Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maryjka

Nieśmiali chłopcy..co na was działa?

Polecane posty

Gość adziola
A tam po prostu jeszcze nie spotkałeś tej jedynej - gdy to się stanie będziesz wiedział, co robić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieśmiały000000
Witam wszystkie dziewczyny Chciałbym wam pomóc bo sam mam problemy z podrywaniem nie dlatego ze jestem jako tak nieśmiały wręcz odwrotnie satram sie być pewnym siebie mam poczucie humoru przynajmniej jak cos mówię to koleżanki i przyjaciółki sie śmieją to znaczy ze trafiam w ich poczucie humoru :) mam swój oryginalny styl i myśle ze jest wszytko ok A mój problem polega na tym ze boje sie ze jak powiem dziewczynie ze mi sie podoba to ona mnie odrzuci wręcz mi sie roześmieje w twarz... Kiedy miałbym pewność ze ona jest zainteresowana moja osobą to bym zaczął przejmować incjatywe..... itd Po czym Bym poznał ze jest zaainteresowana -mowa ciała (jest skierowana do mnie słucha mnie uśmiecha sie i od czasu do czasu niby to przpadkiem mnie dotknie np jak stoimy oprze ręke na moim mojej bądz coś w ten styl bądz jak siedzimy np na ławce poklepie mnie po nodze po kolanie takie przyjacielskie gesty) Gdzies czytalem wczesniej o buziakach.... gdybym dostal ot tak spontanicznie to dla mnie jest juz bardzo wyraźny sygnał \"jestem tobą zainteresowana\"... Ja niemal ze codziennie staram się porozmawiac z jakąś dziewczyną która mi sie podoba często mi sie wydaje ze nawet jest mną zaainteresowana gdy jednak na następny dzień juz mam wątpliwości bo to ona jest za ładna jak dla mnie bo ona juz ma chłopaka.... lub jak jej powiem ze coś do niej czuje to wszystko sie popsuje co do tej pory zbudowałem... Takze dziewczyny jeśli podoba się wam chłopak to poprostu dawajcie o tym znać przez uśmiech gesty rozmowę.... wystarczy ze kilka razy was chłopak złapie ze na niego sie patrzycie ale nie tak jak sroka w gnat tylko tak z uśmiechem i niewinnie to juz bedzie jakis tam dla niego znak.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadwiga
pomocyy jest pewien facet który mi sie podoba, ponad rok temu widywalismy sie przypadkowo, patrzyl mi zawsze w oczy czasem sprawial wrazenie odwaznego lezc kiedy juz bylo blisko czegos to nagle tchurzyl i odchodzil...kiedy nieraz przylapalam go na patrzeniu to uciekal wzrokiem, a kiedy trafilam na niego kiedy siedzial rozmarzony i mnie zauwazyl to nagle zrobil powazna mine, czasami mam wrazenie ze cos do mnie go ciagnie a czasem ze jednak nie...nie mam pewnosci choc jego znajomi mowili wiele razy ze mu sie podobam, minal ponad rok a ja widzialam sie z nim tylko mijajac sie, wiem ze on nie ma dziewczyny nadal a kiedy mnie widzi to sie zwiesza ale nic nie robi. jest tez mozliwe ze przez moje kumpele on moze myslec ze powiedzialy mi ze mus ie podobam bo widza to po nim a ze ja sie nim moge chciec zabawic poniewaz jedna kolezanka powiedziala jego przyjacielowi ze podoba mi sie inny facet co bylo niue prawda ona nie iwedziala co robic zebym tylko z nim ie byla wiec zerwalam z nia znajomosc. pewnego dnia juz do mnie szedl taki pewny usmiechniety ale gdy zobaczyl ze idzie za mna kumpela to machnal reka i odszedl:/ pisalam do niego wiadomosci to odpowiadal kulturalnie, lecz kiedy proponowalam mu spotkanie pogadac chcialam to nagle cisza...i nie wiem juz co robic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passion fruits
Ja sie zastanawiam,czy nie podejść do niesmiałego chłoapaka, ktory mi sie podoba i ja jemu też(przynajmniej tak mysle po jego reakcjach:zerkaniu i czerwienienu sie podczas rozmowy) i nie powiedzieć poprostu ze mi sie podoba_oczywiście na osobności. Nie wiem czy to dobry pomysł ale juz mi rece opadaja bo nie wiem co robić..... a nie chcem rezygnowac i mieć ciagle mysli typu co by było gdyby..... jak da kosza to trudno, przynajmniej bede szczesliwa, ze nie mecze sie tymi myslami.. Jak bedzie dzis na uczelni to to zrobie i napisze jak poszło:D Pozdrawiam wszystkich:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tpxxx7
To nieprawda że każdy nieśmiały szuka kobiety na całe życie!-i wiem co piszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja Wawa19
Ja spotykam sie z nieśmiałym i jestem baaardzo wytrwała;)) Nie zniechęca mnie wcale ta jego nieśmiałośc, tak bardzo mi na nim zależy, że nie zrezygnuje, rozkrecę go powoli:)):)) A najbardziej cieszy mnie fakt, że będę(mam nadzieję) jego pierwszą dziewczyna:D będę go miała tylko dla siebie, żadna laska mi nie powie, że go miała, albo że jest kiepski w łóżku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieśmiały88
piszecie że nieśmiali są fajni a ja uważam że dziewczyny wola rozrywkowych kolesi a tacy niesmiali to jedynie jako koledzy i tyle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako osoba nieśmiała poprę przedmówce z doświadczenia wiem ze osoba niesmiała jest wypychana na bok dziewczyny interesują sie tymi wygadanymi a do nieśmiałych to sie odzywają jak wypłakać sie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej interesują się tymi interesującymi, co pomijając przystojnych i wysokich, wymaga jakiegoś pokazania swojej \"ciekawości\" na zewnątrz a u nieśmiałych to ciężko a u niesmiałych i nieinteresujących to juz w ogóle zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupup98

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,raczej interesują się tymi interesującymi, co pomijając przystojnych i wysokich, wymaga jakiegoś pokazania swojej \"ciekawości\" na zewnątrz a u nieśmiałych to ciężko a u niesmiałych i nieinteresujących to juz w ogóle zero\" święta prawda, ale są wyjątki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
"będę go miała tylko dla siebie, żadna laska mi nie powie, że go miała, albo że jest kiepski w łóżku" Jakieś kompleksy? To ostatnie wyjdzie później. Dopiero będzie niespodzianka :D:D:D Ogólnie dziewczyny trzymają się od nieśmiałych z daleka. Czytam co one tu wypisują i porównuję z tym co widzę i pytam się: Czy my wciąż jesteśmy na tej samej planecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogie laskiii
z upływem lat przekonacie się, że ci nieśmiali "pod spodem" kryją często wiele wartości: bogate wnętrze, intelekt, wiedzę i prawdziwe "jaja". Ci "głośni" szpanerzy to niejednokrotnie puste pistolety niewiele tak naprawdę mające do zaoferowania mądrej, autentycznie wartościowej kobiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Ogólnie dziewczyny trzymają się od nieśmiałych z daleka. Czytam co one tu wypisują i porównuję z tym co widzę i pytam się: Czy my wciąż jesteśmy na tej samej planecie?\" tak :D bo pewnie to co to piszą też są nieśmiałe i albo nie wychodzą z mieszkań albo wyłącznie dają się podrywać śmiałym bo przecież same sobie takiego nie poderwą \"\"pod spodem\" kryją często wiele wartości: bogate wnętrze, intelekt, wiedzę i prawdziwe \" najważniejszym słowem jest tu CZĘSTO nie każda zamknięta szuflada jest pełna :P w większości są śmiecie, kurz i roztocza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEZ PRZESADY moze taka osoba sie realizowac zawodowo ale o kobiecie moze zapomniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra , wszytsko pieknie ladnie wiemy jak poderwac niesmialego chlopaka ale kiedy zrobi sie blad i niechcacy zrani sie Jego ale wina tez lezy po obu stronach . Wiadomo On nie zroni pierwszego kroku , no wiec my musimy zrobic ale w jaki sposob aby nie zranic do siebie ale tez aby odnioslo to skutek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ItsOnlyMexx_20 .niewiem ja raczej niesmiały nie jestem ale potrafie sobie wkręcic wszystko i nie wyczówam osób czyli nie wiem komu sie podobam i tylko to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"No dobra , wszytsko pieknie ladnie wiemy jak poderwac niesmialego chlopaka ale kiedy zrobi sie blad i niechcacy zrani sie Jego ale wina tez lezy po obu stronach . Wiadomo On nie zroni pierwszego kroku , no wiec my musimy zrobic ale w jaki sposob aby nie zranic do siebie ale tez aby odnioslo to skutek?\" kopnąć go w dupę i się nie męczyć... :O 🖐️ po co komu nieśmiały facet? za pół roku hormony opadną, płyny w mózgu się uspokoją i nagle się każe \"co ja w nim widziałam\". Szkoda życia 🖐️ chyba, że ma jakieś naprawdę nieprzeciętne zalety... to pogadaj normalnie i w miarę prost/szczerze... jak się do końca obrazi to tym bardziej szkoda zachodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RADEK 20lat
Ja jestem mega niesmialym chłopakiem i wlasnie zupełnie inna wręcz zjawiskowa dla mnie dziewczyna zaczęła mnie zarywać, wszstko szło ku dobremu,ale niestety chyba mnie olała.nie byłą gotowa na zwiazek itp mówiła ze moja nieśmiałośc wlasnie ją ujmuje i to sie jej podoba . Chce ją z w jakis sposób odzyskać ale jak? Co Was dziewczyny ujmuje takiego w niesmialych facetach co mógłbym "wykorzystać"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie widze sensu w tym aby jakas dziewczyna miałaby sie takim kolesiem interesowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dziewczyny nie widzą
sensu żeby interesować się creamem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×