Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wydepilowana

depilacja cukrowa jestem w szoku

Polecane posty

Gość pasta cukrowa
Właśnie jestem po 3/4 bikini (na brazylijkę)... przedemną jeszcze 1/3 bo z grubsza poszło ale zostalo sporo pojedyńczych kępek, których nie mogę wyrwać. :O Dwa spostrzeżenia: 1. ZAJEBI.ŚCIE BOLI!!! Jesli to ma bolec mniej niz wosk to nie chce soebie wyobrażać jak boli wosk. W pachwinach zwycajnie zalałam się krwią. 2. Nie wiem co boli bardziej... zrywanie czy rozsmarowywanie masy na delikatnych łypkach pipki. Jestem zlana potem, pipka ale pipka mnie o dziwo nie boli. Musze jeszcze pocierpiec trochę bo dziś walentynki i nie chce mieć szczotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1232
wyszcy pytaja o dokładne proporcje a mnie sie wydaję ze to wcale nie chodzi o proporcje tylko o czas gotowania, w końcu to co powstaje z tej miesznki to zwykły cukier tylko w innej postaci (karmel), wydaje mi sie ze woda musi odparować i w pewnym momecie gdy jest jej juz za mało mieszanka zaczyna gęstnieć cukier i zmieniać kolor, tak ze wg mnie głównie powinno się zwrać na kolor jaki powstaje w czasie gotowania, jak robi się ładny miodowy to kończyc gotowanie, takie jest moje zdanie, ale mogę się oczywiście mylic. Wczoraj zrobiłam pierwszą próbę, ale przegotowałam to chyba, jak wyłączyłam to kolor był już dosć ciemny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaczarna90
no własnie nie wiem od czego to zależy bo boli strasznie i wyrywa może po 2 włoski ;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwaneq D
To nie działa, Próbowałem sobie \"zgolic\" tą pastą części intymne ale tylko ptaszek mnie bolał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hobbitka76
hm dziewczyny jestem w szoku sama nie wiedzialam o tej metodzie ale poczytalam i pomyslałam co mi tam otóż wziełam szklanke cukru pół szklanki wody lub nawet wody mozna dac troszke mniej niz jak pół szklanki pól cytryny i od siebie dodałam łyzeczke miodu i gotowałam to dosc długo na malym ogniu i spróbowalam szok udało sie zadnych podraznien nic super a byłam dosc nieufna bo wiecie jak to jest ale poprostu to jest super ja na razie wydepilowalam wąsik nad górna wargą a zamierzam równiez reszte nie wiem jak bedzie z bólem ale n atwarzy nie bolało troszke tylko w porównaniu z woskiem to ten cukier jest super !!!polecam kazdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
....finka SCIERANIE WLOSKOW PUMEKSEM PODCZAS KAPIELI PO UPRZEDNIM NALOZENIU WARSTWY MYDLA --DELIKATNIE RUCHAMI KOLISTYMI. .. ulatwi rozwiazywanie problemu, szczegolnie gdy dotyczy wiekszej partii ciala....wygodne i bez wpatrywania sie w pojedyncze wloski.Polecam.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jassma
zrobiłam tak jak pisałyście i nic tylko się zniecheciłam jutro idę na wosk bo już mam dosyć"szczotki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elemele
beznadzieja. wzielam prawie szklanke wody, pol szklanki cukru, pol cytryny, gotowalam i po jakichs 15 minutach juz mi sie brazowe zrobilo wiec wylaczylam, przelalam,po ostygnieciu kamien, wiec znowu podgrzalam i jak wzielam troche bylo jeszcze troche gorace i zaczelam formowac i w ciagu 15 sekund zaczelo mi twardniec w palcach i nic sie nie dalo z tym zrobic. co zle zrobilam?:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierniczka p
wlasnie skonczyłam robić.. ale wszytsko wskazuje na to iz nie wyszło -Skutek taki ze troche za twarde by cokolwiek z tym zrobić ;P, zostal mi garnek do wymiac bo to \"cos\" zastygło w graku i nie widze w jasnych barwach czyszczenia garów, a no i biedna łyzka która stopniała podczas mieszania :P:P fakt faktem, intencje miałam czyste -a wyszło za ciemne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierniczka p
zapomniałam dodac iz bylo to moje juz drugie podejscie.. z pol roku temu tez nie wyszło -nie chiało zastygnac, a teraz zastygło na amen.. życze powodzenia i smacznej zabawy innym ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natinka
Hej! Zaczynam moja przygode z pasta cukrowa ale nie wiem czy to co kupilam na allegro nia jest... czy pasta cukrowa to to samo co wosk cukrowy? na razie widze, ze ten sloiczek przyszedl a po odkreceniu nie jest to w formie stalej tylko juz ma konsystencje plynnego miodu? co jest nie tak????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cośNIEtak
ej dziewczyny..mi cos nei wyszło:(:( podobnie jak koleżance...zrobiła mi sie twarda masa...a jak ja nałożyłam na nogi...to przy odrywaniu myślałam,że sie...no że kupe zrobie...bolało tak jak woskowanie albo i bardziej...bo wosk zrywam raz a konkretnie, a tego "czegos' nie mogłam z siebie zdrapac... napiszcie mi prosze co mogłam zrobić źle...dałam tak jak w przepisie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia525
cześć dziewczyny ! mam pytanie do Tych które zastosowały paste cukrową do depilacji wąsika , mam ten sam problem, juz nie dam rady patrzeć na siebie w lustrze:( Po jakim czasie po depilacji taką pastą włoski zaczynają odrastać ??? czy to bardzo widać ?? no i czy faktycznie odrastają już słabsze i nie wszystkie ??? bardzo proszę kogoś o odpowiedź , Na depilację laserową mnie nie stać, na temat wosku słyszałam wiele negatywnych opinii , o depilacji pastą cukrową słyszałam że po dłuższym jej stosowaniu część włosków nie odrasta już wcale i za każdym razem...wyłazi ich już coraz mniej... czy to prawda ??? :( Już nie wiem co zastosować by pozbyć się tego defektu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia525
a ha zapomniałam dodać , że ja jeśli już to ja zastosuę taką gotową już pastę, kupiłam na allegro, ta domowym sposobem mi niestety też nie wyszła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdgjfgbv
ile czasu mam to trzymać na ogniu? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetka16
Jesli pasta za bardzo stwardnieje trzeba ją podgrzać trochę w gorącej wodzie, ale tylko tyle, aby można było ją wygrzebać nożem ;P. Spróbowałam troszkę na nodze i jest cudowna....wyszła mi za pierwszym razem. Skóra jest jeszcze gładsza od reszty niewydepilowanej...po prostu cud-miód :). Masa ma się gotować do momentu aż kolor będzie karmelowy...taki dośc ciemnobrązowy. Życzę powodzenia ;] Jeśli macie jakieś pytania piszcie na e-mail;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonius
robie tą paste... juz 7 podejscie co przestygnie to sie okazuje ze jest zla :( raz za rzadka raz za twarda... tylko dosypuje cukru lub dolewam wody :( jak mi to teraz nie wyjdzie to sie poprostu zalamie x( ehhh ale nie moge sie poddawac :P wkoncu kiedys musi wyjsc xD babram sie z tym juz tak od 16 :P mama sie denerwuje bo mowi ze za ten prad i cukier kupilabym juz sloiczek na allegro xD ale jestem uparta... Dziewczyny wesprzyjcie mnie jakos xD taka ze mnie kuchara ze szok xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonius
ja jestem strasznie zawiedziona :( myslalam ze jednak cos z tego bedzie :( zamowilam wkoncu ta paste na allegro... i gdy rozrobie ja w rekach i rozprowadze na nodze to nie da sie jej oderwac, strasznie sie ciagnie :( jak wkocu udalo sie ja oderwac to az mi krew leciala :( poradzcie mi co mam z ta pasta zrobic zeby sie tak nie ciagla :/ sloiczka przed uzyciem pasty w ogole nie podgrzewalam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonius
Eh :P Wkoncu doszlam do tego jak to przyklejac i odrywac x) niestety odrywa tylko pare wloskow :( ale to moja pierwsza depilacja, wczesniej byla tylko maszynka i wloski sie wzmocnily, wiec nie mam co sie poddawac tylko probowac i probowac a za ktoryms razem mam nadzieje ze bedzie ok ;] pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiun
dziewczyny, a czy wrastały wam włoski po tej depilacji? tak jak po depilatorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonius
Ksiun nie wrastaja tak jak po depilatorze :) przynajmniej o wiele mniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiavip
juz 2 razy próbowałam zrobic masę: raz wyszła za miękka - nie dało sie uformowac kulki, była jak miód a raz za twarda :) kulka po 2 s w moich dłoniach stawała sie twarda jak głaz... kurcze gdyby mi sie udało uzyskać odpowiednią konsystencję... :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniusia91
TRAGEDIA !!!!! zrobilam wszystko tak jak jest napisala osoba o pseudoimie"cytat z innego topiku " na str3 ten przepis jest anajbardziej znany! NIE POLECAM NIKOMU!! poprostu zal pl! albo ta osoba jest niepelnosprawna umyslowo ze to tu napisala albo to metoda to jeden wielki KIT !! zrobilam wszystko wg przepisu gotowalam w malym garnku nie zmieniajac ognoa itp ii.... po 2o min ta masa nie dosc ze wogle nie przypminaja masy bo byla oleista wylala mi sie z garnka jak weszlam do kuchni wogle nie wiedzialam o co biega bo bylo pelno dymu niestety ale to nie przepis na mase do depilacki lecz na zwykly karmel o konsystencji jak herbata! nie pomijajac faktu ze garnka nie moglam domyc bo to od razu zaschlo i musialam go wyzucici to kuchnia wygladala jak po wohjnie wszedzie smierdzacy brazowy karmel ktory jest twardy i nie da sie go oderwac!! ZENADA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w tym temacie ... facet
no cóż moje drogie panie, ja robiłem to w domu, raz rzeczywiście za bardzo zagotowałem skarmelizowało się i do wywalenia, jak nabierze koloru piwa można wyłączyć, masa jest użyteczna cały czas mam zapas chyba z przed 3 miesięcy, ciągle robi swoje, tylko trzeba zdecydowanie rwać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vaiolence
Właśnie zrobiłam to według przepisu...gotowałm aż zmienio kolor. Ale nidstety to jest nadal płynne. Chyba to jeszcze podgotuje...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj się wydepilowałam :) Pastą płynną,bo mniej boli,zresztą wątpię żeby mi wyszła ta kulka.I mam gładziutkie paszki,żadna maszynka nie da takiego efektu aksamitnej skóry :) I zrobiłam głębokie bikini,chciałam brazylijkę,ale skończyła mi się pasta i już nie chciało mi sie znowu gotować,innym razem.Powiem wam że ból minimalny,nawet nie ból tylko takie dziwne,szokujące uczucie jak grubaśne włoski wychodziły z cebulkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuszka
dziewczyny niech któraś odpowie mi tak szczerze ....czy któraś jest zadowolona z depilacji tym sposobem tak w stu % ?? . Jestem brunetką mam naprawdę problem z zarostem szczególnie w okolicach bikini i tak czytam o tej depilacji i jakoś nie mogę się do niej przekonać.... p.s. Czy któraś z was stosowała ja przez dłuższy okres czasu?? Jeśli tak to czy jest zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda85
ja mam do was takie pytanie czy da rade paste spalona jeszcze uratować po zastygnieciu jest jak kamień? czy dać sobie spokuj i wyrzycić ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda85
anusiu ja robilam ta paste 2 raz za 1 razem mi wyszla super a teraz szkoda GADAć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×