Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

docelu

NA DOBRY POCZĄTEK 500-600 KCAL !!

Polecane posty

Witam wszystkie:) Edytko- ja sie \"wspomagam\" cealinem. Nie wiem,czy podziała, ale spróbować nie zaszkodzi:-P Teraz jem ok.1000-1200 kcal,ćwiczę ok 40 min.dziennie i czekam do przyszłej soboty -wtedy się zważę. Od jakiegoś czasu noszę sie z zamiarem przejścia na dietę kliniki Mayo. Jeśli do przyszłej soboty waga nie spadnie przynajmniej o 2 kilogramy- przejdę na tą dietę. Lubię jajka:-P buziaki dla was!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytaaaa
No całkiem dobry pomysł. Ja też lubię jajka hihi:) Ehh co tu tak pusto??????? Ee pewnie śmigacie na nartach, w koncu wekend się zaczął)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa edyta na nartach:P ja wlasnie klikam ze szkoly hehe:) cale szczescie,ze zaraz do domu spadam :) i jak dziewczynky wam dietkowanie idzie??:) u mnie OK:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winogronko zdjecia jeszcze do mnie nie doszly od ciebie :( ...pewnie zapomnialas co? Jak tam odchudzanko babki? ...u mnie nie najlepiej, bo dostalam dzisiaj okres i wpierdzielam co mi w rece wpadnie :O ...moze w poniedzialek bedzie lepiej... I hope so!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytaaaa
Ehhh ja tez dostalam okres heh:) Niestety :( Od pon. Lindsay:) hih. A Winogronka eh w sobote w szkole jesteś, współczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha mam jeszcze pytanko do WINOGRONKI. Czy bralas jakies srodki wspomagajace odchudzanie? Bo duzo czytalam na temat Adipexu... i sie wlasnie zastanawiam czy by sobie nie zamowic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj co ja widze! Dziewczyny czyzby spadla wasz motywacja?! Nie poddawac mi sie tu ;) Co prawda sama dzisiaj mialam mala zalamke bo objadam sie slodyczami, ale od jutra walcze dalej! ...bo cel coraz blizej i wiosna tez :) ...wlasnie wpieprzylam \"Pawełka\" orzechowego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dalej walczę:) Dzisiaj to już chyba stanęło na 1000 kcal,ale i tak mam jeszcze w planach wielkie jabłko i mandarynkę;) ćwiczyłąm godzinkę w domu, przede mną jeszcze 20 min. na orbitreku i może łyżwy...:) Jem zdrowo- bez tłuszczu, wszystko gotowane itp. Ważenie za tydzień w sobotę. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie :D Zjadlam dzisiaj: -puszka tunczyka -jajko gotowane -szkl. maślanki -jabłko ...w planach mam jeszcze 3 marchewki ;) ...i cwiczonka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polar
Witam, ja nie będę nawet pisac ile ważę i ile mam wzrostu, tylko oświadczam, iz od dzisiaj stosuję dietę max. 600kcal, wspomagam się adipexem, gdyz wiem, że predzej czy później bym uległa...Biorę rano także super fat burner MLO, popijam red bullem, żeby kojarzyć-bo kawa za mocno zakwasza żołądek i nadyma brzuch :) . dzis planuję wypić 3red bulle, bo mam wyjatkowo słaby dzien w pracy, a nic innego sobie nie wzięłam, a po pracy mam zamiar zjeść nawet i pół kilo szparagów bo 100g to 12 kalorii, czyli wyjdzie mi naprawde niewiele. czyli 340kcal red bulle, warzywka wyszly 60kcal ale warto na poczatek zmniejszyc żołądek.Proszę tylko bez uwag dziewczyny, liczę jedynie na wasze wsparcie...Juz raz tak schudłam i utrzymałam długo wagę, póki nie dopadł mnie slaby okres w zyciu i kiedy wszystko zaczęło byc obojętne..więc i ilości pochlanianych słodyczy...Ach wazne że do Dnia Kobiet będę już przynajmniej 2-3 kg zgrabniejsza ;) Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolecek
Cześć dziewczyny przypadkowo trafiłam na to forum z czego niezmiernie sie ciesze ;). Mam 18 lat mierze 1.68 i od pewnego czasu moja waga znowu podskoczyła do 62kg, no może niecałych ale wole dodawać niż odejmować sobie wage. Mój cel od 2 lat to osiągnięcie 55kg w tym roku ważylam już 57 ale niedługo... Z tego co czytam mam nadzieje że z waszym wsparciem sobie poradze pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Polar----> ja wlasnie dzisiaj otrzymalam Adipex i od jutra zaczynam :) aniolecek----> pewnie ze wszystkie damy rade ;) Cwiczycie cos laski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytaaaa
Ehhh... ja też teraz na diecie nie jestem. Mo jedyny cel z wagą to nie przytyć! Na wakacjach chce dojsc do 45 kg i myśle, że mi się uda ( dieta owicowo- warzywna). Potem się bedę starała, żeby jojo nie było hih:) Ostatnio mam mnóstwo nauki, jutro fizyka i klasówka z matmy ehh:) Paa* Trzymajcie się*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja od paru dni nalogowo wpiepszam slodycze!!! wstyd i ganba!!!od jutra koniec koniec!!!!aaaaa ja nie chce jojo!!!! za godzine ide cwiczyc!3majcie sie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolecek
jeju masakra ten dzień sie tak dobrze zaczął no i oczywiście fatalnie skończył:/ chyba musze sobie coś kupić na łaknienie bo problem w tym ze jak mi sie nudzi to jem ! to straszne brrrr az mi nie dobrze tak sie dzis najadlam a brzuszek rośnie i rośnie.... ale oczywiście codzień sobie obiecam że jutro już dam rade:/ i jeszcze tak mi sie cwiczyc nie chce ze to poezja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry! a ja po wczorajszym wpiepszaniu (nawet w nocy wstawalam zeby petitki zjesc!) od dzisiaj zabieram sie za siebie:) rano cwiczylam 6Weidera a teraz jem sniadanko:)bedzie dobrze!!!musi byc;) Lindsay--->nic nie bralam na wspomaganie odchudzania:) pilam tylko herbatki przeczyszczajace(porazka!)i La Karnite:)Pozwole tutaj wkleic moje foty przez i po odchudzaniu:) Przed: waga 70kg:classic_cool:listopad 2004,brakuje mi tylko tego biustu:P http://img156.imageshack.us/my.php?image=obraz0099vq.jpg Po: waga 48-49kg listopad 2005 (ta sama impreza hehe tylko rok pozniej:P) http://img141.imageshack.us/my.php?image=git2gn.jpg Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winogronka- to że jesteś ładna dziewczyna,to chyba wiesz :-P Brawo!! Wyglądasz świetnie!:) 🌼 Jaką ty masz rewelacyjną bluzeczkę- tę białą. śliczna:) cos w moim typie. Wsyd sie przyznać,ale zrezygnowałam chwilowo z norweskiej,bo graepfruita nie mogłam dorwać na bazarku koło domu;) ćwiczyłąm rano 30 min, zjadłam małe śniadanko.Dociagnę dziś tak do 800 kcal:D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polar
cześć dziewczatka, ja wczoraj skończyłam dzień sumą: 120+120+120(3red bulle)+160+160(2*activia danone)+40(grapefruit)+20(ogórek)=740kcal, a miało byc 600 :( ale i tak dzis rano wstałam z płaskim brzuchem, gdyż activia juz wczoraj zaczeła działać :) a dzis znowu zaszaleje z red bullami, potem moje ukochane szparagi myślę...bo wczoraj nie mialam już siły po nie iść i zjadłam to co było w lodówce :P może dziś dam radę w 600 się zatrzymać, bo jutro to obowiazkowo red bulle nie wiem ile, ale potem wieczorem, przed kolezankami bede musiała swirowac ze sie obzeram paczkami i faworkami, więc musze się zmiescic w kaloriach jakoś...kto wie ile ma gram 1 paczek? bo w 100g faworki mają 500kcal a paczki mają 380 (w 100g) a znowu inna tabela, że jeden pączuś 200kcal, czyli paczek mógłby wazyć 50g? Ale wywody :P Najchetniej bym w ogóle nie jadła paczków, ale musze zachowywac pozory...Milego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polar
Winogronka gratulacje fotki sa bez kitu cooool. Chyba trzasnę sobie teraz jedną, w Dzień Kobiet druga i tak co 2 tygodnie, az będę piękna i wtedy Wam też się pokaże, jak będziecie chciały mnie ogladać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polar, wszystko rozumiem,ale po co pijesz tyle tych Red Bulli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolecek
winogronka8 ----> jak ty to zrobiłaś? przecież to wygląda jakby na tych 2 zdjęciach były 2 różne osoby ;) ja też tak chce:( póki co sprzatam domek(zawsze to lepsze niż siedzieć i jeść :)) też zaczęłam od wczoraj ćwiczyć 6 Weidera i dziś mnie troche brzuszek nawala(moje mięśnie dośc długo były w stanie spoczynku ;P) tak a waga narazie sie nie zmienia ostatnio troche skoczyla w góre wrrr 3majcie sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polar
ja piję red bulle, bo kawy nie lubię, a jestem z grupy niskiego cisnienia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polar
Co z tym tłustym czwartkiem?? Ktos ma jakies liczniki kalorii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytaaaa
Siemka! Jejku tp jutro pączusie hehe no w końcu raz w roku obchodzi się tłusty czwartek. Winogronka ale masz fajnych kolegów. Podoba mi się ten środlowy ehh..... Dobra powinnam czepić się książkę a nie hihi:) No i Ty oczywiscie też jesteś super ;) blondina hehe. No i powolutku kończy się tydz. u mnie dietki nie bylo. hih. ale za to na wakacjach bedzie. Natomiast teraz bede za WAs mocno trzymac kciuki:) Paa*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winogronka moglabys mi napisac jak zrobic zeby moc pokazac zdjecie na forum?! Plisss :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale te zdjecie male i jakies takie zamazane :O ...czemu tak?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naktarynka
Lindsay- ja mam identyczną figurę!!!!! Czyli w porywach do 60 kg:-O Dzisiaj jestem zadowolona- ćwiczyłam ok. godzinki i mam za sobą ok. 800 kcal:) Było jajeczko,wafer ryżowy, troszke bułeczki z wiejską domową kiełbaska i 4 małe jabłuszka oraz grapefruit- nawet nie sądziłam ,ze są takie pyszne! Mniam!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×