Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_m*

dobranoc...może usłyszysz szept mojego snu....

Polecane posty

Gość buziaccc
:) mądrze prawisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistrz*.*
z pełnym szacunkiem dla wypowiedzi, ale róża pachnie zawsze tak samo, deszcz pada ...itd. frazeologia, jak zawsze górnolotna, i do przyjęcia ... i nie do przyjęcia. Być zawsze szczęśliwym to wymysł filozofii hedonistycznej. Nie ma takich na tym świecie .... owszem cynik skaczący z kwiatka na kwiatek za każdym razem podniecony nowością, innością. I nic więcej. Tak- on jest szczęśliwy, ale to nic nie ma wspólnego z Miłością - tak pisaną. Ludzie z miłości popełniają samobójstwa, dokonują desperackich czynów, idą do klasztorów etc. Języka wspólnego nie znajdziemy - bo mój język bliżej jest tym, którzy na miłość patrzą jak na Miłość. Klasycy poeci potwierdzili by moje zdanie, choc wcale mi na tym nie zależy. I dlatego dziękuję za Wasze zdania. Ale juz wiem, dlaczego ten topic trafił tu, a nie w inne miejsce. Maria Pawlikowska-Jasnorzewska pisze: "Nie widziałam cię już od miesiąca. I nic. Jestem może bledsza, trochę śpiąca, trochę bardziej milcząca, lecz widać można żyć bez powietrza!" ciekawe od czego jest bledsza, milcząca, trochę śpiąca ... chyba nie ze szczęścia o którym ciągle mówicie utożsamiając je z miłością. Ona jest bledsza i milcząca z Miłości. A czy szczęśliwa.. w tym momencie jak pisała, raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U_P_S
pewnie ze szczęścia, ze może tesknić… dobrze, ze się kończy można by umrzeć z palpitacji serca mowiłam o rzeczywistości, ale wiem to trudno zrozumieć bo nie potrafimy być szczęsliwi bez spełniania warunków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I jeszcze coś Ci
powiem jeśli przejrzysz własną grę, poznasz ludzi, sa tacy sami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie sa rózni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak samo
dobrzy jak my

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie z ta dobrocia roznie
bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie z ta dobrocia roznie
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do......i jeszcze coś ci....
wiem że piszesz do mnie, i wiem że identyfikujesz mnie z klikoma forumowiczami piszącymi na tym topiku. Ja tu nie piszę a jeśli nawet to bardzo rzadko i pod czarnym nickiem. Wyluzuj.... i zapomnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jeśli zaś o mnie chodzi, to ja nie piszę ani do Ciebie pomarańczu, ani do ciebie - czarnuchu, ja po prostu piszę bo...mam talent ! Nie obchodzi mnie jak cierpisz z powodu miłości; \"cierp ciało jakeś chciało\". :D Na jednej górze rosną róże Na drugiej rośnie bez Kochaj się jeden z drugą Jeśli tego chcesz A potem cierp do woli W rozdarciu sobie bądź Lubo w kąciku swej chaty Cichutko sobie siądź I zacznij...prząść :D Ech, wirtualne miłości...ile sprawiacie mi radości ?- ten tylko się dowie, kto o nich napisze, albo mi opowie :D To nara! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam cienia Twojego źrenicami ukrytymi w drżących dłoniach a nocą snów Twych dotykam byś poczuł, że byłam tak blisko szyby nabrzmiałe od deszczu tulę sennie lodowatym spojrzeniem wykrojonym z ciepłoty uczuć pełnej wpsomnień i rzeźbię Ciebie niemym pocałunkiem ciszy którą ofiaruję gwiazdom co odbijają Twoje marzenia wplecione w tęsknotę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja I Ty
W tuleni w siebie splątani nagimi cialami dotykamy się niesmiało całujemy delikatnie pieścimy się czule moje ręce w Twoich włosach Twoje obejmują mnie mocno jestesmy jednym ciałem ja Tobą Ty mną Dlaczego tylko w snach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ja i Ty
no właśnie dlaczego? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ponieważ dlatego że
life is brutal......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja I Ty
takie zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ja i Ty
takie jest życie? czy takie życie sami tworzymy? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja I Ty
to życie pisze nam takie scenariusze my nie mamy na to większego wpływu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ja i Ty
e tam, wszystko leży w naszych rękach, tylko jedno z nas na pewno woli śnić a nie razem być :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I jeszcze coś Ci
---->do......i jeszcze coś ci.... "wiem że piszesz do mnie, i wiem że identyfikujesz mnie z klikoma forumowiczami piszącymi na tym topiku." za kogo Ty sie ożeszku rwa masz, nie piszę do Ciebie ani Cie nie identyfikuję z forumowiczami, wyluzuj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ciebie....
Mój ukochany zasypia w rosie błękitnej zawsze gdy drżą liście, szumi wiatr. Mój ukochany mówi tak ślicznie, że nieruchomieję jak przez magiczny czar. Mój ukochany przechadza się łąką, słyszę tylko dziki szmer. Mój ukochany układa gwiazdy w okrąg, ze śmiechem i płaczem nurząc się w czerń. Mój ukochany ma oczka śliczne, usta jego niczym lili pąk. Mój ukochany jak kwiat młody kwitnie, jak horyzont kolorowych łąk. Mój ukochany zadumał się w sobie, czaruje spojrzeniem powieki mych snów. Mojemu kochanemu cichutko dziś powiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA Ciebie KOCHAM
Jesteś moją drugą duszą... Jest Ktoś, przy kim mogę być sobą. Mogę opowiadać o moich marzeniach, pragnieniach i nadziejach, a także o zwariowanych pomysłach Mogę płakać i śmiać się głośno. Mogę przetoczyć się przez pokój w szalonym tańcu. Mogę być szczęśliwy i nieszczęśliwy, pewny siebie i zupełnie z siebie niezadowolony. Nie muszę wkładać maski, lecz mogę być taki, jaki naprawdę jestem i jaki w danej chwili się czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już dobranoc
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×