Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

👄 dla was koleżanki ;) Zapomniałam powitać naszą nową koleżankę -🌻 dla Blondi Ucieszyłam się,jak zobaczyłam,że nasze grono się powiększyło, a potem zapomniałam napisać;) Jeśli chodzi o ciocię to po raz drugi :) Wiola jest śpiąca,ale jeszcze się buntuje;) Moja siostra zdała dziś prawko :) Za pierwszym razem i to jako jedyna z grupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to już ,jest,że nawet narodzinę nie można liczyć... Narobią człowiekowi tylko nadzieii :( Moja ciocia ma sklep odzieżowy i miała mnie zabrać ze sobą na giełdę ,żebym miała taniej ten płaszcz no i była a o mnie zapomniała,a ja głupia czekałam na nią 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj,czuję się taka zawiedziona :( Już nie mogłam się doczekać kiedy go kupię... No nic chyba Adi pojedzie ze mną i sama kupię bez łaski ale po detalicznej cenie:( czyli 150 w plecy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za ciocia. czasami tak bywa👄.z rodzina najlepiej wychodzi sie na zdjeciu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli moze znajdziesz gdzies taniej ,chociaz 150zl za plaszczyk to jeszcze nie najgorzej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danti dziekuję 👄 za śliczne kwiatuszki :) Jutro mamy iść z Adim znowu do klubu ,umówił się ze znajomymi... A ja znowu,jak brzydkie kaczątko się będę czuć :( Wszyscy po lub na studiach,praca- a ja jako najmłodsza i dziecko-dla nich mało atrakcyjna się czuję i jakby ,,głupsza,,:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danto,gdyby onkosztował 150 zł to niema sprawy,ale on kosztuje 350-380 a ja w hurcie miałabym go za 200-250zł to już różnica ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli ja to doskonale rozumiem.miedzy mna a mezem jest jeszcze wieksza roznica ,niz u ciebie.tez jestem bez studiow i taka szara mysz.posmucmy sie razem :P za to w towarzystwie moich znajomych moj maz wychodzi gorzej:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak zle zrozumialam ,kto teraz sprzeda plaszcz za 150 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti nie wiem co się porobiło z moim życiem... Prawdę mówiąc mając 15 lat miałam ambitniejsze plany,a teraz brak mi wiary w siebie :( A to wszystko przez facetów;) Dziś spotkałam mojego ,,ex-Adriana,, ten IDIOTA szedł ze swoją nową dziewczyną i powiedział mi cześć a na Wiolę ... Nawet jej nie zauważył :( Oczywiście nic nie odpowiedziałam bo od prawie 2 lat nie gadam z nim.Jego mamę też miałam szczęscie widzieć,ale udała ,że nas nie widzi ... Dobrze mam ich gdzieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka dzieki za zdjecia,Martusiajest sliczna dziewczynka i jest taaaka duza(raczki do gory) Jonka ja tez poprosze o takiego fotografa i czarodzieja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti -wracaj ;) A gdzie reszta dziewczyn? Karola ,choć do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Loli!!! Nie smuć się niczym, jesteś śliczna, młoda, całe zycie przed sobą, a najwazniejsze, masz cudowna śliczną i mądrą córeczke, która jest tylko Twoja i nie musisz się matrwic, że jakaś \"druga babcia\" pcha sie do niej z pyskiem przy każdej okazji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli jestem,ten ex to musi byc swinia,a jego mama ????przeciez to jej wnuczka,widac cala taka rodzinka do chrzanu. musisz byc silna dla Wioli i nie ukrywaj nic przed nia bo to sie zemsci:(.lepiej od poczatku Jej tlumacz oczywiscie na miare jej mozliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba taka pogoda jest dziwna, bo ja tez dzisiaj miałam momenty zwątpienia, mam 27 lat, moja młodość przemija a ja jeszcze nieczego doniosłego w zyciu nie dokonałam :( A takie miałam plany w wieku 15 lat ;) Chciałam być sławna, a jestem takim sobie zwykłym człowiekiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko ! Martusia śliczna na tych zdjęciach:) Wracaj szybciutko do nas ;) my tu czekamy na Ciebie zawsze :) 🌻 Ze stratą ukochanej osoby trzeba się pogodzić:( Bardzo mnie bolało,jak odszedł mój dziadek... Był bardzo mądry i bardzo mi go brak, ale chorował i wiem,że teraz jest mu tam lepiej :) i czuwa nademną i Wioletką ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dosyc uzalania sie nad soba🌼 🌼 kwiaty sa piekne ,motylki lataja...? my im(wszystkim) jeszcze pokazemy !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny -dziękuję za słowa otuchy ;) Jego mama nie ma taktu-niestety. Obraziła się bo nie zaprosiłam ją po roczku w kościele do domu. Była na jej urodzinach i zrobiła przedstawienie-więc póżniej jej nie chciałam widzieć bo jedną imprezę zepsuła. On-to największy ............. na świecie -brakuje słów by go opisać,a nawet nie idzie go nazwać jednym słowem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Loli, Danti ma rację, trzeba się zrelaksować, jest piątek wieczór! A jak nie możesz znaleźć słów na tego pana, to po prostu go nie nazywaj wcale i pomyśl, że gdyby on sie Ciebie jednak uczepił, nie mieszkałabys teraz z Adrianem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×