Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Bea67 (Wrocław , Panna , 2 córki) Mirinda (PIotrków , Panna) Mus truskawkowy (gdzieś znikneła) maja5 (Wodzisław Śląski, byk - 21 maja, rozwiedziona, nowy wolny związek partner młodszy 10 lat, syn 18 lat, ekonomistka i technik obsługi ruchu turystycznego, pracuję jako sekretarka - strasznie niewdzięczna praca - nie polecam! nałogowy czytacz - książki różne barrdzo różne - klasyka, Tolkien, Brown, Prachet, King, Sapkowski) maartyna (Gdańsk, Waga,41 lat,dwóch synów,praca to tylko pieniądze i znajomi , interesuje mnie wszystko co nie wytłumaczalne i dziwne,informatyka ,duzo czytam ,parapsychologia ) kot bury .... ( ? ) gruszka1234 (Sosnowiec , Panna.corka17lat,syn19lat,ksiegowa kocham zwięrzęta, przyrodę,ciępła dobrą dla ucha muzykę,czytam powieści historyczne,psychologiczne -nie kocham pracy ale za to ona mnie uwielbia ) senda 41 (Sieradz , Rak, mężatka, dwie córki, nauczycielka, ważna jest dla mnie rodzina, kocham podróże nad morze i w góry, jestem romantyczna, lubię malować, czytać, przepadam za książkami Danielle Steel, Harlana Cobena) groszek 77 ( Warszawa , Panna) flow42 (42 lata. Gniezno, Byk, wolna, syn 19 lat, księgowa) peny (Sosnowiec) diarra ( lat 41 , Szczytno,Baran, pracuje w sądzie, córka 16 lat), Igam (Wrocław , Byk) Aneczka 45 (gdzieś znikneła) to przecież (tez dawno jej nie było) grazynka jarynka senda a jatu wtrące ... starsza trochę luneczka =K=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot bury europejski
...a już mialam iść spać, a tu moje kocie mi sie ułozyło na kolanach. Alez ono cudne!!! Dziewczyny, ktora ma jeszcze trochę urlopu na spokojne, jesienne lenistwo ze mną na wybrzeżu Adriatyku? www.skarpa.com.pl Zobaczcie jakie śmieszne ceny! Dziieciaki i inne zwierzaki ;)zostawiamy w domu! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOt bury gdybym miała czas i kasę na to to już bym z tobą jechała, ale cóż w tym momencie mogę tylko pomażyć. Pa do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bea (Wrocław , Panna , 2 córki) aneczka 45 (gdzieś znikneła) mirinda (PIotrków , Panna) mus truskawkowy[gdzieś znikneła) to przecież (tez dawno jej nie było) maja5 ( Sląsk , ) maartyna (Gdańsk, Waga,) kot bury .... ( ? ) gruszka1234 (Sosnowiec , Panna.corka17lat,syn19lat,ksiegowa kocham zwięrzęta, przyrodę,ciępła dobrą dla ucha muzykę,czytam powieści historyczne,psychologiczne -nie kocham pracy ale za to ona mnie uwielbia ) senda 41 (Sieradz , Rak ) senda a jatu wtrące ... starsza trochę luneczka groszek 77( Warszawa , Panna) Igam(Wrocław , Byk przedstawiciel medyczny, 2 synów, po rozwodzie) =K= grazynka ]flow 42 jarynka peny (Sosnowiec) diarra ( lat 41 , Szczytno,Baran, pracuje w sądzie, córka 16 lat),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dziś mam dzień do wycia.Mój syn OBLAŁ POPRAWKĘ Z MATEMATYKI. I co ja mogę???????? jest załamany. Ale rozmawiałam z nim spokojnie.Starałam sie go uspokoić, ale jest załamany. Czy tam na górze nie mogą sobie w końcu kogoś innego do kopania go w d......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego wszystkiego bea nie podziękowałam ci za oferte pomocy. A teraz pewnie wszystkie śpicie i nie ma się komu wypłakać. jutro ide do szkoły i muszę go znowu dać do I klasy LO. A całe wakacje chodził na korki i niestety, nie wyszło. Ja już nie daję rady tak sama z tymi wszystkimi problemami. I znowu zaczyna się rok szkolny, a ja pracuję cały dzień i kto ma ich dopilnować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igam trzymaj się cieplutko . wiem że ci trudno , a tu jeszcze musisz byc silna za siebie i dzieciaka. Tydzień temu przechodziłam tą sama nerwówkę , a teraz powien Ci że nie wiem czy sie cieszyć czy martwić , bo córka ma zaległosci tez z innych przedmiotów które z trudem udało jej sie wybronic , a następny rok będzie trudniejszy, boje się za nią juz teraz , bo jest również słaba zdrowotnie,. Bądź podporą dla syna , to z tego co piszesz był trudny rok dla nich . z miłościa ale nie folguj im. Jestem od siedmiu lat sama z dziećmi i na początku chciałam im cały śiwt oddac , żeby nie odczuli braku ojca , niestety jego śmierć mocno się na nich odbiła, a ja z tym aby oni mieli wszystko troche przesadziłam , nie mogę narzekac bo sa kochani ale dzis juz bym troche w dawnym moim postępowaniu zmieniła , tak dla ich dobra. napisz do jakiej szkoły twój syn chodzi. Do której klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igam ja tez tak mam . dzieciaki wychowuje poprzez telefon, nakladam na nich obowiązki, ale z powodu mojego braku w domu poczuli sie juz prawie dorosli , czasem tez powiedzą cos nie tak ,boli, .Oni muszą czuć że jestes silna. Musisz być silna dla nich i , ty tak naprawde teraz jestes troche mniej wazna -wiem smutne ale tak musi byc , zobaczysz ze jeszcze zaswieci słoneczko. Nie zawsze tak jest.Dasz rade. Kopia tylko silnych. Twoj syn będzie Cie teraz bardzo potrzebował, bądz przy nim. Rozmawiaj. Wiem ile to kosztowało , to dlatego jeszcze teraz dorabiam wklepujac dane do komputera.ale my sie nie damy , jeszcze nasze bęzie na gorze!!! Trzymaj się..🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GROSZKU WSZYSTKIEO CO NAJLEPSZE W DNIU TWYCH URODZIN uŚMIECHU ŻYCIA, SZCZĘŚCIA W OBFITOŚCI. NIECH KAŻDY NOWY NADCHODZĄCY DZIEN BĘDZIE CIEKAWSZY W PRZEŻYCIA I BOGATSZY W MIŁOŚĆ OD POPRZEDNIEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny w ten słoneczny poranek. Igam przykro mi bardzo, że twojemy synowi nie wyszło, napewno potrzebuje twojego wsparcia. Trzymaj się. Gruszka podziwiam cię, musiałaś wykrzesać z siebie ogromnie dużo siły, chociaż tak jak wspomniałaś twoje poświęcenie i ofiarność przyniesie słońce. Groszek w dniu Twego święta życzę Ci: -wielu wspaniałych przygód, które kończą się szczęśliwie, -poranków pełnych radosnego oczekiwania, -spokoinego snu i miłego przebudzenia. -radości bycia z kimś, z kim zawsze możesz dzielić wszystkie sprawy, -abyś czasami mogła sobie pozwolić na coś, czego od dawna pragnęłaś, -tylu dobrych wspomnień, abyś dzięki nim mogła przetrwać złe chwile, -fascynacji nieskończonym bogactwem żywego świata, - szczęścia płynącego z podjęcia ryzyka próbowania, ryzyka dawania, ryzyka kochania. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Do zobaczenia dziewczyny wieczrkiem albo popołudniem. Teraz przygotowania do szkoły moje i dziewczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Groszka: \"Życie to jak okręt na wzburzonym oceanie, wie z którego portu ruszy, lecz nie wie w którym stanie\" Groszku! spokojnego, radosnego żeglowania! 🌻🌻😘🌻🌻😘🌻🌻😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla wszystkich dziewcząt😘 Igam - trzymaj się! Musisz teraz być silna za siebie i za syna. A do jakiej klasy chcesz go dać? - chodzi mi o przedmioty prowadzące. Może w klasie human. byłoby ok? Gruszka i Diarra - astma to bardzo męcząca choroba - mam koleżankę która się leczy - współczuję wam. Gruszka - a te zioła brałaś na zatoki czy te płyny? Bo ja mam kłopoty z zatokami właśnie.Wiesz, jest takie powiedzenie \"obyś cudze dzieci uczył\" - to strasznie ciężka praca, niewdzięczna i nie zapłacona. Dzieci są różne - ale czasami to nie one są \"straszne\" tylko ich rodzice. Ja wypowiadam się jako córka nauczycielki z powołania. Moja mama była oddana pracy w szkole - i tu Sedna - do ciebie - uwielbiała swoją pracę, a na dzieci w domu już nie starczało jej siły. Teraz z perspektywy czasu sama mówi, że inaczej by postępowała. Moja mama zawsze była bardzo surowa ale sprawiedliwa - i do dzisiaj spotykam się z jej byłymi wychowankami, którzy wspominają ją bardzo ciepło - więc może jednak było warto? Ale dziewczyny - nauczycielki - myślcie też o swoich dzieciach, proszę i miejcie dla nich tyle samo cierpliwości jak dla swoich wychowanków. No,to tylko takie moje obserwacje osoby, która stała z boku.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bea (Wrocław , Panna , 2 córki) aneczka 45 (gdzieś znikneła) mirinda (PIotrków , Panna) mus truskawkowy[gdzieś znikneła) to przecież (tez dawno jej nie było) maja5 ( Sląsk , ) maartyna (Gdańsk, Waga,) kot bury .... ( ? ) gruszka1234 (Sosnowiec , Panna.corka17lat,syn19lat,ksiegowa kocham zwięrzęta, przyrodę,ciępła dobrą dla ucha muzykę,czytam powieści historyczne,psychologiczne -nie kocham pracy ale za to ona mnie uwielbia ) senda 41 (Sieradz , Rak ) senda a jatu wtrące ... starsza trochę luneczka groszek 77( Warszawa , Panna) Igam(Wrocław , Byk) =K= grazynka ]flow 42 jarynka Peny 41lat (Sosnowiec) Bliźnięta, syn 22 lata diarra ( lat 41 , Szczytno,Baran, pracuje w sądzie, córka 16 lat), Witam. Trochę dopisałam na swój temat bo czuję że trochę z Wami zabawię. Do tej pory czasami pisałam na topiku menopauza i inne problemy 40 i 50 letnich kobiet. Tam też będę zaglądać ale z Wami bardzo mi się podoba. Gruszeczko ja mieszkałam w Sosnowcu w tym wieżowcu 18-to piętrowym, a teraz chwilowo mieszkam w Dąbrowie G. ale sercem jestem cały czas w Sosnowcu i niedługo pewnie znów tam wrócę. Maju ja też byłam asystentka prezesa, a tak naprawdę to robiłam setki rzeczy np. kadry. Diarro ja tez mam pocztki astmy ponieważ mam psa bullterriera na którego mam alergię. Ale co zrobić pies musi zostać a ja biorę leki. Miłego dnia dziewczyny Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groszek77
Witajcie.Bardzo Wam dziękuję za życzenia Gruszko 1234,Sendo41 i Maju5.Nie wiecie jaką wielką przyjemność mi zrobiłyście, aż łezka mi sie w oku zakręciła.Jeszcze raz wielkie dzięki za piękne życzenia. Teraz siedzę w pracy /jestem pracownikiem kadr/i rozmyślam nad swoją"starością" -nigdy sobie nie wyobrażałam siebie w tym wieku he,he,he-ale jeszcze w lustrze się rozpoznaję.Im jestem starsza tym czas mi szybciej biegnie.Córka 18 latek taka wielka ,a wydaje sie tak niedawno była słodkim bobaskiem.Mąż siwieje i ma przyrost brzucha .Ale co tam, to nieważne aby zdrowie było.Całuski dla wszystkich i stawiam wszystkim kobitkom szampana.Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wakacje ku końcowi i miasto już jest potężnie zakorkowane, trudno z rana gdzieś się przebić. W wakacje starałam się pozałatwiać sprawy urzędowe gdy było w miarę spokojnie. To miło być wśród rówieśników, muszę przyznać że rozglądając się po swoich przyjaciołach widzę, że mam strasznie dużo koleżanek trzydziestek i to wcale nie dlatego że tak wybieram, tak się składa, ale w końcu wiek nie ma nic do rzeczy. Z moim mężem pobraliśmy się całkiem niedawno, późno go spotkałam. W ogóle to szukałam tzw. ideału i nie mogłam znaleźć, gdy poznalam kilka lat temu mojego męża też nie był idealny, ale miał dużo inicjatywy i determinacji i przypasowaliśmy się. Gdybym wiedziała wcześniej że w małżeństwie jest tak fajnie to dawno bym się wydała :-)) A tak poważnie to łatwo jest wyjść za mąż ale bardzo trudno trafić na tego jednego. Więc cieszymy się wszystkim dookoła. Życzę Wam uśmiechu przez cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku 77. Ja też dołączam się do życzeń. Życzę Ci w dniu Twoich urodzinek wszystkiego NAJ NAJ LEPSZEGO. Oby Ci się spełniły wszystkie, nawet te najskrytsze marzenia a życie było usłane różami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mus truskawkowy - skopiuj tę stronkę i wklej ją w \"odpowiedz na temat\" i tam dopisz coś o sobie - wykazuj zdanie o zniknięciu, ok?. Pozdrowienia i papa - idę do domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea67
Cześć dziewczyny!!! od wczoraj do was nie zaglądałam bo mam straszny problem . wczoraj jak wiecie opiekowałam sie synem siostrzenicy ktora poszła rodzić i wieczorem chłopak WPADŁ POD SAMOCHÓD,ma złamaną kość udową,i od wczoraj chodze jak naćpana .Matka chłopca jeszcze nic nie wie i strasznie się boje jej reakcji po pierwsze,a po drugie że przezemnie straci pokarm i nie bedzie mogła karmić małego.Jestem w strasznym stanie jak coś żle lub niezrozumiale napisałam to wybaczcie. narazie pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bea67 - współczuję Ci naprawdę. Ten mały to napradę wcielenie diabła chyba. Jedyna pociecha w tym wszystkim to to że to tylko noga. Mogło się skończyć duuuuużo gorzej. Ale i tak czujesz się pewnie fatalnie.Napisz co z tym małym dalej. Jak długo będzie miał tę nogę w gipsie ? Igam tobie też współczuję z powodu syna, ale takie dziewczyny jest życie, ostatnio coraz gorsze. Rok szybko zleci, syn jeszcze raz powtórzy materiał i nawet się nie obejrzysz jak będzie w drugiej klasie. Głową muru nie przebijemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bea (Wrocław , Panna , 2 córki) aneczka 45 (gdzieś znikneła) mirinda (PIotrków , Panna) mus truskawkowy-strzelec, lubelszczyzna, 2 synów-18, 15 lat to przecież (tez dawno jej nie było) maja5 ( Sląsk , ) maartyna (Gdańsk, Waga,) kot bury .... ( ? ) gruszka1234 (Sosnowiec , Panna.corka17lat,syn19lat,ksiegowa kocham zwięrzęta, przyrodę,ciępła dobrą dla ucha muzykę,czytam powieści historyczne,psychologiczne -nie kocham pracy ale za to ona mnie uwielbia ) senda 41 (Sieradz , Rak ) senda a jatu wtrące ... starsza trochę luneczka groszek 77( Warszawa , Panna) Igam(Wrocław , Byk) =K= grazynka ]flow 42 jarynka Peny 41lat (Sosnowiec) Bliźnięta, syn 22 lata diarra ( lat 41 , Szczytno,Baran, pracuje w sądzie, córka 16 lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senda 41
Dziewczyny są szersze wiadomości o nas, skopiujcie tę i dopiszcie coś o sobie. Bea67 (Wrocław , Panna , 2 córki) Mirinda (PIotrków , Panna) Mus truskawkowy (gdzieś znikneła) maja5 (Wodzisław Śląski, byk - 21 maja, rozwiedziona, nowy wolny związek partner młodszy 10 lat, syn 18 lat, ekonomistka i technik obsługi ruchu turystycznego, pracuję jako sekretarka - strasznie niewdzięczna praca - nie polecam! nałogowy czytacz - książki różne barrdzo różne - klasyka, Tolkien, Brown, Prachet, King, Sapkowski) maartyna (Gdańsk, Waga,41 lat,dwóch synów,praca to tylko pieniądze i znajomi , interesuje mnie wszystko co nie wytłumaczalne i dziwne,informatyka ,duzo czytam ,parapsychologia ) kot bury .... ( ? ) gruszka1234 (Sosnowiec , Panna.corka17lat,syn19lat,ksiegowa kocham zwięrzęta, przyrodę,ciępła dobrą dla ucha muzykę,czytam powieści historyczne,psychologiczne -nie kocham pracy ale za to ona mnie uwielbia ) senda 41 (Sieradz , Rak, mężatka, dwie córki, nauczycielka, ważna jest dla mnie rodzina, kocham podróże nad morze i w góry, jestem romantyczna, lubię malować, czytać, przepadam za książkami Danielle Steel, Harlana Cobena) groszek 77 ( Warszawa , Panna) flow42 (42 lata. Gniezno, Byk, wolna, syn 19 lat, księgowa) peny (Sosnowiec) diarra ( lat 41 , Szczytno,Baran, pracuje w sądzie, córka 16 lat), Igam (Wrocław , Byk) Aneczka 45 (gdzieś znikneła) to przecież (tez dawno jej nie było) grazynka jarynka senda a jatu wtrące ... starsza trochę luneczka =k=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senda 41
Znowu zrobiłam się pomarańczowa, ale to przez to, że napisałam z dużej litery. Bea bardzo ci współczuję, starałaś się jak mogłaś, a tu taka rzecz ci się trafiła. Smutno mi bardzo z tego powodu, tylko tak Cię mogę pocieszyć, chciaż z drugiej strony to może dobrze, że konsekwencję tego wypadku nie są grożniejsze. Na pewno rozmowa z matką dziecka, będzie dla ciebie bardzo trudno, ale musi to zrobić, myślę, że każda z nas Ci szczerze współczuje, tylko tak Ci możemy pomóc chociaż mam świadomość,że to niewiele. Przykro mi bardzo, myśl z nadzieją, pamiętaj po nocy zawsze wstaje nowy dzień. Będę się za ciebie modlić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Pocieszając przyjaciela nie mów nic, bo słowami i tak nic nie zdziałasz. Dziel z nim smutek w ciszy. Swoją obecnością wyrażasz wszystko co chciałbyś mu powiedzieć.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×