Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_m*

dobranoc...może usłyszysz szept mojego snu....

Polecane posty

spodobało mi się:) odkąd pamiętam lubię Romana:P Słyszałeś? Giertych został ministrem edukacji! - Ojcze nasz ... - Czy Ty mnie słuchasz? - Któryś jest w niebie ... - Czemu się modlisz? - Ja się nie modle, ja się uczę do matury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Zmierzch wszedł cicho przez sień - twój profil jak cień rozpłynął się w mroku. Zmierzch, więc- chyba już czas- twój uśmiech mi zgasł i smutno jest wokół... Na zmierzch otworzę cichutko drzwi i nie zobaczysz jak ciężko mi, jak bardzo ciężko mi iść, gdy zmierzch twą zakrył mi twarz i nie wiem , czy masz w oczach żal czy może- zmierzch? Jest między nami wiele ciszy i bardzo mało słów Słów więcej boję sie usłyszeć- powiedzieć: \"Mów\"... Nie wiem, co się za ciszą kryje - nie wiem- czy wiedzieć chcesz Więc może lepiej niech okryje słowa i ciszę zmierzch.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TY wiesz ❤️ i tylko TY chociaz było pieknie w moim raju chociaz nie skwaszone wino było jakoś tak samotnie się żyło chociaz zbyt rozkosznie w piekle w sen się snuło mętnie słodkie wino chociaż za rozkosze płacę w moim piekle sprzedać cząstkę duszy warto było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale za kim tęsknisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupuppupupupuppu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla CIEBIE.
"Kto potrafi pomiędzy miłość i śmierć wpleść anegdotę o istnieniu zgarniam brunatne plastry książek Nasłuchuję brzęczenia słów pomiędzy miłość i śmierć wpleść nikt nie potrafi i tylko czasem naprzeciw słońca w zmrużonych oczach błysk chwila roztrącona na tęczę twarzą w twarz naprzeciw słońca w oślepłych oczach treść niknąca... na krańcach miłość śmierć"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla Ciebie.. sierpień kołysze już kłosy do snu lato umiera z braku cienia dobrze że wiatr ma liście w garści i czasem szeptem w liściach śpiewa i jest tęsknota liści wielka żarówka jeszcze ćmom rada w pokoju chińska zapalniczka liście na żółto w ogrodzie podpala ten mały pokój, daleki z oknem na góry sierpniowe i jest ołówek cienko zastrugany na wszystkie nasze niepokoje i jesteś ty dotknięty latem z gęstym ogrodem pełnym sierpnia gdy szepczesz cicho mi do ucha - warto ten sierpień zapamiętać... A.Z.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładne...
Chodź połóż się obok mnie, Chcę w księżycu, w księżycu tulić Cię. Kochać, kochać, kochać tak - bez pojęcia, Ale odrzuć siebie, którą nosisz, Którą nosisz w dzień I pomóż bym i ja tak uczynić mógł, Pozostańmy tak (...) Nic bójmy się swych ciał, Niech się nasycą głodne oczy Rękom swobodę węży daj, we dwoje pokonamy strach (...) Ja i Ty Nie bój się więc Powiedz, że boisz się To tak zawsze pierwszy raz Nic Bój się, o nic (...) Więc śpij spokojnie Więc spokojnie śpij Śpij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdę ładne
skąd znasz ten wiersz? jeden z najpięknięjszych erotyków jaki znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładne...
autor słów utworu: Kazimierz Galaś kompozytor: Paweł Berger wykonawca: Dżem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdę ładne
Dla kogo? A to kojarzysz? O, ty i ja nie możemy czekać na to zbyt długo Chodź i mnie kochaj Połóż się obok mnie Nie musisz ściągać wszystkich swoich ubrań Ale jeżeli jedyną rzeczą, jakiej się pozbędziesz będzie twój umysł Ty i ja będziemy się naprawdę dobrze bawić O, ty i ja nie możemy czekać na to zbyt długo Chodź i mnie kochaj Co czujesz? Co jest prawdziwe? Co czujesz? Co teraz czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładne...
lenny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdę ładne
tak:) dobranoc❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładne...
dobranoc M. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdę ładne
hmmm ciekawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lepiej tak? \"Do twoich nóg się tulę, do twoich nóg się łaszę I na ich palcach liczę szczęśliwe noce nasze; I liczę wciąż na nowo, i pieszczę coraz słodziej, Już dziewięć naliczyłem - dziesiąta nie nadchodzi. Co zaszło między nami, że tak swych ciał spragnieni Swą rozkosz oddajemy na pastwę nocnych cieni, I w cieniach tych błądzimy lękając się spotkania, I tej ostatniej nocy, której nam nikt nie wzbrania. Nie mówisz nic, nie pytasz, nie szukasz mnie ustami, To pewno twe milczenie stanęło między nami. Jarzących twoich oczu zamknęła się głębina I jesteś taka zimna, i jesteś taka sina... Co zaszło między nami i kto nam to ujawni, Żeś taka niepodobna do tej, co była dawniej... Nie mówisz nic, nie pytasz, nie szukasz mnie ustami... To pewno twe milczenie stanęło między nami... Na próżno moja warga przy nogach twych się krząta, Już nigdy nie nastąpi szczęśliwa noc dziesiąta; A jednak liczę znowu i liczby mi się złocą, I umrzeć mi nie wolno przed tą ostatnią nocą. \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdę ładne
Kiedy przycisnął usta do moich ust, węzeł sam się rozwiązał. Kiedy ustami dotknął mojej szyi, suknia ześlizgnęła się w dół, tyle - wiem - ale kiedy usta jego poczułam na piersi, wszystko, przysięgam, nawet jego imię tak się pomieszało, że dotychczas, nie potrafię opowiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdę ładne
Mam na języku słony smak niespokojnej skóry. Nie wiem co będzie jutro. Nie wiem czy będzie jutro. Wnikasz we mnie gwałtownie. Zamknięta w łuku ramion opieram się przeczuciom. Jest jesień. Drzewa płoną rdzawo-czerwonym blaskiem, a może to świat płonie i kiedy się zbudzimy nie będzie już niczego. Takie masz ciepłe dłonie. Jak niewidomy uważnie poznajesz mnie dotykiem. Czy palce widzą więcej? Czy zanim wiatr się zerwie zdążymy zapamiętać dojrzały obraz września? Słony smak twojej skóry? Zapach perfum zza ucha zmieszany z mchu wilgocią? Słońce liśćmi pocięte układa się na twarzach w marmuru drżące wzory. Jest jesień. Dzień miodowy. Jutro nas tu nie będzie. Jutro nas tu nie będzie. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to była pomyłka
Tak bardzo mi do ciebie Blisko Ta cisza zrozumiała Wszystko Poprowadziła Nas Od gniewu Ku drzewom W ptaków śpiew Wśród listków Nie trzeba nam słów Słowa ranią Znów anioł Ciszy jest Jest przy nas Położył nam Swój palec chłodny na głodne usta Wypełniła się pustka Ucichł zgiełk Co rósł w nas Ta cisza jest Jak łza Łza co trwa U powiek Człowiek W słowie Gubi ją łatwo Żyć bez łzy Nie warto Jonasz Kofta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z każdym oddechem
Wierzę w te proste słowa i proste gesty, które ofiarujesz mi Czuję jak we mnie rodzi się coś czego wciąż mi brak na co czekam już od lat Nigdy nie tęskniłem tak choć pragnąłem więcej niż los by mógł mi dać Z każdym Twym oddechem i z dotykiem każdym Twym Świat nabiera pięknych barw i miłości ma dziś smak Z każdym Twym oddechem otulony światłem gwiazd Wszystko Tobie dziś już mogę dać Wszystko Tobie dziś już mogę dać... Już znasz me imię i wiesz co robić chce świętym juz nie będę wiec Podaruj mi choć jedna chwile bo czas umyka gdzieś nigdy nie zatrzyma dla nas się może to z niebiosów znak bym nie pragnął więcej niż los mi może dać Z każdym Twym oddechem i z dotykiem każdym Twym Świat nabiera pięknych barw i miłości ma dziś smak Z każdym Twym oddechem otulony światłem gwiazd Wszystko Tobie dziś już mogę dać Teraz wszystko Tobie dziś już mogę dać... ... wszystko mogę dać ... nie che być nie chce śnić nie chce żyć bez Ciebie nie dziś pragnę czuć dotyk Twych ust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładne
To nawet już nie boli to poczucie że ktoś cię chce ale być z tobą nie może Już prawie nie boli ... zbyt wielka przestrzeń między ciałem Twoim i moim Już nie boli słowo koniec i to że nasze cienie na zakurzonych chodnikach przestaną się kiedyś pokrywać prawie nie boli ... Ale mimo wszystko dziękuję i nie zapomnę bo jesteś dla mnie uśmiechem co nigdy nie zwiędnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę przestać kochać, czuć, śnić.. Chce tylko wolności od Ciebie Chce wyrzucić Cię z mojej głowy Ale gdy tylko nastanie noc, zaczynam myśleć I żałować, że stanąłeś na mojej drodze Pozwoliłam, abyś wszedł do serce mojego Zrobił bałagan w głowie, wypełniał sny Pozostawiłeś mi wspomnienia, które mnie dobijają Z dnia na dzień stają się dla mnie koszmarem, Koszmarem o którym chce zapomnieć!! Okłamuję sama siebie, że to nic Udaję przed innymi, że jest dobrze Ale nadchodzą takie chwile, że nie daję rady, Chce przestać kochać, czuć, śnić.. Chcę tylko wolności od Ciebie ............................................ Czuję sól na ustach Są to łzy Moje łzy smutku i cierpienia Splywają powoli po twarzy Aż zatrzymują się na ustach… Serce mi pękło, krwawi krwią gorącą Krew zalewa mnie całą… Moje ciało jest zimne Porusza się jak kwiat na wietrze… Dziś umarłam ja Umarło moje życie Które teraz stało się piekłem Stało się puste, bezdźwięczne Myśli sprawiają mi ból Oczy płoną Serce się rozkłada Jest to ból nie do zniesienia…. Brak mi chęci do życia Jeżeli Twoje się zakończy Ja zginę…. Zniszczyłeś mnie Zniszczyłeś moją osobę, serce.. Moja dusza obumarła Pozostała mi tylko krew Którą mam na dłoniach I sól która zadaje ból Moim ranom… .................................... Jestem jesiennym liściem Który upadł na ziemię Z minuty na minutę-usycham Moja dusza odchodzi ode mnie A wraz z nią resztki radości… Mój krzyk powoduje Że pękam Moje ciało kruszeje, rozpada się.. Aż w końcu wiatr rozdmuchał Moje ostatnie resztki życia Które wraz z wiatrem Właśnie się skończyło….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ciebie .
Ukryci przed światem We włosach łąki W zadyszeniu zapomnieniu W nagłym naszym przytomnieniu Odkrywamy się dla siebie Bądźmy dla siebie sami W obłąkaniu w zadziwieniu W słońca największym podniesieniu Oślepieni sobą Powietrze drży w twych oczach To trzmiel w barwach ochronnych Dogaduje się z latem Językiem tylko sobie znanym Więc dajmy spokój już Bądźmy dla siebie sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten tekst to bodajże Stachura. Dziewczyny/ Chłopaki - podpisujcie nie swoje teksty !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze podpisuję:) tego nie muszę ;) o czarodziejce zielonej co podskakuje śpiewnie na łace bosa..stokrotki potrąca z wdziękiem w przelocie kradnie kropkę biedronce nad koniczyną nuci piosenkę ma duszę świeżo zieloną o poranku gdy ptaki i trele gdy tylko rozjaśni skronie wokoło zapachnie zielem ma duszę soczyście zieloną w poludnia mleczu złocistym gdy smiech rozsieje, rozdzwoni spłynie strumykiem srebrzystym ma duszę wilgotnie zieloną o zmierzchu w tle z pomarańczą gdy czule poruszy dłonią gwiazdy na niebie zatańczą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×