniosku ze Pati jest rozpieszczona i ma za duzo zabawek i innych akcesoriów ja tego nie miałam więc sie kupuje ale widze że to jest źle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!ja oczywiscie bede sie chwaliła:) patrys nie chce na nocnik juz robic tylko na duzy kibelek:)a i chyba przestaje spac w dzien a jak to było u was kiedy maluchy przestały i czy z dnia na dzien czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Noe to super. ja jak posadze Loe na kibelek to zrobi bez problemu ale nie mam nakladki i z lenistwa wole nocnik;p. a co do spania to dalej spi w dzien. wogole jest rozregolowany z tym spaniem i dopiero robie z tym porzadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Noe Patrycja miała gdzies tak rok i 8-9mies jak zaczęła robic na nocnik z tym że mielismy faze powrotu kupki w majtkach która trwała 2 mies i można powiedziec z dnia na dzien przeszło , teraz Patrycja ma do dyspozycji i nocnik i nakładke na sedes i z tej ostatniej częsciej korzysta:) cały proces można powiedziec przebiegł z dnia na dzień :) tak samo jak mówienie zaczęła z dnia na dzień mówic pełnymi zdaniami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja śpi do 7-8 i jak w dzień maksimum od 11,30-13 śpi ( jest budzona ) to lata do 21-22 , ale częściej nie śpi w dzień i tak 19,15-19,30 jżsmacznie spi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć Dziewczyny - ja na moment, miałam się nie włączać do dyskusji, ale jakoś nie umiem siedzieć cicho ;) Danti - Leonek jest niezłym agentem - wie o co chodzi na świecie :) Beatko - nie wydaje mi sie, żeby akurat zabawki miały coś do tego - Patrycji kształtuje się osobowość i trzeba to wszystko znieść... A co do zabawek - mnie powstrzymuje tylko mizeria moich zarobków i szczupłość miejsca w mieszkaniu - 42m2 Jakbym tak mogła sobie pozwolić, to ho -ho!!! MArtynka miałaby wszystko :D Oczywicie żartuje, że wszystko ;) Ale na pewno dużo więcej, niż ma teraz... Noe - no to gratulacje dla Patrysia!!! W końcu duża toaleta to juz nie to samo, co nocnik :) A co do spania - Martynka dość niechętnie kładła się w dzień, ale jak już zasnęła, to potrafiła przespać i półtorej do nawet 2 godzin. A jak jej nie położyłam i nie uśpiłam, to nie zasnęła. ZAsypia na bank w samochodzie albo w autobusie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti nie masz nowych zdjęc , wrzuc coś jak masz:) Noe TY takż e:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tez sie pochwale Leo chodzi po miescie i wyczytuje literki z reklam i wystaw.zna juz prawie wszystkie. a ja chodze dumna jak paw :D bo Leo wykrzykuje je na cale gardlo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to i ja coś dorzucę jak mielismy wizyte 5 letniej siostrzyczki spytałam jej do ilu umie liczyc a ona \" do pieciu\" a ja na to ooo to tak jak Patrycja;) jej bacia prawie zabiła mnie wzrokiem tej 5 latki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety na tym kompie nie mam fotek. ale postaram sie cos zorganizowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wasze pociechy juz spia? Leo niestety nie.pospal dzisiaj od 13 do 15 i to jeszcze musialam go budzic. zaraz ide go usypiac( czyt. walka z wiatrakami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on wogole nie jest senny,bawi sie w najleprze:( gdzie jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti - nie przejmuj się tym, że Leo nie jest senny - Martynka dzis o 19 tez nie wyglądała na senną a o 19.30 już spała :) Według mnie powinnaś wprowadzić jedną konsekwentna porę kładzenia do spania - jaka odpowiada Tobie - i się tego trzymac, niezaleznie od tego, ile Mały pospał i o której. Ty jesteś Mama i Ty wiesz najlepiej! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam fotek moge na maila ewentualnie Patrys nie chce na nakładce on woli na kiblu:)ostatnio tak sie poprzestawiał ze spi do 9 potem od15 do 18 i szaleje do 23 ale dzis na szczescie nie spał wcale i pał o 20.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×