Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Imprezka się udała :) Nikodem zadowolony z prezentu, Maks z tego, że mógł dać prezent ;) a jaki był dumny jak szedł z torebką w którą zapakowałam prezent ;) nawet zrobiłam mu zdjęcie ale sie odwrócił :O jakiś wstydliwy zrobił się ostatnio :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti na szczęście tylko te :) ale i tak mam problemy bo często np przy obiedzie Stefcio \"musi \" karmic Patrycję , reszta też albo z nami je albo daje jesc Pati ;) sposób rewelacyjny bo jak futrzana łapka trzyma łyżke buzia Pati otwiera się baaardzo szeroko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
internet też Wam tak przymula? Leo jak tylko jest ubrany do wyjścia od razu szuka mojego plecaka i ładuje całą ekipe pluszaków z Puchatka+ kolorowe klocki+ czasami kredki. ja dokładam tylko kubek i kapcie i tak sie ledwo wszystko mieści;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja pod spodem trzymam;) a w ogóle to prowadzimy baaardzo długie rozmowy z miśkami nie wiem czy wszystkie dzieciaczki tak maja czy tylko Pati tzn ja udaje ż ete wszystkie misie mówią , a Pati patrzy w nie jak obraz co powiedzą to święte , i zje wypije , wierszyk powie , mamusie pocałuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Leonek do wyjścia chętnie się ubiera bo z Patrysią to zawsze szopka ucieka w drugą stronę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti - my na spacer zazwyczaj zabieramy \"tylko\" jakiś samochód, ewentulanie jednego Po, ale jak jedziemy do babci to musi by komplet ;) Ok, dzieczynki, ide się wykapac i spać. Przywiozłam sobie trzy nowe ksziążki i koniecznie muszę jedną rozpocząć. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek to ja mam na odwrót karmie ekipe puchatka pokolei każdego potem Leo jeszcze sama też musze zjeść i tak z każdą łyżeczką,naszczęście coraz częściej jemy bez obstawy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! zaraz uciek ale zajzałam co tam u Was?Patryk jest nieznosny , wymusza wszystko płaczem, na dwór ni wychodzimy bo leje nuda! byłam u kolezanki to sie wychasał a wczoraj usnał o 0.30:( masakra dzis juz spi od godziny na szczescie ,szkodaz e marna pogoda lubie nasze spacery.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do mulenia netu danti to teraz sie poprawiło ale przed 5 min to strasznie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatek super pomysł z ta futrzana łapka mam takiego misia co sie zakłąda na reke tylko nie bede narazie próbowałą bo mały je ładnie tylko przy bajce ale je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ubieraniem nie odbiega od normy chyba że naprawde chce iść np. szukac tatusia:) na spacer też zabieram mniej ( jak nie widzi to ewakuacja z plecaka). przegrywamy z książką trudno jakoś się z tym pogodzimy Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj noe:) wiesz nie wiedziałam ile to można miec pomysłów jeśli chodzi o karmienie szkraba ;) teraz sama nieraz się dziwię co jeszcze wymyślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak ja z ubieraniem ale wczoraj skapitulowałam ponad godzine go ganiałam zachecałam krzyczałam zagadywałam i dupa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też wymyślam niestworzone rzeczy czasami a np. u babci Leo tylko usłyszy obiadek (zawsze jest rosołek z kuleczkami na 1) już siedzi za stołem i zjada cały talerz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rano przychodzi leonak do mnie kładzie sie, tulimy sie pytam- pośpimy jeszcze ? a Leonek- już koniec nocy nie śpimy,koniec nocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa Noe Beatek ty też? ok też ide spać. słodkich snów i miłych poranków pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa zgasze oczywiście tylko żeby Loli nie potknęła sie ,lubi tu zaglądać po ciemku:D Loli dla Ciebie zostawie małą lampke🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Światełka pogaszone - dobrze ,że chociaż Danti pomyślała o mnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny najnowsze wieści : mój tata bedzie pracować w kebabie :D Dziś miał szkolenie ;-) i wypadł nieżle :-) No i ze sprzątaniem uwinęli się w godzinkę ! Cud normalnie Adi siedział tam 2-3 h a i tak nie było błysku :-( Może wreszcie coś się wyklaruje ... Dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj ja zaglądam po ciemku ;) Jonko zaczynam powoli kapitulować z karmieniem, Kuba tak się wydziera przy cycu, ze nie mam sił na karmienie. Po mału przechodzimy na butlę, próbuję go jeszcze przystawiać w dzień, ale jest coraz gorzej-zostaje juz tylko nocne karmienie-przy tym się nie wydziera. Waży już prawie 9 kilo-Maciek wazył tyle jak miał ponad rok :O, więc wydaje mi się, że moje mleko jest dla małego zbyt mało kaloryczne. Pocieszam się jednak, ze karmiłam go jak długo się dało, obym jeszcze na te nocne karmienia miała pokarm. Marek zabrał nas dziś na obiad, więc miałam wolne-pomimo tego w domu jest totalny bałagan-ehhhh rano się za to wezmę. Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc oj ja dzisiaj umieram:( boli mnie brzuch chyba cos z zoladkiem. a Leo nie da mi polezec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania dobrze zrozumialam Kubuś waży 9 kilo? ma dopiero 5 miesięcy i ty mówisz że pokarm masz mało kaloryczny? jak cos pokręciłam to sory aledzisiaj nie najlepiej się czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie, ale będę nieelegancka i skupię się dziś tylko na krótkim zapytaniu do Jonki: Podałam Marcie antybiotyk o 20.00. Dwie godziny później, przez ten koszmarny kaszel, zwymiotowała. :( Nie wiem czy dobrze zrobiłam, ale nie podałam jej już drugiej dawki antybiotyku. Mam nadzieję, że to w całej kuracji nie zaszkodzi? Trochę się bałam, żeby nie przedobrzyć, a teraz się gryzę. :O 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Ninka biedna Martusia 👄 dla niej i szybkiego powrotu do zdrowia. Leo dzisiaj w nocy budzil sie co 15 min. nawet jak go wzielam do siebie. poplakiwal i wymyslal. mamo ubierz kapcie lelonkowi,mamo zrob mleko(wypil o 2 w nocy),mamo sok, mamo ubierz skarpetki,mamo sciagnij skarpetki ,mamo siusiuuu.Myslalam ze mnie cos trafi,i o dziwo wszystko mama .zapomnial o tatusiu?. a rano moj zoladek ... jestem juz wykonczona, czekam az Leo zasnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×