Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Ninko jeśli pozwolisz jaki jest Tw ój znak zodiaku i męża? Dobranoc Jonko miłych snów🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-( a my się ciągle kłócimy ... 😭 też bym chciała żebyśmy spopkojnie rozmawiali ale on o wszystko się rzuca :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Ninko to teraz musisz uwazac;) panowie w tym wieku dostaja drugiej młodosci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tylko napiszę, że i my się dogadujemy, ogólnie jest spokój, nigdy nie iskrzy, niestety w żadną strone... Kto wie, może mi tej iskry brakuje? Bo tak obiektywnie patrząć, to mój towarzysz zycia szalenie mi się podoba, najbardziej ze wszystkich znanych mi facetów, zachowuje się dobrze... Tylko...no właśnie... Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już spadam. Muszę iść się wykapać. Niestety od niedawna znowu muszę dzielić się komputerem ;) Buziaki dla dzieciaczków 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój Marek tez Waga ale ja Lew;) no a Waga to nadzwyczaj spokojny człowiek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D A ja słyszałam, że dopiero po 50 :D Niech będzie młody jak najdłużej. DObrze mu życzę. Co tam. ALe najważniejsze, żebym to ja miała ciąglę drugą młodość przed sobą i w sobie ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - no nie rozumię , skoro Ci się podoba to powinno iskrzyć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - u nas te same znaki, tylko płcie odwrócone - ja waga, on wodnik :D Dzięki Wam za zyczenia miłych snów :)👄 Nie moge sie odlepic od Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, Jonka, to co jest? Jak masz przy sobie taką \"sztukę\" to ją wykorzystaj :D :D :D :D dla własnej przyjemności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - bo ja jestem taki erotoman gawędziarz ;) Popatrzeć lubię, zwłaszcza, jak jest na co i to coś śpi co noc koło mnie :) ale jak przychodzi co do czego, to mi się po prostu nie chce... Wolę spać... Dobrej nocy, Karolina - trzeba się dzielić :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja doszłam do wniosku ze za duzo czasu spędzamy z Markiem praktycznie 24h na dobe , myslę ze taki 1 miesiąc do 3 dużo by uzdrowił z naszym życiu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chyba i ja się położę. Miło było. Chociaż nie umawiałyśmy się, to udało nam się spotkać w dużym , choć niepełnym gronie. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - pod warunkiem, że po tym 1 miesięcu lub 3, wrócilibyście jeszcze do siebie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie rozłąki:) chyba pora spac 😴 miło tu z Wami sie gada ale zaraz pora duchów a ja zawsze gasze światło ostatnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kuku :D Nadrobiłysmy chyba dziś ostatnie dwa miesiące ;) A światło zgaszę dziś ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to_
Jonka zgasila ja zapalam sloneczko:) dostalam dzisiaj rano podelko ciast weselnych(ciocia mieszka w bloku obok). tak sie napchalam ze juz ruszac sie nie moge;) . szkoda ze musialam wczoraj zniknac:( milego dnia aaa ja niestety na sylwka zostaje w domu bo niby z kim mialabym isc sie bawic i do tego Leonek chory 👄 na dzien dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to oczywiscie bylam ja wyzej. pomylka udzielalam sie na innym forum, anonimowo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba tylko ja dzisiaj zajrze tutaj o tej porze ;) Życzę Wam Mamusie i Waszym urwiskom wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2007 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka my już zdrowsi wyszłam z Kubusiem ze szpitala w piątek na weekend przyjechaliśmy do dziadków, Maciuś był przeszczęśliwy jak nas zobaczył i cały czas nie odstępuje nas na krok :) szczęśliwego Nowego Roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęścia i dużo, dużo zdrowia dla nas i naszych urwisków w nowym roku. 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!!! Zdrowia, zdrowia, i jeszcze raz pieniędzy :) Wczoraj było nawet fajnie, goście poszli dziś o 6.00 :O A ja pospałam między 1 a 4 w nocy, więc miałam rano siłę zajmować się Martyną, która wstała rześka po 12 godzinach spokojnego snu :D Oby ten rok był dla Was przełomowy - na lepsze - każdej z Was życzę wspaniałych chwil i samych szczęśliwych dni :) Do jutra o 8.35 :D God bless Teletubbies ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, to spadam, miłego dnia!!! Domowe przedszkole nie jest tak wciągające jak Teletubisie;) Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×