Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_m*

dobranoc...może usłyszysz szept mojego snu....

Polecane posty

Gość a to do Ciebie
"właściwa chwila żeby odejść jestem taka słaba zabierze mnie byle wietrzyk daleko właściwa chwila żeby odejść ofiarowałeś mi wczoraj najzłotsze ze swoich spojrzeń wiem, że nie masz tego więcej:( właściwa chwila żeby odejść spóźniasz się...."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heyy
Spotykamy się przebrani za mgłę By nikt nie odróżnił mgły Od splecionych czule ciał To konieczne - w mieście rozwiesili już Listy gończe i ropuścili stado psów By Cię dotykać deszczem staję się Lubię deszczem być - mam nieskończenie wiele rąk I spływam, spływam po policzkach Twych Tysiącem pocałunków, zaklętych w małe krople Ja wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otarłam palcem twoje słowa, jakbym doszukiwała się w nich jakiegoś sensu, ciepłych ust prosto z papieru. dalej już pisałeś, wydawało się, do mnie. jednak byłeś na każdej półce. pod innym imieniem znalazłam twoje myśli gdzieś między pierwszym a ostatnim wersem przychodziłeś z jabłkiem w dłoni.słodko prosto z sadu, furtką rozbujaną zadziornie jak w starych westernach. a ptaki wtórowały tobie przy wykrzyknikach. piskliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ty, tylko Ty Wiesz, co dziś widzę, kiedy, kiedy zamknę oczy Masz, masz jeszcze siłę by, by mnie zauroczyć Tylko Ty możesz ruszyć drogą, którą ja wybrałem To Ty, tylko Ty Masz usta, których tyle lat, tyle lat szukałem Dlaczego więc nie chcesz uwierzyć mi, a może to jeszcze za mało? Że klęcząc przed Tobą wyznaję te słowa, wyznaję To Ty, tylko Ty Wiesz, czemu kiedyś w długą noc płakałem Znasz nawet myśli, których nigdy, nigdy nie wyznałem To Ty, dla Ciebie znajdę ciszę w środku burzy To Ty, tylko Ty Do Ciebie wracam z mojej samotności, z mojej samotności wracam Dlaczego więc nie chcesz uwierzyć mi, a może to jeszcze za mało? Że klęcząc przed Tobą wyznaję te słowa, wyznaję To Ty, tylko Ty Na Ciebie czeka miejsce gdzie, nas nikt nie znajdzie Gdzie ze mną musisz pójść, musisz pójść i tam pozostać To Ty, potrafisz pomóc mi, gdy jesteś blisko To Ty, tylko Ty Znasz moje myśli, znasz moje myśli, moje myśli wszystkie Proszę Cię, uwierz, uwierz mi, że bardzo Cię kocham I klęcząc przed Tobą te słowa wyznaję, wyznaję Tylko TY... Cz.Niemen .........................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to do Ciebie
Stan:) "Kochaj mnie tak jakby nie było jutra Życie jak ptak ulatuje Zmysłowe usta i ja Gejzer biały gorący Kto kocha się tak nie żałuje Każdy dotyk ty wiesz Dotyk twojej ręki Nieopisany dreszcz powoduje Chwila bez ciebie to wiek Wiek z tobą to mgnienie Dzikie nienasycenie wywołuje Kochaj mnie tak jakby nie było jutra Kto kocha się tak nie żałuje Niech cały świat W naszym szalonym tańcu Od brzegu nocy do dnia zawiruje..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Pamiętaj o tym słodkim śnie. Było w nim wszystko Co minęło, co minie.... Taniec z kwiatem jabłoni Wiatr we włosach ponad Tętentem kopyt koni, Dźwięk miłosnych sonat Oczy patrzące sercem, Iskra budząca gwałtowny ogień Kłamstwo płynące wierszem Kłamstwo płynące miodem... A potem... A potem Już uschłe drzewo.... Gdy zasypiałaś nie byłaś Kwitnącym kwiatem... Zapomnij żeby się obudzić.... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stała czytelniczka
ładne to, tylko takie smutne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bujać w obłokach, oto cała bajka:classic_cool: gdy jest nam źle świat nie umiera miłość jest gęstsza niż zapomnieć rzadsza niż przypomnieć sobie niezwyklejsza niż fala jest mokra częstsza niż upaść jest bardziej księżycowa i szalona i mniej jej nie będzie niż całe morze które jedynie głębsze jest od morza miłość jest mniej zawsze niż zwyciężyć mniej nigdy niźli żyć mniej większa niż najmniejsze zacząć mniej mniejsza niż wybaczyć jest najbardziej słoneczna i zdrowa i bardziej nie może umrzeć niż całe niebo, które jedynie wyższe jest od nieba e. cummings

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czy myśl jeżeli własna aż tak musi musi być niejasna? Po to zagłębia się w sobie by do innych myśli nie dobiec? Na to się wikła i gmatwa żebyśmy mówili: niełatwa? Rzęsą metafor zarosła żebyśmy o niej: wzniosła? A gdy się ją oczyści uściśli to już koniec głębi dla myśli? Więc tysiącem znaczeń się osłania po bezmierne NIC do przekazania? "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekne te erotyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...spisz... naga i bezbronna... cicha i spokojna... usmiechnieta... zbudzę Cię szeptem...zakletym w pragnienie zbudzę Cie zmysłem pożadania... zbudzę Cię krzykiem mojego ciała zbzudzę Cie oddechem łaskocząc Twoje włosy bo chcesz sie zbudzić chwytam ustami malą kropelkę która zalsniła i szkli sie perliscie w załamaniu swiatła juz nie spisz budzisz mnie na nowo... ....................................... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagły atak grafomana
perliście, mgliście i sążniście zalśniły ócz Twych iskierki i w tym guście fuj Litościiiiiiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhyhy
buhahahaaaaaaaaaaaaaaaa, całusy 👄 👄 👄👄 tu i tam dla nagłego ataku grafomana 👄 👄 👄 👄 to chyba najlepsze jak dotąd podsumowanie tego rodzaju topickow 🌼 :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ocean ma brzeg czerwony od zórz, maj czy grudzień. Ocean ma sól, a cóż mają cóż, biedni ludzie. My mamy tylko świat, chcę ocalić go od łez i od burz ...... tak tu pięknie. Niech serce w nim gra, niech nie pęknie... Cecylia ma psa, cyrkowiec ma lwa, Ala kota. skowronek ma głos, a bogacz ma trzos pełen złota. A ja mam tylko świat, chcę ocalić go od łez i od trosk tak tu pięknie. Niech serce w nim gra, niech nie pęknie. Kto rządzi, ma broń, marzenia na złom idą często. Ja nie mam nic prócz mych oczu i rąk, ale wiem to: Mam tylko cały świat, chcę ocalić go od łez i od lat! Od łez chrońmy ten świat, jak kto umie. Żyj, mój świecie, żyj w topól szumie. A.Osiecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to pieknee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wierzyński
Jakże do tego przywyknę, Jakże z tym się oswoję, Jak cię ogarnę przeniknę, Umiłowanie moje. Jakie ci zerwę liście, Jakim osypię pąkowiem, Co ci, jedyna, na przyjście Twoje najdroższe opowiem. Jak ci się oddam cały, Co z siebie całego powierzę, W mym szczęściu, w mym lęku nieśmiały, Dawno do ciebie należę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dookoła noc się stała, księżyc się rozgościł, jeszcze ci nie powiedziałam, wszystkich słów miłości. Jeszcze z tobą nie zdążyłam na najdalsze gwiazdy, jeszcze ci nie wymyśliłam najpiękniejszej nazwy. Ale teraz z moich ramion zrobię ci kołyskę, niech cię, miły, nie poranią leśne trawy niskie. A ty śpij, a ty śpij, zanurz się w noc ciemną, a ty śnij, a ty śnij, śnij, że jesteś ze mną. Jeszcze cię nie porównałam, jak porównać trzeba, jeszcze ci nie przychyliłam ziemi ani nieba. Jeszcze z toba nie obiegłam wszystkich mórz i jezior jeszcze ci nie uwierzyłam, tak jak ludzie wierzą. Ale teraz z moich ramion, zrobię ci kołyskę, niech cię, miły, nie poranią leśne trawy niskie. A ty śpij, a ty śpij, zanurz się w noc ciemną, a ty śnij, a ty śnij, śnij, że jesteś ze mną. A.Osiecka dobranoc❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawoooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś podniósł, to Młynarski Dzień, czy noc, czy to skwar czy też mróz, jednaka treść nieodmiennie rozbrzmiewa w tej piosence: Memu ciału wystarczy trzydzieści sześć i sześć, mojej duszy potrzeba znacznie więcej, Memu ciału wystarczy coś wypić i coś zjeść, trochę pospać na boku czy na wznak i nasz cud gospodarczy zapewnia mi to, lecz moja dusza niezmiennie prosi tak: Ogrzej mnie, wierszyku pełen cudowności, wspólniku mojej bezsenności ogrzej mnie, ogrzej mnie! Rozżarz mnie niedokończona zdań wymiano, cudowna kłótnio, w pół urwana rozżarz, rozżarz mnie! Ach, życie ogrzej rozpal duszę mą, bo skona, do stu, do dwustu, do tysiąca, do miliona, wsłuchaj się w duszy mej prośby natarczywe: Chcę mieć gorączkę! Give me fever! rozpal mnie, blada kuzynko Melpomeno, jedną zagraną dobrze sceną, rozpal, rozpal mnie, Ogrzej mnie, świecie utkany z głupich marzeń, akordeonie w nocnym barze, ogrzej, ogrzej mnie! A świat na to powiada: normalny duszy stan, to nie musi być stan podgorączkowy, pana trzeba przebadać, przedsięwziąć jakiś plan by te bzdurne problemy raz mieć z głowy! Kombinują, badają czy pies to, czy to bies, a mej duszy radości ciągle brak, po staremu nadaje uparte SOS, po staremu codziennie błaga tak: Ogrzej mnie, zażarta na ten świat niezgodo, z którą rozstałem się tak młodo powróć, ogrzej mnie! Rozżarz mnie chwilo szaleństwa i radości mej tożsamości, niezmienności dowiedź - rozżarz mnie! Mój świecie rozpal duszę moją aż do końca, mój świecie zamień duszę mą w cząsteczkę słońca, niech świeci w mroku, niech rozjaśnia dni parszywe chcę mieć gorączkę! Give me fever! Rozpal mnie, słonecznikowa kresko krzywa, złota Van Gogha perspektywo rozpal, rozpal mnie Ogrzej mnie miłości, której nie znam jeszcze z wiosennych bzów liliowym deszczem przyjdź i ogrzej mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupup....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dobranoc :D SŁOŃCE Mieszkasz we mnie jak w zamkniętym koszu do którego nie mogę zajrzeć A przecież to ja pozwoliłam ci tam zamieszkać Stałeś się niezależny i nieustępliwy Proszę Wyprowadź się Ciasno mi z tobą Zostajesz wbrew mojej woli Zamieniasz mnie bez mojego udziału bez mojej zgody w pękatą butlę W nocy z lękiem dotykam brzucha Mówię nie Krzyczę nie Jesteś jak powódź nie do zażegnania Jak ogień nie do opanowania Jak trzęsienie ziemi Jak słońce M.Hillar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładne to
Dobranoc Maleńka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobranoc
Pragnę mocniej od pożółkłej topoli na srebrnej drodze pełnej lipcowego kurzu pragnę ciebie deszczem na moje nagie ciało w spopielałe czoło spłyń drzewa szeptały trwożnie dzień dzień śmiały się cicho noc nocą w moje rozchylone ręce ciepłą nocą wilgotną rosą przyjdź. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do świst
oszczędź sobie, żalosne:o proponuję nie wchodzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yi8
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) Jeszcze raz dla ciebie z rąk wymykają mi się kwiaty. Zamiast strzępów - bo z tych mąk mógłbym drzeć na sobie szaty. Mógłbym , proszę ciebie , rwać włosy , co je mam nieduże, lecz cóż by to mogło dać? No więc niech już będą róże... Więcej słać nie będę róż i wierszyków z siebie sączył, no bo , proszę ciebie, cóż? - Rozpacz mi się kończy... J.Przybora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epoka ROMANtyzmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×