Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wydepilowana

depilacja cukrowa jestem w szoku

Polecane posty

Gość anicka
Nie martw sie ja swoją masę robiłam z 5 razy, tych samych proporcji 0,5 szkl. cukru, pół cytryny, 2 łyżki wody, gotowałam to na małym gazie. Wczoraj też próbowałam i się udało, ale hgotowałam to na duzym gazie jakies 5-8 min. Jak wszystko sie rozpuści zaczyna to wrzeć. Musisz obserwować kolor- na początku jest lekko beżowy, później przechodzi w kolor karmelu. pachnie jak miód. jak zmieni kolor na karmel musisz gotować jeszcze chwilkę dosłowni 1 min i gotowe. sposób jest rwewlacyjny. Mam bardzo ciemny i twardy zarost, ale efekty są rewelacyjne, skóra jest gładka bez podrażnień. Próbuj do skutku. To co Ci nie wyszło nie wyrzucaj. Natnij sobie bawełnianych szmatek i też możesz depilować jak woskiem, też nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrobiłam właśnie dzisiaj tą paste i nie wiem co jest nie tak. Ma kolor karmelu, ładnie stwardniało, ale jak ugniote kulke to nie chce wyrywać włosów,a po chwili robi się bardzo miękka i ciągnąca no i przykleja się do nogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:* Mam takie pytanko czy mozna tym się depilować pod pachami?? Jeśli tak to jak długie muszą być włoski?? Proszę o odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Winry
Kurczę, muszę kiedyś spróbować tą masę zrobić, jak nikogo w domu nie będzie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giguga
mam dwa pytania 1. czy to działa na włoski czarne twarde w stylu męski zarost ? (niestety parę lat golenia żyletą dało makabryczny rezultat) 2. czy któraś z was używała pasty cukrowej gotowej - można teraz kupić na allgro w takim słoiczku , kosztuje ze 3 , 4 dyszki ale ja znam swoje możliwości i napewno mi to samodzielnie nie wyjdzie - nie wiem tylko czy taka kupna działa też tak dobrze ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasta cukrowa
jaka musi być długość wlosa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pestkaaa
a mi wyszła za pierwszym razem :) własnie ostygła i będe ją testowac na nogach :) Zawsze wiedziałam, ze mam talent do gotowania :) Dałam szklanke wody, pol szkl cukru, lyzke miodu naturalnego i soku z polówki cytryny. gotowałam az zmieniło kolor. Dla pewnosci ze zastygnie dałam łyzke na talerzyk i odstawiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddsdsdsdsdsdsdsd
te paste odrywasie z wlosem czy pod wlos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pestkaaa
pod włos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddsdsdsdsdsdsdsd
zawsze slyszalam ze wlasnie na tym polega ten trik i ze depiluje sie z wlosem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pestkaaa
zanim to doczytałam włosów nie mialam:P poczekam az odrosną i zobacze z włosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddsdsdsdsdsdsdsd
ja zawsze golilam pod wlos i mialam podraznienia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misdepil
Dziewczyny: pastę nakładamy pod włos zrywamy z włosem...a tak na marginesie polecam filmik instruktarzowy w plikach do pobrania na tej stronce :) http://www.pastacukrowa.info/1501.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm zaskoczona
dziewczynki wlasnie gotuje to cudoo !!!!!!! jak geste to ma wyjsc?????????? wsypalyscie caly cukier od razu czy stopniowo? ?????????????????????????? mi sie babelki robia jak stopniowo wsypuje :( to do brze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaskoczona 17
Czytam wszystko co pisałyście na temat depilacji cukrowej i nie mogę uwierzyć :) ja byłam w piatek tydzień temu na woskowaniu u kosmetyczki trochę bolało ale dało się wytrzymać zadowolona byłam ale tylko tego dnia. na drugi dzień rano zauważyłam że nie do końca wszystkie zostały zauważone i usunięte np. na kolanach czy pod kolanami i na udach i jestem nie za bardzo zadowolona, jednak włoski nie są drapiące i to jest duży plus! a jak chodzi o tą metodę z cukrem to chyba wypróbuje na te nie usunięte włoski:D he pozdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola0210
mój przepis: - 1/2 cytryny - 1/2 szklanki wody - 1 szklanka cukru robiłam juz 2 razy, za drugim dodałam jeszcze łyżeczke miodu i jak sie potem okazało niepotrzebnie, bo to wyszło jak lukier... dziś, alebo jutro spróbuje jeszcze raz, może tym razem sie uda :P. Z tego co słyszałam możecie nawet dodac mniej wody (teraz dodam ze 2 łyżki), bo jakby co to można dolać. Ta metoda nie powoduje wrastania włosków, ani nie uczula, więc jest dobra dla każdego. Jak nie możesz ulepić kulki to nałuż niegrubą warstwe tego na nogi i przyłóż do tego kawałek materiału a potem zerwij (jak plastry z woskiem :)), tego próbowałam i efekt naprawde zadowalający :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaskoczona 17
do kola0210 to ja spróbuję jakoś na dniach:D i zobaczymy he bo już się napaliłam hi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmhj
ja juz robiłam 2 razy ale nie usunęło mi wszystkich włosów ale mimo to jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmhj
normalnie rękami odrywasz, jak zrobisz to zrozumiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaskoczona17
kurde dziewczyny ja nie wiem jak wam sie udało ale nie dość że to strasznie boli to ani jednego włoska nie usuwa eh co jest nie tak;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaskoczona17
jest udało się :D tylko nie starczyło nawet na jedna nogę ale już wiem jak to robić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marla0404
własnie zrobiłam paste teraz czekam az wystygnie puzniej napisze czy mi wyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziona100
dlaczego wloski sie nie kleja do pasty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziona100
Robie paste juz trzeci raz, ma kolor miodu, zastyga, formuje z niej kulke, ktora pod wplywem cieplej doloni sie rozpusza, klei sie do skory , nie wyrywa wlosow. Co robie zle? prosze o wskazowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolor miodu
to raczej za jasny - ma być taki brązowy jak ciemny bursztyn, albo naczynia z duraleksu. Chyba za krótko gotowałaś. Ja kiedyś nawet lekko przypaliłam - i było ok. A lepić to się i tak lepi na potęgę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziona100
Kolejna porazka, czy ktos mi moze opisac szczegolowo jak sie robi te paste? 4xrazy robilam masc, ale za kazym razem jest cos nie tak. Ostatnim razem udalo mi sie uformowac kulke,(popieklam sobie przy tym palce, bo masa byla jeszcze bradzo goraca) dlugo ja ugniatalam, az zmienila kolor, na jasniejszy ,ale wlosy niestety nie chcialy sie do niej lepic, dlaczego? Moze dalam za malo cukru? a moze za krotko ugniatalam? Nie odpuszcze, musi mi sie w koncu udac. Pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×