Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Coś nie mogę sie tu dostać 😭 Pisałam juz chyba 3 razy, że muszę wydrukować ponad 1000 zdjęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coś się dzieje. A ja muszę się pożegnać, bo teraz potrzebuję skupienia. 🖐️ i 👄 dla Maksia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! sa fajne rajstopki w biedronce zwykłe dla starszych i frotki do 86 cm ale na patryka sa ok a ma 94 super aplikacje na nich sa mój ma z reniferem zajefajne na dupce wielki renifer:) i taniusie po 6.99 ja jezdziłąm do zdunskiej woli do zwoltexu tam sa ich firmowe po 9 zł ale te tez fajne i dla dziewczynek super kolorki -polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pada deszcz ,patryk wstał nawet w dobrym humorze,wkurza mnie ta pogoda chce snieguuuuuuuuuuuuu!!!!!lepic z moim synkiem pierwszego bałwana ,wozic go sankami i saplic przy tym słodycze którymi sie opycham:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dzieki za mile slowa o Leonku a oczka ma po tatusiu. ja mam cale stosy fotek do drukowania,mam w empiku znizki wiec jestem im wierna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest bardzo źle jak Ninka pisała o syfie w swojej pracy to trzeba przemnożyc x100 to co się u mnie dzieje po dzisiejszym dniu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy wiesz że ja pracuje razem z Markeim w jednej firmie i jak ostatnio pisałam szef ciężko się rozchorował :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszło tylko na to że wszyscy co u nas pracują to banda złodzieji , debili i tłumoków(określenia dosowne ) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napiszę na maila trochę później bo tu na forum nie mogę bo tylko mogę pogorszyc swoja sytuacj e :( sprawa wygląda w skrócie tak ja złodziejka i obibok ,jak reszta załogi :( teraz musze uciekac zajrze o 21 i nasmaruje maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra czekam na maila. trzymaj sie, wszystko sie ulozy👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upsssssssssss Chyba się spóźniłam :( :( Czytałam, co napisałyście wcześniej... Ninko - piekne zdjęcia - MArta na pewno się wykuruje - taki strój na zabawe karnawałową!!! A rysunkiem mnie powaliła na kolana :) MArtyna, tak jak pisze KArolina - robi ślimaki, ale jeszcze częściej \"mazy\" :) I najlepiej, jak mama coś narysuje - wtedy mazy po tych moich obrazkach wychodzą najlepiej :) Karolina - ja od kilku miesięcy robię zdjęcia w Rossmanie - wychodzą bardzo fajne, jestem naprawdę zadowolona :) Ostatnio zrobiłam 22 zdjęcia i zapłaciłam 12 zł, nie liczyłam, po ile to wychodzi, ale chyba niedrogo :) I dostałam płytę z nagranymi zdjęciami i fotoindeks - pierdoły, ale zawsze coś :) Beatko - ja też poproszę o maila, czy można Ci jakoś pomóc??? Acha - Ninko - ja jestem na zwolnieniu, a dziś nie włączyłam się do rozmowy, bo chciałam z Martyna trochę się pobawić i ugotować obiad... Trochę mi wstyd - siedzę w domu, a wczoraj na obiad były pyzy z mrożonki... Rozgrzeszam się tym, że MArtyna dostaje uczciwe, gotowane przeze mnie posiłki... Od czasu, kiedy siedzę z małą zrobiła się naprawdę grzeczna... Słucha mnie, chodzi za rączkę, nie robi histerii... Szok!!! Oczywiście, zdarzają się momenty protestów, ale to jest nie do porównania z tym, co było, jak chodziłam do pracy... Chyba jednak ona była rozbita tymi zmianami opiekunów... Danti - Leo spał dziś w dzień? Daj znać, jak idzie kładzenie spać :) Trzymam kciuki za powodzenie akcji :) Lidko - witaj, opowiedz coś o Was... My w skrócie to Martynka - 2 lata i 2 miesiące, mała gaduła i obżarciuch :) A ja się spodziewam braciszka do kompletu w lutym i drżę na myśl, co to będzie... Loli, Aniu - co u Was??? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z doskoku 🖐️ Leonek obudzil sie dzisiaj o 6,30 WCZESNIE ale ok o 13 juz spal obudzilam go o 15. narazie idzie po mojej mysli zobaczymy o ktorej dzisiaj zasnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - dzieki za podpowiedzi. A wiesz, że teraz jest promocja i za 100 zdjęć formatu 9*13 płacisz 15 zł? Beatek - jeszcze nie czytałam maila ale domyślam się co się dzieje :O współczuję :( Danti - najważniejsza konsekwencja. Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Korzystam z teletubisiowej przerwy ;) Maks miał dziś w nicy jakis koszmar 😭 i obudził się wołając \"mniami pam\". Nie wiedziałam o co chodzi. Musiałam pozapalać światła i pokazać mu, że na podłodze nic nie ma, dopiero wtedy się uspokoił. Ale nie chciał usnąć przy zgaszonym świetle. Spał chwilkę przy zapalonym i dopiero potem mu zgasiłam. Biedny, tak płakał 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×