Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maryjka

Nieśmiali chłopcy..co na was działa?

Polecane posty

Gość gość
16.58 Jeżeliby jej naprawdę zależało, to sama by zadziałała, a nie od razu leciała do innego. Więc i tak żadna strata po takiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.38 Pocieszyłeś mnie. Dużo w tym racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem nieśmiały i jestem sam. Kurde, czasami jakieś zagadują, ale nie robię tego tak dominująco, żeby na mnie wymusić jakieś konkretne zachowania. Problem jest też taki, że ja mam "smutne oczy/spojrzenie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.38 Są kobiety, które potrafią czekać nie tylko miesiącami ale i latami na obiekt swojej miłości. Takie kobiety przez te lata odrzucają wszystkich facetów, którzy do nich podbijają gdyż czekają na tego, którego kochają. .To wydaje się niewiarygodne, ale takie kobiety istnieją. Znam taki przypadek. Gdy nieśmiały zakocha się w takiej, a ona w nim to żaden podrywacz nie jest groźny. Ona z takim nie odejdzie gdyż będzie cierpliwie czekała na tego, którego kocha. Taka kobieta to marzenie dla nieśmiałego gdyż ma on wtedy sporo czasu do tego aby zdobyć się na odwagę i wyznać jej swoje uczucie. Nikt w tym czasie mu jej nie odbije gdyż każdy inny adorator dostanie od niej kosza i zostanie odrzucony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta jasna. Po 30 kobieta bierze byle kogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×