Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lawina

Operacja nosa....kto to przezyl?????

Polecane posty

Gość gość
Mam termin u dr Wojcickiego, ale coraz częsciej myslę nad zmianą chirurga. Polecicie kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam w Krajmedzie u doktora Krawczynskiego 2 miesiące temu i jestem bardzo zadowolona.( od razu mówię, ze to nie reklama i nie jestem pracownikiem Krajmedu , tylko zadowolona pacjentka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U robiłam u łątka. No sama operacja nie boli, ale po niej.. no już tak kolorowo nie jest, nie ma opcji, żeby nie bolało. No ale to Ci powie każdy chirurg. Ja generalnie miałam też lekki problem z wydzielina z nosa, ale czsami tak jest po operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Operacja nosa nie boli!!! Potem tez nie boli , tylko ma sie siniaki i jest opuchlizna.... Jeżeli kogoś nos boli po operacji to znaczy , ze jest coś nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleeooooo
A uda mi się pod NFZ jeśli mam krzywa przegrodę, jedna dziurka inna i garb po urazach w dzieciństwie. U chłopaka jest to straszne a co dopiero u kobiety :( poradzcie mi cos pleeeasee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja mam korekte nosa juz za tydzien, w Krakowie, u jednego z lepszych lekarzy, Strasznie sie boje ale mysle pozytywnie, zda Wam relacje juz po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja już po operacji dzień 5. Miałam dosc skomplikowana operacje. Miałam w przeszłości złamany nos, 3 lata temu operacje. I teraz drugą. Polegała na wyprostowaniu bardzo krzywej przegrody z łamaniem kości wycięciem polipow z nosa wyszczuplaniu nosa skróceniu. Jest oki nie czuję bólu. setony do nosa mam założone na 9dni i gips. Szwy są chyba rozpuszczalne. Przez pierwsze 3 dni bylam okropnie opuchnięta ledwo na oczy widzialam teraz jest oki. Nic nie boli. Jak coś piszcie to odpowiem na pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś wspomniał o lekarzu Łątkowskim.. wapniały lekarz i człowiek! Robiłam u niego operację nosa pół roku temu i mam taki piękny nos. Skusiłam się bo rzeczywiście na jego stronie było kilkanaście super zdjęć przed i po operacji i wszystkiewg mnie bardzo ładnie zrobione. Także trzymam kciuki za wszystkich co to przechodzą i mają zamiar przejść, ból jest ale warto!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja te zmiatam już za soba operacje nosa i nie tylko, powiem wam, ze nabrałam pelnego zaufania do kliniki w ktorej mi to robili www.kurban.com.pl pamiętajcie, szukajcie tylko sprawdzonych miejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie ! Mam pytanie do tych, które przeszły już operację prostowania przegrody nosowej. Ja ją miałam dwa tygodnie temu, w czwartek jadę na ściągnięcie stabilizatorów i teraz pytanie: czy to bardzo boli i czy zaraz po ściągnięciu tych stabilizatorów będę mogła prowadzić samochód? Mieszkam ok 100 km od szpitala, w którym był wykonywany zabieg i nie wiem, czy będę musiała prosić kogoś, kto mógłby mnie tam zawieźć... Baaardzo Was proszę o szybką odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesć, marzy mi się operacja nosa od wielu lat, mam teraz 27 lat a właściwie od nastolatki o tym myślę. Moglibyście podać cenę takiej operacji? O dr Latkowskim słyszałam, ile on bierze może ktos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kekekeke
jestem 6 dni po operacji nosa...no nie jest to przyjemne przeżycie ale ,wierze w to że odmieni to moje życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem 10 dni po zabiegu, wyciaganie opatrunkow nie bylo takie zle do wytrzymania po prostu nieprzyjemne. Moim problemem byl dlugi krwotok musieli zalozyc jeszcze raz opatrunek ale na drugi dzien juz bylo wszystko ok. Nic nos nie bolal po operacji maly dyskomfort z tymi blaszkami.Moje pytanie brzmi czy wyciagnie blaszki (mam ja z jednej strony chyba) Jest naprawde az tak bolesne...i jak to wyglada jak dluga jest ta blaszka do ktorego momentu nosa ona dochodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Czy ktoś miał doświadczenie lub wie cokolwiek na temat zabiegu rekonstrukcji nosa w szpitalu na Banacha na oddziale otolaryngologi? Pytam ponieważ zapisany jestem na tą operację i jestem przerażony i pełen obaw co do wyniku. Dziękuję z góry za opinie. Pozdrawiam K http://www.poradnikzdrowie.pl/uroda/zabiegi-profesjonalne/operacja-plastyczna-nosa-jak-wyglada-korekta-krzywego-i-garbatego-nosa_41498.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dags
Nastraszyłyście mnie że hej. 18 dni po operacji nosa muszę przyznać że było bardzo znośnie. Minus oczywiście to wyciągnięcie setonów ale trwa krótko. No i strasznie bolała mnie głowa i zatoki przez 2 pierwsze dni. Ale dziś nie odczuwam dużego dyskomfortu. Nos smaruję linomagiem albo elo bazą. Nadmienię, że miałam całkowitą korektę i nos jeszcze spuchnięty, szczególnie czubek ale z tym bólem to naprawdę nie jest zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na takie operacje to nie ma mowy o pierwszym lepszym szpitalu, pierwszym lepszym lekarzu..zbyt ryzykowne. Ja wydalam sporo bo jechałam do Polanicy do dra łątkowskiego, ale nie mialam obaw przynajmniej. Tzn. stres wiadomo był i to duży ale jednak złagodzony przez renome doktora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rajuta
Przeżyłam i to bez jakichkolwiek komplikacji :) Chociaż na początku miałam obawy i stresowałam się, udało mi się trafić na naprawdę dobrego chirurga. Zabieg przeprowadzony w klinice dr Olender w Żarkach. Nosek wygoił się bardzo szybko i w końcu jest taki, o jakim marzyłam tyle lat. Delikatny i kobiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strachowyjka
witam, w czwartek miałam całkowitą korekcję nosa i jestem w szoku, bo nie odczuwam żadnego dyskomfortu. normalnie czuję zapachy, nie boli tylko leje się katar. mąż się śmieje, ze może tylko doktor pod narkozą gips założył i zrobił przeciąg na sali ;)))))) ale jest super. i teraz pytanie, zawczasu - sprawdzone sposoby na zmaltretowaną skórę po gipsie. Naczytałam się że wygląda słabo i długo wraca do normy a może ktoś ma jakies sposoby żeby to przyspieszyc? może będzie dobrze ale wolę wiedzieć wcześniej by szybko zareagować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinkopani
linomag albo elobaza. cos co Ci mocno natłuści. u kogo robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strachowyjka
Dzięki za rady. zakupię. niektórzy polecają zwykłą wazelinę ale wolę cos o trochę innej konsystencji. jeśli to pytanie Pinkopani było do mnie to u Doktora Tomasa Dębskiego (w szpitalu luxmed).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To już piąty dzień po operacji
Ja jestem 5 dzień po operacji nosa. Dzis zdjęto mi ostatni opatrunek i na następna wizyte dopiero za 6 tygodni. Miałam znieczulenie miejscowe ale nafaszerowana środkami uspokajającymi. Zdziwiona byłam takim znieczuleniem ale podobno mniej komplikacji. Miałam wrażenie jak bym była u dentysty podczas operacji. Myśle ze trwało to około 40 minut. Dzieki znieczuleniu miejscowemu po operacji wyglądałam bardzo dobrze. Opuchniete luki pod oczami pojawiły sie następnego dnia- 2 dni pózniej lekkie sińce (właściwie tylko pod jednym okiem). Jak wspomniałam dzis jest 5 dzien po zabiegu- nosek jest jeszcze spuchnięty ale nie mam żadnych szwów (podobno w którejś dziurce od nosa) resztki sinca pod prawym okiem znikają, zle sie tylko czuje gdy chodzę po schodach w gore i w dół . Aha: 5 dni przed zabiegiem i 5 dni po kazano mi brać wyciąg z Arniki- to pomaga na gojenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nattalka
Strachowyjka, ja też idę do Dębskiego. Jestem po konsultacji, nos wybrany :) i teraz czekam na operację (koniec listopada). Możesz mi napisać jak się czujesz teraz i jak nos wygląda? Chętnie nawiążę kontakt z kims kto robił u tego samego lekarza. Podałabyś mi maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem po zabiegu korekty nosa w http://drpernak.pl/. Jeszcze jest opuchnięty ale już widzę fajną różnicę. Jest wyraźnie mniejszy, aż się zastanawiam czemu tyle zwlekałam z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem prawie 2 tygodnie po ckn i za parę dni jadę na ściągnięcie opatrunku, poki co nos swędzi nieznośnie jak ch...ra. Sama operacja i narkoza przebiegły super, świetny anastezjolog i zero jakichkolwiek problemów czy bólu w gardle po intubacji. Po 5 dniach był zmieniony opatrunek i wyciągnięcie tych nieszczęsnych setonów. Wielkie było moje zdziwienie jak lekarz wyciągnął mi z nosa jakiś dobry metr bandaża bo przecież setony głównie mają około 10 cm a tu taka(niemiła)niespodzianka heh Rzeczywiście, paskudne uczucie podczas wyjmowania tego dziadostwa ale zajmuje to na szczęście tylko chwilkę. Po tym można było nareszcie odetchnąć pełną piersią, i wreszcie poczuć zapachy. Po ściągnięciu opatrunku zamierzam smarować się maścią żywokostową, z którą była już okazja się zapoznać kiedy trzasnęła mi ręka w nadgarstku i dzięki tej maści kości zrosły się o dziwo bardzo szybko tak że myślę iż tak będzie i w przypadku noska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam niby skrzywiona przegrode nosa tak mi powiedziała otolaryngolog ,ale ja nie mam krzywego nosa ani garbatego wiec o co tu chodzi ? Fakt że mam częste bóle głowy i właśnie przy tym bólu boli mnie nos .Jednak zawsze myślałam że takie skrzywienie przegrody = krzywy nos Ja nigdy nie zgodzę się na taką operację widziałam jak się wygląda po takim zabiegu Dziękuję ale postoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście jeśli to tylko defekt przegrody a nie estetyki nosa to jasna sprawa, po co ingerować w kształt nosa itp. Inaczej To się przesdstawia jak wielgachny i garbaty nos zaburza rysy twarzy jak w moim przypadku ale na szczęście przeszedł on już do historii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja miałem zabieg na krzywą przegrodę nosa i nie miałem żadnych większych problemów. Może to kwestia specjalisty. Ja robiłem w MML

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja musiałam przejść korektę nosa, ponieważ niedouczony lekarz nie zauważy skrzywienia nosa od razu po wypadku. Na początku nie miałam powodu, żeby mu nie wierzyć, bo nos był cały opuchnięty i nie było tego widać. W końcu kiedy dochodziłam do siebie wyszło szydło z worka. Polecono mi udać się do AMC w Szczecinie http://www.artmedicalcenter.eu/ i rzeczywiście zakończyli moją historię pomyślnie, dlatego polecam, bo chyba niejeden lekarz ściągał na egzaminach, a tych dobrych można szukać jak igły w stogu siana, a mnie operował dr Śliwiński :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×