Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Ninko - ja odkryłam C&A :) I wcale nie ma tak wygórowanych cen, jakby się mogło wydawać... To już w \"zwykłych\" sklepach koło domu są wyższe... A poza tym - MArtyna też ma strasznie dużo ubrań - dostałam niedawno od koleżanki kilka par spodni i kilka bluz... Chłopięce wprawdzie, ale do mojego diabełka pasują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko chodzę czasami bo Pati tam się ubiera i nie kupuje nic poza markowymiNEXT,H&M, GAP,LADYBIRD,MOTHERCARE bo potem to jeszcze sprzedam na Allegro i oczywiście kupuję tzw cream nic więcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - biegunka, to taki \"rzadki\" przypadek ;) :D Sorry, a tak powaznie, chodzi o Patrycje? Bo ja biegunki przerobilam u Marty dosc dokladnie i w szerokim zakresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko te biegunki ma moja mama , czasami boli ją żołądek , wrzodów nie ma , a miała kiedys jakąs bakterie żołądkową , może nawrót?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - a co to jest cream? Chodzi o śmietankę doslownie? Jonka - to samo w H&M. Wbrew pozorom taniej niz w tzw. odziezowych. Szkoda, ze u nas nie ma C&A :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dosłownie Ninko :D albo z metkami albowyglądające na zupełnie nowe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko - jak się raz wywali tego \"helikoptera\" z żołądka, to nawroty sa niezmiernie rzadkie... A biegunki moga byc spowodowane wieloma czynnikami - od diety począwszy, poprzez zaburzenia czynnościowe jelit - w skrócie nerwy..., na powaznych sprawach skończywszy... A ktoś (jakiś lekarz POZ) się tym kiedykolwiek zainteresował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko z tych wszystkich wg mnie NEXT ma najlepsze i najładniejsze ciuchy i chyba w normalnym sklepie są drogie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - takiego kiermaszu to ja jeszcze nie spotkalam. Bo jak sa jakies nowe lub markowe ciuchy, to sporadycznie i baaaaaaaaaardzo rzadko (znowu a propos :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - obawiam się, że rzeczy w H&M albo w C&A są konkurencyjne cenowow, bo są szyste rączkami małych Chińczyków :( No, ale jak mam zapłacić za golf bawełniany w sklepie koło domu 30 zł, a w C&A zapłacę 14... i jest dużo lepiej wykonany, a materiał nie zeszmaca się po pierwszym praniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak juz jestesmy przy chorobach, to mi dokucza permamentnie kolano. Mialam je 2 razy zwichniete :( CZasami jak stawiam noge, to mam wrazenie, ze kolano zegnie sie w druga strone :O Horror!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka - zdaje sobie sprawe z tych malych Chynczykow, ale oni teraz juz wszystko produkuja. Te golfy w normalnych sklepach za 30 zl pewnie tez. Juz dawno nie mialam w reku czegos, co mialo napis inny niz Made in China.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko i Ninko tak własnie ten helipopter eee;) Ninko to ja jestem szczęśliwcem bo za 40 zł /kg można poszalec:) ostatnio wydałam tam 90 zł i w tym kupiła 2x dżinsy piękne haftowane blue i czarne z cekinami i dżetami , 2 sukienki dżinsowe hehe jedna na 6-7 l bo wydawało mi sie że będzie dobra ;) na mojego wielkoludka , piękną zielona welurowa suknię wizytową,świetną kurteczke w krateczke , 2 super bluzeczki , sobie super topik , cieniutki rozp sweterek i nówki el czarne spodnie jest tego nie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezusie Nazareński, Beatek - tyle to ja w ciagu roku nie kupuje , ale widze jak na Ciebie dzialaja \"promocyjne ceny\" ;) :D Gdybym miala taki dobry kiermaz, to tez bym pewnie tak szalala. DAnti, a Ty gdzie najczesciej ubierasz sieibie i Leonka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pożegnam się z Wami na dziś... Już nie usiedzę dłużej - niewygodnie jakoś.. Brzuch mam duży i kręgosłup boli... Ale cieszę się, że jeszem jeszcze 2 w 1 ;) Bo potem to się zacznie... Kiedy ja będe mogła z Wami pogadać????????? 😭 Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Ninko był czas że myslałam że jestem uzależniona od lumpeksów bo nie było tygodnia żebym nie zajrzała i nie kupiła ale na szczęście przeszło mi a ten ostatni wypad to był celowy bo wiedziałam że nowa dostawa i poszłam a zapomniałam dodac do listy kupiłam jeszcze r.27 adidaski zamszowe piękne i nowe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli to wszystko jest w takim super stanie i za takie pieniadze, to jak mawiala jedna moja znajoma - grzech nie kupic ;) Beatek, bede konczyc, Zgasisz swiatlo? :D Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widze ze juz gasza swiatlo ,musialam pranko powiesic i kolacyjke zrobic.ale tez padam z nog .dobranoc Wszystkim pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam tylko ze w tamtym roku ubrania kupowalam w anglii,dla siebie i Leonka.ubralam go od stop go glowy i powiem wam w zyciu tyle nie nakupilam niz przez te pare miesiecy. tam naprawde jest tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, spóźniłam się 😭 ale tyle nadrukowałyście, ze zanim przebrnęłam przez wszystkie wpisy to już się pożegnałyście :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA TEZ POL DNIA CZYTALAM OSTATNIO TO MOJA JEDYNA LEKTURA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja również bo własnie przed wczoraj skończyłam ostatnią książke pożyczona od rodziców i nie mam co czytać. Na szczęście jutro dokonam wymiany przeczytanych na nieprzeczytane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - wiem jak się czujesz wiedząć, że mama może być tak poważnie chora i bardzo Ci współczuję. Moja niestety też jest niereformowalna i pomimo tego, że miała umówiona wizytę u onkologa (po mamografii) to na nią nie poszła, bo mamografia wyszła dobrze (ale o tym, że od pół roku nie może normalnie funkcjonowac to nawet nie pomyślała :O ) Ninko - a czemu nie pochwaliłaś się nowym zakupem? ja zawsze melduję co udało mi się kupić. Teraz to i ja idę już spać oczywiście najpierw muszę się wykąpać ;) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! MIlo poznac mamusie rocznych urwiskow!! Moj malusi ma wiecj niz rok,ma 17 miesiecy,w sumie nie moge powiedziec,ze jest urwisem,bo w sumie jest grzeczny ;) Jesli pozwolicie lookne do Was od czsu do czasu poczytac,o czym tak milo sobie tutaj gawedzicie;):) Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×