Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Dzięki dziewczyny !!!! Nie odbiegam zbyt mocno wiekowo od zadanego tutaj tematu - w maju skończyłam 42 latka (to juz w nicku widać, co?) i mam się nadzwyczaj dobrze jak na swój wiek. Kto powiedział, że życie kończy się po czterdziestce? Nieprawda ! Dopiero się zaczyna - wierzcie mi, wiem co piszę. Stan cywilny : wolna a na stanie rodzinnym mam 19 letniego syna. Zwierzaczków w domku brak (kto by się tym zajmował jak nie ja, a ja czasu nie mam zbyt wiele) za to kwiatów duża ilość. Co do diety - popieram ... nie żebym była zanadto otłuszczona ale tak z 5 kg to chciałabym schudnąc. Więc czytam te Wasze propozycje bo juz od tygodnia zastanawiam się na dietą kopenhaską - moja koleżanka zastosowała i zniknęły nagle te oponki z brzuszka. Ale to wyczerpująca dieta - nie wiem czy dam radę. Uffff ... no to na razie tyle na dobry początek. Duże buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senda41
Cześć dziewczyny, może wstąpię póżniej, bo mąż chce troszkę pobyć. 👄👄👄 👄👄 👄 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja5 - wielkie dzięki, że mnie uwzględniłaś wśród tych kwiatków. Ja palę - za dużo oczywiście. Raz udało mi sie nie palic przez tydzień ale to był urlop i sprzyjające warunki. Jak wróciłam do pracy to szlag trafił moją wole walki - u mnie w pracy sami palacze !!! No i zaczęłam znowu. Ale okazuje się, że mogę nie palić , to ciekawe co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja5 - wielkie dzięki, że mnie uwzględniłaś wśród tych kwiatków. Ja palę - za dużo oczywiście. Raz udało mi sie nie palic przez tydzień ale to był urlop i sprzyjające warunki. Jak wróciłam do pracy to szlag trafił moją wole walki - u mnie w pracy sami palacze !!! No i zaczęłam znowu. Ale okazuje się, że mogę nie palić , to ciekawe co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea67
Ale o mnie juzzapomniałyście cgyba sobie pójde.............................................spać :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie paliłam osiem miesięcy,nawet mnie ciągnęło, ale przytyłam z 10kg i kupiłam papierosy.Straszne a tak mi dobrze szło, człowiek jednak jest słaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że trzeba mieć motywację do rzucenia papierochów. Ja całe życie mówiłam, że po co mam rzucać skoro wiem, że to mi się nie uda. Do tego trzeba dojrzeć. Widocznie dojrzałam. Tylko motywacja mi uciekła. Wiesz, że będąc z facetem który nie palił i robił takie upierdliwe miny gdy ja zapaliłam - potrafiłam nie palić? Nawet kilka dni ! Ale jak wracałam do domu to dopiero była jazda ! Odpalałam się za cały ten czas ! Widocznie to była moja motywacja ... szkoda, że juz nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea67
Papierosów nie pale,nie pracuje ze względu na stan zdrowia bawie sie w kure domową i obrastam w tłuszczyk . Co jeszcze chcecie wiedzieć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea67
Igam ja też jestem z Wrocławia, tylko że od urodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bea67 - też jestem nowa w tym gronie. Ale napisałam coś o sobie. Acha! Jestem zodiakalny Byk. A mieszkam w Wielkopolsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea67
Ale ja że tak powiem to już nie jestem nowa bo jestem tu już pare dni i co nieco napisałam o sobie musicie sie troche wrócić zeby mnie "poznać"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bea67 kochanie - też dostałaś kwiatuszka! flow42 - ja też z maja! no ale to było tylko nachwilkę - idę dalej prasować - dziewczyny to już chyba uzależnienie - ale jakieś mogę mieć - bo papierosów nie palę Pa do jutra - chyba, że znowu nie wytrzymam i zajrzę do was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea67
Mój pierwszy wpis był 26 .08 o godz.16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bea67 wiem czytałam wszystko od początku.Cieszę się bo zawsze będe mogła dowiedzieć sie od Ciebie gdzie coś jest i gdzie co sie załatwia, bo jeszcze sie nie do konca orientuje w naszym pieknym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja ja nie dostałam kwiatuszka, ale Ci wybaczam, bo jestem tutaj od dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea67
:D:D:D:D:D:D:D:D Dzieki za kwiatka już mi lżej na sercu,Ide jednak spać bo wczorajszą noc miałam bardzo kiepska.Buziaki i do jutra papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Martynko - należało mi się , i chyba ta dieta daje mi w kosc ze tak na chwile sie zdołowałam , ale tylko na chwile bo jak zaczęłam próbować robić te kwiatki to śmieję się z siebie do tej chwili. Nawet robiąc knedle ze śliwkami dla mojego obżartusa nie miałam ochoty podjeść tak ubawił mnie ten kwiatek. No cóż musze poprosić o nauke dzieci. Witam nowo przybyłe dziewczyny. Igam,Flow -dziewczyny imponujecie mi , w takim towarzystwie od razu raźniej. Nie przeraża mnie faky że przedemną noc kolejnego wklepywania cyferek. A teraz pije czarną parzoną kawe, bez cukru, takiego szatana, cierpkie ale nawet smakuje. Co do poprawek to moja córcia zafundowała sobie i mnie dwie poprawki - jedną z matematyki ,drugą z geografii. Całe wakacje nauka i korepetycje , nie popuściłam jej, zdała i to nawet nieżle jej poszło, ale co mnie to zdrowia i kasy kosztowało to wiem tylko ja. W następnym roku nie spuszczę jej z oka. a teraz spadam , czas znów klepać. Dobranoc wszystkim, kurcze jak Wam zazdroszcze , ciepła noc, gwieździste niebo- szum morza-jak tu zacząc pracowac , ale kawa juz robi swoje PAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bea - wróciłam sie i przeczytałam. Chwała Ci kobieto za to, że jesteś! Byłam niedawno we Wrocławiu - śliczne miasto !!! Cudowna macie starówkę - nie to co w Poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea67
Igam zawsze służe pomocą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymajcie sie dziewczyny ,uciekam bo ja tu sobie siedzę a juz widzę że reszta rodziny mi z chałupy skansen robi .Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba dziewczyny zawalone obowiązkami domowymi. Cóż - chyba sobie pójdę ... co tu tak sama będę siedzieć ? Papatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki! Faceta nie witam, bo nam zniknął. Witaj flow42! Tak jak napisałaś wczoraj, byłam zawalona obowiązkami domowymi, ale myślę, że dziś będzie inaczej. Na razie jednak muszę zmykać, znów wzywają obowiązki. Miłego dnia wszystkim! 🌼 Senda41 i kocie bury- mam dziś radę, a Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×