Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

No, ale co z pianą? Martynka ją wypluwa czy połyka? Nie wyobrażam sobie mycia Maksowi ząbków pastą dopóki nie nauczy się pluć, a na razie jesteśmy na etapie nauli picia z kubka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko -chodzi o wypowiedzi Jonko a Martynka nie polyka pasty podobno to nie wskazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba połyka :( Ale daję minimalna ilość pasty na szczoteczkę i szoruję tak, że większość piany jest na ustach, które po szczotkowaniu myję wodą. Odpukać, nie obserwowałam żadnych sensacji, kupka ok, wysyki nie ma, szaleje jak zwykle. A pije na razie z niekapka, z butelko zrezygnowała całkiem przez tą rozbitą wargę. A po kontuzji juz ani sladu, na dzieciach to sie goi jak na psach :) A jak Maks z guzem na czole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ta dentystka, znajoma mojej koleżanki powiedziała, że żeby się zatruć fluorem z pasty to trzeba zjeśc 3 tubki, więc sie tego trzymam :) Martynka bardzo lubi szczotkowanie :P hi hi Ale zawsze jej śpiewam piosenkę z TIK TAKA o szczotce, paście itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leonek na razie \'\'czysci\'\' zabki sama szczoteczka.(ja pierwsza myje mu zabki ,a potem sam lapie za szczoteczke i wklada ja do buzi) z pasta jeszcze poczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks też lubi szczotkowanie ale teraz jak mu wychodza zabki to zaciska zabki na szczoteczce i nie można ich umyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - strupki najdalej pojutrze odpadną i znów będzie nieskazitelny :D A zresztą, czy my jako dzieci nie miałyśmy żadnych kontuzji? ;) Ja sama mam bliznę na bliźnie, zwłaszcza na kolanach, od roweru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Martyna ma jedna szczoteczke do mycia ząbków i jedna do zasypiania ;) Będę się zwijać, zaraz muszę spać, żeby zachować pogode ducha i trzeźwośc umysłu jutro rano. Zawsze mam lepsze samopoczucie, jak uświadomie sobie, że spałam np 7 godzin :) A poza tym, internet zwolnił tak, ze otwieranie stron trwa wieki 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja na wardze bo przysoliłam we framugę drzwi :O Maks ma bardzo delikatną skórę i ranki goja sie raczej długo. Ostatnie zadrapanie na szyi od tej deski zeszło całkowicie dopiero wczoraj :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti, i co znalazłas jakąś zabawkę wartą zainteresowania? Ja mam juz dwa prezenty ale czeka nas jeszcze ten szpital i badania więc chciałabym miec coś więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej i spokojnej nocy dla Was i Waszych Dzieciątek! I oby sie nie obudzily do 7 rano, czego sobie i Wam zyczę ;) Pa! 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie przed chwila pokazał sie jakis bład co niehybnie wróży zawieszenie sie kafeterii :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks wstaje o 6 ale po kaszce zasypia jeszcze do 8-9 więc jest szansa, że też sie wyspię :) Dobranoc Jonko. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc Jonko Karolinko znalazlam ale musze sprawdzic w sklepie jaka jest cena.mam do wyboru kierownica samochodowa z efektami lub kierownica motocykla z bajerami(maly ekranik z ruchoma droga,duzo przyciskow).Leo maly fan autek i motorow bedzie zachwycony mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też zastanawiałam sie nad taką kierownicą. jedno wiem na pewno. Zabawka dla Maksa musi mieć przyciski, muzyczkę i światełka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taką dwustronną walizeczkę, z jednej strony jest pianinko a z drugiej tarcza telefonu. Wszystkie przyciski sa duże, klorowe, świecą się i wydaja dźwieki. Wczoraj kupiłam taki walec na kijku do toczenia na spacerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio Leos dostal autko ktore samo jezdzi odbija sie od przeszkody i dalej jedzie.sprzodu ma ruchome oczka i otwiera buzke z jezyczkiem.Leo nauczyl sie wyciagac i chowac jezyk jak chce abym podala mu to auto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😴 właśnie wstałam i poczytałam lektuurkę;) Wiola nie chciała długo usnąć i mnie też zmogło,a teraz czuję jak bilo mnie brzuch:-0 może z głodu? ;) Wioletka też przegląda się w lustrze,jak założy sobie czapeczkę to zaraz biegnie zobaczyć i się śmieje :) Właśnie dowiedziałam się,że będę ciocią :) za 8miesięcy:) Pilnuję aukcji mojej siorki,potrzebuje filozofię ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry miłym mamom. Ja jestem od dwóch godzin w pracy i dopiero nadrobiłam wasze posty. Dziękuję za miłe przyjęcie. Jestem obecnie z Elbląga, a pochodzę z Nowego Miasta Lubawskiego k/Iławy. Pracuję w firmie rodzinnej tzn. mojej i męża. Zajmujemy się usługami budowlanymi i sprzedażą mat. budowl. Niestety jeśli mamy łagodną zimę to nie ma co liczyć na urlop, więc już tylko czekam na mrozy i śnieg. Mój Maciuś wstał dziś o 6.30 dostał kaszkę i leżał ze mną prawie godzinę(oczywiście musiałam go głaskać po główce) ostatnio jest taki spragniony matczynej miłości, a ja muszę znów na weekend jechać do szkoły. Szkoda mi go. Jeśli zaś chodzi o naukę chodzenia to już bardzo ładnie chodzi trzymany za rączki, ale to taki leniuszek, że po chwili klęka i zasuwa na czworaka. Nie mam ochoty go poganiać, ale w styczniu mamy wizytę w poradni rechabilitacyjnej i jeśli do tej pory nie będzie chodził to znów zagonią nas na pół roku naćwiczenia(miał zbyt silne napięcie mięśni). Nie chciałabym już go tym zamęczać tym bardziej, że już nie podobały mu się te ćwiczenia. Ale się rozpisałam.......na razie zajrzę później. 🌼 dla wszystkich mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek wszystkim . Leonek wlasnie zasnal.od kilku dni jak chce spac to chodzi kolo tapczana i kladnie glowke na nim (na stojaco tylko glowa lezy) :) od razu wiem ze jest senny.sam wchodzi do lozeczka i lezy przez chwilke ,potem wstaje i wychodzi i tak w kolko.ale sam nie potrafi zasnac musze byc z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi skoro Macius chodzi juz trzymany za raczki ,to pewnie do stycznia bedzie juz biegal samodzielnie.Nie wiem nic o napieciu miesniowym bo sie z tym nie spotkalam ,ale skoro Macius ma przerwe w cwiczeniach to pewnie jest duza poprawa🌼. 👄 dla Maciusia i rosnijzdrowy i wielki :) Loli-gratulacje dla cioci (bedziesz ciocia poraz pierwszy?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Koleżanki! 🖐️ Witaj Blondi! 🌻 na naszym najlepszym na całej Kafeterii topiku! Martynka tez miała kłopoty z napięciem mięśniowym, kiedyś Ci o tym napiszę. Ale ja jej nie rehabilitowałam. Ja tylko na momencik, Martynka się obudziła, spała bardzo krótko, nie rozumiem dlaczego :( Loli - gratuluję siostrzeńca, albo siostrzenicy! A Wioletka na zdjęciach w kąpieli wygląda bosko!!! Karolina - taka zabawka toczona na kijku jest świetna! Na pewno Maksiowy przypadnie do gustu! A próbowałas Mu dać auto ciagnięte na sznurku? Synek moich sąsiadów na każdy spacer bierze swoja wywrotke i do niej ładuje swoje skarby, bo tez jest zbieraczem kulek ;) Danti - już sobie wyobrażam Leonka, który pokazuje, jaką chce zabawkę, wysuwając jęzorek :) Ninko - Martusia jest prześliczna!!! I powiem Ci, że tak do połowy buźki wygląda prawie jak Martynka! Ma bardzo podobne oczka! :) Naprawdę, jak tylko będę miała jakieś swieże zdjęcia, to Wam wyślę. Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A napiszę jeszcze do Simonki - Droga Koleżanko! Zakopałas się w liściach? Daj znak życia! Ściskamy mocno!!! ❤️ Całuski dla Destinki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×