Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lawina

Operacja nosa....kto to przezyl?????

Polecane posty

Gość gość
spadac z ta reklama !!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też robiłam nos w Art Medical Center i wszystko poszło jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmasakrowany
uważajcie na reklamy naganiaczek . dla pieniędzy zrobia wszystko . jestem ofiara z tematu o nieudanych operacjach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje, naganiaczy tu mnostwo zalaszcza na dsziale chirurgia plastyczna teraz naganiaja na watku nieudane operacje nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co powiecie o Dr Lembasie ? jest wiele reklam na dziale chirurgia plastyczna, mnóstwo wpisów wręcz odstraszających od pań pracujących jak widać dla lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmasakrowany po kilku nieudanych operacjach , pisze na forach ponad 4 lata dziwny i najgorszy pechowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
operacji nosa nigdy bym sie nie poddala. jest to zwiazane z duzym bólem pooperacyjnym i strachem prze zabiegiem. Kiedyś mialam zabieg usuniecia pieprzyka na nosie i przed zabiegiem poddalam sie znieczuleniu lidokainą ze strony www.naporost.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet całkowita korekta nie boli, jestem 3 tyg po zabiegu i nie lyknelam ani jednej tabletki :) strach ma wielkie oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc. Jestem 14 dni po calkowitej korekcie nosa i chcialam podzielic sie swoimi przezyciami. Operacja zaczela sie o godz 17.00 i trwala ok 2 h. nic nie jadlam od ok 10.00 wiec po operacji nie wymiotowalam. Dookola oczu opuchlizna z wszystkimi kolorami teczy z ktorych lekko wychodzily moje rzesy, oczy pojawily sie po jakichs 3 dniach ;) 1 noc spedzona w klinice calkowicie nieprzespana. Powod taki ze nie potrafilam oddychac ustami podczas snu i za kazdym razem gdy usypialam zamykala mi sie buzia po czym budzilam sie na duzym wdechu bo brakowalo mi tlenu. Drugiej nocy organizm nauczyl sie ze jednak trzeba spac z otwarta buzia, jednak ta co chwile zasychala, wiec pobudka zeby sie czegos napic lub jako konsekwencja ciaglego picia wody - wyjscie do toalety srednio co 30 min w nocy (picie albo siku) i tak przez tydzien. Setony mialam wyjmowane dopiero po 7 dniach, do tego czasu dokuczal mi straszny bol zebow i zatkane uszy. Ketonal dzialal tylko ok 6 godz wiec musialam brac 4 tabletki dziennie (przy max dozwolonej dawce 2 tabletek, ale nie dalo sie z bolem zebow wytrzymac) O wyciaganiu setonow chce zapomniec poniewaz byl to dla mnie najwiekszy bol w zyciu. Pech chcial ze jeden z setonow przykleil sie do sluzowki i lekarz ani pielegniarka nie mogli go wyciagnac. Zakonczylo sie wyrwaniem go na sile - tak bez znieczulenia (z sukcesem dopiero za trzecim pociagnieciem) - chyba caly szpital slyszal moj krzyk!! W konsekwenji po wyciagnieciu setonow nadal nie moglam oddychac prawidlowo bo nos byl caly od srodka spuchniety, w sumie to jest do dzisiaj ale juz oddychac moge. Caly czas wysmarkuje skrzepy krwi, dosc duze nie wiem gdzie to sie miesci ale wazne ze nos sie oczyszcza. Caly czas czekam az w koncu poczuje poprawe w oddychaniu bo przegroda rowniez byla robiona ale na razie opuchlizna i zaschnieta sluzowka / krew mi na to nie pozwalaja. Nosek lekko opadl, a mial byc zadarty, ale generalnie jest o niebo lepiej niz przed operacja wiec pomimo bolu nie zaluje ze zecydowalam sie na operacje, To dopiero 2 tyg wiec jeszcze musze poczekac na koncowy rezultat conajmniej kilka miesiecy ale jestem dobrej mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sobie operacyjnie zmniejszyłam nos 2,5 roku temu w klinice http://drchecinski.pl/ i jestem bardzo zadowolona. Mialam ogromne kompleksy na tym punkcie i doszlam do takiego momentu ze balam sie wyjsc z domu. Az wreszcie podjelam decyzje o operacji, zdecydowalam sie na konkretna placowke i teraz mam ladny nosek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo stres jest przed taką operacją, u mnie też był, ale uspokajałam się tym, że starannie wybrałam lekarza, klinikę i czułam się tam bezpieczna. Lekarz 20lat robi operacje – dr Łątkowski, zaufałam i mam teraz piękny nos. Zalezało mi na tym aby efekt był trwały i duży – tak też się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem 3 dni po septoplastyce, w zaleceniach musze zaczac przeprowadzac plukanie nosa. Mam zestaw Fixsin i przyznam, ze strasznie sie boje. Nadal zazywam srodki przeciwbolowe, mam obrzek i nie wyobrazam sobie wpuszczac tam plyn pod cisnieniem, ktory ma wyleciec druga dziurka. Czy ktos juz to robil tak wczesnie po zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem 3 dni po septoplastyce, w zaleceniach musze zaczac przeprowadzać płukanie nosa. Mam zestaw Fixsin i przyznam, że strasznie się boję. Nadal zażywam środki przeciwbólowe, mam obrzęk i nie wyobrażam sobie wpuszczać tam płyn pod cisnieniem, który ma wyleciec drugą dziurką. Czy ktoś juz to robił tak wcześnie po zabiegu? Boje sie, ze bedzie bolalo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po plastyce nosa nie robiłam tego, nie miałam takich zaleceń. Jednak płukałam kiedyś w ten sposób zatoki... to nieprzyjemne uczucie. Nawet bolesne... nie wyobrażam sobie robić tego po operacji. Współczuję... bo skoro lekarz kazał, to chyba nie ma wyjścia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak nos zachowuje sie w długiej perspektywie czasu? Ponoć czasami efekt pogarsza sie po roku czy po 2latach. Czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może zamiast iść pod nóż to warto spróbować mniej inwazyjnych metod jak np. kwas hialuronowy http://medestetic.pl/zabiegi/korekcja-nosa/ Myślę, że w sporej ilości przypadków to powinno wystarczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda324
Moja przyjaciółka nie dawno przeszła korektę nosa. Odkąd pamiętam zawsze chciała zmienić kształt nosa, dopiero teraz mogła sobie na to pozwolić. Korektę nosa przeprowadzano w Gabinecie leszczyński- http://www.gabinety-leszczynski.pl/ Było bardzo zadowolona i z obsługi, atmosfery tam panującej i z efektu, bo w końcu ma taki nosek o jakim marzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPiotr
Miałem wczoraj . Tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeżylam. racja, nie jest latwo, obrzęk jeszcze jest, ale jestem dobrej mysli. z dnia na dzien opuchlizna coraz mniejsza i wyłania sie ladny zarys noska- mowie 'noska', bo wczesniej to mialam kinol :P operacje mialam w medicover. jestem zadowolona, bo chirurg sensownie sie mną zajął i kolezanka poprawiala u niego tez swoj nos- efekty mnie zachecily do sprobowania i pojscia na konsultacje. a potem to juz poszlo z górki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdhhjjj
Nie podejmujcie decyzji o operacji pochopnie. Operacja to nie wizyta u kosmetyczki. Moj kolega mial prostowanie przegrody z plastyka malzowin. Nos po operacji zaczal mu rosnac. W konsekwencji mial syndrom pustego nosa. To najgorsza rzecz jaka moze sie przytrafic po operacji nosa. Popelnil samobojstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. jestem osobą palącą. Planuję korektę nosa. Czy to prawda, że 6 tygodni przed zabiegiem ani 3 tygodnie po zabiegu nie można palić? Ktoś coś wie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, Prawda, zaleceniem przed zabiegiem jest zakaz palenia. Ja akurat jestem osoba niepaląca, ale cały wykaz zaleceń otrzymałam 1,5 miesiąca przed operacja. Jestem pierwsza dobę po całkowitej korekcie nosa - moja operacja była bardzo skomplikowana i długa (ponad 4 godziny) całe szczęście efektów ubocznych po narkozie nie odczuwałam. Nie było mdłości, a jedynie zawroty głowy i to pewnie tylko dlatego, ze trochę ze mnie panikara. Przed operacja był wielki stres. Ostatni posiłek dzień wcześniej o 17, operacja około 11:00. Męczące oddychanie przez usta. Wszystko wysycha. Trochę ciągnie na szyciu mimo przeciwbólowych. Ale do przezycia. Póki co, wszystko w porządku. Jeśli ktoś chce więcej wiadomości proszę o priv mikotokuso@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialem korekcje nosa przeprowadzana w 2012 krakowie w szpitalu sw rafala przez pania chirurg rowniez z Krakowa, nie bede podawal nazwiska chirurg, nie chce jej reklamowac czy cos. Generalnie jestem srednio zadowolony, nos byl bardzo krzywy i garbaty, o ile teraz garba nie ma to nos nadal jest krzywy, chirurg jakos nie wyprostowala porzadnie przegrody (nie wiem czemu byc moze sie nie dalo) tylko nos został lekko pogrubiony, jest troche szerszy tak ze teraz ta wada mimo ze jest to nie tak sie rzuca w oczy jak uprzednio. No coz nie dogadalem sie z pania chirurg w zakresie pożądanych rezultatow i tak to wyszlo, moglem wybrac wtedy lepszego chirurga. Generalnie z tego co sie zorientowalrm to cudow nie ma, z krzywego nosa zrobia mniej krzywy, garb moga jako tako sciac, z duzego nosa zrobia troche mniej duzy. Aha i uwazajcie na antybiotyki fluorochinolony bo powoduja trwale kalectwo (fqwallofpain.com, fluoroquinolonestories.com, ciproispoison.com, fqwallofpain.com) lekarze nie sa tego swiadomi i faszeruja ludzi tym swinstwem podczas operacji a mozna zastosowac bezpieczniejsze antybiotyki. Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podejrzewam, że nie każdy nos da się wyprostować tak żeby był idealnie prosty. To chyba nie ta dziedzina medycyny, bo raczej mam skojarzenia z chirurgią plastyczną bardziej ;) Tutaj pani laryngolog miała za zadanie podejrzewam, ułatwić ci oddychanie czy coś. Mój mąż miał problemy z bezdechem sennym i poddał się ostatnio radiochirurgii w Mille Medica. Ma jeszcze krzywą przegrodę, ale to historia na inny zabieg. Teraz już przynajmniej nie chrapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem po korekcie nosa. Operację miałam robioną w szpitalu medicover. Jestem mega zadowolona z efektu. Miałam naprawdę nieładny nos: lekki garb i w ogole krzywy. A teraz mam ładny prosty nosek idealnie wpasowujący sie w proporcje twarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Krawczyńskiego. Sliczny mam nosek,drożność miałam, żadnych setonow ani bolu. Wyslała bym zdjecie ale chyba tu jakoś się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanowne Panie. Przyznam ze szczerze zaluje ze naczytalam sie tych grubo przesadzonych opinii na temat korekty nosa. Jestem dzien po zabiegu. Zanim.podali mi narkoze myslalam.ze zejde na zawal wlasnie przez to ze naczytalam sie tych mrozacych krew w zylach historii. Cesarka byla dla mnie zdecydowanie gorsza :) sluchajcie kazfy orgganizm reaguje inaczej I kazdy nos jest inny. Wiadomo pelna korekta nosa kostno chrzestna czy tylko chrzestna. Ja sie czuje rewelacyjnie. Nie bojcie sie bo nie ma czego. Oczywiscie jak placisz grosze zeby oszczedzic a pozniej sie dziwisz ze oszczedzaja na tobie to wybacz. Klinika musi byc sprawdzona. Z reszta ja nie o tym. Za korekte zaplacilam 9tys w prywatnej klinice artplastica pod opieka dr Kuny. Nie wiem jak rezultat natomiast sam.zabieg byl przyjemnoscia. Jedyne co czujesz po to uczucie duzego kataru. To chyba wytrzymasz? Nie bojcie sie narkozy to bylo najprzyjemniejsze .. najlepszy sen :) zero bolu. Mialam.zwezany nos skracany I.usuwany garbek. Lekarz mowi ze poszlo.pomyslnie I jestem pewna ze tak jest. Najwazniejsze ze mam to za soba jedyne co zaluje to tego.ze tak dlugo zwlekalam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeżyłam operację nosa u doktora Łątkowskiego i to bez żadnych komplikacji. Przed zabiegiem zasięgnęłam opinii i wiele z moich przyjaciółek już korzystało z usług doktora i zawsze były zadowolone. Oczywiście dopiero jak im opuchlizna zeszła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×